Dziś jest:
Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Fakty przemawiające za realnym istnieniem latających spodków są bardziej jednoznaczne niż te potrzebne do skazania kryminalistów.
/Stanton T. Friedman (1934-2019/

Komentarze: 31
Wyświetleń: 38447x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 9 gru 2012 08:21   
Autor: FN, źródło: http://kinostok.tv/video/157365/dmitriy-medvedev-o-prisheltsah   

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew wykazał się poczuciem humoru mówiąc o UFO

W piątek 7 grudnia 2012 premier Rosji Dmitrij Miedwiediew był gościem programu, w trakcie którego odpowiadał na pytania dziennikarzy z pięciu głównych kanałów telewizji rosyjskiej.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, które było poświęcone wydarzeniom gospodarczym i politycznym kończącego się roku, doszło do bardzo interesującego zdarzenia. Premier Rosji dwukrotnie nawiązał do tematu UFO i obecności „Obcych” na Ziemi. Po raz pierwszy, tuż po zakończeniu rozmowy „na żywo” z dziennikarzami na antenie. Został do tego sprowokowany pytaniem, czy wierzy w nadchodzący koniec świata.    Co ciekawe, był chyba przygotowany na takie pytanie, bo najwyraźniej mówiąc o obecności „Obcych” posiłkował się notatkami.

Już po pożegnaniu z dziennikarzami, jedna z uczestniczek spotkania poprosiła premiera Miedwiediewa o udzielenie szerszej wypowiedzi. Na pytanie, czy rzeczywiście naszą planetę odwiedzają „Obcy” Miedwiediew odpowiedział:

"- Mówię to pani pierwszy i ostatni raz - Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą „Ściśle tajne”. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię. Jednocześnie istnieje raport specjalnej jednostki, ściśle tajnej, która zajmuje się kontrolą przybyszy, znajdujących się na terytorium naszego kraju. Tak więc te dwie teczki są przekazywane razem z walizką z kodami. Po zakończeniu urzędowania teczki są przekazywane nowemu prezydentowi. Bardziej dokładne informacje otrzyma Pani z filmu dokumentalnego pt. „Faceci w czerni” . Więcej nie powiem, bo to może spowodować panikę."

 

źródło: http://kinostok.tv/video/157365/dmitriy-medvedev-o-prisheltsah

 

 

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew wykazał się poczuciem humoru mówiąc o UFO, choć warto sobie zadać pytanie, czy wie coś więcej na ten temat. Nasz kolega z pokładu Nautilusa był w Rosji i miał okazję poznać opinię wielu wojskowych na temat UFO. Oto krótka rozmowa w tej sprawie przeprowadzona 8 grudnia 2012.

 

JAK TO SIE STAŁO, ŻE TRAFIŁEŚ DO ROSJI?

Był 1998 rok. Koncern tytoniowy WEST za jakieś kosmiczne pieniądze opłacił dla dosłownie kilku wybranych dziennikarzy z całego świata możliwość odbycia pełnego szkolenia kosmonautów w gwiezdnym miasteczku pod Moskwą w ramach programu "West in Space". W moim przypadku przeważyło to, że dość dobrze mówię po rosyjsku. Wybrali mnie, poleciałem do Rosji i zamieszkałem w "Gwiezdnym Gorodku". To była ogromna przygoda, wszystko było tak egzotyczne, cały trening okazał się czymś, co wywróciło moje pojęcie o byciu kosmonautą... Od tamtego czasu darzę Rosjan ogromnym szacunkiem. Za naszą wschodnią granicą mieszkają genialni ludzie. Gdyby nie ten diabelski komunizm, byliby daleko przed całym światem. Przynajmniej, jeżeli chodzi o zdobywanie kosmosu. Im dłużej mieszkałem w "Gwiezdym Gorodku", tym bardziej przekonywałem się, że ich technologia podróży w przestrzeń kosmiczną jest bezpieczniejsza od tej, którą opracowała NASA. Zapytaj mnie kiedyś o moje doświadczenia z Rosji, a chętnie o tym opowiem.

JAK TRAKTUJESZ SŁOWA MEDWIEDIEWA?

Oczywiście jako żart i nic więcej. Widać to zresztą z jego wyrazu twarzy, wynika to zresztą z całej sytuacji. Nie wierzę za grosz, że mają jakieś zespoły do analizy UFO. Wiem, że zawsze jest grupa ludzi, która z wypiekami na twarzy opowiada farmazony o tym, jakie to są spiski możnych tego świata w sprawie UFO, ale ja po prostu w to nie wierzę. W Stanach Zjednoczonych miałem okazję rozmawiać z emerytowanym politykiem z samego szczytu, który pełnił funkcję sekretarza stanu za rządów Cartera. Powiedział wyraźnie: ja wierzę w UFO, ale nie zajmowaliśmy się tym. I dokładnie tak samo jest w Rosji. Gdzieś tam są jakieś raporty wojskowe, ale nie trafiają one na posiedzenie Rady Federacji Rosyjskiej. Jest to margines marginesu. Ot, tak właśnie, żeby się pośmiać, strzelić jakimś dowcipem o "teczce o obcych". I to wszystko.

KIEDY MIESZKAŁEŚ W ROSJI, PYTAŁEŚ O UFO?

Oczywiście. Kosmonauci zresztą chętnie o tym opowiadali. Ich relacje nie pozostawiały złudzeń - jesteśmy obserwowani przez pojazdy techniczne z inteligentnymi istotami w środku. Pamiętam relację jednego z kosmonautów, którego zresztą nagrałem na mój magnetofon który miałem ze sobą, który opowiadał o spotkaniu z takim obiektem w 1983 roku. Na orbcie była wtedy stacja kosmiczna Salut 7, bezpośredni poprzednik stacji Mir. O ile pamiętam było tam w sumie dziesięć ekspedycji. Podczas jednego z pobytów na stacji do modułu naukowego podleciał jasny obiekt w kształcie kuli. Widziało to dwóch kosmonautów, którzy o sprawie zawiadomili Bajkonur. Obiekt nagle zmienił kształt, z kuli zamienił się w rodzaj długiej rury, po czym oddalił się w oka mgnieniu. Takich obserwacji jest więcej. Kosmonauci, którzy o tym opowiadali bardzo chętnie powtarzam, wykluczali wszelkie hipotezy o amerykańskich pojazdach, chińskich czy Bóg wie z jakiego kraju. Dobrze wiedzieli, że jest to coś "spoza". Wysyłali sprawozdanie, nikt się tym potem nie interesował. Sprawa ulegała zapomnieniu. Tak to niestety wygląda.

 DZIĘKUJE ZA ROZMOWĘ.

/Baza FN, 8 grudnia 2012/

Komentarze: 31
Wyświetleń: 38447x | Ocen: 4

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 9 gru 2012 08:21   
Autor: FN, źródło: http://kinostok.tv/video/157365/dmitriy-medvedev-o-prisheltsah   


Komentarze (31)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Śr, 27 luty 2013 23:45 | brak oceny

gosc | Gość

Czw, 3 sty 2013 17:51 | ocena: + 1

Yar | Gość

Miedwiediew mówił prawdę. Jest rosyjski film dokumentalny "Men in Black", który zdecydowanie polecam (na YouTube).

Niemozliwym jest, by tak wielki kraj i tak mocną ręką rządzony (przynajmniej w przeszłości) nie interesował się zjawiskiem UFO. Są materiały które świadczą, że oni też mają podziemną bazę (bazy) gdzie badają rozbite pojazdy UFO.

Wt, 1 sty 2013 23:30 | ocena: + 1

vd | Gość

chyba mam chipa bo slysze nieraz takie brzeczenie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 mar 2017 11:16 | brak oceny

Wojciech | Gość

Kurcze ja od dziecka słyszę taki dziwny pisk w uszach raczej w głowie kiedyś jak byłem dzieckiem to powiedziałem o tym byłem nawet badany przez laryngologa w szpitalu dziecięcym nie wiedział jaka jest tego przyczyna dałem spokój temu przyzwyczaiłem się nadal cały czas słyszę ten pisk w głowie.

Czw, 20 gru 2012 20:03 | brak oceny

sfv | Gość

Kiedy doda Mu sie bródke i wąsy ,wyglada identycznie jak ..car Mikolaj..Spróbujcie ,zreszta nawet nie trzeba ,jest gotowe na you tube

Czw, 20 gru 2012 14:12 | ocena: + 1

Patrykus | Gość

Wiara się śmieje a komuch pewnie prawdę mówił :D

Śr, 19 gru 2012 00:48 | brak oceny

Christi | Gość

Czło-wiek wielu ludzi uważa że zwierzęta nie mają duszy a ja wielokrotnie się spotkałam z dowodami na istnienie duszy zwierząt,nie tylko czytałąm ale również mi się to przydażyło.Chciałąm Ci o tym napisać ,ale Ty wiesz że mają.Wyobraż sobie że Christi to moje imię numerologiczne,zwróciłam się do pewnej osoby by mi je nadała i jest moim dodatkowym imieniem.Myślę że to Ty jesteś prawdziwą Chrześcijanką.Nie każdy kto mówi "Panie,Panie "wejdzie do Królestwa Niebieskiego ,trzeba czynić Jego wolę by tam wejść,a ty przecież czynisz.Tobie Jezus CHrystus powie byłem głodny a nakarmiłaś mnie ,byłem spragniony a dałaś mi pić.Podoba mi się Twoja postawa wobec ludzi,mimo że żle Cię traktują (z powodu Twego wegetarianizmu)nie masz do nich żalu.Bardzo trafna postawa,to jest trudna nauka Miłości.Wiem coś na ten temat.Tak że się nie martw jestem z Tobą,jestem przyjazna wegetarianom.

Śr, 19 gru 2012 00:16 | brak oceny

Christi | Gość

Krzysiu człowiekiem jestem najpierw a dopiero póżniej kobietą,być człowiekiem ,jak mi się wydaje to znaczy godnie się zachować w określonej sytuacji.Nie zawsze się to udaje,dlatego mówi się żę ludzie są słabi,i tu zaczyna się tolerancja i wybaczenie.Tego powinna uczyć religia katolicka tj. tolerancji i wybaczenia.Ja myślę żę właśnie trzeba samemu poznawać pewne prawdy a nie tylko bezmyślnie słuchać księdza,np w "faktach i mitach"czytałąm o tym jak Jezus Chrystus cierpiał podczas ukrzyżowania.Co z medycznego punktu widzenia działo się z jego ciałem.A Błógosławieństwa,śp.Jerzy Bińczycki był człowiekiem błogosłąwieństw.Myślę ,żę religia a wiara to dwie różne sprawy,wierzę że końca świata nie będzie w takiej formie jak ludzie sobie wobrażają.Nastąpi za to powszechne otwarcie serc na krzywdę i cierpienie zwierząt i ludzie przestaną jeść mieso.Dzięki temu nastanie era powszechnego pokoju i szczęśliwości,wówczas nasi starsi bracia wię nam pokażą i nawet Jezus Chrystus przybędzie na swym promiennym statku.WPiśmie jest napisane że przybędzie w obłokach, gdy statek wchodzi w atmosfere powstaja wokół niego obłoki pary wodnej tj. chmury.Jak w tym filmie pt."Dzień Niepodległości"

Wt, 18 gru 2012 19:56 | brak oceny

muładib | Gość

w tym programie wogóle nie było o tym mowy .To mistyfikacja. Tłumaczenie nie adekwatne do tego co powiedział Niedźwiedźiew

Wt, 18 gru 2012 15:52 | brak oceny

mandarin | Załogant

Wielu wojuje z porownywaniem zdolnosci UFO ze zdolnosciami duchow - choc oba zjawiska cechuja sie tym samym. Zauwazcie ukryty w tym dynamit - wojsko potwierdzajac istnienie UFO i ujawniajac archiwa, zarazem potwierdzilo realnosc tego wszystkiego czym charakteryzuja sie duchy! Od znikania, zmieniana gestosci materializacji, przenikania przez materie, po wplyw na fizyczna rzeczywistosc, oddzialywanie na ludzi, zwierzeta i urzadzenia itp. itd. Ujawnienie materialow o UFO rowna sie uwiarygodnienie i potwierdzenie tego wszystkiego czym cechuja sie i zwykle duchy.

Nie, 16 gru 2012 19:40 | brak oceny

czytelnik | Gość

Ja jednak myślę,że to nie był żart,a przenośnia,i nie chodzi tu o obcych z innej planety,ale o ludzi wrogów,przeciwników,którzy są na ich terytorium.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Po czterech dniach nieprzerwanej pracy po kilkanaście godzin dziennie (!) mamy znowu pocztę on-line. Wszystkie e-maile dostały odpowiedź, a ważne informacje opisane trafiły do odpowiednich katalogów. Wszystkich czytelników prosimy o wyrozumiałość, gdyż ilość materiałów docierających w ostatnich tygodniach na pokład okrętu Nautilus (zwłaszcza z UFO) jest nieprawdopodobna. Musimy decydować się na bardzo duże kompromisy, gdyż inaczej nie damy rady czasowo redagować serwisów. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 8 sie 2020 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.