Dziś jest:
Środa, 25 listopada 2020

Lubicie agresję, wojnę, zabijanie. Jesteście niebezpieczni dla siebie samych. Także w pewien sposób dla pokojowo nastawionych cywilizacji zamieszkujących inne planety.
/obca istota z UFO podczas CEIII w Brazylii/

Komentarze: 110
Wyświetleń: 62539x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 12 luty 2013 06:30   
Autor: FN, źródło: FN   

Według przepowiedni następnym papieżem będzie Piotr Rzymianin. Potem Kościół przestanie istnieć.

Benedykt XVI ma zamiar abdykować -  Watykan potwierdził tę sensacyjną wiadomość. Papież Benedykt XVI poinformował, że zakończy pontyfikat 28 lutego o godz. 20.00. Wówczas rozpocznie się „sede vacante”, czyli okres, w którym stolica biskupa Rzymu jest nieobsadzona.

- Nie czuję się już na siłach, by kontynuować posługę - powiedział papież po łacinie do uczestników konsystorza w sprawie kanonizacji grupy błogosławionych. Wyjaśnił, że zwołał kardynałów także po to, by podać ważną dla Kościoła wiadomość. Papież oświadczył po łacinie: "Najdrożsi bracia, zwołałem was na ten konsystorz nie tylko z powodu trzech kanonizacji, ale także, by zakomunikować wam decyzję o wielkim znaczeniu dla życia Kościoła".

- Jestem świadom tego, że posługa ta z powodu swej natury duchowej musi być pełniona nie tylko poprzez czyny i słowa, ale również w cierpieniu i modlitwie. W dzisiejszym świecie, podlegającym błyskawicznym zmianom i wstrząsanym kwestiami o wielkim znaczeniu dla życia wiary, by zarządzać nawą świętego Piotra i głosić Ewangelię konieczny jest zarówno wigor ciała, jak i duszy, które w ostatnich miesiącach zmniejszyły się we mnie w taki sposób, że musiałem uznać moją niezdolność do dobrego sprawowania powierzonej mi posługi - oświadczył Benedykt XVI.

Benedykt XVI w kwietniu skończy 86 lat. Papież dodał, że jest w pełni świadomy wagi swego gestu i decyzję podjął w poczuciu pełnej wolności.

Dziekan Kolegium Kardynalskiego kardynał Angelo Sodano oświadczył, że wiadomość ta to "grom z jasnego nieba". Rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi powiedział, że Benedykt XVI, który ogłosił, że zakończy posługę, nie weźmie udziału w konklawe mającym wyłonić jego następcę, co ma nastąpić do końca marca.

- Nowy papież będzie na Wielkanoc (31 marca - 1 kwietnia) - oświadczył rzecznik. Dodał, że po rezygnacji Benedykt XVI uda się do papieskiej letniej rezydencji niedaleko Rzymu, a następnie - do klasztornej rezydencji w Watykanie.

To będzie ostatni papież!

Praktycznie natychmiast po tym wydarzeniu została przypomniana przepowiednia, którą wypowiedział Święty Malachiasz, zakonnik żyjący w XI wieku. Ułożył on listę 112 papieży, a każdego z nich scharakteryzował albo jednym słowem, albo jednym zdaniem. Szybko się okazało, że raz za razem „trafiał w dziesiątkę”.

W naszym archiwum jest znakomita książka polskiego astrologa (i jasnowidza, o czym mało osób wiedziało za jego życia) Leszka Szumana pod tytułem „Astrologia i Polityka”, która została wydana w 1982 roku. Jej fragment jest poświęcony właśnie przepowiedni dotyczącej papieży. Zeskanowaliśmy na potrzeby tej publikacji kilka stron z tej książki.

 

 

 

 

 

 

Odkryta w XVI wieku przepowiednia Malachiasza zawiera listę 112 papieży. Jan Paweł II został określony przez Malachiasza jako "De labore Solis" (Od wpływie słońca), zaś Benedykt XVI zajmuje przedostatnie miejsce na liście, jako "Gloria Olivae" (Ku chwale oliwy). Pozostaje jednak najciekawsze pytanie: kto będzie następcą Benedykta XVI?

Według św. Malachiasza po nim pontyfikat obejmie "Petrus Romanus" (Piotr Rzymianin). Najczęściej wymieniane są dwie hipotezy. Jedna mówi o tym, że ostatnim papieżem będzie kapłan o ciemnym kolorze skóry, choć przeważają teorie, że raczej będzie to ktoś pochodzący z Włoch. Według listy Malachiasza na nim ma zakończyć się historia Kościoła. Niektórzy twierdzą nawet, że jest to zapowiedź końca świata - kolejny papież nie zdąży już po prostu objąć urzędu.

Kto zostanie następnym papieżem?

Wsród kardynałów z prawem wyboru papieża prym wiodą Europejczycy (67), a wśród nich najwięcej jest Włochów (30). Jeśli założymy, że „Piotr Rzymianin” będzie pochodził z Italii, wtedy jeden z kandydatów naprawdę pasuje do przepowiedni średniowiecznego mnicha. W tej sprawie otrzymaliśmy e-mail:

 

 

 

-----Original Message-----

From: […]

Sent: Monday, February 11, 2013 12:57 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Ostatni papież w 2012 roku? - nie bo w marcu 2013

 

Chyba już wasza załoga to już słyszała, w mediach o tym już mówią […]

Jeśli to prawda jest, że jest on przedostatnim papieżem, a następny będzie ostatni przed końcem naszej cywilizacji, to wydaje mi się, i nie tylko mi, że będzie to:

Tarcisio Pietro Evasio Bertone, ponieważ urodził się w Romano Canavese, jego drugie imię to Pietro.

Malachiasz mówił, że ostatni będzie Piotr Rzymski, czyli Pietro Romano. Pasuje to do Tarcisio Pietro Evasio Bertone 

http://it.wikipedia.org/wiki/Tarcisio_Bertone

Ostatni papież ma panować krótko, to jest do około pół roku.

 

 

 

Na koniec jeszcze jedna, zaskakująca przepowiednia dotycząca Benedykta XVI, która wydaje się trafnie wskazywać jego abdykację. Chodzi o tzw. „Proroctwa Ostrzeżenia”, które odebrane zostały przez wizjonerkę z Irlandii, mężatkę, matkę młodej rodziny, która chce być znana jako Maria Bożego Miłosierdzia. Twierdzi, że otrzymuje je w serii Bożego Przekazu od 9 listopada 2010 do chwili obecnej. Co jest najciekawsze? Otóż w jednym z przekazów powiedziała wyraźnie, że Benedykt XVI ustąpi ze stanowiska. Zwrócił nam uwagę na tę przepowiednię jeden z naszych czytelników. Oto fragment jej przepowiedni:

Benedykt XVI będzie pierwszym papieżem, który zostanie zmuszony do rezygnacji ze stanowiska, nowy papież, który zajmie jego miejsce, będzie zapowiadany przez Biblię, Fałszywy Prorok!! Zacznie on wprowadzać wiele zmian w kościele, tak że doprowadzi do zjednoczenia z innymi kościołami. Zmiany te nie będą jednak pochodzić od Boga i będą co raz bardziej oddalać od Boga Kościół Katolicki.

 

 

 

 

Pełen tekst tej przepowiedni jest w naszym dziale XXI piętro, który będzie zmieniany i rozszerzany, a w tej chwili przeżywa potężną "reaktywację". Pracujemy nad nowym oprogramowaniem i nowym pomysłem na ten dział. Będziemy chcieli go uczynić miejscem, gdzie będą publikowane historie nadesłane przez czytelników serwisu FN. Poniżej link do tekstu o Marii Bożego Miłosierdzia na „XXI PIĘTRZE”:

http://www.nautilus.org.pl/index.php?p=21pietro&id=18

I jeszcze jedna ciekawostka - wczoraj doszło do straszliwej burzy w Rzymie. Okazało się, że w Bazylikę Świętego Piotra uderzył piorun, co zostało uwiecznione na zdjęciu. To bardzo rzadkie wydarzenie. Ciekawe, że stało się to w dniu, kiedy padła jedna z najważniejszych deklaracji w historii Watykanu.

Komentarze: 110
Wyświetleń: 62539x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 12 luty 2013 06:30   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (110)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 11

Wt, 9 kwi 2013 09:36 | brak oceny

Łysy | Gość

według mojej hipotezy Fałszywym Prorokiem , mogą być media konkretnie chodzi [telewizor ],
i według mojej teorii telewizja będzie pomagała antychrystowi prowadzić politykę. docierać do ludzi [zwodzić ich].

uzasadnienie;

W religiach Abrahamowych prorokiem jest osoba będąca w kontakcie z Bogiem,
będąca jego

Czw, 14 mar 2013 21:19 | ocena: + 1

Wieszcz Narodu | Gość


i sprawdzają się widzenia
i świat jest z duchami zgodny
bo krwawość tego pierścienia
świadczy o tym że to pierścień rozwodny
bo ta kropla z Dejaniry
koszuli na mnie skapana
dawno mi przez srebrne liry
była juz zapowiedziana
widze na placu człowieka
ten pierścień w ciało się wjada
i do kości wypieka
i z węglem z ręką upada...

Lecz samowolnie jarzma nikt nie zrzuci
czekać potrzeba aż ręka kapłana
srebrny i złoty klucz w zamku obróci(...)
i przyjdzie Franciszek
srebrny i złoty klucz w zamku obróci
i ślub da w kościele - czasu nie będzie miał wiele...Boże! pioruny trzęsą biegunem


Oto z tej strony gdzie sa róży liście w pełni rozwite
ci miejsca zajęli
którzy ufali w Chrystusowe przyjście
a z drugiej strony gdzie kwiat się dzieli
cała wiernych Chrystusa czcicieli
za Janem co zawsze był święty
przy Benedykcie i przy Augustynie
stoi Franciszek
stworzona z ich tronów podobna miedza w pół rózy się winie
a teraz popatrz...
za Piotrem oto stoi Anna (...)

Franciszek - zniesie celibat - w tym czasie burze z piorunami usieczą biegun arktyczny. Bedzie miał krótki Pontyfikat.
Piotr - zbierał będzie pamiątki po dawnej Europie bity falą nieszcześć pośród opustoszałych kościołów...olbrzymie skały zastępują drogę...
Benedykt XVI nie umarł - zamknięty w klasztorze może powtórzyć los Papieża Romanusa.
Przepowiednia Malachiasza jeszcze się nie zamknęła.
Czas dla Angelo Comastrii jeszcze nie nadszedł.
Ośmiu Papieży a dziesięc Pontyfikatów. Kto wie,może BXVI jeszcze powróci....

Czw, 14 mar 2013 09:54 | ocena: + 1

Roxo | Gość

W drugim dniu konklawe, na Placu Świętego Piotra znów pojawił się tajemniczy bosy pielgrzym.
Zdjęcia klęczącego mężczyzny w zgrzebnym stroju z kapturem obiegły cały świat. Bosy pielgrzym z pewnością stanie się jednym z symboli trwającego konklawe. Falę wzruszenia wywołał swoim wyjątkowo skromnym wizerunkiem.

http://www.rmf24.pl/raport-wybor-nowego-papieza/wybor-nowego-papieza/news-tajemniczy-bosy-pielgrzym-wrocil-na-watykanski-plac,nId,942385

Sporo osób uważa że ten pielgrzym (wyglądający jakby żywcem przeniesiony z XIII wieku) przypominał św Franciszka. Nowy papież przyjął imię Franciszka I.

Czw, 14 mar 2013 08:41 | brak oceny

Roxo | Gość

No i mamy papieża. Wybrany został 13.03.2013 (trzynastki Fatimskie). Tuż przed konklawe (widoczna od 10 marca na naszej półkuli) pojawiła się na niebie kometa PanSTARRS. Papież nie jest czarny i nie jest Rzymianinem (aczkolwiek urodził się w rodzinie włoskich imigrantów).

Pt, 1 mar 2013 21:57 | brak oceny

Tecrtr | Gość

A co jeśli nowym papieżem nie zostanie ani Tarcisio Bertone ani Peter Turkson i np zostanie Angelo Scola ? Jakie będą interpretacje tego ?

Pt, 1 mar 2013 07:26 | brak oceny

qrx | Gość

Petrus Romanus juz tu jest:
Obecnie do czasu wybrania papieza urzad objal:
Tarcisio PIETRO Bertone, a ktory urodzil sie w ROMANO Canavense.

Czw, 28 luty 2013 17:31 | brak oceny

elliot | Gość

Peter Turkson z Ghany ma w herbie ALFE I OMEGE.Symbol poczatku i KONCA.Ponadto bardzo niepokojacym symbolem w tymze herbie jest symbol swiatyni,do ktorej wlewa sie woda.Niebezpieczenstwo zalania swiatyni?Przez co?Mahometanizm o ktorym sie wypowiadal?Czy tez inne wrogie sily?Kataklizm?

Pon, 25 luty 2013 22:06 | brak oceny

prezeslesio | Załogant

A Kościół ma coś wspólnego z Bogiem? A przepowiednie są tyle warte co śnieg z 1911 roku. Brednie i nic więcej. A najbardziej uwielbiam "Malachisza". Dokładnie opisuje co było a nic konkretnego co po nim. Bujda na resorach. I żenada....

Pon, 25 luty 2013 12:27 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Libra'',a ja uważam,że nastepnym papieżem,nie odnosząc się w tym momencie do tego czym jest ten urząd,funkcja czy instytucja,na której czele on stoi,zostanie wybrany HINDUS...Wybrany HINDUS też może obrać imię Piotra,Petrusa Romanusa,a do tego Hindus zwłaszcza z południowych Indii wygląda jak Murzyn...a z pewnością będzie nie mniej śniady niż,np.prezydent Brack Obama...Będzie wtedy i hinduizm...i reinkarnacja...a nede wszystko...NEW AGE...?!,,I wilk syty i owca cała''...COOL...JAZZY...TRENDY...Tak przypuszczam ja przyszła,,Wasza Uwielbialność''...;-)Mądremu dość.Pozdrawiam wszystkich serdecznie!C.d.n.

Pon, 25 luty 2013 00:33 | brak oceny

libra | Gość

Witam!
Jednym z mocnych kandydatow jest kard.PETER Turkson z Ghany.Czarnoskory.Kazdy papiez jest jednoczesnie biskupem RZYMU.Piotr Rzymianin?
Pozdrawiam

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 11
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej najnowszej ECHO-SONDZIE, w której pytamy o Edytę Górniak, a dokładniej: jaki jest procent polskiego społeczeństwa podzielający poglądy Edyty Górniak na pandemię, czyli że np. w szpitalach leżą statyści udający chorych? ECHO-SONDA FN jest w kolumnie po prawej stronie serwisu. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 17 lis 2020 08:47 | Witam.Dziś tj. 12.11.2020 r. ok. godz. 13 wjeżdżałem do Krakowa od strony Olkusza. Nagle nad miastem zobaczyłem jasną kulę światła. Była może kilometr nad nim. Obiekt nagle zaczął spadać w dół niczym strącony przez jakiś pocisk. Jego prędkość była nienaturalnie duża. Wszystko trwało może 5 sekund. Dodam, że podobne zdarzenie zaobserwowałem może pół roku temu w tym samym miejscu, ale wtedy odpuściłem. Dziś chciałbym się dowiedzieć co widziałem, lub poznać kogoś kto też to widział.Pozdrawiam...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

KORONAWIRUS - bestialskie polowania i zjadanie dzikich zwierząt kluczem do zrozumienia tajemnicy pandemii koronawirusa

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.