Dziś jest:
Niedziela, 26 września 2021

Ludzie są brani przez załogi UFO na pokłady ich pojazdów. Od kiedy? Prawdopodobnie od początku pobytu człowieka na Ziemi.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 11
Wyświetleń: 5854x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 5 luty 2019 13:46   
Autor: FN, źródło: FN   

PIERWSZY CZŁOWIEK NA KSIĘŻYCU NEIL ARMSTRONG BYŁ ZAFASCYNOWANY TEMATEM UFO

Neil Armstrong uważał UFO za najważniejszy temat, o którym powinien rozmawiać cały świat. Zupełnie nowe światło na poglądy pierwszego człowieka na Księżycu na tematykę Niezidentyfikowanych Obiektów Latających rzuca po raz pierwszy ujawniony publicznie list napisany przez Allena J. Hynka.
Autorem listu jest jeden z największych ekspertów od UFO w Stanach Zjednoczonych w minionym wieku, profesor Allen J. Hynka, który był konsultantem słynnego projektu Blue Boook.

W liście pojawia się fragment o Neilu Armstrongu, którego miał okazję bardzo dobrze poznać profesor Hynek podczas rejsu statkiej w 1973 roku. Wtedy z pokładu statku obaj panowie obserwowali jedno z najbardziej efektownych zaćmień Słońca. Uczestniczyli także w panelu "Życie we Wszechświecie", na którym cały czas pojawiał się temat UFO. List został napisany przez Hynka do Jennie Zeidman, która pracowała z nim w bazie "Wright Patterson Air Force Base" w stanie Ohio i razem tworzyła projekt Blue Book.

Z lektury listu okazuje się, że Neil Armstrong uważał temat UFO ze jeden z najważniejszych na świecie, o ile w ogóle nie najważniejszy.  Dr Irena Scott, która pracowała w wywiadzie i ujawniła treść tego listu uważa, że stawia on temat "Armstrong i UFO" w zupełnie nowym świetle.


Już wcześniej było jasne, że załoga Apollo 11 obserwowała dziwne obiekty unoszące się nad powierzchnią Księżyca i dyskretnie obserwujące pierwsze lądowanie ludzi na Srebrnym Globie. Te fragmenty transmisji były starannie usuwane przez NASA.

 Tymczasem wśród amerykańskich badaczy zjawiska UFO wciąż żywa jest teoria, według której podczas pierwszej załogowej wyprawy na Księżyc doszło do kontaktu astronautów z tajemniczymi obiektami. Ich rzekome pojawienie się wiązane jest oczywiście z obecnością istot pozaziemskich, a fakt, iż oficjalne relacje w ogóle o tym wydarzeniu nie wspominają przypisywany jest działalności NASA, która miała całe zajście utajnić.Przecieki z NASA i od… radzieckich uczonych

Źródłem tej historii są prawdopodobnie rewelacje ujawnione w 1979 roku przez byłego pracownika NASA, Maurice’a Chatelaina. Swego czasu był on w agencji specjalistą ds. łączności i twierdził, że zaraz po wylądowaniu na Księżycu Neil Amstrong przekazał do centrum kontroli lotów informację o zaobserwowaniu w pobliżu jednego z pobliskich kraterów „światła” i „niezidentyfikowanych obiektów”. W tym momencie przekaz radiowy - transmitowany na żywo do milionów ludzi na całym świecie - miał zostać przerwany. W ten sposób NASA ukryła przed opinią publiczną fakt, iż na Księżycu doszło do kontaktu z obcą cywilizacją.
Przedstawiciele agencji wielokrotnie zaprzeczali, aby podobne zdarzenie miało miejsce i zapewniali, że przekaz z powierzchni Srebrnego Globu nie był cenzurowany. W 1988 roku niejaki Colman Von Keviczky, były wojskowy i badacz UFO z Nowego Jorku, ujawnił informacje, jakoby amerykańscy astronauci natknęli się na pozaziemskie statki już w drodze na Księżyc. Maszyny obcych miały towarzyszyć statkowi Apollo podczas całej misji, lecz na polecenie kontroli lotu załoga nie wspominała o tym w oficjalnych komunikatach przekazywanych na Ziemię.    
Podobne doniesienia dementował Neil Armstrong, który wiele razy podkreślał, że podczas wyprawy nie doszło do żadnych niezwykłych zjawisk. W podobnym tonie wypowiadał się również drugi uczestnik lądowania, Edwin Aldrin. Co prawda Aldrin kilka razy wspominał o obserwacjach „poruszających się obiektów”, ale nigdy nie twierdził, że były to twory istot pozaziemskich. Okazało się jednak, że znacznie lepiej od samych astronautów zorientowanym byli… badacze z ZSRR. Specjaliści ds. UFO ze wschodu wiele razy twierdzili, że ich „źródła” potwierdziły, iż Armstrong i Aldrin spotkali na Księżycu obce statki i poinformowali o tym kontrolę naziemną. Podobno Aldrin nagrał nawet UFO swoją kamerą, ale NASA skrzętnie ukryła wszelkie informacje na ten temat.   
Komentarze: 11
Wyświetleń: 5854x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 5 luty 2019 13:46   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 28 mar 2019 14:11 | brak oceny

Yarekok | Załogant

Moim zdaniem lądowanie na księżycu, to fakt ale film studyjny też był prawdopodobnie nakręcony. Przy tym założeniu uznać należy, że była to forma zabezpieczenia na wypadek gdyby przekaz na żywo trzeba było wyłączyć. Zresztą podczas całej tej transmisji doszło do kilku sekundowej przerwy. Całkiem możliwe, że wtedy własnie NASA puściła fragment z inscenizacji studyjnej.

Sob, 9 luty 2019 22:54 | brak oceny

SyriusM | Załogant

Neil A => przeczytane od Tyłu Alien

przypadki nie istnieja

Czw, 7 luty 2019 18:33 | brak oceny

Tenochtitlan3 | Załogant

Bzdury. Nikt niczego nie ukrywa , bo i nie ma czego ukrywać.
Ziemia, Księżyc i cały nasz układ słoneczny znajdują się na peryferiach naszej galaktyki: może dla nas centrum ale dla innych za przeproszeniem: zadupie.
A obce cywilizacje owszem istnieją ale nie ingerują w nasze ziemskie sprawy polityczne. Z kim niby mieliby się kontaktować: z Donaldem Trumpem ? A może z Władimirem Putinem? A może z Kim Dzong Ilem?
Ludzie stoją na zbyt niskim poziomie rozwoju aby móc nawiązać sensowny kontakt.

Śr, 6 luty 2019 20:56 | ocena: + 3

Irek7 | Załogant

Kiedyś słyszałem w telewizji wypowiedź emerytowanego ministra obrony Kanady na temat UFO jedno zdanie zmroziło mi krew w żyłach otóż powiedział on ,, nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego czego nie wiecie"

Śr, 6 luty 2019 05:14 | brak oceny

kolejar | Załogant

Jak może tu zauważono - jestem zawsze totalnym sceptykiem w sprawach "niezwykłych" jak UFO, przepowiednie itp. Jednak przypadki obserwacji UFO przez amerykańskich astronautów, sowieckich/rosyjskich kosmonautów, czy pilotów sił powietrznych wszelkich stron traktuję BARDZO poważnie. W sumie nie mam wątpliwości... To są poważnie wyszkoleni ludzie, nie "wariaci".
Nie mam żadnych wątpliwości w sprawie cywilizacji pozaziemskich - jak papież też, a przynajmniej Towarzystwo Jezusowe, więc chyba Franciszek SI tak samo. Są!
Dalej mam mnóstwo wątpliwości co do 99 % obserwacji UFO - w rodzaju sławnych UFO nad polskim wybrzeżem, czyli... SR-71 "Black Bird" w rutynowych misjach nad Związek Sowiecki. Ale...
Nagrania naprawdę UFO z wyświetlaczy HUD samolotów bojowych FA-18D "Super Hornet" US Navy i zeznania pilotów nie pozostawiają wątpliwości. Znacie to z https://dpo.tothestarsacademy.com/ i nawet tzw. mediów głównego nurtu.
A cenzura rozmów astronautów? Jaka cenzura? Przecież w każdej misji nawet niezbyt poważnej jest tzw. kanał selektywny - szyfrowany. To było nawet w PRL - SB miała operacyjne kanały "selektywne" oprócz ogólnych z Milicją.
Po co na Księżycu tajność? A niech coś niespodziewanego... trzeba tłumaczenie ludziom przygotować... O UFO nie da się, bo... jest dużo wyjaśnień. Głównie politycy się boją ujawnienia, bo to mogłoby podważyć system władzy i religie. No i pewnie zamieszki zaraz - jak przewidują władze. Dlatego mnogość obserwacji niby UFO jest dobra! 99 % to bzdury, a wtedy w ten 1 % nikt nie uwierzy... No... Dowódca "Nautilusa III" adm. Bernatowicz uwierzy może... i ja!

Wt, 5 luty 2019 15:54 | ocena: -1

Kasprano | Załogant

Jak dla mnie część z tych świateł to nie zatuszowne lampy do oświetlenia sceny w studiu gdzie kręcili pierwsze kroki człowieka na naszym księżycu które z uwagi na konieczność wygrania wyścigu z komunistyczną Rosją zostały wyreżyserowane i nakręcone za olbrzymie pieniądze.. ale to tylko takie moje domysły

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 5 luty 2019 17:35 | brak oceny

daniello37 | Załogant

@Kasprano, Kilka razy nawet tak samo pomyślałem oglądając różne zdjęcia.

Śr, 6 luty 2019 13:44 | ocena: + 1

wielkimis | Załogant

@Kasprano, Stale wraca sprawa że lądowanie na księżycu było nagrane w studiu.To jest nie możliwe.Pierwszy związek radziecki byłby zainteresowany ujawnieniem tego.Wszystko było dokładnie monitorowane przez nich i także inne kraje.W taką maskaradę musiałoby być zamieszane dużo ludzi z NASA i rządu,taka tajemnica nie jest do utrzymania.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 luty 2019 22:50 | brak oceny

Kasprano | Załogant

@wielkimis, Być może takie kłamstwo nie jest do utrzymania ale trzeba pamiętać o tym, że każdego da się A-zastraszyć B-przekupić C-Zabić... wystarczy mieć odpowiednią ilość pieniędzy i władzy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 luty 2019 11:49 | ocena: + 1

wielkimis | Załogant

@Kasprano, Tak tylko tu chodzi też o inne kraje jak np Związek radziecki który byłby zachwycony ujawnieniem tego.Według mnie to raczej nie możliwe,żeby było to nagrywane.Nawet wtedy można było wyznaczyć skąd pochodzi sygnał radiowy.Nie mówiąc o setkach ludzi w NASA.Takie coś można przeprowadzić jeśli jest zamieszane kilka osób.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 luty 2019 14:18 | brak oceny

Kasprano | Załogant

@wielkimis, Zgadzam się z tm, że im więcej osób wie o jakiejś tajemnicy, tym trudniej jest ją utrzymać a w przypadku setek osób jest to po prostu nie możliwe, ale możliwe, że nie wszyscy byli świadomi tego iż całe lądowanie było sfingowane, ale garstka ludzi na górze reszta po prostu myślała dała się nabrać. Jeśli chodzi o Rosję też się zgadzam, ale i tu można się domyślać iż mocarstwa do tej poty przez szpiegów zbierają brudy na konkurencję i po jakimś czasie gdy zsrr zdobył dowody na szwindel z księżycem to rząd usa zagroził swoimi zdobyczami i komuchy zamilkły :) no ale to też tylko gdybanie i teoretyzowanie nie żadne fakty a prawda może być zupełnie inna ;)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

26 września: [...]  Wieczorem łączymy się z naszymi kolegami z Las Vegas - temat to scenariusze przyszłości ludzkiej cywilizacji przedstawiane przez obce istoty podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia .[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.