Dziś jest:
Wtorek, 22 października 2019

Jedynie prawda jest ciekawa.
/Józef Mackiewicz/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 4409x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 2 wrz 2018 12:13   
Autor: FN, źródło: FN   

CZARNA ENERGIA PULSUJĄCA NA ŚCIANIE

W 2010 roku pisaliśmy o tym fenomenie i wtedy z braku lepszego określenia nazwaliśmy to zjawisko „czarną materią”. Dostaliśmy właśnie bardzo szczegółowy opis takiej sytuacji, kiedy małżeństwo przebywając na wakacjach w jednym  z polskich zamków (bardzo prosili o zachowanie lokalizacji dla FN) widzieli ten przerażający fenomen. Rozmawialiśmy z nimi, ale nie zgodzili się na zamieszczenie relacji w postaci materiału wideo czy audio. Możemy jednak całą sytuację opisać.


Wracając z wycieczki po Austrii organizator wynajął na nocleg hotel zrobiony w starym  zamku z XVII wieku, bardzo ładnie odnowionym i z częścią hotelową.

Była 1.00 w nocy, kiedy nagle poczuli w pokoju przeraźliwe zimno. Kiedy postanowili zamknąć okno (myśląc, że to właśnie otwarte okno jest źródłem tego zimna) zauważyli oboje ciemną plamę na ścianie, która nagle zaczęła pulsować i przypominała z wyglądu falujące bagno. Miała średnicę ok. 3 metrów, lekko opalizowała i ruszała się całkowicie bezgłośnie.

Oboje świadkowie nie byli w stanie wydobyć z siebie głosu, ale także nie byli w stanie się ruszyć. Oceniają, że trwało to ok. 2-3 minut, kiedy nagle plama zamieniła się w czarną kulę, która przeniknęła przez sufit i znikła. Wtedy dopiero świadkowie byli się w stanie ruszyć. Zapalili wszystkie światła w pokoju i bali się w nim zostać – całą pozostałą część nocy spędzili w holu hotelowym.

Obsługa hotelu w zamku nie była… zdziwiona tą sytuacją! Okazało się, że nie byli pierwszymi, którzy coś tak dziwnego widzieli w tym pokoju. Nie mówią o tym nikomu, aby nie dowiedziała się o tym prasa i tym samym byłby to raczej negatywny sygnał dla turystów, niż „atrakcja”. Wiarygodność świadków jest poza dyskusją.

 Sięgnęliśmy do naszego archiwum FN.

 

Subject: Niewytłumaczalna sytuacja...

 Witam,

 Chciałbym pozostać anonimowy, mieszkam w płd-wsch Polsce. Sprawa którą pragnę opisać zdarzyła się około 20 lat temu. Mam 32 lata, wtedy byłem młodzikiem - około 12 lat. Pamiętam to do dzisiaj.

Byłem w domu razem z kolegą, bez rodziców. Mieszkałem w bloku. Dzień, rodzice nie wrócili jeszcze z pracy. Siedzieliśmy w dużym pokoju, układ pomieszczeń pozwalał widzieć przedpokój prowadzący do wyjścia i rozwidlający się do wejścia do kuchni. Kuchnia była również widoczna. Z kolegą siedzieliśmy i rozmawiali, nagle oboje spostrzegliśmy, że kuchnia wypełnia się "czernią" Czarna ściana rosła i rosła pochłaniając kuchnię i zmierzając w stronę korytarza. Przerażeni rzuciliśmy się do ucieczki, mijając tą ścianę poczułem jej silną "czerń" nieprzenikalna, gęsta czerń. Wybiegliśmy na korytarz, serca waliły jak dzwony, zamykałem drzwi kluczem - miałem wrażenie, że to nam pomoże... w tym momencie od wewnątrz ktoś głośno trzykrotnie zapukał w drzwi!

 Opowiadaliśmy o tym rodzinom, oczywiście nikt nam nie uwierzył, a mnie to męczy do tej pory przez tyle lat. Co to mogło być, może jakieś sugestie...? Dziękuje i bardzo serdecznie pozdrawiam,

 [dane do wiad. FN]

 

 

I jeszcze jedna relacja tym ciekawsza, że świadek jest przekonany, że wykonał… zdjęcie temu tajemniczemu zjawisku.

 

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Dziwna ciemna chmura

 Witam,

 Miałem dziwny przypadek. Leżałem sobie na kanapie w pokoju i w pewnym momencie na suficie zrobiła się taka dziwna ciemna "chmura". Złapałem za aparat i zrobiłem 3 zdjęcia. W ciągu kilku chwil to coś przemieściło się na zewnątrz za okno i rozpłynęło. Jakieś pomysły co to?

 Pozdrawiam serdecznie

 Poniżej fotografie załączone do e-maila.
Komentarze: 9
Wyświetleń: 4409x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 2 wrz 2018 12:13   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 4 wrz 2018 10:34 | ocena: + 1

OSTOJA | Załogant

Trzy dni ciemności coraz bliżej. Tylko poświęcone świece będą mogły ten mrok oświetlić.

Pon, 3 wrz 2018 16:30 | ocena: + 1

mandarin | Załogant

O czarnej ciemności przygaszającej nawet światło świec: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2015/01/o-zmiennoksztatnych-w-komentarzach.html

Pon, 3 wrz 2018 16:28 | ocena: + 1

mandarin | Załogant

O czerni czerniejszej niż czerń: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2015/04/nowinki-poza-marginesem-iv.html

Nie, 2 wrz 2018 15:14 | ocena: + 3

Rimobul | Załogant

Ciekawe, bardzo ciekawe relacje. Oczywiście wykluczając środki halucynogenne tudzież inne narkotyki, które mogłyby wywołać taki stan u relacjonujących (trudno sobie wyobrazić by narkotyki zażywał dwunastolatek, szczególnie jeśli mówimy o czasie 20 lat wstecz) może to być np. "nałożenie się" alternatywnej rzeczywistości innego świata, względnie jakaś technologia nas samych z przyszłości. Jakaś forma teleportacji. Ostatnio na YT słuchałem wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego m.in. nt. dokonanej przez Japończyków teleportacji lasera. Jeśli dziś udaje się nam tego dokonać na poziomie kwantowym to wiadomym jest, iż istnieje tylko bariera technologiczna by dokonać tego na "czymś" większym np. na człowieku. I tak teleportowanie członków załogi STAR TREKa nie będzie już iluzją a rzeczywistością. Ciekawostką jest to co powiedział Jackowski jeszcze tj. iż powstały teorie, że w ramach owej teleportacji człowiek poddany takiej procedurze (technologii) będzie oczyszczony z chorób, wad genetycznych etc. Ciekawa teoria, prawda? Pozdrawiam Załogę naszego Okrętu!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 wrz 2018 09:12 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@Rimobul, cytuje- " dokonanej przez Japończyków teleportacji lasera "
Dotyczyło to teleportacji PRZY użyciu lasera.

i dalej cytuje - " Ciekawostką jest to co powiedział Jackowski jeszcze tj. iż powstały teorie, że w ramach owej teleportacji człowiek poddany takiej procedurze (technologii) będzie oczyszczony z chorób, wad genetycznych "

Po pierwsze Pan Jackowski nie jest zadnym autorytetem w tej materii. Czy nie lepiej poczytac choć troche pism naukowych ?
Po drugie
"powstały teorie _ - wypowiedz brawurowa
Po trzecie
A teraz pomyśl - W jaki sposób teleportując człowieka chcesz również teleprtowac zapisane informacje : emocje, uczucia, wspomnienia ?
Po czwarte
Jesli by doszło do teleportacji człowieka NIE tylko materialnie/fizycznie ale wraz z informacja - z SUKCESEM to wiedza w tym temacie jak to zrobić z OCZYWISTA OCZYWISTOSCIA umozliwiałaby eliminacje chorób. Ale ..... skoro tak to aby ten efekt osiągnąc po co teleportować ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 wrz 2018 15:27 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, po co teleportowac czlowieka? aby uniezaleznic sie od pojazdow oraz benzyny. ja chcialabym w mgnieniu oka znalezc sie u rodziny w innym miescie albo kraju. a ty nie?

Nie, 2 wrz 2018 13:48 | ocena: -1

nikodem | Załogant

i juz na koniec
Oczywiście metafizycznie , religijnie - mozemy to tłumaczyc ze ZŁEM z wizualizacja "bram piekła " Istotnie tak to mozemy w tym sensie tłumaczyć. Bo czyż tak pojmowana przestrzen , nie zapisana, czysta czyli TOTALNY niebyt świadomośći i informacji w momencie wizualizcj na styku tych dwóch rzeczywistości - NIE jest CZARNA ?

PS. jak mówie o dwóch rzeczywistościach to jest to uproszczenie gdyż rzeczywistość jest jedna a użycie jako dwóch jest tylko podkresleniem różnic zasadniczych w dwóch "bytach" materii.

Nie, 2 wrz 2018 13:43 | ocena: + 1

nikodem | Załogant

i dalej ... a wiec co to jest ?
Ostatnio na forum komentowałem tzw. działanie teleskopu z soczewkami wklesłymi. czytałem publikacje w tym temacie. Stwierdzam jedno - człowiek z tytułem profesora NIE mógł takich kretynizmów propagować. A jak znam zycie liczne publikacje sa uproszczeniami autorów i tym samym nie do końca wiernymi myslami danego profesora.

Jednak ciekawy jest temat z tym zwiazany tj : Jaki jest FOTON emitowany przez tzw. antymaterię. Mając na uwadze własnie dokonanie Diraca, Feymana w świetle falowej teorii materii można powiedzieć iż FOTN z materi a foton a antymateri NIE rózni sie NICZYM ( prawie ). Oba - NIE posiadja masy, nie posiadają ładunku sa falą poprzeczną, sa zgodne i z Dirackiem i z Feymanem. Ale PRAWIE. I to prawie jest wazne. według mojej oceny FOTON zwykły i antFoton różnia sie tylko jednym - przesunięciem fazowym o 1/2 okresu. Efektem spotkania materi i antymateri jest - ANIHILACJA. Efektem spotkania FOTONU zwykłego i antyFotonu jest również SPECYFICZNA anihilacja a prawidłowo poprzez supozycje fali wzajemne wygaszenie fal do ZERA czyli w efekcie do powstania CZERNI. Wracamy do Diraca. Przestrzeń to zupa elektronów o ujemnej energii. Przestrzen od czasów greckich to eter. A wiec ten hipotetyczny Eter to zupa elektronów o ujemnej energii. Efektem "spotkania" takich dwóch rzeczywsitości to CZERN. Tutaj trzeba wrócic do orbsów czy ulatujących dusz po smierci - ich działaność zasadniczo jest w rzeczywistości materialnej "zwykłej " ale w przypadku zjawiska ulatującej duszy wpierw mamy światło zwykłe a potem to ..... znika. Czy informacjka jest przeniesiona do tej zupy elektronów ? a tym samym NIE widoczna ?Czarna ? na styku dwóch rzeczywistosci ? Gdybyśmy całkowicie pozbawili otoczenie fotonów zwykłych wtedy zamiast czerni zobaczylibyśmy jasną plamę . Ja tak przypuszczam ale ...... pewności nie mam. ( Orbsy sa jasne gdyż działają w swiecie fotonów zwykłych )

Nie, 2 wrz 2018 13:27 | ocena: + 1

nikodem | Załogant

Taaak. Jak widze komentarzy brak. Sugestii - brak.
No to ja sie odniose. Nie wiem co to jest. Ale PRZYPUSZCZAM co to jest. Ale wpierw FAKTY.
1. wszystkie te zjawiska zostały zarejestrowane w nocy przy ograniczonym świetle,
2. zdjęcia zostały potwierdzone relacjami naocznymi,
3. świadkowie tego zjawiska nie są połaczeni mentalnie z czarną plamą ( czarna plama robi swoje a ich obecność całkowicie olewa )

I klika faktów z NAUKI
1. od czasów Greckich nie wiemy co wypełnia przestrzeń za greków mówiono o ETERZE,
2. pogląd o substancji zwanej ETEREM podzielał również Einstein ,
3. fakt istnienia tej nieznanej substancji i niewidocznej i nierejestrowalnej wynika z istoty fali elektromagnetycznej , której to istoty w tym natury falowej NIE znamy ( brak rejestrowanego ośrodka drgań fali, w tym po cześci efekt splątania kwantowego),
4. powstała jednak teoria zwana "zupą elektronów" Diraca, która po modyfikacjach jest zgodna z eksperymentami ( elektron z ujemną energią ) oraz zgodna elektrodynamiką kwantowa Feymana,
5. potwierdzenie kwantowego splątania na bazie teorii falowej materii,

I teraz to co rejestrujemy
1. ORBSY - według mojej oceny sa to wizualizacjie w postaci Energii jako nosnika informacji tzw. chaotycznych z reguły mysli człowieka (przetwarzanych informacji ) podczas najczęśniej snu choć takze jasnowidzenia, zjawiska z pogranicza NDE czy podróze poza ciałem,. Orbsy te sa obserwowane jako jasne kuliste plamy za dnia jak i w nocy.
2. wyjście duszy w trakcie śmierci - efekt wizualizacji energii jako nosnika zebranych za życia informacji i przeniesienie ich w inne miejsce , jakie ? Nie wiem.

Jednoczesnie mamy świadomość iż :
1. budowa powszechnych w użyciu obiektywów aparatów NIE jest doskonała,
2. efekt widzenia przez człowieka to głównie akcja mózgu a nie oka

A wiec co to jest ? Dalej w komentarzu nastepnym.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Otrzymaliśmy właśnie nagranie 'trąb apokalipsy', czyli dziwnego dźwięku, jaki słyszał nasz czytelnik w 2018. Analizą nagrania zajął się zespół projektu 'Otwarte Niebo'.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 20 paź 2019 08:53 | [...] Witam. Śledzę Waszą stronę od dawna bo interesuje się akurat wszystkim tym co piszecie, ale nie widziałem, że będę również pisał do Was w sprawie jaką widziałem 19.10.2019 na niebie nad Białymstokiem. Dodam, że nie mam żadnych zdjęć i filmów bo działo się to szybko a będąc na balkonie nie spodziewałem się tego, że zobaczę światło koloru pomarańczowego migającego i będącego tak jakby za mgłą ( nie wiem czy leciało tak wysoko czy po prostu takie już było). Światło poruszało się dość szybko...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Środa, 2 października 2019 |  Jeden z moich znajomych powiedział, że czytając serwis Fundacji Nautilus wiele lat temu doznał czegoś, co nazwał ‘przebudzeniem’. To był jeden tekst, który zmienił całe jego życie, gdyż przed tym tekstem nie brał pod uwagę, że istnieje reinkarnacja, a po jego lekturze już był pewien, że wędrówka dusz jest prawdą.  Podobnie było z naszą drogą do filozofii Zen.

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - spotkanie w Bazie FN 19.X.2019

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.