Dziś jest:
Środa, 18 styczeń 2017

Kiedy w Ziemię uderzy asteroida i zakończy ten bajzel? Prawdę mówiąc codziennie pijąc poranną kawę myślę, czy to przypadkiem nie jest ten dzień.
/Peter Diamandis, znawca makrokosmosu/

Komentarze: 38
Wyświetleń: 32177x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Wt, 4 maj 2010 07:46   
Autor: FN, źródło: FN   

Audycja o UFO w Polskim Radio Euro

Tematyka UFO rzadko gości w mediach elektronicznych, stąd warto odnotować audycję w Polskim Radio Euro, która miała miejsce 3 maja.

Wiele tematów, które pojawiły się w jej trakcie, na pewno zainteresuje naszych czytelników.

Dzięki pomocy Rafała (wielkie podziękowania!) udało nam się tę audycję zamieścić w postaci audio. Ze względu na długość musieliśmy podzielić ją na trzy części, ale mamy nadzieję, że nie będzie to problemem. Zapraszamy do słuchania!

Mieliśmy kolejne spotkanie w Bazie FN, podczas którego ustalaliśmy strategię na najbliższe tygodnie. Wiele rzeczy się będzie działo, także tych, które są związane z UFO. Ten tydzień jest w ogóle bardzo ważny, bo w najbliższy weekend rozpoczyna się konferencja w Waszyngtonie, na którą zresztą zostaliśmy zaproszeni. Będziemy starali się Wam relacjonować to, co pojawi się na konferencji.

Na koniec mała ciekawostka z naszej Bazy FN. Chodzi o nową... lampę, która znacznie wzbogaciła wyposażenie naszej Bazy. Dlaczego ta lampa zasługuję na najwyższą uwagę? Zobaczcie ten krótki, minutowy film, a wszystko stanie się jasne. :)

Komentarze: 38
Wyświetleń: 32177x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Wt, 4 maj 2010 07:46   
Autor: FN, źródło: FN   

Komentarze (38)
1 2 3 4

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco


Pon, 22 lis 2010 21:52 | brak oceny

bendix | Gość

hoho super audycja!dziala na wyobraznie az sie rozmarzylem;)

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 16 maj 2010 22:37 | brak oceny

Astralny błazen | Gość

10/10 za audycję

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 8 maj 2010 09:21 | brak oceny

maniuś | Gość

Ja też chcę taką lampę Proszę o info gdzie ją kupiliście

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 7 maj 2010 19:14 | brak oceny

S | Gość

Audycji fajnie się słucha, ale jest jedno ale... cyt: "Gdy robimy próby atomowe naruszamy jakąś tkankę czasoprzestrzeni" "..te promieniowania roznoszą się przez wszechświat i naruszają ich światy..". Szanowny Panie Robercie, pragnę przypomnieć, że energia bomby termojądrowej, to dokładnie ten sam rodzaj energii, który zachodzi w jądrze każdej gwiazdy nieustannie od miliardów lat i to w skali niewyobrażalnie większej. Nasze eksplozje termojądrowe w obliczu naszego Słońca, to jak zapalanie zapałek w sąsiedztwie wybuchającej, co sekundę supersilnej bomby wodorowej. A trzeba wiedzieć, że nasze Słońce, to jedna z mniejszych gwiazd. Nie wspomnę już o energiach wyzwalanych przez eksplozje całych gwiazd, zderzenia gwiazd neutronowych lub kwazary. Największe z tych zjawisk byłyby w stanie poważnie zaburzyć lub dosłownie "zdmuchnąć" całą galaktykę. Wobec tych faktów istnieje podejrzenie, że jakakolwiek energia jądrowa, którą bylibyśmy w stanie wyzwolić nie miałaby nawet szansy na wykrycie nawet w naszym najbliższym sąsiedztwie w galaktyce, a co tu dopiero mówić o "roznoszeniu się po wszechświecie". Informator, który dostarczył Panu taką "wiedzę" wydaje się być wobec tego dość mało wiarygodny, a zaryzykowałbym stwierdzenie, że zwyczajnie zmyśla:) Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 9 maj 2010 23:47 | brak oceny

nemokpt | Gość

Masz rację, ale wyłącznie przy założeniu, że przestrzeń w której żyjemy ma 3 1 wymiary. Jest jednak wielce prawdopodobne, że tak nie jest. A wówczas nie można wykluczyć, że "nasza" Ziemia nie jest powiązana energetycznie z innym tworem (dla uproszczenia nazwijmy go "planetą") w wielowymiarowej przestrzeni. Wtedy silne eksplozje jądrowe mogłyby naruszać swoistą równowagę energetyczną pomiędzy tymi "planetami". To, że na Ziemi można czasami zaobserwować pewne manifestacje różnych niefizycznych (w sensie: trudno, niejednoznacznie lub całkowicie niemierzalnych przez dzisiejszą fizykę) energii dla mnie osobiście jest sprawą oczywistą. A

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 7 maj 2010 19:09 | brak oceny

skeptic | Gość

Witam.
CIEKAWE, od dziecka interesuję się astronomią, fizyką i biologią, spoglądam w niebo kiedy to tylko możliwe (także przy użyciu teleskopów, lornetek) i jakoś nigdy w życiu nie widziałem UFO (NOL), tajemniczego zjawiska i niczego podobnego, mimo iż prawdopodobnie oglądam nocne niebo częściej niż przeciętny komentator nautilusa, a nawet podejrzewam że niektórzy członkowie fundacji... coraz bardziej skłaniam się do tego, iż obserwacje UFO są bardziej kwestią wiary bądź niewiedzy niż rzeczywistych dowodów czy doświadczeń empirycznych...!!!
I jeszcze jedna uwaga do fundacji, więcej sceptycyzmu w waszych badaniach gdyż to rzeczywiście pomaga, nie wspomnę o tym iż właśnie sceptycyzm jest filarem jakichkolwiek naukowych dociekań, a z waszych wcześniejszych zobowiązań wnioskuję, iż najbardziej was interesuje naukowe poznanie fenomenu "zjawisk nadprzyrodzonych"... czego od zgoła dłuższego czasu brak w artykułach przez was publikowanych.
Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 12 maj 2010 18:45 | brak oceny

cenzor1999 | Załogant

jesli ty czlowieku nie widziales to dlaczego kwestionujesz doznania innych?wlasnie z takimi jak ty jest problem nie widzial to nie ma a jak inni gadaja ze widzieli to durnie a ja zyrafy nie widzialem to co nie istnieje? to tylko uproszczony przyklad

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 7 maj 2010 00:21 | brak oceny

ja_jaha_fun | Gość

przecież się kontaktują - ostatnio NASA ogłosiła że coś odebrali

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Sob, 8 maj 2010 14:49 | brak oceny

hipekhop | Załogant

Ano własnie...
NASA jakby miało takie rzeczy publikować, to najpierw opublikowałoby dokumenty związane ze Smallville ;)

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 7 maj 2010 03:31 | brak oceny

223344 | Gość

I wtedy się obudziłeś.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 6 maj 2010 17:53 | brak oceny

n | Gość

UWAGA - UWAGA - UWAGA -UWAGA- UWAGA
Europejski prezydent przyznał się do kontaków z UFO.
Prezydent autonomicznej republiki w Federacji Rosyjskiej - Kałmucji, Kirsan Iljumżinow, wyznał w rosyjskiej telewizji, że kilka lat
temu spotkał się... z kosmitami - informuje "The Daily Telegraph".

http://www.sfora.pl/Kosmici-kontaktuja-sie-z-politykami-Jest-dowod-a19875

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 6 maj 2010 12:17 | brak oceny

kjhg | Gość

Co z obiecanym artykułem o Satha Sai Babie ??

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 6 maj 2010 12:09 | brak oceny

sinus ehelon eon | Gość

Tak widziałem kilka razy UFO i interesuje się tym tematem.Gdy nikomu nic nie mówiłem było w porządku kiedy powiedziałem o tym innym zrobiono ze mnie ciężkie pośmiewisko.Baa nawet pewne osoby doszły do wniosku że załatwią mnie a moje UFO wezmie ich na pokład zamiast mnie to było bardzo bolesne i niebezpieczne.Miałem kontakt z pewnymi Psychotronikami którz twierdzili że UFO może podjąć mnie o każdej chwili i czasie sporządziłem kilka rysunków które oni nazywali przekazami o nich-UFO.Owi psychotronicy mieli ukryty cel z mojej duszy-umysłu-aury-ciała ściągnąć energie mnie samego i mojego kontaktu iże to oni będą mieli mój kontakt i odejdą z ziemi a ja z ich negatywnymi grzechami energiami pójde do niebytu.Niesamowite CO?Na prawde to przeżyłem i mam od ich czarnej magi zniszczone życie jestem zniszczony.W życiu bym nie przypuszczał że ludzie posuną się do tak demonicznych aktów bo ktoś coś widział i przeżył.Można zadać pytanie jakim na prawde ziemia jest światem.Te rysunki wysłał bym do was fundacji ale po prostu zniszczyłem je ze względów bezpieczeństwa .Droga Fundacjo pod hasłem sinus ehelon eon można w internecie znaleść moje komentaże nie życze tego sobie przepraszam ale dajcie mi spokuj.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Śr, 12 maj 2010 18:47 | brak oceny

cenzor1999 | Załogant

sprawdz na you tube moj kanal wpisz cenzor1999 ja widzialem ufo i dwa razy nagralem i znam setki osob ktore rowniez widzialyt pozdrawiam open your minds!

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 6 maj 2010 00:41 | brak oceny

AKSORZ | Gość

Świetna audycja bardzo tajemniczy klimat natomiast pan Robert przekręcił kilka faktów odnośnie spotkania z UFO państwa Kolińskich jak chociażby marka samochodu to nie SUZUKI tylko SUBARU.Poniżej link do wywiadu ze świadkiem zdarzenia:

http://www.youtube.com/watch?v=DOulypoeRjM

Dziękujemy za ocenę.

1 2 3 4

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

+ Dodaj nowy komentarz

dsdsdsdsdsd

ZREZYGNUJ Z ODPOWIEDZI NA KOMENTARZ

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Brak jeszcze postów w tym temacie.


wejdź na forum, aby dołączyć do dyskusji...
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

29 stycznia 2017 w niedzielę o 21.00 zapraszamy na multimedialny (obraz i dźwięk!) czat o reinkarnacji, czyli o wędrówce dusz. Na pokładzie okrętu Nautilus ten temat uważany jest za najważniejszy do tego, aby zrozumieć świat i odkryć sens - cel wszystkiego wokół nas. Do zobaczenia na pokładzie!

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ogłoszono koniec poszukiwań malezyjskiego boeinga MH370. Lot MH370 to jedna z największych zagadek w dziejach lotnictwa. 8 marca 2014 roku malezyjski Boeing 777, lecący z Kuala Lumpur do Pekinu, zniknął z radarów nad Morzem Południowochińskim. Na jego pokładzie było w sumie 239 osób. Wiadomo, że samolot skręcił później w kierunku Oceanu Indyjskiego. Dalszy los lotu MH370 pozostaje jednak nieznany. Po blisko trzech latach zakończono bezowocne poszukiwania wraku.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 14 styczeń 2017 | Bardzo długo rozmawiałem z Krzysztofem Jackowskim. O życiu, o Bogu, o przeznaczeniu. Czasami żałuję, że te nasze rozmowy nie są nagrywane, gdyż wiele osób zrozumiałoby, dlaczego nasza zachodnia cywilizacja tkwi w wielkim błędzie negując istnienie niewidzialnego świata duszy.

czytaj dalej

Informacje z Hydepark "N"2 listopad :: Hipoteza symulacji - czy żyjemy w Matrixie? Naukowe i filozoficzne argumenty na temat możliwości życia w symulowanej rzeczywistości. Czy to możliwe i co na ten temat twierdzą naukowcy? Dyskusja na ten temat na forum Hydepark: viewtopic.php?f=33&t=4621
2 listopad :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291
9 maj :: Czy liczby to "boski" kod Wszechświata? Czy matematyka to coś więcej, niż może się nam wydawać? Dyskutujemy o tajemnicach liczb, zagadkach, paradoksach, tajemnicach matematyki oraz o...informatyce. Zapraszamy: viewtopic.php?p=62550#p62550

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę


Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.