Dziś jest:
Środa, 22 listopada 2017

Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu.
John Ronald Reuel Tolkien

Komentarze: 34
Wyświetleń: 7356x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 7 sty 2017 11:49   
Autor: FN, źródło: FN   

NEI KUNG – KLUCZ DO POTĘGI BOSKIEJ MOCY

Otrzymaliśmy właśnie ciekawego e-maila wysłanego na pokład okrętu Nautilus. Jest tam wspomniane o chińskiej sztuce rozbudzenia mocy energii Chi, którą od dawna interesujemy się w sposób absolutny. Dlaczego Nei Kung? Gdyż mieliśmy okazję przekonać się na własne oczy, jak działa energia Chi i jak skutecznie prowadzi do jej rozbudzenia chińska nauka związana z Nei Kung.

 

Witam,

Przesyłam w linku bardzo dobrze rozpisany materiał na temat dantianów polecany przez osobę trenującą neikung 

http://www.ichikung.com/html/dantians.php

 

 

Mam również dobrą wiadomość dla osób które zainteresowały się neikungiem, w Chinach żył mistrz Jiang Feng który przyjmował uczniów i uczył czegoś podobnego do Mo Pai

 

 

Po jego śmierci uczniowie zadeklarowali się nadal leczyć i nauczać w miejscu w którym robił to ich mistrz - w szpitalu położonym w Yellow Mountain (http://apricotforesthospital.com/ ). Przed jego śmiercią w tym szpitalu było aż 5 osób (wliczając mistrza) zdolnych wytworzyć "elektryczne chi" !! Najdziwniejszą rzeczą jest to że w swojej praktyce wykorzystują oni zioła do ładowania dantianu. Może podczas jednej z waszych podróży uda wam się zatrzymać w tym miejscu i dokładniej zbadać całą sprawę.

 Pozdrawiam // moje dane dla redakcji

 

Nei Kung pozwala wykształcić w sobie moc praktycznie pozwalającą na wykonywanie wszelkich rzeczy znanych jedynie z filmów z super-bohaterach. Mistrzowie na niskich poziomach (poziomów jest 72, niskie to 1-5) są w stanie przesuwać przedmioty, materializować proste rzeczy, doprowadzać do samozapłonu kartki papieru itp. Takie rzeczy widzieliśmy na własne oczy.Prawdziwa zabawa zaczyna się od poziomów wyższych (10-30). Wtedy chodzenie po wodzie, tworzenie żywych zwierząt (z niczego, z powietrza!) czy na przykład znikanie i pojawienie się w innym, dowolnym miejscu Ziemi – to rzeczy proste, którymi nikt w Chinach się nie emocjonuje. Jakie możliwości mają istoty ludzkie, które osiągnęły poziomy wyższe (30-72)? Nasza wyobraźnia tutaj odmawia posłuszeństwa.

Podczas naszego pobytu w Hong Kongu dowiedzieliśmy się, że jeden z mistrzów Nei Kung mieszkający w północnej części Chin zatrzymał u siebie proces starzenia na… 300 lat! Potem zdecydował się na zmianę „powłoki fizycznej”, czyli śmierć fizycznego ciała. Po chwili medytacji na oczach uczniów jego ciało zamieniło się w mgłę, która po chwili znikła - ciało fizyczne przestało istnieć. To są rzeczy, wobec których nasza kultura zachodnia nawet nie jest „bezradna”, bo to za słabe określenie… To wszystko zresztą pokazuje, że na przykład Jezus musiał być bardzo wysoko w rozwoju duchowej mocy, skoro znamy opisy jego wyczynów z Nowego Testamentu. Jego "cuda" są niczym ślady prowadzące do właściwej pozycji tej postaci na "poziomach mocy". Ale to uwaga na marginesie.

Pomysł, aby podczas naszej kolejnej wyprawy do Chin odwiedzić miejsca związane z mistrzem Jiang Feng`iem – został zapisany w naszych planach wyprawowych na przyszły rok.

Komentarze: 34
Wyświetleń: 7356x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 7 sty 2017 11:49   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (34)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 22 sty 2017 19:15 | brak oceny

Gruzol | Gość

jeszcze jedno:krzyśiek powinien dalej się rozwijać a nie tylko poprzestać na jasnowidzeniu i prekognicji skoro ma otwarte 3 oko niech poćwiczy np.bilokację czy lewitację :)
chyba że już to umie...

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 22 sty 2017 14:29 | ocena: + 4

Gruzol | Gość

podobno jackowski dotarł do poziomu 1 stąd te jego zdolności jasnowidza :)
w każdym razie warto się zapytać go może zrobicie video czy miał te zdolności od urodzenia czy wyćwiczył je sobie czy to przyszło samo w późniejszym wieku życia :) jeśli już było takie info to sorry ale nie chcę mi się szukać interesuje mnie po postu geneza jego zdolności :)
co do tych poziomów to zaleciłbym trochę dystansu nieraz bywa że osoba która jest na poziomie 0 jest mądrzejsza niż ci z poziomów wyższych

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 21 sty 2017 22:21 | brak oceny

Gruzol | Gość

ale na pocieszenie dodam że 72 poziom daje praktycznie wszystko!i gra jest warta świeczki

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 22:43 | ocena: -6

czujne_oko | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Nie, 8 sty 2017 18:59 | ocena: + 13

infinity_ | Gość

pierwszy film najprawdopodobniej fake, facet tuż przed uderzeniem podnosi rozbijane kamienie powyżej kamienia leżącego. Odpowiednio dobrane kamienie plus siła pędu i obejdzie się bez nadzwyczajnych zdolności :-)

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 22:23 | ocena: -13

Magda | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Nie, 8 sty 2017 15:37 | ocena: + 14

Krzysztof | Gość

Sam od podstawówki ćwiczę łamanie przedmiotów, to już ponad 30 lat i jest to zwykła umiejętność a łamanie palcami polega na uniesieniu kamenia na ok. 2 cm od podłoża i następnie uderzenie miękie jak w piłkę siatkową a kamień sam się rozbije o podłoże. Ja umiem tą sztuczkę wykonać nawet kciukiem. Ponadto na dwóch kciukach ćwiczyłem ugięcia na rękach obciążonych całym ciężarem ciała i to też jest zwykłą sprawą,- WIĘC NIE SZUKAJCIE BOGA TAM GDZIE SĄ TYLKO POT I TRENING, WG MNIE BÓG I SIŁA JAKĄ ON DAJE JEST W KAŻDYM Z WAS! człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, ma Boskie ciało, które wymaga rozbudzenia drzemiących w nim umiejętności opanowania wszechrzeczy. Pozdrawiam!

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 13:45 | ocena: -7

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Nie, 8 sty 2017 12:54 | ocena: + 3

|

Mówiąc prawdę,chciałbym w to wszystko wierzyć,ale kto wie może i coś w tym jest? .

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 11:50 | brak oceny

Gruzol | Gość

replikant człowiek który dotarł do 72 poziomu wykorzystuję 100% mózgu :D
jak mieć te moce?trzeba być potężnym magiem :) ale jeśli ktoś choć trochę ma oleju w głowie to osiągnie 50 poziom, wyżej to już ciężko :D
ale tak ciemne siły nie chcą by ludzie osiągnęli 72 poziom(lub nawet 71), nie chcą by człowiek był szczęśliwy bo to dla nich piekło i śmierć. ale spokojnie ich też czeka ten sam los:doskonałość xD

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 14:50 | ocena: -2

Magda | Gość

Magiem? chodzi ci o ludzi po 30 ktorzy ciagle sa prawiczkami?

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 16:25 | brak oceny

Gruzol | Gość

człowieku nie masz pojęcia o magii albo twój poziom rozwoju nie przekracza 0.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 10 sty 2017 14:40 | ocena: -1

Don Emmanuel | Gość

Doskonałość nie istnieje. Znaczy to, że nie warto do niej dążyć. Znaczy to też, że skoro nie istnieje i się do niej nie dąży, wtedy odkrywa się to, że już wszystko jest doskonałe. A skoro wszystko jest doskonałe, to po cholerę cokolwiek zmieniać? To dwa powody, dlaczego nie warto dążyć do doskonałości. Jest jeszcze trzeci powód, otóż cały ten rozwój, próba osiągnięcia doskonałości to skutek kompleksu niskiej wartości. A skoro nie wierzysz w siebie, to jak możesz osiągnąć coś co już posiadasz? Jesteś doskonały, ale wybierasz niedoskonałość, skoro się dalej rozwijasz. Twój Duch mówi: Jesteś doskonały, ale odgrywasz grę niedoskonałości, cóż, pomogę ci być niedoskonałym. Mówi też: Gdy ci się znudzi, albo w końcu zrozumiesz, że już jesteś jaki jesteś, że jesteś wszystkim itd. wtedy zamanifestuję to, ale nie wcześniej.

A ludzie co robią? Rozwijają się i ta droga nie ma końca. Cóż. To tylko gra, maja, iluzja, kłamstwo, oszustwo. Cały ten rozwój duchowy to chłam jest wymyślony przez tak zwanych mistrzów duchowych, którzy sami nie wierzą w siebie. Chcesz stać się doskonałością? Przestań się rozwijać, odpuść sobie i zaakceptuj to, że już jesteś doskonały, że zawsze byłeś! Wtedy twoja twórcza część ciebie też odpuści i pozwoli tobie to odkryć.

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 16:23 | brak oceny

Gruzol | Gość

masz rację w tym wszystkim chodzi tylko o przytomność :)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 7 sty 2017 22:06 | ocena: + 11

alex34s | Gość

oprócz tego filmiku i ksiązki której tytulu nie pamiętam a kiedyś czytałem i pewnie FN także to nie ma żadnych dowodów. Generalnie chodzi o tzw. energię CHI (w fizyce nie znaną nawet najtęższym umysłom, ale to nie przeszkadza ludziom w nią WIERZYĆ - bo nikt jej nigdy nie odkrył i nie udowodnił).
Okazało się - nie chce mi się szukać - że wielki mistrz który rzekomo posługuje się ChI i kładzie nią ludzi - jak tajfun drzewa - na pokazach trafił na faceta który w to nie wierzył i postanowił sprawdzić jak na niego zadziała ta energia. No i nie zadziałała, co skrupulatnie nakręcono i odnotowano. Nie jarajcie się tym zbytnio. To, że brzmi to z chińska nie znaczy, że jest lepsze niż polskie schabowe, które dla Chińczyka także brzmią równie egzotycznie.

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 12:01 | brak oceny

Gruzol | Gość

LD osiąga się wraz z coraz wyższymi stopniami. im bardziej uduchowiony człowiek czyli z coraz wyższym poziomem tym LD czy OOBE coraz lepsze intensywniejsze i coraz bardziej mistyczne już przy poziomie 2 ma się LD i już wtedy LD jest niesamowite :D wielu LDmaniaków osiągnęło właśnie ten poziom. więc możecie sobie wyobrazić jakie musi być świadome śnienie powyżej poziomu 70 :D a 1 poziom?LD jeśli wtedy jest to z nikłą świadomością, a przy 0(99% ludzi)nie ma mowy o LD, ten poziom jest charakterystyczny dla ludzi o niskich wibracjach.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 8 sty 2017 14:53 | ocena: + 1

Magda | Gość

Juz jezus mowil "nie ja cie uzdrowilem lecz wiara twoja" oczywiscie ze na niedowiarkow to nie dziala. Oni sa tez potezni.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z komentarzy pod testami FN ... Po słowach Stantona T. Friedmana które przeczytałem zmroziło mi krew....u mnie po tym jak ,, ich'' zobaczyłem w życiu wydarzyła się nieprawdopodobna historia decydująca o całym moim życiu. Historia która wywróciła moje życie do góry nogami ( szczęśliwie oczywiście) a to i tak delikatne określenie. Fakt, czasami rozważałem , że to co mi się przydarzyło w życiu miało związek z tym , że zobaczyłem UFO ale mówiłem sobie wtedy, że niby w jaki sposób oni mogliby wpłynąć...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 07:38 | W pobliżu fińskiego jeziora Inuri naukowcy odnotowali przelot meteoroidu. Rozbłysk i wybuch został zarejestrowany zarówno przez badaczy, jak i okolicznych mieszkańców. Przelot meteoroidu nad północną Finlandią oraz wybuch, któremu towarzyszył silny rozbłysk, zarejestrowała fińska stacja sejsmograficzna oraz m.in. kamera do obserwacji zórz polarnych. Według ekspertów w okolicach jeziora Inari spadły meteoryty ważące kilkadziesiąt kilogramów.  Niecodzienne zjawisko jest jednym...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁY 'SZÓSTY ZMYSŁ' NASZYCH MNIEJSZYCH BRACI - FN 2017

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.