Dziś jest:
Niedziela, 5 kwietnia 2020

Pandemia koronawirusa wydaje się być największym prezentem matki Ziemi dla dzikich zwierząt całego świata. One wolne i pozbawione lęku przed zarażeniem są teraz ponad ludzkimi bestiami, które ich z takim upodobaniem mordowały na krwawych polowaniach. Dziś triumfują, bo nieoczekiwanie zyskały potężnego sprzymierzeńca!
Stephen King, marzec 2020

Komentarze: 28
Wyświetleń: 7213x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 3 wrz 2018 11:54   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY OBCE CYWILIZACJE POWSTRZYMAŁY PROGRAMY WYNIESIENIA NA ORBITĘ OKOŁOZIEMSKĄ ŁADUNKÓW JĄDROWYCH?


Detonacja ładunku jądrowego na powierzchni Ziemi to nie jest „kolejna, tylko trochę silniejsza bomba”. Rozpad jądra atomu powoduje falę cieplną, dźwiękową i wiele innych, o których nie ma pojęcia nasza ziemska nauka. Skąd to wiemy? Od osób, które miały okazję przeżyć Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia z UFO i zapytały o tę sprawę obce istoty. Takich relacji nie ma zbyt wiele, ale nawet te obecnie istniejące wystarczają do postawienia tezy, że to właśnie zabawa ludzkości „z rozpadem atomu” najbardziej niepokoi obce cywilizacje. Fala powstająca po rozpadzie atomu przecina bowiem wszystkie wymiary i coś zakłóca w ich świecie.

To niewyobrażalne, ale ta energia doprowadza nie tylko do zniszczenia tkanki czasoprzestrzeni związanej z naszą teraźniejszością czy przyszłością, ale wpływa także na pewne elementy naszej przeszłości. Temat ten pojawia się w znakomitym wykładzie „UFO pojazdy spoza czasu”, który bardzo polecamy naszym czytelnikom. Jest do obejrzenia w kanale FN w serwisie youtube.com

polecamy fragment 1:19:50


We wszechświecie oczywiście następuje naturalny rozpad jądra atomów, ale dzieje się on tylko wyłącznie w obszarze centrum wielkich gwiazd. Ich masa jest tak potężna, że ta najbardziej niszczycielska siła pola powstałego po rozpadzie atomu nie wychodzi dzięki potężnej sile grawitacji dalej, lecz jest powstrzymana. Tym samym nie niszczy tkanki czasoprzestrzeni.

I tu pojawia się bardzo ciekawy i mało znany wątek. Wszystkie mocarstwa atomowe próbowały wyprowadzić w kosmos ładunki jądrowe i tam doprowadzić do eksplozji. Na razie udało się to tylko częściowo chociażby w roku 1962. Bomba eksplodowała na wysokości ok. 400 kilometrów, a impuls elektromagnetyczny spowodował awarię sieci energetycznej na Hawajach odległych od eksplozji o prawie 1500 kilometrów.

Misje polegające na wyprowadzeniu ładunków jądrowych w kosmos z niezrozumiałych powodów kończą się niepowodzeniem – takie porażki zanotowały zarówno Chiny, jak i Rosja czy USA.


Sprawa jest fantastycznie przedstawiona w filmie, o którym ostatnio rozmawialiśmy w Bazie FN podczas spotkania poświęconego ostatnim obserwacjom UFO. Jego bohaterem jest dr Steven Green, którego mieliśmy okazję poznać osobiście w 2015 roku podczas kongresu MUFON w Las Vegas.


W filmie Unacknowledged (2017) ok. 1:16:17 sekund jest niezwykle ciekawy moment, kiedy wypowiada się prof. Robert Jacobs (USAF, Lead Optical Oficer). Opisuje on sytuację, jak obiekt UFO zniszczył rakietę, która miała wynieść na orbitę okołoziemską technologię związaną z rozpadem atomu.Polecamy uważne obejrzenie filmu - poniżej w wersji z polskimi napisami.

Komentarze: 28
Wyświetleń: 7213x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 3 wrz 2018 11:54   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (28)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 6 wrz 2018 17:52 | brak oceny

Janusz777 | Załogant

Do Nikodema i innych niedowiarków:
Zapytam Ciebie wprost Nikodemie czy przeżyłeś coś na kształt CE III?
Czy rozmawiałeś na jawie czy we śnie z Obcymi?
Jeśli nie , to niestety nie masz prawa zajmować głosu, a już na pewno nie jako ekspert w sprawach parnormalnych.
Nie wiem czy wiesz ale Marc Davenport zmarł na raka mózgu 20 marca 2008 roku .Dr Karla Turner , inna badaczka zjawisk UFO zmarła na raka piersi w 1996 roku.Nie żyje też Satya Sai Baba, Jose Arguelles, Terence Mc Kenna czy Ian Xen Lungold.
NWybacz ale nie możesz na podstawie dzisiejszej nauki udowodnić ,że Marc Davenport nie ma racji.
Nasza nauka dopiero zbliża się do dziwnych zjawisk duchowych.
Nikodemie zapytam się Ciebie też o istoty wielowymiarowe - czy wierzysz w nie?
Co spiralnego przebiegu czasu to dla mnie jest to oczywiste jak 2x2=4.Czas biegnie niejako wzdłuż wielozwojowej spirali świetlnej, być może istnieją cywilizacje które poruszają się na skróty.
Co my wiemy o kosmosie czy o równoległych Światach- dosłownie NIC.
Dla mnie jest to oczywiste, że czas nie jest 4 wymiarem i coś takiego jak czasoprzestrzeń nie istnieje.Czwart wymiar to tzw wymiar astralny- cokolwiek by to znaczyło.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 6 wrz 2018 20:40 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@Janusz777, Marc Davenport jest KRETYNEM -a skad to wiem ? z bardzo prostej przyczyny, gdyż wysłuchałem w całości z trudnością, gdyz na swoje teorie ( jego sprawa kazdy ma prawo ) argumentuje prawami znanych naukowców szczególnie Dopplera, Macha , które mówią zupełnie co innego. A ten gośc bezszczelnie nagina pod swoje chore teorie i kłamie. To , ze jego teorie sa chore NIC mi do tego ale , ze posługuje sie znanymi prawami, teoriami zupełnioe je wypaczając to juz jest moja sprawa. Dlatego powtórze jest Kłamca i Kretynem.

Co do reszty NIE jest istotne czy ja przezyłem TO czy TAMTO i własnie dllatego mam wieksze prwao do osób , które to przezyły. Zapytasz dlaczego ? Z bardzo prostej przyczyny - zasady naukowego obiektywizmu.

Nie czuje się ekspertem ale czuje sie swiadomym, recenzentem. I powtórze gdybys czytała dokładnie. Ja nie przecze istnienia nie których zjawisk ja je inaczej niz większośc tu tłumaczę a robie to podpierając sie spójną wiedza Nauki ale i religii.

Trudno mi wierzyc w istoty wielowymiarowe jak NIKT tutaj nie wyjasnił co to sa za wymiary i jak je nalezy odnosić do postrzeganych naszych wymiarów. Podkreslam NIKT . A dużo ich uzywa .
Jestem ostroznym sceptykiem na istnienie innych wymiarów, wibracji etc etc. To wszystko to jest ŚMIETNIK gdzie wrzucamy to co jest nam nieznane ale tez jest niesamowite wiec najprościej powiedzieć wyższa wibracja z innego wymiaru a to jest kretynizm. Dopuszczam jedynie w takich sytuacjach termin - inna rzeczywistość


Wielozwojowej spirali czyli helisy cos na wzór DNA - przypadek ? taki to sam przypadek jak implanty obcych - tez stały sie modne akurat jak wdrozono technike RFID - też przypadek ?

Co my wiemy o kosmosie ? Bardzo dużo choc i tak jest to niewiele choć niedawno potwierdzono najprawdopodobniej istnienie piatego oddziaływania, które może być składniekim innej fundamentalnej siły odpowiedzialnej również za czarną materię - to mało ?

I z tym się zgodze - czas nie jest żadnym wymiarem jest tworem całkowicie sztucznym i cywilizacyjnym stworzonym po to aby człowiek mógł sie zorganizowac w zyciu codziennym. Ale wątpie czy wiesz dlaczego CZAS nie jest wymiarem i nie jest potrzebny np. w czestych wystepowaniach w róznych równaniach matemtycznych ? poszukaj, pomysl i nie ma w tym NIC cudownego.

Reasumując :
Nie jestem przeciwnikiem tzw. zjawisk paranormalnych ale jestem ostroznym sceptykiem w łykaniu wszystkiego jak leci.
Nie jestem przeciwnikiem ale tłumaczącym te zjawiska, których efekt jest dokładnie taki sam ale bazuje na nauce i na religiach,
Jestem natomiast wielkim admiratorem mozliwości ludzkiego mózgu. Co z resztą także zauwazam tu na stronnie Fundacji ale takze zauwazam , ze z jednej strony sa gloryfikowane możlwiości mózgu ale juz w nastepnym są one deprecjonowane do rangi zwykłego zlepka komórek.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 7 wrz 2018 18:03 | brak oceny

Janusz777 | Załogant

@nikodem, Pierwsza sprawa to Marc Davenport już nie żyje , podobnie jak Mark Spiers wyłączony z życia w lipcu 2016.Co jeszcze? Marc Davenport opowiadał o Eksperymencie Filadejfiskim. Mam jedno skojarzenie chodzi o równanie Maxwella , gdzie dywergencja z B =0 , czy aby na pewno?Czy nie może być jednopolowego źródła magnetyzmu?
Kolejna sprawa to brak równań Maxwella , które ujmowałyby zjawisko grawitacji
Z drugiej strony zawsze zastanawiał mnie wiatr słoneczny i jego magnetyczny charakter.A po trzecie to "okrojony" tzw model standardowy materii - bez grawitonów? ciekawe dlaczego?
Zjawisko grawitacji w jakiś dziwny sposób ciągle wymyka się nauce....

Czw, 6 wrz 2018 20:45 | brak oceny

nikodem | Załogant

@Janusz777,
I jeszcze jedno powiem ... dawno dawno temu jak w Polsce nikomu sie nie śniło badanie zjawisk paranormalny w Polsce żył taki człowiek , który się nazywał Lech Emfazy Stefański. Mieszkał w Warszawie przy ul. Nowolipie
Tak sie zdarzyło , ze mielismy taka paczkę gdzie była jego córka. Stąd bardzo czeste wizyty u niego , rozmowy, dyskusje - mam nawet jego ksiązke z jego dedykacją - "Od elektroniki do pschotroniki"

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 7 wrz 2018 18:07 | brak oceny

Janusz777 | Załogant

@nikodem, To super :)
Byłem kiedyś uczestnikiem wykładów Lecha Emfazego Stefańskiego ( Doskonalenia Umysłu).
Najbardziej utkwił mi wykład o sprawdzaniu swoim "oderwanym ciałem"napisu na lampie.

Czw, 6 wrz 2018 10:00 | ocena: + 1

karakan | Załogant

Kosmici niczego nie powstrzymali. Broni jądrowej w kosmosie nie ma, bo to się nie opłaca mocarstwom. BARDZO się nie opłaca żeby była jasność.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 6 wrz 2018 20:46 | brak oceny

nikodem | Załogant

@karakan, jest w tym dużo logiki ostrożnie popieram

Wt, 4 wrz 2018 22:50 | ocena: + 1

nautilove | Załogant

"Nieznany Świat" - zobaczcie nowy numer (wrześniowy). Jest dużo o tym, dlaczego kosmici oficjalnie się nie skontaktowali z ludzkością.

Wt, 4 wrz 2018 13:46 | ocena: + 1

akgb | Załogant

Truman show po prostu. Jesteśmy w grze.

Pon, 3 wrz 2018 17:48 | ocena: + 2

Logic | Załogant

A co z rozpadem atomu w elektrowniach jądrowych. Albo samorzutnym rozpadem niektórych izotopów w warunkach naturalnych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 wrz 2018 09:35 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@Logic, Pisałem o tym .
Skoro pojedynczy naukowcy , inzynierowie sa w stanie wymyśleć pojazdy wykorzystujące efekt anty grawitacji ( podkreslem efekt , a nie sama antygrawitacje) to czyż naukowcy skupieni i zatrudnienie przez lobby przemysłowe np. ze zbrojeniówki nie sa TYM bardziej w stanie nie tylko stworzyc ale wyprodukować i testować ?

A gdzie jest najlepiej testować ? Właśnie nad takimi obiektami jak : bazy wojskowe, elektrownie czy wulkany.

Oczywiście mogą to być OBCY - nie WYKLUCZAM.
Ale odniose sie do opisów np. z Mahabharaty czyli statków Wimana - tam OBCY nawalają atomówkami i w dupie mają konsekewncje to co TERAZ zmądrzeli ?

Pon, 3 wrz 2018 17:09 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

zniszczyli rakiete bo nadal chca nas pod pregierzem. nie chca zebysmy im zagrozili. chca nadal zywic sie nasza energia

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 wrz 2018 10:26 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, zagrozili ?
Cywilizacja, która ma wiedze jak podróżowac do "gwiazd" czuje sie zagrożona naszymi bombkami ? - no szał
No to moze chca nas uchronić ?
Ale np. na podstawie Mahabharaty nawalali atomówkami i mieli w dupie konsekwencje a teraz stali sie tak opiekunczy ? - drugi szał

Co jeszcze wymyslicie ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 wrz 2018 17:58 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, zagrozona nie bombkami tylko tym ze sie wyzwolimi. niektore ufo jest opiekuncze. nie mozna wsadzac wszystkich do jednego worka

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 6 wrz 2018 20:50 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, a skąd to wiesz ? dostałas lizaka i przytulili ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 7 wrz 2018 19:49 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, bo to wynika z logiki kolego.

Pon, 3 wrz 2018 16:42 | ocena: -1

nikodem | Załogant

Przepraszam ale musze jeszcze jedno. W filmie "Syriusz / Sirius [dokument, napisy PL]" autorzy wymieniają statki Wimana w Mahabharatie. TAK to jest zaskakujące ale ... czy nie jest również ZASKAKUJĄCE, iż te statki obcych używają silników rakietowych ? używają pojazdów z napędem wirnikowym ?
No to jak ? Mają technologię podróży - DO GWIAZD a poruszają sie "wozami drabinistymi ?
Mają ogromną wiedze i wynikajęce z tego zagrożenia a jednoczesnie detonują ładunki jadrowe ?

Czy ci sami OBCY obecnie pilnują NAS przez wyniesieniem ładunków jądrowych na orbitę , a kiedyś w NAS ładowali bombami atamowymi ?

No żesz ....

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 wrz 2018 14:46 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, po pierwsze ufo jak to my nie byli od razu rozwinieci. tak jak my kiedys uzywalismy koni a teraz samochodow tak oni uzywaja teraz lepszych pojazdow. po drugie to faktycznie zalatuje hipokryzja ze oni moga w nas a my w nich nie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 wrz 2018 23:21 | ocena: + 2

infinity_ | Załogant

@magdakowalska48, hipokryzja? a zwłoki kur, świń czy koni z obozów koncentracyjnych jesz? jeśli tak to jesteś hipokrytką , bo kury czy konie nic złego ci nie wyrządziły.... byłoby wielka niesprawiedliwością gdyby ludzie katowali inne gatunki a nikt nie kontrolował ich gatunku, eksperymentując sobie na ludziach jak ludzie to robią na królikach... miejmy nadzieję obcy traktują ludzi co najmniej tak jak hodowcy lisów traktują lisy a górale konie na morskim oku

Pon, 3 wrz 2018 16:35 | ocena: -1

nikodem | Załogant

i jeszcze co do filmu - " Syriusz / Sirius [dokument, napisy PL] ". Tak jak powiedziałem , film ten ma jakąś wartość ale co ciekawe w świetle mojego pierwszego komentarza w temacie tego filmu ( prosze dokładnie go obejrzec ze zrozumieniem ) mimo oberwcji UFO jako OBCYCH jaskrawo i wyraźnie wypływa zupełnie coś odwrotnego - UFO to NASZE pojazdy.

Pon, 3 wrz 2018 16:31 | ocena: -1

nikodem | Załogant

i jeszcze do filmu - " UFO POJAZDY SPOZA CZASU - znakomity wykład Marc`a Davenport'a" .
Naprawde mi przykro , szczerze mi przykro o ile ten pierwszy skomentowany ma jakąś wartość o tyle ten jest TOTALNA BZDURA.
Nawet trudno sie odnościć do fragmentów gdyż ilośc KRETYNIZMÓW jest ogromna.
O ile ten pierwszy skomentowany posługuje sie ( choć wyrywkowo ) WIEDZA i NAUKA to ten pod płaszczykiem tejże - opowiada TOTALNE KRETYNIZMY i wplątuje w to Einsteina, Dopplera.

Kiedys na Youtube dokładnie i konkretnie wymieniłem jego GŁOWNE DEBILIZMY a tutaj powtarzac nie chce mi się.

Pon, 3 wrz 2018 16:26 | ocena: + 2

nikodem | Załogant

Odniosę sie do "Unacknowledged: An Exposé of the World's Greatest Secret" gdyż tam NIE ma możliwości komentowania.

Bardzo sie ciesze z tego materiału gdyż w końcu sa tam ważne elementy, które w codziennych publikacjach Nautilusa są wypaczane, deprcjonowane albo bezrefleksyjnie gloryfikowane i tak :

1. cały materiał jest gloryfikacją potęgi ludzkiego umysłu,
2. bazuje na wiedzy i nauce ( w filmie jest mowa o równaniach falowych Maxwella i potrzebie ich modyfikacji - taka modyfikacja przeciez jest od dawna elektrodynamika Feymana )
3. mowa jest o próżni kwantowej, której jednym z efektów jest tzw. splątanie kwantowe, innym jest istnienie cząstki wirtulanej ale .... czy to nie jest podobne do ostatnio cytowanej "zupy elektronów"- elektronów z ujemną energią Diraca ?
4. jedno ze stwierdzeń - kazdy punkt przestrzeni ale i czasu są ze soba połaczone - ależ to jest własnie pkt. 3

Cieszy mnie równiez i w całym filmie TYLKO jeden raz został poruszony tzw. "inny wymiar " . W całym filmie za wyjątkiem tylko tego jednego NIE ma innych wymiarów.

Ale .... nasuneło się mi kilka co najmniej watpliwości :
1 . wszechobecne teorie spiskowe - oczywistym jest i nie ma tu nic nadzwyczajenego, iż wszystkie gałęzie przemysłu bronią swoich źróeł pieniedzy. To jest OCZYWSITA OCZYWISTOŚĆ. I im większe pioeniądze do stracenia tym metody nawet brutalne. Nie mu tu NIC nadzwyczajengo.
2. kążda tajemnica w która są zaangazowane tysiące osób NIE ma szans na jej utrzymanie, zawsze ktoś kiedyś pęknie. Jak sie wiec przed tym zabezpieczyć ? W sumie to proste a nawet bardzo proste - pozwolić tym wyciekom żyć a nawet je wzmacniać tym samym doprowadzając do absurdu a tym samym do samoistnej deprecjacji,
3.skoro więc istnieją różne lobba w tym zbrojeniowe , skoro istnieją naukowcy, inżynierowie , którzy sami z siebie z własnych funduszy dokonują odkryś, wynalazków - TO CZYZ takie lobby przemysłowe NIE ma takich naukowców za grube miliony ? NO oczywioście, ze MA a jak ich ma to ma tez ich wynalazki, wiedze, rozwiązania.
4. mając na uwadze WSZYSTKO powyższe, czyż nie należy oczekiwac iż tzw. UFO to faktycznie ziemskie pojazdy ?
5. gdzie lepiej testować ich skuteczność jak nie nad własnymi bazami np. rakiet nuklearnych ?
6. gdzie lepiej testować ich możliwości , wytrzymałość jak nie np. w pobliżu wulkanów czy ich erupcji ? gdzie znajdziemy takie ciśnienia , temperatury ?
7. gdzie lepiej testować ich możliwości kamuflazu jak nie na oczach ludzi ?
8. gdzie lepiej testowac ich możliwości antyradarowe jak nie w pobliżu baz wojskowych ?

Powstaje wiec pytanie - dlaczego wojsko USA tego nie pokaże jak np. samoloty typu stelth ? A po co mają je ujawniac ? Im dłuzej jest to w tajemnicy tym lepiej. Im dłużej ludzie będą wypatrywali OBCYCH tym lepiej. Po co ujawniać wynalazki związane z np. energetyką, napedami, osłonami, inercją , kamuflażem etc etc, które byłyby śmiertelnym zagrozeniem dla wielu lobby przemysłowych. Po co je ujawniać aby potencjalny przeciwnik wiedział ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 wrz 2018 14:47 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, masz plusa ode mnie bo czasem cos madrego powiesz

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 wrz 2018 13:58 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, Magdusiu - powiem Tobie w tajemnicy. Ja mam JEDNA wadę, lubie wiedzieć a tym samym Mam zawsze racje nawet jak incydentalnie jej nie mam to z racji iż chce wiedziec , wypracowanie zamiany jest moją wiedzą a wiec wracamy - mam racje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 6 wrz 2018 15:46 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, "lubie wiedzieć a tym samym Mam zawsze racje nawet jak incydentalnie jej nie mam to z racji iż chce wiedziec , wypracowanie zamiany jest moją wiedzą a wiec wracamy - mam racje." XDDDDDDDD chyba w swoim swiecie ale tu jest ziemia a nie swiat nikodema

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 6 wrz 2018 20:41 | ocena: -2

nikodem | Załogant

@magdakowalska48, ani na szczęscie magdy

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 7 wrz 2018 19:10 | brak oceny

Chri44sti | Załogant

@nikodem, CHOCIAŻ jeden człowiek który coś wie. Wykorzystam ten fakt.

Pt, 7 wrz 2018 19:49 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@nikodem, na nieszczescie dla ciebie :P

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Trwa klątwa rodu Kennedych. Piszemy o tym w dziale TAJNE ARCHIWUM FN w KAJUCIE ZAŁOGI. Rzecznik rodziny Kennedych potwierdził że dwie zaginione osoby widziane ostatnio w kajaku u wybrzeży Zatoki Chesapeake na wschodnim wybrzeżu USA to Maeve McKean i jej ośmioletni syn Gideon. Kobieta jest wnuczką Roberta F. Kennedy'ego. To kolejne tajemnicze zaginięcie członków znanej rodziny. Media już od kilkudziesięciu lat mówią wręcz o 'klątwie rodziny Kennedych'.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 3 kwi 2020 05:24 | 2/04 woj. świętokrzyskie, godz. 4;41. Na niebie zaobserwowaliśmy 'przelot gwiazd' z zach na wsch w ilości około 30 szt. Rozkład nieregularny, w pierwszej kolejności około 15 szt - w formacji jak 'bombowce', również blisko siebie. Następna 15 w ciągu kilku minut również w nieładzie. To było wrażenie jakby nieboskłon zaczął się ruszać [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 13 marca 2020 | Mam wrażenie, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawę z tego, co się stało na świecie w związku z koronawirusem. Cały czas czytam, że ‘to zwykła grypa, z tym że mniej groźna’, a w ogóle to ‘jest to burza w szklance wody’, wszystko minie, a o tym całym wirusie z Wuhan szybko zapomnimy. Moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie – koronawirus zmieni świat, jaki znamy.

czytaj dalej

FILM FN

TO BĘDZIE TRWAŁO 3,5 ROKU - Krzysztof Jackowski o czarnym okresie w dziejach naszej cywilizacji

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.