Dziś jest:
Środa, 17 stycznia 2018

Wybuchy bomb atomowych na Ziemi naruszyły tkankę czasoprzestrzeni, wpłynęły na terażniejszość, przyszłość i nawet naszą przeszłość, odczuły to także inne cywilizacje zamieszkujące obce planety i światy.  /Marc Davenport, amerykański badacz UFO/

Komentarze: 16
Wyświetleń: 22802x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 15 mar 2012 11:01   
Autor: FN, źródło: FN   

Czy w Polsce mamy kolejny przypadek samozapłonu?

Samozapłon ludzi jest faktem. Nie ma co mówić o "wierze", ale o wiedzy. Człowiek zapala się w środku, ogień pali się jasnym, niebieskiem płomieniem. Jest nie do zagaszenia wodą czy jakimkolwiek środkiem gaśniczym. Badaliśmy samospanie dziecka w Mąchocicach w 1998 roku. Dotarliśmy do akt prokuratorskich, gdzie był opis "jasnego płomienia wychodzącego z klatki piersiowej dwuletniego chłopczyka".

 

W Polsce mamy prawdopodobnie kolejny przypadek ludzkiego samozapłonu. 12 marca 2012 roku w Łodzi przy ul. Mazurskiej strażacy znaleźli zwęglone ciało kobiety. Jeden ze świadków znalezienia zwłok opisał zastany widok. Wszystko wskazuje na to, że był to samozapłon:

 

"Ciało spalone bardzo dziwnie, bo wypalone od środka i tylko stopy zostały niespalone. Kobita podobno przewróciła się i paliła od pasa w gore i dól – jak raca świetlna. Od niej zapaliły się smieci. "

 

FN jest w kontakcie z policją w tej sprawie. Będziemy wiedzieli więcej pod koniec tygodnia.

 

 

Na pokładzie Nautilusa mamy czas „wiosennych porządków”. Wszystkim obiecujemy kilka niespodzianek, także związanych z oprogramowaniem serwisu. W Bazie FN planujemy spotkanie w sprawie przepowiedni i snów dotyczących przyszłości. Niektóre opisy trafiające na pokład Nautilusa są naprawdę intrygujące. Oto przykład, który został przysłany do redakcji FN 15 marca.

 

 

From: […]
Sent: Thursday, March 15, 2012 10:15 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Przeżycie mojego dziadka

 

Witam,

Chciałbym Wam opowiedzieć dziwne przeżycie mojego dziadka tuż przed jego śmiercią.

Było to w sierpniu 1999r, ja miałem wtedy 21lat. Mój dziadek Józef (miał wtedy 80lat) z powodu choroby nowotworowej pęcherza leżał w szpitalu ( był już bardzo słaby) i po operacji anestezjolog nie mógł go wybudzić z narkozy. Stan dziadka  się szybko pogarszał, ustała akcja serca którą przywróciła dopiero reanimacja. Kiedy dziadek doszedł do siebie w szpitalu opowiedział mi i mojej mamie, że że ( w czasie kiedy był nieprzytomny) jakaś istota czy byt zabrała go wysoko tak że mógł obserwować całą kulę ziemską z góry, i wtedy ta istota przekazała dziadkowi wiedzę o tym jak wszystko we wrzechświecie działa ( oryginalne słowa dziadka - jak świat jest ułożony). Poprosiłem dziadka opowiedział  mi co dokładnie usłyszał lecz on powiedział mi, ze wtedy gdy tam był wszystko było dla niego oczywiste i tak jasne, rozumiał wszystko co usłyszał od tej istoty lecz teraz nie potrafi znaleźć odpowiednich słów, nie ma wykształcenia i nie potrafi mi tego opowiedzieć bo jest prostym człowiekiem. Dziadek powiedział tylko że niedługo, jeszcze za naszego życia na ziemi będzie bardzo źle, będą jakieś kataklizmy a my będziemy płakać. Niestety dziadek zmarł w szpitalu następnego dnia.

 

[…], P., dn. 15.03.2012

 

Komentarze: 16
Wyświetleń: 22802x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 15 mar 2012 11:01   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pt, 30 mar 2012 17:39 | brak oceny

kasia | Gość

zlekła się,ze będzie pracować do 67 lat

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 mar 2012 10:39 | brak oceny

grambler | Gość

Mam na ten temat swojaTeorie :
Samozaplon mogl byc spowodowany jakims extremalnym doznaniem/impulsem w mozgu:) tych nieszczesnikow,przeciez mozg funkcjonuje na zasadzie impulsow elektrycznych hmhmhmrrr,,tu bym widzial przyczyne''pozaru''ktory rozprzestrzenia sie dalej na cale cialo:)
Droga FN na poparcie mojej Teorji mam oczywiscie mocne dowody,ot i link:

http://www.youtube.com/watch?v=yars49Hvpgw&feature=related


Dziękujemy za ocenę.

Pon, 19 mar 2012 18:22 | brak oceny

Tecrtr | Załogant

Andrzej Struski wyjaśnił przyczynę tego zjawiska http://www.andrzejstruski.com/articles_168_Samospalenie-Czlowiek-na-lini-zwoju-ognia-.html

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 18 mar 2012 12:59 | brak oceny

JaKierowca | Załogant

1789r. samospalenie księdza Bertholi
1744r. samospalenie Grace Pett
1725r. samospalenie żony Jean'a Milleta
1731r. samospalenie Corneii Bandi
1888r. samospalenie Mackenzie Booth
Samospalenie zostały udokumentowane już dawno temu,
wykluczamy więc chemikalia z żywności. W raportach policyjnych niektórych
ofiar powodem zapłonu ma być alkohol. Większość tych
osób było często widzianych pod wpływem. Inna osoba wcierała
w stawy spirytus. Możliwe więc że to on jest sprawcą.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 mar 2012 23:18 | brak oceny

czytelnik | Gość

A ja myślę,że niema nic dziwnego w samospaleniu ludzi.W człowieku zachodzi wiele reakcji chemicznych i czasem wprowadzenie jakiejś substancji jak np.alkohol,ale również środki chemiczne w żywności prawdopodobnie mogą w co niektórych przypadkach wyzwolić zapłon.Tego ognia nieda się zgasić wodą ponieważ komórki stają się paliwem dla tego procesu.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 mar 2012 23:05 | brak oceny

kimbur | Gość

Napiszcie coś o tym, dlaczego ludziska tyrają za 1500 a kaplerki dostają za friko po 500 000 ad hoc. To dopiero jest magia naszego świata! aha, i czy pan Jan Krzysztof B. jest reptiliankiem?

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 mar 2012 09:14 | brak oceny

Batman | Gość

Bo to zła kobita była

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 mar 2012 01:03 | brak oceny

mandarin | Załogant

Żeby FN miała więcej spokoju od moich komentarzy, dodałem pare nowych rzeczy na bloga: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/ Wiem ze estetycznie nie wszystko jest tam takie ładne jak na stronach FN, ale nie o estetyke tam chodzi.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 15 mar 2012 23:57 | brak oceny

sosna | Gość

Witam,
Informacja zawarta w tym artykule jest niekompletna. Łódzka prasa informowała, że, spalona kobieta była bezdomną. Koło zwłok znaleziono butelki po wódce więc chyba odbywała się tam jakaś libacja. Śmieci zapaliły się podobno od papierosa a ona leżała zagrzebana w śmieciach, bo noc była chłodna.
Ja nie neguję zjawiska samozapaleń ale w tym wypadku mam wątpliwości.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 15 mar 2012 23:28 | brak oceny

maroko | Gość

Witam szanownych i szanowanych właścicieli kory MOZGOWEJ ...Przypadki samozapalenia ciała ludzkiego zdarzają się bardzo rzadko i na tyle ....teraz będziemy świadkami prawie epidemii !!!!!! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ ....ilu .. albo ile paliwa w postaci fast. food.!!!...nasączonych olejem .. noszą ludzie..! To są żywe pochodnie .........oby NIE !! odrobina mocnego alkoholu ,..wysoka temperatura powietrza atmosferycznego ,wyjątkowo dynamiczna przemiana materii czlowieka !!! i dziwny tryb życia czasami bardzo DZIWNY....... Powoduje efek SMOKA WAWELSKIEGO ....od środka !!!! Mam kilkadziesiąt okrążeń wokół SLOŃCA tego Slońca i tak się stało że zakotwiczyłem w tej szerokości geograficznej .........to jest jedyne miejsce na ZIEMI gdzie co kila sekund ląduje tzw .....UFO....Dziwnie to zabrzmi .....ale tu jest,, masa dobrych i mądrych ,LUDZI, szybko wyciągajacy wnioski ..!!!!! właśnie tu w POLSCE !!!!!!! Szanuję i Pozdrawiam !!!M...

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy zauważyliście, że zmieniło się oskryptowanie strony? Piszemy o tym w KAJUCIE ZAŁOGI w dziale 'NAUTILUS ON-LINE' ..  aby przeczytać tekst, wystarczy się zalogować i kliknąć ikonkę KAJUTA ZAŁOGI... zapraszamy!

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 13 sty 2018 11:52 | W amerykańskim stanie Kalifornia mieszkańcy stali się świadkami pojawienia się trzech małych obiektów obok innego dużego UFO. Miało to miejsce w grudniu 2017. Piszemy o tym w serwisie www.emilcin.com w dziale ŚWIAT ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 14 stycznia 2018 | Brawo "my"! Kolejny sukces w „nadrabianiu zaległości” – znowu serwisy FN są aktualne, a poczta całkowicie czysta, czyli wszystkie e-maile i listy doczekały się odpowiedzi. Cała maszyneria Fundacji Nautilus wymaga absolutnej precyzji i ciężkiej, systematycznej pracy. I nie znosi błędów! Odpuścisz sobie na kilka dni? Natychmiast powstaje zator, który trzeba usuwać tygodniami.

czytaj dalej

FILM FN

DWUNASTA ROCZNICA OBSERWACJI UFO W ZDANACH - FN 2018

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.