Dziś jest:
Czwartek, 13 sierpnia 2020

Ziemia więcej mówi nam o nas niż wszystkie książki./Antoine de Saint-Exupery/

Komentarze: 43
Wyświetleń: 16057x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 kwi 2015 10:27   
Autor: FN, źródło: Daily Mirrow   

'KRWAWY KSIĘŻYC' MA BYĆ ZNAKIEM NADEJŚCIA MESJASZA

"Krwawy" Księżyc możemy obserwować, gdy Srebrny Glob wchodzi w cień Ziemi; potem nasza planeta zajmuje pozycję na linii Księżyc - Słońce i przysłania całkowicie promienie słoneczne. Zjawisko będzie widoczne w Ameryce Północnej, Azji i Australii.

Dziennik „Daily Mirror” podał informację o Pastorze z Teksasu, który nazywa się John Hagee. Według serwisu wierzy on, że sytuacja, jakiej jesteśmy świadkami, oznacza początek niezwykle ważnych dla świata wydarzeń. Może to być nawet ponowne przyjście Jezusa.

O "Księżycu zalanym krwią" mówi m.in. protestancka Biblia Króla Jakuba i Ewangelia Św. Łukasza. Pastor mówi, że najbliższy czas ma być "wyjątkowy i doprowadzi do zmian, w których Izrael odegra szczególną rolę".

Zjawisko "Krwawego Księżyca" zdarzyło się tylko kilka razy w ciągu ostatnich dwóch tys. lat i co ciekawe ostatnie trzy z zarejestrowanych przypadków zbiegły się w czasie z ważnymi religijnymi wydarzeniami.

Pierwszy z nich miał miejsce w 1493 roku i towarzyszył wygnaniu Żydów przez hiszpańską inkwizycję. Drugie zbiegło się z utworzeniem państwa Izrael w 1949 roku. Trzecia tetrada nastąpiła w 1967 roku, czyli znacznie wcześniej niż przypuszczano i miało to miejsce dokładnie w trakcie sześciodniowej wojny izraelsko-arabskiej.

 

 

 

 

Jedno jest dla nas pewne – wydarzenie zwane powszechnie jako „nadejście Mesjasza” będzie miało miejsce. Zapowiedzi w przeróżnych świętych pismach różnych religii nie są bynajmniej tak jak niektózy myślą „jakimiś bredniami religijnych frustratów”, ale zawierają absolutnie prawdziwą informację. Na Ziemi pojawi się człowiek, który – choć trudno jest w to uwierzyć – zmieni bardzo dużo, a być może wszystko. Będzie to ów Mesjasz, o którym mówi m.in. Biblia.

Co na jego temat wiemy? Źródła wiedzy są różne i bardzo sprzeczne ze sobą, ale… niektóre są dla nas bardzo wiarygodne. Dlaczego? Odpowiedź zachowamy dla siebie, podobnie, jak samo źródło. Ale możemy zdradzić, że... ten człowiek ma narodzić się w 2023. Jego rodzice oczywiście już żyją na Ziemi, ale jeszcze się nie znają. Poznają się za 5 lat. Znane jest dokładnie miejsce narodzin „Jego”, a także wygląd. Ma wyglądać dosłownie identycznie jak Jezus Chrystus . I – co ważne – wszystkie wydarzenia z nim związane będą się działy nie w ukochanej przez nas Azji, nie na Bliskim Wschodzie, nie w USA, tylko w Europie. I nic nie będzie już takie samo, jak było.

Pomyślmy chwilę: mamy 2015 rok. Wszędzie królują media społecznościowe, internet. Każde wydarzenie „cudowne” spotyka się z kpiarskim opluciem, natychmiast pojawiają się tzw. hejterzy, na miliard sposobów wszystko jest „wyśmiewane, opluwane, wykpione i wdeptane w ziemię”. Nikt ani nic nie zyska powszechnego uznania (nie mówimy o zamkniętych grupach). Znamy już i sztuczki Dynamo, znamy też grafikę komputerową i nie wierzymy w nikogo i w nic. A jednak tym razem ma być inaczej. Według naszych informacji kiedy pojawi się „ON”, wtedy jakoś sobie poradzi z tymi oceanami tzw. „hejtu” (z ang. nienawiści), która natychmiast się wyleje na jego głowę. Będą się wydzierać, że „to pajac”, że „to emanacja szatana”, że to „fałszywy kretyn, a ten prawdziwy Mesjasz dopiero wejdzie do windy i zjedzie na Ziemię w przyszłości” i tak dalej i tak dalej… będzie masakra na skalę globalną. Ale informacje o przyszłości mówią wyraźnie: „ON” sobie z tym wszystkim poradzi. Jak?! Z internetem? Facebookiem i złośliwym twitterem?!

Choć nie mieści się to w głowie, ale podobno wszystko to w zachwycie uzna, że „to jest ON”… trudno nam to sobie wyobrazić, ale OK. – czekamy z wielką nadzieją, bo świat taki jak jest obecnie nie zrobi „kroku naprzód”, jeśli coś się nie stanie. Być może właśnie nadejście Mesjasza będzie tym „czymś”.

Komentarze: 43
Wyświetleń: 16057x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 2 kwi 2015 10:27   
Autor: FN, źródło: Daily Mirrow   


Komentarze (43)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5

Nie, 5 kwi 2015 17:41 | brak oceny

Tecrtr | Załogant

Antychrystem był Jan Paweł II. Watykan upadnie oraz wszystkie religie na ziemi.

Sob, 4 kwi 2015 17:42 | brak oceny

Wojownik Światła... | Gość

Cieszę się że jest tyle głębszych niż zwykle komentarzy w tej sprawie. Odezwałem się na forum tylko i wyłącznie dlatego, że zaniepokoiła mnie ignorancja tzw. załogi Nautilusa w tej materii. Wiadomo powszechnie, że założyciel i główny "dowodzący" jest człowiekiem tzw. mediów mainstreamingowych i jeżeli takie osoby dają się zwieść propagandzie nadchodzącego Antychrysta, który będzie oczywiście za: pokojem, jedną religią światową, jednym państwem, walutą etc. a potem uda mesjasza i jako Antychryst doprowadzi do upadku naszej planety (w ostatniej chwili powstrzymanej przez interwencję Boga) to... ręce opadają. Bo to oznacza, że tzw. elity ezoteryczne są przygotowywane do bycia tubą propagandową nadchodzącego szatańskiego świata, aby zwieść miniony co jest co prawda przepowiedzenie, ale nie chce się z tym pogodzić. Pozdrawiam Wszystkich.

Sob, 4 kwi 2015 17:00 | brak oceny

Ola | Gość

Nie sądzę, żebym zaufała takiej osobie, bo w dzisiejszych czasach grupy dysponujące technologią i wiedzą mogą bardzo łatwo manipulować tłumami. Ale jeśli to faktycznie byłby ktoś na poziomie, intuicyjnie by się to wyczuwało. Mimo wszystko wolę zachować ostrożność wobec tego rodzaju ludzi.

Sob, 4 kwi 2015 14:53 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Przepowiedziane ZWIEDZENIE...Bóg przedstawił prawdę o naszym świecie i jego przyszłości w Biblii...Ale wielu,,wspólczesnych''...,,obywateli Jasnogrodu''...ludzi nie jest chętnych by ją przyjąć,a tym bardziej pokochać.Oni wolą wierzyć,że już mają nieśmiertelność bo tak ich egotyczne WIDZIMISIĘ zdecydowało...Nie potrzebują daru życia wiecznego,który Bóg dał w Synu Swoim - Jezusie,każdemu kto zechce Go przyjąć.Ci,którzy odrzucają Bożą prawdę i Jego dar,w przeszłości,jak znamy złego z natury człowieka i życie jakie tworzy,szli wieloma drogami,poszukując swojej prawdy,często całkowicie odrzucając sprawy duchowe.Dzisiaj wielu rozczarowanych naszym wspólczesnym,niewierzącym albo,,naukowym'' światopoglądem,szuka oświecenia w świecie duchowym,np.z rzekomym,,ożywieniu duchowym''NEW AGE...Jednocześnie są niechętni przyjąć Boga takiego jakim On sam ukazał się w Biblii.Z tego banalnego powodu złym duchom,upadłym aniołom(demonom) nie jest trudno ich zwieść.Ci,którzy nie są skłonni uwierzyć w prawdę Bożą,przyjmą i będą WCHŁONIĘCI przez to duchowe ZWIEDZENIE...Duchy,które propagują przepastny,pogańsi,satanistyczny konglomerat - ruch NEW AGE wkładają maksymalny wysiłek aby odwieść od prawdy pokazanej w Biblii.Jedyny sposób uchronienia się przed zwiedzeniem to przyjąć i nauczyć się kochać prawdę,którą Bóg daje w Jezusie.Trudno jest uwierzyć,że Bóg pozwolił na taie niesamowite zwiedzenie ludzi.Jeszcze trudniej jest uwierzyć w to,że On sam zesłałby zwiedzenie.Ale apostoł Paweł znakomicie tłumaczy,że zwiedzeni będą ci,którzy:,,miłości prawdy NIE PRZYJĘLI,aby nie byli zbawieni''./2 Tesaloniczan 2,10/.Księga Apokalipsy czyli Objawienia Jezusa Chrystusa stwierdza,że przy końcu czasu,przy końcu Wieku Ewangelii złe duchy pojawią się w różnych miejscach świata,czyniąc znaki,zwodząc przywódców i narody:,,A przetoż pośle im Bóg skutek błędów,aby uwierzyli kłamstwu''./2 Tesaloniczan 2,11/.Odstępstwo czyli apostazja i ujawnienie się antychrysta poprzedzą dzień Pański czyli powtórne przyjście(paruzję)Jezusa Chrystusa.Apostoł Paweł dobitnie głosił:,,Prosimy was,bracia,w sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia wokół Niego,abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rzumieniu ani zastraszyć bądż przez ducha,bądż przez mowy,bądż przez list rzekomo od nas pochodzący,jakoby już nastawał dzień Pański.Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi,bo(dokąd dzień ten nie nadejdzie),póki najpierw nie przyjdzie ODSTĘPSTWO i nie objawi się człowiek grzechu,syn zatracenia''./2 Tes.2,1-3/.Apostoł Paweł określał antychrysta następującymi imionami:,,człowiek niegodziwości''(to antropos tes anomias),,,syn zatracenia''(ho hylos tes apoleias),,,przeciwnik''(ho antikeimenos),,,niegodziwiec''(ho anomos).Mądremu dość...

Sob, 4 kwi 2015 10:24 | brak oceny

Krzysio | Gość

Rozkład jazdy krwawych księżyców
http://www.timeanddate.com/eclipse/list-total-lunar.html

Sob, 4 kwi 2015 00:25 | brak oceny

man | Gość

Mysle ze czas zeby sie wreszcie pojawil czas najwyzszy teraz go potrzeba

Sob, 4 kwi 2015 00:24 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Brawo,,Wojowniku Światła''!Nic dodać,nic ująć odnośnie tego co napisałeś...Cieszę się,że jednak nie jestem tutaj osamotnionym z przynajmniej elementarną(o wyższej lepiej nie mówić)wiedzą biblijną.Pomyśleć tylko jako to na tym forum,na tym portalu,delikatnie rzecz ujmując,wrogie Chrześcijaństwu duchowości,próbują zaadoptować postać Jezusa Chrystusa(albo zwyczajnie i bezceremonialnie nałgać...)do swoich nikczemnych potrzeb.Problem w tym,że jednocześnie głoszą one i kultywują wartości przeciwne temu czego nauczał Jeszua haMaszijah.Odrzucają Synostwo Boże Chrystusa,odkupienie człowieka i ludzkości przez zadośćuczynną ofiarę na krzyżu Golgoty,Jego ZMARTWYCHWSTANIE i sens tego wydarzenia dla każdego człowieka.Czyli z wiadomych,wcześniej wzmiankowanych powodów uznają historyczność Jezusa Chrystusa i próbują włączyć go do swojej wizji świata,zle z jednoczesną negacją lub zniekształceniem przesłania Ewangelii...Przykład,,słynnego''Notowicza...,którego tezy nie poparte żadnymi materialnymi dowodami zostały obalone przez wybitnego orientalistę i sympatyka filozofii Wschodu Maxa MULLERA z Uniwersytetu w Oxfordzie.Z kolei prof.Archibald DOUGLAS udokumentował kategorycznie zaprzeczenie ówczesnego lamy,,słynnego''klasztoru w HIMIS...Historia Notowicza jest kolejną,jeszcze jedną wersją tzw.Ewangelii Wodnika,jednego z dwóch podstawowych żródeł NEW AGE dotyczących Zbawiciela,Syna Bożego Jezusa Chrystusa,który zmartwychwstał,prawdziwie zmartwychwstał ! Alleluja !

Pt, 3 kwi 2015 17:24 | brak oceny

Wojownik Światła... | Gość

Jakbyście nie zauważyli Mesjasz już dawno przyszedł na Ziemię tj. około 2000 lat temu i był to Jezus Chrystus. Jak zapowiedział już nigdy nie wróci w ciele fizycznym, a Jego powtórne przyjście nastąpi, ale w ciele duchowym, jakie wszyscy otrzymamy po Zmartwychwstaniu. Ten kto narodzi się w ciele na Bliskim Wschodzie i będzie podawał się za Mesjasza to będzie Antychryst, który swoimi działaniami i cudami zwiedzie świat i poprowadzi go do III wojny światowej. Nie dajcie się zwieść - Chrystus już nigdy nie pojawi się w ciele fizycznym!

Pt, 3 kwi 2015 17:03 | brak oceny

Intek | Gość

Jest taki piosenkarz Stan Borys (pewnie już grubo po 60-tce), który mógłby z powodzeniem być sobowtórem lub którymś wcieleniem... Nawet ubierał się i zachowywał się jak jakiś święty lub nawiedzony....

Pt, 3 kwi 2015 13:51 | brak oceny

Tomasz | Gość

słaby artykuł, tak jak by autor w ogóle nie miał pojęcia co w Biblii jest zapisane.Nikt nie po za Bogiem kiedy przyjdzie ponownie Chrystus.Czasami za dużo w obłokach latacie Nautilus:-)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Poleca,y lekturę najnowszego wpisu w dziale FN24 o nowych, nieznanych efektach zarażenia koronawirusem. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 8 sie 2020 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.