Dziś jest:
Wtorek, 23 lipca 2019

Przychodzimy, odchodzimy
leciuteńko na paluszkach.
/J. Jęczmyk, Piwnica pod Baranami/

Komentarze: 3
Wyświetleń: 5144x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 6 wrz 2018 11:41   
Autor: FN, źródło: FN   

SONDY OBCYCH CYWILIZACJI W NASZEJ PRZESTRZENI POWIETRZNEJ – NARADA W BAZIE FN


Projekt ‘Otwarte Niebo’ działający w ramach Fundacji Nautilus zajmuje się monitorowaniem wszystkich informacji o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających, które pojawiają się w Polsce i na świecie. Dosłownie na kilkanaście godzin do Polski przyleciał nasz kolega ze Stanów Zjednoczonych, którego zaprosiliśmy na spotkanie zespołu „Otwarte Niebo” do Bazy FN. Odbyliśmy bardzo ciekawą naradę o kilku sprawach, ale jednym z tematów były „sondy bezzałogowe obcych cywilizacji”, które poruszają się w naszej przestrzeni powietrznej.

Od dawna uważamy za fakt oczywisty, że część obiektów UFO nie ma żadnej załogi na pokładzie choćby ze względu na swoje małe wymiary. To tak naprawdę sondy kontrolowane automatycznie, których celem jest zbieranie informacji o rozwoju wydarzeń na Ziemi. Okazało się, że nasze wnioski są idealnie zgodne z tym, co ustalili nasi amerykańscy koledzy.

O bezzałogowych sondach monitorujących poziom naszego planetarnego lotnictwa świadczą relacje zebrane także w Polsce przez wojskowych pilotów. Kilkumetrowej długości „tuby”, niewielkich rozmiarów dyski czy kule o średnicy 1-2 metra nie są pojazdami służącymi do podróży żywych istot, ale robotami wykonującymi automatycznie zadania monitorujące. Czasami takie obiekty widzą nawet piloci z kokpitów swoich samolotów - mamy także takie relacje w Archiwum FN.Kiedyś na pokład okrętu Nautilus dostawaliśmy listy od niestety nieżyjącego dziś płk Ryszarda Grundmana. Zebrane przez niego przypadki spotkań pilotów wojskowych z małymi „pojazdami powietrznymi” także znakomicie udowadniają tezę o „sondach-robotach”, które podlatują na bliską odległość do samolotów, często przejmują nad nimi kontrolę na krótki czas, a potem odlatują z prędkością wykraczającą poza ludzką wyobraźnię.

Przykładem takiego spotkania z „sondą obcych cywilizacji” jest relacja przysłana przez płk Grundmana, której skan zamieszczamy poniżej. Napis „PUŁKOWNIK GRUNDMAN” został wykonany własnoręcznie przez twórcę najsłynniejszego polskiego archiwum „wojskowych relacji o spotkaniach z UFO”.


 
Podczas spotkania w Bazie FN nasi koledzy z projektu „Otwarte Niebo” pokazali prezentację ze zdjęciami wykonanymi podczas pokazów lotniczych, na których na tysiącach (!) zdjęć widać małe pojazdy najczęściej w kształcie kul, które podlatują do samolotów lub dyskretnie obserwują takie pokazy z dalszej odległości. O tym, że są to sondy obcych świadczy bardzo wiele elementów – temu była poświęcona ponad 2 godzinna prezentacja.

Niezwykłe, że jakby „na potwierdzenie naszej tezy” do naszej skrzynki e-mailowej trafiły najnowsze zdjęcia pokazujące takie właśnie obiekty w pobliżu samolotów, które zostały sfotografowane w Poznaniu-Ławicy.


From: [dane do wiad. FN]
Sent: Tuesday, September 4, 2018 6:03 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Pokaz lotniczy Air show Poznań Ławica 2018r.

Na pokazie byłam pierwszy raz i na moich zdjęciach oprócz samolotów wykonujących różne akrobacje w powietrzu zauważyłam inne obiekty,nie były widoczne gołym okiem. Zdjęcia 20.05.2018r. wykonywałam aparatem Cannon Power Shot G 7X Mark II,tryb robienia zdjęć to Auto(szybka seria zdjęć tryb H).W dniu pokazu było bardzo pogodnie, słońce bardzo mocno świeciło,niekiedy od czasu do czasu płynęła jakaś chmurka na niebie. Wiem że państwo dostają bardzo dużo zdjęć tego typu zjawisk i bardzo się tym interesujecie,dlatego nie chce zdjęć zostawiać u siebie,niech Fundacja Nautilus je zobaczy i Foto Lab przeanalizuje.Zdjęcia są prawdziwe i nic przy nich nie kombinowałam. Opis zdjęć:  seria trzech zdjęć(3204,3205,3206) na nich po lewej stronie pod samolotem widoczny jest metaliczny obiekt,znika na kolejnych ujęciach pod smugę,w lewym górnym rogu pokazuje się biały podłużny obiekt,przekształca się w trójkąt,po prawej stronie zdjęcia nad ludżmi widoczna jest ciemna kula. Kolejna seria zdjęć(3441,3442,3443,3444,3445,3446) przedstawia  myśliwiec Jak-3 leci coraz wyżej omija biały obiekt i na zdjęciu ostatnim z tej serii wysoko nad nim pokazuje się metaliczny obiekt z białą kulą.Pozdrawiam serdeczne całą załogę Fundacji Nautilus 88kropka.

 /poniżej zdjęcia przysłane przez naszego czytelnika/
Powiększenie fragmentów zdjęć z widocznymi obiektami UFO zostały wykonane przez projekt "Otwarte Niebo".


Komentarze: 3
Wyświetleń: 5144x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 6 wrz 2018 11:41   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 7 wrz 2018 23:21 | brak oceny

Slawek21Nysa | Załogant

zdjęcia z czarnym punktem, ewidentnie widać że to ptak widać jak na jedym zdjeciu ma skrzydła prosto a na drugim skierowane ku dołowi,

Pt, 7 wrz 2018 20:56 | ocena: -1

nikodem | Załogant

Ja bardzo przepraszam ale ciekawi mnie moc i pewność niektórych stwierdzeń użytych w tej publikacji .

cytuje - " część obiektów UFO nie ma żadnej załogi na pokładzie choćby ze względu na swoje małe wymiary " - a skąd to wiadomo pomijając małe rozmiary ? a znaleziony szkielet o długości 30 cm ?

cytuje - " ustalili nasi amerykańscy koledzy " - a skąd ONI o tym wiedzą ? Jak to ustalili ?

cytuje - " sondach monitorujących poziom naszego planetarnego lotnictwa " - rozwój cywilizacyjny domniemanych Obcych umożliwiający podróże gwiezdne a mimo tego muszą monitorować ? latając wokół samolotu ? czyli z jednej strony domniemana ogromna wiedza a z drugiej strony prymitywne środki zdobywania wiedzy ?

cytuje - " które podlatują do samolotów lub dyskretnie obserwują takie pokazy z dalszej odległości" - czy to stwierdzenie Wam sie wewnetrznie nie GRYZIE ? Jesli chca to robić DYSKRETNIE bo takie przyjeli założenie to po co latają tak blisko aby było ich widac ? A jesli latają tak blisko aby było ich widać to dlaczego robią to dyskretnie ?

cytuje - " lub dyskretnie obserwują " - ta dyskrecja Obcym w ogóle nie wychodzi , przecież ich widać.

Chce wam pokazać jak płytkie wnioski wyciągacie a tym samym nie wyciagacie logicznych wniosków ( choć co do rozmiarów tych tzw. sond jakaś logika jest "

Reasumując. A czy przyszło Wam do głowy , ze Obcy maja gdzieś dyskrecje ? A moze sa to NIE sondy a małe "rodzinne" stateczki wycieczkowe dla Obcych o wymiarach 30 cm ? Latają sobie jak chcą i Pani Obca z Panem Obcym i dziećmi pokazuje samoloty - mówiąc popatrz takie też mieliśmy jak pamietasz ze szkoły uczac sie prehistorii ? I to nie jest wcale ironia a jedna z opcji jeśli nawet mało realna z prawdopodobieństwem bliskim zero , ale jednak większym od zera.

I jeszcze dodam ... iż nie po to pisze w ten sposób aby coś zdyskredytować, wręcz odwrotnie. Ale ani Fundacja a tym bardziej wasi koledzy amerykańscy NIE stosujecie żadnych metod badawczych . A twierdzenia, które niektóre ostrożnie podzielam wynikają TYLKO z tzw. - "Mniemanologii stosowanej " a to jak na badaczy stanowczo za mało.

Czw, 6 wrz 2018 17:53 | ocena: + 2

Rimobul | Załogant

Wywaliło mnie coś i nie wiem czy mój komentarz dotarł na pokład naszego Okrętu? Dlatego piszę raz jeszcze. Super artykuł. Dodać tylko należy, iż relacja nt. swoich spostrzeżeń Krzysztofa Jackowskiego ws. Zdanów jest dokładnie taka sama! To jest obiekt ze Zdanów miał być jakimś mniejszym obiektem, który wyleciał z większego UFO i najprawdopodobniej pobierał próbki z ziemi! Taką przynajmniej wizję miał p. Jackowski. Tak więc mówić tu możemy o jakiejś formie sondy czyli bezzałogowego obiektu UFO. Pozdrawiam Załogę Naszego Okrętu!

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

22 lipca 2019 po ciężkiej chorobie zmarł nasz wieloletni przyjaciel, redaktor naczelny miesięcznika Nieznany Świat Marek Rymuszko. Pogrążona w smutku Załogą Okrętu Nautilus żegna Ciebie drogi Marku... Do zobaczenia kiedyś przy Tęczowym Moście - czekaj tam na nas! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 20 lip 2019 08:52 | UFO [...] Witam i pozdrawiam Zachodniopomorskie 18 lipca 2019 Godz.17:57 Dziś porobiłem trochę zdjęć nagrałem filmik oceńcie sami co na nich jest. /zapraszamy do działu RELACJE w serwisie www.emilcin.com/ ....

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 11 czerwca 2019 | Ludzie mnie pytają: A gdzie jest piekło? Z odpowiedzią na to pytanie nie mam najmniejszego problemu – ono jest schowane tuż za rogiem, w hospicjach i szpitalach, gdzie ludzie cierpią i szykują się do pożegnania z życiem doczesnym. Nigdy o tym świecie nie zapominam… choć jest to przecież tak proste, kiedy świeci słońce. Nazywam tych ludzi „podróżnikami na lotnisku w hali odlotów”. Wtedy tracą na znaczeniu...

czytaj dalej

FILM FN

Apollo 11 - Day 5 (Full Mission)

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.