Sobota, 30 Kwietnia 2016

Szukaj:

W Internecie          Na Stronie

Dno oceanu, powierzchnia Marsa czy Księżyca – tam wszędzie znajdywane są tajemnicze punkty...

Autor: FN     Źródło: FN     Dodany: Thursday, 09 June 2011 19:54

Regularnie otrzymujemy informacje od czytelników portalu o tym, że podczas serfowania w sieci i przeglądania tzw. googlemap znajdują coś, co budzi ich największe zdumienie. Planujemy większą publikację na ten temat, ale już teraz sygnalizujemy problem i pokażemy trzy przykłady takich znalezisk.

Pierwszy dotyczy oceanu.

Witam serdecznie

Nie jestem pewien czy już mieliście zgłoszenia w tej sprawie od użytkowników programu Google Earth więc wysyłam poniższy zrzut ekranu na którym podane są parametry tego ciekawego miejsca.Obiekt ma ok 160 na 120 km wielkości i znajduje się jakieś 5000m pod powierzchnią oceanu.Nie mam pojęcia co to może być.

Pozdrawiam serdecznie.

Łukasz

Oto fotografia dna oceanu z owym miejscem. Na dole widać dane lokalizacyjnego dziwnej formacji.

 

 

 

Z oceanu przenosimy się na Księżyc. Oto kolejny e-mail:

Znalazłem w internecie niesamowite video, sfilmowaną ziemskim teleskopem w połączeniu z kamerą powierzchnię Księżyca. Zobaczcie przykładowo w okolicach 3:23 min. Pełno trójkątnych, świecących obiektów podobnych do tych trójkątnych UFO widzianych i fotografowanych na całym świecie takich jak choćby na tym zdjęciu:

Jest tam tego więcej w kolejnych minutach...

Pozdrawiam zespół Nautilus.

 

Obiekt dostrzeżony przez naszego czytelnika wygląda tak:

 

 

A teraz czas na film:

 

 

To był Księżyc, a teraz czas na Mars. I kolejny e-mail na pokładzie Nautilusa.

Witam

Ostatnio w sieci pojawił się ciekawy filmik na YT na którym to widac jak pewna osoba uzywając google Earth/mars znajduje bardzo ciekawy objekt na marsie wielkosci szacowanej na około 50 metrów szerokosci i 250 dlugosci, przypomina to troszke hangar lub "ciężarówke" jak to na YouTube jest pelno takiego "smiecia".

Postanowiłem sam to odnalezc na google earth/mars ja jako laik na 99% mysle ze moge wywnioskowac ze nie jest to zadna skała po prostu nie pasuje do otoczenia wokół.

Moim zdaniem istnieje kilka racjonalnych odpowiedzi:

1. Jest to robota kogos z Nasa lub Google celowe umieszczenie tego objektu tam lub robota hackera(obiekt nie jest latwy do odnalezienia myslę ze poprostu Nasa oraz google przeczyło ten obiekt)

2. Jest to baza lub "coś" opuszczonego przez cos kogos lub inną cywilizacje

3. Jest to baza założona przez ludzi w tajemnicy i nikt o tym na swiecie nic nie wie :)

Prosze sie nie smiac ze mnie ale naprawde jest to ciekawe i intrygujące bo cos tam jest na 99,99% jeżeli foto jest realne i niespreparowane

NASA jak do tej pory bodajże nie wydała na ten temat żadnego oficjalnego oświadczenia, czas pokaże czy obiekt zostanie zamazany na google earth lub usunięty.

Oto kilka  screenów uzywając google earth/mars zdjęcia umieszczone na google pochodzą z 2008 roku wtedy były robione

Ad. plik mars2 : trójkąt który sobie wyznaczyłem to sektor w którym jest obiekt poprostu sluzyło mi jako pomoc w odnalezieniu tego iz nie jest to łatwe.

Jeżeli obiekty są prawdziwe i zdjecia nieprzerabiane powinno być to nagłosnione poniewarz Nasa coś ukrywa, a napewno nie jest to skała jak zaraz wiekszość sceptyków powie lub wysmieje

Pozdrawiam i proszę o odpowiedz co to może być :)

 

Oto zdjęcia:

 

 

I film:

 

 

Kończymy ten krótki przegląd dziwnych miejsc znalezionych przez czytelników FN czymś, co znajduje się na zdjęciu Słońca.

Witam Drogą Fundację!

Postanowiłam się z Wami skontaktować, że podzielić się pewną ciekawostką. Oto zdjęcie słońca. Moją uwagę przykuł czarny punkt mniej więcej po prawej stronie słońca. Może to jest widoczna planeta X? Pozdrawiam całą Fundację M

Średnia Ocena:

Moja ocena:

Przeczytany 40991 razy    |    Wszystkich komentarzy: 40    |    Ilość ocen:3

Czekamy na Wasze historie, zdjęcia i inne relacje dotyczące tego artykułu - prosimy je wysłać na adres mailowy: nautilus@nautilus.org.pl

Dodaj to:
Google Wykop Gwar

Komentarze użytkownikow

Skomentuj Artykuł

Wejście na pokład

Przypomnij Hasło

Artykułem interesują się

Dziennik Pokladowy

Wszystkie wpisy

Dla ludzi to lakoniczny komunikat o samobójstwie. Dla nas – ważny sygnał o tym, że na mapie Polski prawdopodobnie pojawi się kolejny nawiedzony kościół. Jest bowiem prawie pewne, że ten człowiek po śmierci fizycznej będzie próbował sprawdzić, jaki jest efekt jego szokującej śmierci, czyli zastrzelenia się przed ołtarzem. Potem będzie jeszcze gorzej.

Czytaj dalej >

Polecam ten artykuł

Wpisz poniżej e-mail osoby, której chcesz polecić artykuł.