Dziś jest:
Czwartek, 13 sierpnia 2020

Ziemia więcej mówi nam o nas niż wszystkie książki./Antoine de Saint-Exupery/

Komentarze: 11
Wyświetleń: 6097x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 29 gru 2018 06:56   
Autor: FN, źródło: FN, Projekt MESSING   

ZIEMIĘ CZEKA DRAMAT ZWIĄZANY ZE ZMIANAMI KLIMATU - WIZJE JASNOWIDZA Z PROJEKTU MESSING FN

W Fundacji Nautilus mamy kilka projektów, których zadaniem jest np. badanie zjawiska UFO czy fenomenu jasnowidzenia. Jednym z ciekawszych jest Projekt MESSING, który ma zresztą nawet własną witrynę www.messing.org.plWyłoniliśmy grupę osób o zdolnościach jasnowidczych i medialnych (pozwalających na kontakt z niewidzialnymi gołym okiem bytami), które m.in. przesyłają nas swoje wizje przyszłości. Koordynator tego projektu nasz kolega Mirek przysłał właśnie najnowszy list jasnowidza, które wiele wizji wcześniejszych się sprawdziło i którego nazywamy "panem Adamem od pogody".
W swoim długim liście przedstawia on wiele wydarzeń związanych ze zmianami klimatu, które nastąpią w następnym roku. Tekst publikujemy zarówno w serwisie Projektu Messing, jak i serwisie FN.
W przyszłym roku na poważnie ma się pojawić temat, który dziś jest "praktycznie w 100 procentach pomijany", a będzie tematem numer jeden przyszłych pokoleń. Myślicie, że chodzi o "skażenie klimatu" czy wyczerpywanie się paliw kopalnych? Otóż nie! Tematem numer jeden świata przyszłości będzie "brak wody".Na koniec jeszcze jedna wizja "innego jasnowidza" z naszego projektu, którą także w naszym "systemie wewnętrznym FN" przesłał koordynator Mirek.

KAJA:

W dniu w którym nadeszło tsunami na Sumatrze ( zupełnie o tym nie wiedząc)mniej więcej o tej samej porze przypomniał mi się sen włśnie o nadchodzącym tsunami z kilku miesięcy wcześniej.Nie mam pojęcia dlaczego o tym pomyślałam w tym czasie...
W Wigilię razem z mężem zaczęliśmy rozmawiać o nadchodzących wakacjach we Włoszech.Między innymi Sycylia i Etna w planach.Przytoczyłam tezę że wulkan wybuchnie jak się"dowie" o naszej wizycie:)No i właśnie dzisiaj się dowiaduję.że Etna właśnie w Wigilię się obudziła.
Tylko dlatego tak zazartowałam,ponieważ nasze wyjazdy zawsze przynoszą w danym kraju przykre dla niego skutki:(
Ostatnio po wizycie w Grecji zaczęły się pożary.Będąc w Turcji podczas naszego pobytu też rozszalał się groźny pożar niedalekich lasów.Egipt-protesty oraz w między czasie wybuch wulkanu na Islandii.Hiszpania-po niecałych dwóch tygodniach zamach.
Chorwacja -w miasteczku w którym mieliśmy kwatery był straszny wypadek śmiertelny ojca i syna.Trwała żałoba. Podczas pobytu w Turcji przy mnie ktoś zaczął się topić, w maju podczas pobytu na lubelzczyźnie niedaleko naszych kwater doszło do tragicznego wypadku samochodowego.
Ich po dłuższej analizie zapewne jeszcze coś bym sobie przypomniała ale mimo wszystko jak gdzieś wyjeżdżamy to z trwogą myślę co się wydarzy...

Komentarze: 11
Wyświetleń: 6097x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Sob, 29 gru 2018 06:56   
Autor: FN, źródło: FN, Projekt MESSING   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 31 gru 2018 12:06 | ocena: + 1

etrebil | Załogant

I znowu: ten okropny Zachód tuż przed katastrofą albo w jej trakcie. Ci okropni Niemcy i źli Polacy, którzy współpracują z Niemcami. W Projekcie Messing rok temu pojawiały się prognozy, które się nie sprawdziły jak: upadek rządu Korei Płn, pojawienie się rosyjskich wojsk w Polsce, które miały nam chronić zachodnią granicę, mobilizacja wojskowa w Polsce. W przypadku Jackowskiego część się sprawdziło a część nie np. wojna jesienią 2008 r., serie zamachów terrorystycznych na Zachodzie, ciągłe na nowo opowiadanie że ten rok to będzie ostatnim spokojnym, Jaki prezydentem Warszawy, ewakuacja w stronę Węgier i Bułgarii. Pan Jackowski przepowiedział upadek Petru gdy ten już dawno politycznie upadł, Ale jak już wcześniej pisałem Jackowski kilka razy spektakularnie trafił i jest to obecnie jedyny rzetelny jasnowidz w Polsce (pamiętać trzeba że należy filtrować poglądy polityczne pana Jackowskiego od jego przepowiedni.)

Nie, 30 gru 2018 18:11 | ocena: + 2

Igor77 | Załogant

Uwielbiam te listy :) "pożary w Kaliforni" to moja ulubiona "przepowiednia"

Nie, 30 gru 2018 11:41 | brak oceny

Beerbant | Załogant

Raczej "pan Adam od propagandy" - smutne, że Fundacja dała się wkręcić w opublikowanie na swoich poczytnych łamach tak prostackiej, partyjniackiej agitacji przedwyborczej, topornie zawiniętej w pożal się Boże "przepowiednię".

Nie, 30 gru 2018 01:10 | ocena: + 4

majomir | Załogant

ja też tak potrafię
sport Legia pierwsze Zagłębie do pierwszej
kadra narodowa patałachy i schapane ryje na pieniądze
żużel ligę wygra drużyna przez ekspertów typowana na 4 miejsce
siatkówka kadra zmiecie rywali
koszykówka dno na poziomie dołów smierci na usmym poziomie maliborii hokej na lodzie troszję lepiej ale niewiele
Mieszko Gniezno historyczny awans Wisła Kraków histeria
polscy sportsmani przez nikogo nieznani zdobędą pierwsze miejsca i wszyscy będą zachodzić w głowę jak to możliwe że my takich mamy np.fikołajki na crossach i t p
ekologia w 2019 przez cały rok nikt nie wspomnii o dziurze ozonowej wulkany wybuchną rzeki wyleją lawiny zejdą i pożary Hiszpania Grecja Italia Chorwacja
powodzie Niemcy i Francja
zatruta rzeka wyschnie jezioro zawali się most
polityka Szwecja bez rzadu to samo Korea północna w Belgii powstanie ale po długich negocjacjach w wielkiej Brytanii po brexicie Rosja wszystko po staremu generał GRU umrze po długiej cieżkiej i jednodniowej chorobie generał FSB długo bedzie spadał z 11 piętra
Austria wszystko w porządku jak zwykle od zawsze
Polska wypłyną taśmy na opozycję koalicję i tych co jeszcze nie wiedzą jak ich zaliczyć
znana para z showbiznesu się rozrjdzie znany dziennikarz przedawkuje koku ale go odratują najlepsze funfelki się pogryzą na wizji bo ta jej coś powie
spłonie kościół w dużym mieście a na wielkanoc w 298 wypadkach życie straci 28 osób 3000 pjanych kierowców ale to akurat już wiadomo
zdrady kłamstwo i złodziejstwo afera w fundacji coś przeoczyłem?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 30 gru 2018 11:52 | brak oceny

Beerbant | Załogant

@majomir, piękne :) treściowo i stylistycznie ideał, tylko ortografia zbyt poprawna jak na pana Adama

Sob, 29 gru 2018 23:45 | brak oceny

mayanka | Załogant

wg mojego rozeznania wody Ziemia ma wystarczająco dosyć dla nas i następnych pokoleń. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak głęboko szukać. Zapasy są, Gaja ma rezerwy które są ukryte głęboko, ale będą dostępne w razie potrzeby. Obecnie trwa proces oczyszczania Planety dlatego mogą się pojawiać informacje o ewentualnych "brakach" jakich możemy się spodziewać , jest to jednak tylko straszenie. Teraz nadchodzi dosyć gorący, obfity w wydarzenia rok 2019, lecz bądźmy spokojni. Nie traćmy nadziei, ponieważ w ostatecznym rozrachunku Ziemia jako planeta i Ziemianie jako jej mieszkańcy wyjdziemy na "plus".

Sob, 29 gru 2018 20:52 | ocena: + 1

Kuttel | Załogant

Przepowiednie mają to do siebie, że się nie spełniają bo nie jesteśmy zaprogramowani, jest za dużo zmiennych tzw. Efekt Motyla...

Sob, 29 gru 2018 14:28 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

to moze nigdzie nie jedz kaja

Sob, 29 gru 2018 14:26 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

myslcie o katastrofie przyciagajcie ja. w koncu ja na siebie sprowadzicie. juz jezus powiedzial wedlug wiary waszej sie stanie

Sob, 29 gru 2018 11:53 | ocena: + 4

TheSeeker | Załogant

Przeanalizujmy list „Pana Adama od pogody”:
1. „Będzie bardzo ciepło …” - owszem, globalne ocieplenie jest nie tylko zapowiadane od lat, ale także od lat obserwowane, trąby powietrzne, ulewy, pożary, to coś, co dzieje się z roku na rok, nie jest niczym niezwykłym i każdy jest w stanie przewidzieć takie wydarzenia, tak samo, jak to, że w lipcu Słońce będzie świecić (szałem byłoby, gdyby to Słońce nie świeciło).
2. „Burze magnetyczne” – również nie jest to zjawisko ani rzadkie, ani szokujące, zdarzają się one non stop – w roku 2018 w październiku wystąpiło 7 takich burz, w listopadzie 6 (źródło – meteoprog.pl).
3. „Zamykanie elektrowni atomowych z powodu braku wody” – Jeśli tak się stanie, to zaliczę Panu Adamowi jeden punkt. (Zamknięcie jakiejś elektrowni z innego powodu niż brak wody – np. wpływ środowisk politycznych nie będzie się już liczył, ponieważ ogólnie elektrownie atomowe tracą swoją łaskę w opinii publicznej już od lat).
4. „Susza i wysokie ceny żywności” – również nic niezwykłego, klimat się ociepla, z plonami bywa różnie, a ceny rosną z roku na rok, każdy prosty rolnik jest w stanie przewidzieć to samo.
5. „Wirusy odporne na antybiotyki” – Każdy wirus jest odporny na antybiotyk, bo antybiotyki to leki przeciwbakteryjne. Jeśli zaś chodzi o bakterie, to zjawisko wzrostu odporności na antybiotyki jest obserwowane od lat (stąd obostrzenia w stosowaniu antybiotyków), tak samo bakterie odporne całkowicie na większość antybiotyków już od lat istnieją (bakterie zawierające NDM, powszechnie nazywane bakteriami New Delhi).
6. „Epidemie zwierząt” – po raz kolejny, zdarza się to bardzo często, nie jest niczym niezwykłym.
7. „Wrócą stare choroby” – oczywiście, powrót już jest obserwowany, głównie poprzez masowe zaprzestanie szczepień, to po raz kolejny nie przepowiednia, tylko obserwacja tego co się dzieje w tej chwili.
8. „Trzesięnia ziemi, budzenie wulkanów” – ostatnio w TV non stop o tym mówią, wybuch wulkanu i tsunami w Indonezji, paraliż lotnisk przez aktywność wulkanów- to się dzieje, działo, dziać będzie.
9. „Wypadki, wypadki, wypadki” – tak jak poprzednio, dzieje się, działo się, dziać się będzie, wzrost ilości? To też nie przepowiednia, to statystyka, więcej pojazdów- więcej wypadków.
10. „Odpalenie ładunku lub awaria elektrowni” – O ile użycie ładunku nuklearnego wobec innego państwa byłoby czymś niezwykłym i zaliczyłbym Panu Adamowi punkt w takim wypadku, o tyle próby ładunków, czy awaria w elektrowni nie jest niczym niezwykłym. W ostatnich latach mieliśmy już do czynienia z takimi przypadkami.
Na więcej brak miejsca. Fundacja często wspomina o ludziach, którzy od razu odrzucają każdą informację mówiąc, że to bzdura, czy przyjmowanie każdej informacji jako sensacji i prawdy objawionej nie jest równie głupim podejściem? Zawsze należy wszystko przeanalizować z chłodną głową, inaczej możemy nie dostrzec prawdy zarówno w jedną jak i w drugą stronę.

Sob, 29 gru 2018 10:21 | ocena: -2

nikodem | Załogant

To jest OBSESJA a jak każda OBSESJA ma tzw. zdolności spełniania wizji katastroficznych. oczywiście taka osoba nie przyczynia się do powstania takich wydarzeń. Mechanizm ten jest inny. Osoba taka ma zaburzone filtrowanie rzeczywistości. Filtr jest ustawiony na bardzo wąskie zdarzenia, te katastroficzne, wszelkie inne sa rejestrowane ale jako tło. Percepcja osoby obsesyjnej jest nastawiona na katastrofy . To TYLE a nie jasnowidzenie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Poleca,y lekturę najnowszego wpisu w dziale FN24 o nowych, nieznanych efektach zarażenia koronawirusem. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 8 sie 2020 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.