Dziś jest:
Środa, 22 listopada 2017

Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu.
John Ronald Reuel Tolkien

Komentarze: 10
Wyświetleń: 7955x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 11 sty 2017 22:16   
Autor: FN, źródło: FN   

PREZYDENT USA ZABIERZE GŁOS W SPRAWIE UFO? MA CZAS DO 20 STYCZNIA

Amerykańscy badacze zjawiska UFO nie zapomnieli obietnicy, którą złożyła w kampanii Hillary Clinton o UFO.

"Tak, zamierzam się temu przyjrzeć. Myślę, że mogliśmy już zostać odwiedzeni. Niczego jednak nie można być pewnym" - odpowiedziała Clinton na pytanie dziennikarza Daymonda Steera odnoszące się do tajemnicy UFO. Takie zapewnienie usłyszały osoby zebrane na konwencie wyborczym demokratów w New Hampshire.

Hillary Clinton powiedziała także, że do wypowiedzi na temat UFO zachęcił ją jeden z szefów jej kampanii - John Podesta. W przeszłości wielokrotnie wypowiadał się on już na temat UFO, a nawet ubolewał nad nieujawnieniem dokumentów dotyczących wizyt przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji na Ziemi.

 

 Sprawa ma swój ciąg dalszy w ostatnich dniach urzędowania prezydenta Baracka Obamy. Wiele osób powtarza informację, że zamierza on ujawnić prawdę o odwiedzaniu Ziemi przez obce cywilizacje. Na naszą skrzynkę docierają e-maile z USA pełne sprzecznych informacji. Wiadomo, że o ujawnieniu informacji przez obecnego prezydenta wspominał znany badacz UFO Steve Bassett, który prowadzi organizacje Paradign Research Group (PRG). Miał on odbyć w tej sprawie rozmowę z Hillary Clinton, która potwierdziła zapowiedź o wystąpieniu Baracka Obamy w sprawie UFO. Ma on mieć miejsce w ostatnich dniach urzędowania jego w Białym Domu, czyli do 20 stycznia.

Podczas ostatniej konferencji prasowej w Waszyngtonie doszło do zabawnego incydentu. Jeden z obecnych na konferencji dziennikarzy - Jeff Bower z Assosiated Press zadał pytanie:

- Czy poznamy prawdę o UFO i Strefie 51, gdzie przetrzymywano obce istoty? Czy prezydent ujawni te informacje?


Pytanie wzbudziło powszechną wesołość obecnych na konferencji osób. Jednak sekretarz stanu ds. mediów Josh Earnest zupełnie serio oświadczył, że nic mu nie wiadomo na temat takich planów prezydenta Obamy. Dodał jednak, że prezydent USA na pewno wie coś więcej na ten temat, co oczywiście natychmiast wywołało falę komentarzy wśród miłośników teorii spiskowych.


 

W naszej ECHO-SONDZIE zadaliśmy pytanie: czy wierzysz, że do 20 stycznia Barack Obama ujawni prawdę o UFO? Wyniki nie pozostawiają złudzeń: nikt w to nie wierzy...

http://www.nautilus.org.pl/echosonda,352,w-usa-w-mediach-pojawily-sie-informacje-ze-do-20-stycznia-prezydent.html

Na koniec jeszcze wracamy na chwilę do sprawy Zdanów. W portalu www.fakt.pl ukazała się relacja z pobytu w Zdanach w rocznicę wydarzenia. Dla wszystkich, którzy śledzą od 11 lat historię tego przypadku na naszych łamach na pewno będzie to bardzo ciekawa lektura - polecamy obejrzenie tego materiału. Znajduje się on pod adresem:

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ufo-w-polsce/rtfgwvv

Jeden z naszych stałych czytelników zasugerował nam bardzo interesujący eksperyment. Mamy mały model UFO ze Zdanów, który ma wypolerowaną przez nas powierzchnię, od której bardzo dobrze odbija się otoczenie. Co z tego, skoro kiedy model oddalimy od osoby fotografującej na odległość większą niż 25 metrów perspektywa... praktycznie zabija model - jego trudno nawet dostrzec, a co dopiero mówić o analizie odbicia.


 

Jak zrobić eksperyment z odbiciem linii od obiektu podobnego do Zdanów, który będzie dobrze widoczny z odległości 25 metrów? Nasz czytelnik p. Jerzy ma ciekawy pomysł, który wykorzystamy.

 From: jerzy_[dane do wiad. FN]
Sent: Saturday, December 31, 2016 2:54 AM
To: FUNDACJA NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Nowy Rok 2017 oraz 11 rocznica UFO Zdany

Owocnego Roku 2017 w badania i odkrycia Nieznanego, pomyślności całorocznej dla Kapitana i Załogi FN !
 
18 czerwca 2016 odsłonięto metalowy model emisji fotonu na obelisku laserowych technologii metali - teren kampusu Politechniki Świętokrzyskiej, w pobliżu gmachu Centrum Laserowych Technologii Metali.
Pomysłodawcą monumentu był prof. Henryk Frąckiewicz, zmarły w roku 1999 rektor Politechniki Świętokrzyskiej oraz założyciel Centrum Laserowych Technologii Metali.
Od roku 1999 stała tylko główna część pomnika - kamienny obelisk z marmuru, później z granitu.
Obelisk stoi w centrum okrągłego placu, brukowanego kamieniem - jest dodatkowo swoistym zegarem słonecznym.
 
Dlaczego o tym wspominam ?
 
Załączone fotografie satelitarne GoogleEarth Kielc z lat 2012-2016 pozwalają ocenić skalę powierzchniową założenia, a moje przykładowe zdjęcia z rejonu obiektu i jego bezpośredniego otoczenia pokazują skalę wysokościową i efekty odbić widokowych w lustrzanych kulach i torusach.
W szczególności widać odbicia budynków usytuowanych kilkadziesiąt metrów od obiektu, odbicia fotografującego kilka-kilkanaście metrów od obiektu i odbicia torusowych rurek z minikulami blisko centralnej kuli, w pobliżu szczytu obelisku.
Mamy tu swoisty materiał porównawczy do Waszych analiz obrazowania przypadku UFO ze Zdanów - lustrany obiekt a sąsiadujący kabel.
Mam nadzieję, że przekazany konkretny przykład terenowy ułatwi weryfikację dotychczasowych analiz...
 
Fotografie nieco skompresowałem graficznie - do 70 procent JPG, wobec ich dużych objętości i ograniczeń transferu e-maili. W razie zgłoszonej potrzeby wyślę ratami nieskompresowane.
 
Pozdrawiam  - JWB


 

Eksperyment z użyciem tej kuli przeprowadzimy wtedy, kiedy tylko w Polsce będzie na tyle ciepło, aby na miejsce pojechać naszym pojazdem, czyli kamperem FN. I na koniec jeszcze jedna, zabawna rzecz. Nasz kolega podróżował na wybrzeżu, kiedy nagle dostrzegł drogowskaz prowadzący do Zdanów! I dopiero po chwili zorientował się, że nazwa miejscowości jest odrobinę inna... ;)


Komentarze: 10
Wyświetleń: 7955x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 11 sty 2017 22:16   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 28 sty 2017 11:35 | brak oceny

jan | Gość

Coś sie dzieje przełomowego.
Wybrany przez obcych ? William Tompkins

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 19 sty 2017 08:33 | brak oceny

inka | Gość

Ups! ten jeden raz odszczekam, ale z przyjemnoscia. ;) CIA udostepnilo dokumetny nt. UFO, zamachu na Castro i nazistow. Zawsze cos! :)

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 17 sty 2017 21:59 | brak oceny

Christi | Gość

Obudziłam się któregoś dnia i zauważyłam na palcu wskazującym dziwne skaleczenie.Nacięta skóra a parę mm dalej pod skórą dołek,wyglądało jakby ktoś włożył narzędzie ,raczej bardzo precyzyjne,pod skórę i pobrał tkankę.Nie były to nacięcia wykonane przez lekarza,powstały w nocy..piszę nacięcia ,na drugim palcu było podobne za jakiś czas.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 16 sty 2017 04:10 | brak oceny

YUSUF | Gość

Był w latach 60 XX wieku prezydent USA,który ponoć chciał wyjawnic kwestie UFO.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 13 sty 2017 21:24 | ocena: -7

dziad_Jag | Gość

Komentarz poniżej poziomu, lub oznaczony jako SPAM. Kliknij, aby rozwinąć.

Pt, 13 sty 2017 19:43 | ocena: + 8

Max77 | Gość

Obama niczego nie ujawni musiałby się inaczej przyznać, że USA od dawna współpracują z obcymi cywilizacjami i w zamian za ich technologie zgodziły się na porywanie przez obcych ludzi i zwierząt, jak również na eksploaatację innych zasobów ziemskich. Zresztą Rosja też ma sojusze z obcymi. Może dzięki temu istnieje jakaś równowaga technologiczna na Ziemi, dzięki czemu nie doszło jeszcze do wybuchu III wojny światowej. Obie strony się szachują.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 23:24 | ocena: + 1

dziad_Jag | Gość

>Jednak nie uwierzę w jedno ze od kilku dziesięciu lat rozwój technologiczny praktycznie stoi w miejscu.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 19:29 | ocena: + 3

michal | Gość

Co do obcych cywilizacji, ciężko określić czy usa ma jakieś informacje na ten temat. Nawet jak mają i do tej pory tego nie ujawniają to pewnie nie zrobią tego i 20 stycznia br.
Kiedyś w Internecie przeczytałem cytat bodajże Wistona Churchila ze o rzeczach naprawdę tajnych mówi się głośno i pewna doza pokpiwania i ze śmiechem by w ten sposób ograniczyć zainteresowanie tematem. Dokładnego cytatu nie pamiętam, ba nawet nie mogę go już nigdzie znaleźć. A szkoda bo był bardzo mądry i dosadny.
Cos w tym jest. Jednak nie uwierzę w jedno ze od kilku dziesięciu lat rozwój technologiczny praktycznie stoi w miejscu. Czemu?

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 15:20 | ocena: + 11

|

Nic nie ujawni,tak jak i kolejni prezydenci .Jeśli ktokolwiek posiada jakieś istotne informacje na temat UFO to myślę że to w głównej mierze może być właśnie USA.Prawda może być wstrząsająca,wiele ich "ras" nas wykorzystuje w sobie tylko wiadomy sposób a my nic nie możemy w tej materii zrobić.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 12 sty 2017 15:05 | ocena: + 8

Odyseusz A | Załogant

Czy potrzeba nam dowodów na obecność w naszym świecie innych istot ??????????

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z komentarzy pod testami FN ... Po słowach Stantona T. Friedmana które przeczytałem zmroziło mi krew....u mnie po tym jak ,, ich'' zobaczyłem w życiu wydarzyła się nieprawdopodobna historia decydująca o całym moim życiu. Historia która wywróciła moje życie do góry nogami ( szczęśliwie oczywiście) a to i tak delikatne określenie. Fakt, czasami rozważałem , że to co mi się przydarzyło w życiu miało związek z tym , że zobaczyłem UFO ale mówiłem sobie wtedy, że niby w jaki sposób oni mogliby wpłynąć...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 07:38 | W pobliżu fińskiego jeziora Inuri naukowcy odnotowali przelot meteoroidu. Rozbłysk i wybuch został zarejestrowany zarówno przez badaczy, jak i okolicznych mieszkańców. Przelot meteoroidu nad północną Finlandią oraz wybuch, któremu towarzyszył silny rozbłysk, zarejestrowała fińska stacja sejsmograficzna oraz m.in. kamera do obserwacji zórz polarnych. Według ekspertów w okolicach jeziora Inari spadły meteoryty ważące kilkadziesiąt kilogramów.  Niecodzienne zjawisko jest jednym...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁY 'SZÓSTY ZMYSŁ' NASZYCH MNIEJSZYCH BRACI - FN 2017

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.