Dziś jest:
Środa, 23 października 2019

Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
/Albert Einstein/

Komentarze: 18
Wyświetleń: 9873x | Ocen: 43

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 26 mar 2016 09:05   
Autor: FN, źródło: FN   

POWAŻNY PROBLEM ZWIĄZANY ZE ZBAWICIELEM W INNYCH ŚWIATACH

W czasie przygotowań do świąt Wielkiej Nocy załoga Nautilusa znalazła chwilę, aby porozmawiać w Bazie FN o przeróżnych projektach i prowadzonych pracach. W pewnym momencie pojawił się ciekawy problem związany z osobą Jezusa Chrystusa i zjawiska UFO. Jest on tym bardziej ważny wtedy, kiedy jest jasne, że zjawisko UFO jest prawdziwe, a na pokładach tych pojazdów są bardzo często istoty z innych planet, światów i wymiarów.

Odrzućmy na chwilę wszelkie - naszym zdaniem! - idiotyczne teorie o tym, że wszyscy obcy to poprzebierani faszyści z Trzeciej Rzeszy, którzy uciekli na Księżyc w 1945, zapomnijmy o ulubionej piosence ortodoksów religijno-katolickich, którzy ciągle śpiewając jedną i tę samą pieśń o „demonach w błyszczących statkach”, których jedynym celem jest odciągnięcie ludzi (?!) od różańca i tej „prawdziwej wiary”, pomińmy milczeniem brednio-głupkowaty bełkot o tym, że „UFO to tylko i wyłącznie twory inżynierów/wojskowych trepów z Korei Północnej, Chin, Japonii, USA czy Rosji”, na chwilę nie zwracajmy uwagi na teorie związane z tym, że UFO to „gaz błotny, chmury namagnetyzowanego pyłu, błędnie zidentyfikowane balony, drony i latawce”.

A więc na chwilę zapomnijmy o tym całym bajzlu przeróżnych wariackich teorii wypełniających sieć www jak parująca grochówka garnek na kuchennym blacie, tylko weźmy pod uwagę teorię wynikającą jednoznacznie z zebranego przez nas w Polsce i na świecie materiału przez ostatnie 25 lat. Co z niego wynika? Bardzo prosty wniosek. Można go przedstawić w jednym zdaniu:

Pomijając obiekty wojskowe (to naprawdę mały procent wszystkich obserwacji) UFO to pojazdy załogowe innych cywilizacji, które przybywają na Ziemię z innych światów.

Niektórzy wyglądają podobnie do nas, inni różnią się dość drastycznie. Dzieli ich wiele, ale łączy jedno – całkowity brak zainteresowania w ingerowanie w to, co się dzieje na Ziemi. Dosłownie zero!

Ktoś po 25 latach badania przypadków kontaktów z UFO, rozmawiania z tysiącami ludzi, oglądania setek miejsc (gdzie zdarzyły się CEIII) doszedł w tej kwestii do „innych wniosków”?! Wystarczy się tylko uśmiechnąć w zadumie i rozbawieniu, ale… ma do tego prawo. Tu jest serwis FN i my prezentujemy nasze zdanie. Mamy także do tego prawo.

Dobrze, skoro już udało nam się postawić tezę związaną z przybywaniem istot inteligentnych na Ziemię w swoich cudownych statkach, to pójdźmy krok dalej: czy mają oni dusze? Czy tylko dwunożne istoty obecnie w barbarzyński sposób wypruwające z ciała Ziemi jej zasoby naturalne mają „owe nieśmiertelne światło zwane duszą”, czy także „obcy ze swoich świetlistych statków”?!

No cóż, tu także zaryzykujmy śmiałą tezę w naszych rozważaniach: oni także mają duszę. Jeśli bowiem założymy istnienie dobrego Boga i przyjmiemy, że w swojej łaskawości „wyposażył” on w dusze jedynie humanoidalne twory trzeciej planety od Słońca, a innym „to już nie dał, bo… nie!” – nie wygląda tego typu założenie najlepiej. A więc przyjmijmy, że oni także są istotami wyposażonymi w nieśmiertelne dusze i zużywające się, śmiertelne ciała fizyczne.

Ale oto pojawia się kolejny problem: czy istoty żyjące w innych światach miały „grzech pierworodny”, czy ten prezent otrzymaliśmy tylko my ludzie? Ciekawe pytanie. Ale oto pojawia się następne: skoro tak, to czy śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu na Ziemi dwa tysiące lat temu uwolniła ich z tego problemu, czy na ich planetach czy w ich światach pojawiły się lokalni „Zbawiciele”, którzy przeszli podobną drogę jak Jezus Chrystus, umarli na krzyżu „za grzechy miejscowych”, a potem tamtejszy świat już miał wyznaczoną drogę jak ludzkość dwa tysiące lat temu?!

To tylko kilka punktów z naszej bardzo ciekawej dyskusji w Bazie FN związanej z problemem „UFO i kwestia zbawienia”. Naprawdę trudno się dziwić ludziom silnie związanym z wiarą katolicką czy szerzej chrześcijańską, że na temat UFO reagują nerwowo, a potem zaczynają pleść te farmazony o „demonach i diabłach”, gdyż w żaden inny sposób nie radzą sobie z problemem „lokalnych Jezusów Chrystusów na obcych planetach”. Lepiej więc założyć, że Ziemia jest „jedynym zamieszkałym światem”, jeśli coś gdzieś jest, to „na pewno nie przylatuje”, a jeśli nawet przylatuje, to jedynie po to, aby „zamącić w głowach tym, co mają wszystko już poukładane”.

W naszej sondzie zadaliśmy ciekawe pytanie:

ZAŁÓŻMY, ŻE SĄ OBCE CYWILIZACJE Z ISTOTAMI INNYMI NIŻ LUDZIE. CZY ONI TAKŻE MIELI SWOJEGO 'JEZUSA CHRYSTUSA'?

Zachęcamy wszystkim do wzięcia udziału w naszej sondzie, a jej wyniki można zobaczyć klikając na link poniżej.

KLIKNIJ NA LINK, ABY ZOBACZYĆ NA WYNIKI ECHO-SONDY O CHRYSTUSACH W INNYCH ŚWIATACH!

 

 

 

Mieliśmy też ciekawe wnioski na koniec tej jakże ciekawej dyskusji. Przyjmując bowiem doktrynę reinkarnacji jako rzecz oczywistą, a także po uznaniu idei „pojawiania się w zbiorowościach wielkich dusz przewodników duchowych w ciałach fizycznych” bardzo szybko wszechświat tętniący bilionami zamieszkałych światów przez różne istoty o całkowicie odmiennych ciałach fizycznych, ale tych samych inkarnujących się duszach – wtedy wszystko staje się proste i logiczne. I nie trzeba rozpaczliwie próbować dorabiać na siłę do UFO „gęby demonów”, bo inaczej nijak nie da się sklecić całej układanki z założeniem „jeden zbawiciel – jeden świat i to tylko ludzi”.

Mamy nadzieję, że zainteresował wszystkich przebieg dyskusji w Bazie FN… na koniec składamy wszystkim czytelnikom serwisu FN życzenia spokojnych Świąt Wielkiej Nocy!

Komentarze: 18
Wyświetleń: 9873x | Ocen: 43

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 26 mar 2016 09:05   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (18)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 28 mar 2016 15:52 | brak oceny

Czlowiek... | Gość

Niech Boska energia oczyści..., niech Boska energia uzdrowi...w Miłości, Szczęściu i Zdrowiu, pozdrawiam

Pon, 28 mar 2016 15:39 | brak oceny

Czlowiek... | Gość

Istnieją różne formy i przejawy inteligencji we Wszechświecie...tudzież i na naszej planecie, te różnorodne odmiany czy przejawy inteligencji mogą przechodzić pojmowanie i umiejętność rozpoznawania tych inteligencji przez niektóre współczesne istoty ludzkie... Poszerzenie świadomości istot i uświadomienie....czasami trwa...

Pon, 28 mar 2016 14:46 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Kepos'',ma rację ! Oprócz Boga Ojca,Syna Bożego - Jezusa Chrystusa i zhierarchizowanych aniołów Bożych( w tym tych upadłych na czele z szatanem,osobną grupę stanowi również pozostałość po olbrzymach : złe duchy - demony ) nie ma we wszechświecie,w żadnym z jego wymiarów żadnych innych istot ! Nie ma więc problemu,,Zbawiciela w innych światach''...Kiedyś tutaj,,dowciapna''czytelniczka,,Marta''zapytała mnie mnie,gdzie rzekomo na podstawie Biblii nie ma mowy o egzystencji,,kosmitów'' ? Odpowiedziałem jej cytatem z Biblii,po czym ona stwierdziła,że jej nie uznaje...Bez komentarza...A zatem,czy na podstawie Biblii może być mowa o jakichkolwiek,,wielorasowych''...i,,wielocywilizacyjnych''...,,kosmitach /,,obcych''...?!Cytuję raz jeszcze :,,On jest obrazem Boga niewidzialnego,pierworodnym wszelkiego stworzenia.Ponieważ w nim zostało stworzone wszystko,co jest na niebie i na ziemi,rzeczy widzialne i niewidzialne,czy to trony czy panowania,czy nadziemskie władze,czy zwierzchności;wszystko w przez niego i dla niego zostało stworzone.On jest przed wszystkimi rzeczami i wszystko na nim jest ugruntowane.On także jest Głową Ciała,Kościoła;On jest początkiem,pierworodnym z umarłych,aby we wszystkim był pierwszy.Ponieważ upodobał sobie Bóg,żeby w nim zamieszkała cała pełnia boskości.I żeby przez niego wszystko,co jest NA ZIEMI i NA NIEBIE,pojednało się z nim dzięki przywróceniu pokoju przez krew krzyża jego''./Kolosan 1,15 - 20/.Pozostaje na zakończenie,wobec ewidentnie istniejącego fenomenu UFO,zapytać,kim są wobec powyższego owi,,kosmici''/,,obcy''...?!Oto odpowiedż : https://www.youtube.com/watch?v=hRzWrGw1oFM

Nie, 27 mar 2016 23:08 | brak oceny

maneo | Załogant

Droga Fundacjo czy Wy musicie łączyć na obrazkach postacie biblijne z ufo , bo jest to bardzo denerwujące ,a nie jest to potwierdzone że tak w rzeczywistości było (mówię o ich udziale w objawieniach).

Nie, 27 mar 2016 22:03 | brak oceny

czytelnik | Gość

Dobrze,że został poruszony ten temat.Do wiadomości FN-żyła na ziemi osoba, która nazywała się Ojciec Pio,nie raz opisywana na tym portalu.Polecam lekturę książki o tym człowieku,a gwarantuję,że tam dowiecie się Państwo,że nie jesteśmy jedyni we wszechświecie.Grzech pierworodny również jest też wyjaśniony,również to,że inne cywilizacje nie popełniły tego błędu.

Nie, 27 mar 2016 09:28 | brak oceny

mumio | Gość

Bóg został wymyślony przez ludzi z banalnego powodu. W ten sposób bardzo łatwo jest zrzucić odpowiedzialność za własne postępowanie na wymyśloną przez siebie osobę. Tymczasem jako cała cywilizacja stoimy u progu samodestrukcji nie z powodu jakiegoś boga, ale wiary w dogmatyczne teorie. Co więcej, nie ma najmniejszych szans, żeby czyjaś teoria okazała się kiedykolwiek prawdziwa, bo nie sposób przewidzieć przyszłości w 100%, za to w bardzo nieodległej perspektywie można mieć 100% pewność, że korzystając z energii pochodzącej z paliw kopalnych doprowadzimy biosferę planety wraz z nami do stanu zapaści. Ponadto, skoro przestrzeń wszechświata jest nieskończona, oznacza to, że nie ma granic, a z tego wynika, że nie istniej ktoś poza tą przestrzenią, kto kontrolowałby wszystkie zdarzenia, które w przestrzeni zachodzą. Za to my przestajemy cokolwiek kontrolować, bo kłócimy się nieustannie, czyja teoria i czyj bóg jest "lepszy", w ten sposób tocząc nieustanne wojny. "Bóg" to nic innego, jak świadomość, a świadomość to wiedza o tym, że w nieskończonej przestrzeni kosmosu zachodzą procesy umysłowe i materialne. Świadomość ma charakter nielokalny, bo nie można jej przypisać tylko sobie. Świadomość także nigdy nie umiera, bo nie jest ani umysłem, ani formami materialnymi. Mówiąc prościej, świadomość każdej istoty ludzkiej zawiera w sobie twórczy potencjał, bo przestrzeń w każdej jej lokalizacji zawiera nieskończone zasoby energetyczne (jest to energia elektromagnetyczna, która jest jednocześnie nośnikiem informacji), o ile tylko myśli o przyszłości, czyli przyszłych pokoleniach, a nie pielęgnuje historie i utrwala tradycje karmiąc w ten sposób własnego ego. Zmarłym już nie pomożemy, ale możemy pomóc tym, którzy się jeszcze nie narodzili, o ile tylko my przestaniemy ze sobą rywalizować. Jest tylko jeden sprawiedliwy ustrój społeczny. Ustrój ten nazywa się altruizm, albo inaczej bezinteresowność.

Nie, 27 mar 2016 08:38 | brak oceny

Ss | Gość

Szczęśliwego Święta Zmartwychwstania Pańskiego!

Ojciec PIO mówił, że Jezus w jednym czasie przebywał na 6 planetach, nie ograniczał koniecznej łaski tylko dla naszej cywilizacji, mówił też że nie wszystkie tego potrzebowały.
Proszę was załogo FN zebyscie trochę się pohamowali w tych nieslusznych atakach na Chrystusa i chrześcijaństwo. Nie bójcie się tego zgłębić, podobnie jak nie boicie się zgłębiać wiedzy o innych cywilizacjach. Każdy kto wierzy w Boga musi być świadom że nie ograniczał cudu stworzenia do jednej maleńkiej planety. Cały wszechświat

Sob, 26 mar 2016 21:06 | brak oceny

dziad_Jag | Gość

Każda cywilizacja musi przejść okres religijny. Tak wynika z praw rozwoju społecznego. Więc i u kosmitów byli na pewno jacyś zbawiciele.

Sob, 26 mar 2016 20:17 | brak oceny

mumio | Gość

I jeszcze dwa drobiazgi. Z kim mają gadać kosmity, skoro ludzie organizują się w konkurujące ze sobą plemiona i od tysiącleci wyżynają się wzajemnie używając coraz bardziej zaawansowaną technicznie "broń", nie potrafiąc DOBROWOLNIE I BEZINTERESOWNIE współpracować w globalnej skali? Mają wylądować przed białym domem, żeby dowiedzieć się od amerykańskiego prezydenta, kimkolwiek ta osoba jest, że wrogowie Amerykanów to Rosjanie, Chińczycy, Eskimosi, Chrześcijanie, Muzułmanie, Buddyści, prawicowcy lub lewaki? Więc patrzą kosmity na nas, jak na idiotów ogarniętych psychozą żądzy władzy i dominacji. Cytując G. Carlina: "Planeta ma się świetnie, to ludzie mają przej....e." Dobrze jest powtórnie przemyśleć pojęcie "własności". Koniec paliw kopalnych to koniec zasobów energetycznych. I co z tego, że będziemy "posiadać" domy, samochody, pociągi, statki, telefony komórkowe, komputery, skoro wszystkie te urządzenia przestaną działać? Ostatnio usłyszałem "argument": Ale ja mam dwa hektary ziemi pod Warszawą i jakoś sobie poradzę!! Już widzę ludzi z milionowych aglomeracji, którzy szukają jedzenia. Kogo z nich będzie interesować, czy marchewka rośnie na "czyimś" skrawku ziemi. Słusznie mówił Marek Edelman: Jeśli nie potrafisz wyobrazić sobie, co to jest głód, nie ma z tobą rozmowy. Tymczasem "kultura" wyrosła na teologii monetarnej, wyrzuca i niszczy tysiące ton żywności, kiedy głodują miliony. Obawiam się, że żaden Chrystus, Mahomet, ani Budda nie nakarmią pośmiertnie tych, dla których pożywienia z nawiązką obecnie wystarczyłoby dla wszystkich.

Sob, 26 mar 2016 20:15 | ocena: + 1

Eduardo | Gość

Osobiście wierzę w Boga ,bo inaczej być nie może.Skoro jest dobro,musi być i zło.Czy Bogu potrzebna jest religia ? Moim zdaniem potrzebna jest tym którzy czerpią z niej profity i nikomu innemu.Bóg dał człowiekowi sumienie i po co mu jakies paragrafy-każdy doskonale czuje czy czyni dobrze.Jezus chyba też pochodzi od Boga,by ucywilizować dzikusów ziemian.A jeśli jest efektem ingerencji dobrych kosmitów,to podoba się Bogu skoro na to zezwolił.Wszystko co czyni człowieka lepszym jest dobre.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

UWAGA! Pod tekstem o PROJEKCIE KONTAKT pojawiła się ważna aktualizacja (na końcu publikacji), która zawiera prawdopodobne wyjaśnienie, jak mógł naprawdę wyglądać obiekt UFO, który pojawił się w Bazie FN 19 października na 10 minut przed spotkaniem zespołu projektu KONTAKT. UFO prawdopodobnie było ukryte za polem maskującym... POLECAMY PONOWNE PRZECZYTANIE TEGO TEKSTU, a autorowi e-maila z wyjaśnieniem pięknie dziękujemy. [...] ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:22 | Do zdarzenia miało dojść w niedzielę 20 października o godz. 18 w pobliżu osiedla Bronowice w Lublinie. Czytelniczka serwisu https://spottedlublin.p twierdzi, że widziała niezidentyfikowany obiekt latający koloru czerwonego nad naszym miastem. „Obiekt poruszał się z na boki w szybkim tempie, po czym stanął w miejscu i przemieścił się błyskawicznie w kierunku bloku przy ulicy Pogodnej 34, zmieniając przy tym kolor na biało-zielony” – relacjonuje czytelniczka Laura, która przesłała nagranie...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Środa, 2 października 2019 |  Jeden z moich znajomych powiedział, że czytając serwis Fundacji Nautilus wiele lat temu doznał czegoś, co nazwał ‘przebudzeniem’. To był jeden tekst, który zmienił całe jego życie, gdyż przed tym tekstem nie brał pod uwagę, że istnieje reinkarnacja, a po jego lekturze już był pewien, że wędrówka dusz jest prawdą.  Podobnie było z naszą drogą do filozofii Zen.

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - spotkanie w Bazie FN 19.X.2019

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.