Dziś jest:
Wtorek, 19 lutego 2019
Oumuamua to pozostałością międzygwiezdnej komety, która rozpadła się w trakcie przejścia obok Słońca (w peryhelium), pozostawiając za sobą skalny odłamek w kształcie cygara.
dr Zdenka Sekaniny z NASA Jet Propulsion Laboratory
Komentarze: 5
Wyświetleń: 2475x | Ocen: 15
Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
NIESŁYCHANIE WAŻNE SŁOWA PAPIEŻA FRANCISZKA W ABU ZABI O JEDNOŚCI RELIGII
Od dawna zadajemy pytanie w czasie naszych rozmów w Bazie FN: jaką wiedzę ma lider kościoła katolickiego? Czy wie o tym, że wszystkie religie to „ścieżki do jednego centrum”? Czy wie o tym, że jest reinkarnacja? Czy jest świadomy tego, że na Ziemię przylatują obce cywilizacje, które uważają reinkarnację jako podstawę do zrozumienia duchowej natury wszechświata?
Od kilkunastu dni z wielką uwagą śledzimy informacje o ostatniej (właśnie zakończonej) wizycie papieża Franciszka w Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie).
Podczas audiencji generalnej w Watykanie w środę papież Franciszek wyraził przekonanie, że podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich "zapisała nową stronicę w historii dialogu między chrześcijaństwem i islamem". W czasie spotkania z siedmioma tysiącami wiernych w Auli Pawła VI Franciszek, przywołując swą zakończoną we wtorek pielgrzymkę do Abu Zabi, powiedział:
- Opatrzność chciała, aby był to papież o imieniu Franciszek, 800 lat po wizycie świętego Franciszka z Asyżu u sułtana al-Malika al-Kamila. Często myślałem o świętym Franciszku podczas tej podróży. […] Modlitwa o to, aby dialog między chrześcijaństwem i islamem był czynnikiem decydującym dla pokoju w dzisiejszym świecie.
I dodał:
- W naszej epoce, w której mocna jest pokusa, by widzieć starcie między cywilizacją chrześcijańską i islamską i uważać również religie za źródło konfliktów, chcieliśmy pokazać jasno i zdecydowanie, że możliwe jest spotkanie, szacunek i dialog oraz że mimo różnorodności kultur i tradycji świat chrześcijański i islamski doceniają i bronią wspólnych wartości: życia, rodziny, zmysłu religijnego, szacunku dla osób starszych, edukacji młodzieży - oświadczył Franciszek. - Spotkania z ludźmi różnych kontynentów, kultur i religii, podobnie jak to w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, uświadamiają nam jak ważną sprawą dla świata jest pokój, dialog i braterstwo ludzi.
Na świecie pojawiło się sporo tekstów po tej pielgrzymce, gdzie podkreślono inne, bardzo ważne słowa Franciszka o tym, że wyznawcy wszystkich religii muszą być gotowi do tego, aby sobie nawzajem „podać wzajemnie ręce”.
Z roku na rok rośnie nasza wiedza na temat obcych cywilizacji i tego, jak wyglądają planety, które mają za sobą etap „wojen, nacjonalizmów i podziału świata na religie’. Oczywiście nie ma na tych planetach państw, żadnych granic i systemów religijnych, gdyż – to powtarzają obce cywilizacje – wiedza duchowa jest taka sama jak fizyka czy matematyka. Ma swoje prawa i dotyczy wszystkich istot we wszechświecie. Religia zakłada „wiarę”, a w wiedzę nie można „wierzyć”, bo ona po prostu jest.
Jeśli jesteście ciekawi, co obce cywilizacje myślą o wiedzy duchowej, to… czytajcie serwis FN. Podawane przez nas informacje na podstawie zebranego przez 30 lat materiału zgadzają się w 100 procentach z tym, co mówią "obcy".
Nie ma wątpliwości, że wkrótce sprawy przyspieszą. Stanie się coś, co sprawi, że świat uwierzy w odwiedzanie Ziemi przez pojazdy obcych cywilizacji (czyli mówiąc w uproszczeniu w UFO). Ich istnienie jest dla nas bez znaczenia – nikt nas nie podbije ani nie zniszczy (chyba, że zaczniemy zagrażać innym światom). Co ma znaczenie? Wiedza dotycząca boskiej energii, duszy czy karmy, która przyjdzie razem z nimi. To będzie iskra, która uruchomi wielką zmianę naszej planety i podniesienie jej wibracji. Czy jesteście na to gotowi? Skoro czytacie te słowa, to znaczy, że odwiedzacie serwis FN. A jeśli tak, to przynajmniej już wiecie, co się zbliża… i to zbliża się wielkimi krokami! ;)
Komentarze: 5
Wyświetleń: 2475x | Ocen: 15
Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5
Pt, 8 luty 2019 03:06 | ocena: + 1
Vrill | Załogant
Czw, 7 luty 2019 20:24 | ocena: -1
Janusz777 | Załogant
Czw, 7 luty 2019 17:28 | brak oceny
sedarpl | Załogant
Czw, 7 luty 2019 16:59 | brak oceny
Kasprano | Załogant
Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Artykułem interesują się
Dziennik Pokładowy
FILM FN
RELACJA O SPOTKANIU Z UFO
Informacje z Hydepark "N"
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie
Pt, 8 luty 2019 07:20 | ocena: + 1
steel_isnt_strong_boy | Załogant
Nie bylo, nie ma i nie bedzie zadnego boga. Natomiast jestesmy my. Kto ci pomoze jak cos ci sie stanie? Bog zstapi? Tylko ludzie ludziom sa w stanie pomoc, ale i przeszkodzic.
Oczywiscie nie przecze, mozna sie modlic - to zmysly niezbadane ludzich umiejetnosci, a raczej umyslu. Natomiast wszelkie sekto-religie to po prostu twory w ktorych przewaga ludzi o elastycznej abstrakcyjnosci nad takimi troche bardziej dretwymi tworzy (zaklina?) rzeczywistosc :)...
No i: show must go on.