Dziś jest:
Poniedziałek, 20 września 2021

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Komentarze: 13
Wyświetleń: 12839x | Ocen: 38

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Śr, 13 luty 2019 08:50   
Autor: FN, źródło: Forbes   

MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM NASZĄ PLANETĘ 'WIELKIM WYDARZENIU'

Dwutygodnik 'Forbes' zatytułował ten tekst 'Szokujące mapy dnia zagłady świata i plany ucieczkowe milionerów'.
Autor tekstu Jim Dobson już kiedyś napisał o dziwnych zakupach najbogatszych Amerykanów, którzy kupują potężne bunkry i przygotowują się do zbliżającej się zagłady.
Przedstawia wiele różnych scenariuszy wydarzenia, które może doprowadzić do wielkiej zmiany światowej mapy lądów i potężnego potopu, który zapowiadają praktycznie wszystkie najbardziej znane 'święte pisma' wielkich religii. W grę wchodzi nie tylko odwrócenie biegunów Ziemi, ale na przykład wybuch mega-wulkanu lub uderzenie asteroidy, które doprowadziłoby do przetoczenie się przez wszystkie kontynenty fali z oceanu o wysokości nawet kilku kilometrów.Przytacza także to, czego dowiedział się w Laboratorium Napędów Odrzutowych NASA w Pasadenie, gdzie funkcjonuje projekt  NEOWISE mający  za zadanie śledzić obiekty kosmiczne, które mogą zagrozić Ziemi.Według Amy Mainzer (naukowiec z NEOWISE) misja odkryła 250 nowych obiektów bezpośrednio mogące zagrozić naszej planecie, w tym 72 asteroidy znajdujące się w pobliżu Ziemi i cztery nowe komety, których tor lotu jest 'bardzo blisko Ziemi'. Uderzenie w naszą planetę to tylko kwestia czasu. NASA posiada szczegółowe informacje o zbliżających się terminach "zagrożenia uderzeniem", ale nie publikuje ich, gdyż to mogłoby wywołać panikę.

Od kilku lat autor obserwuje zachowanie najbogatszych ludzi w USA, którzy wykupują tzw. miejsca ucieczkowe. W Stanach Zjednoczonych powstał cały rynek oferujący zakupu bunkrów w wysokich górach, które są w stanie dać gwarancję przeżycia nawet wtedy, kiedy przez góry przetoczy się fala wody z oceanów po uderzeniu asteroidy. Miliarderzy kupują góry, w których budują wielkie bunkry.
Autor tekstu Jim Dobson analizuje zakupy ziemi przez miliarderów i dochodzi do wniosku, że nie ma w nich przypadkowości, a jest ukryta myśl o "przetrwaniu kataklizmu". Podaje też przykłady zakupu ziemi przez miliarderów:

John Malone (obecnie największy właściciel ziemski w Ameryce, posiada 2 200 000 akrów, w tym Wyoming i Kolorado), Ted Turner (2 000 000 akrów w Montanie, Nebrasce, Nowym Meksyku i Północnej Dakocie), Philip Anschultz (434 000 akrów w Wyoming), Jeff Bezos (400 000 akrów w Teksasie) i Stan Kroenke (225,162 akry w Montanie) kupują ziemię tylko tam, gdzie po czekającym naszą planetę armagedonie ma być suchy ląd.

W artykule pojawia się także rzecz najciekawsza - mapy świata po wielkim potopie, który ma nastąpić w ciągu najbliższych lat. Opracował Matrix Institute. Mapy są bardzo precyzyjne i są efektem analizy wszystkich możliwych przepowiedni największych światowych mediów i jasnowidzów (typu Edgar Caysey itp.)

Publikujemy je poniżej.

Komentarze: 13
Wyświetleń: 12839x | Ocen: 38

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Śr, 13 luty 2019 08:50   
Autor: FN, źródło: Forbes   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 23 mar 2020 02:35 | brak oceny

Egoy1 | Załogant

Nie bardzo i niewiele nowych lądów. Skąd niby taki nadmiar wody? Ziemia zmieni kształt z kulistego na inny?

Pt, 22 luty 2019 15:58 | ocena: + 1

Hisander | Załogant

ja z doświadczenia i obserwacji przepowiedni uważam że to jest budowanie matrycy energetycznej do połączenia linii czasu kataklizmu z naszym światem . Takie działania są przemyślane gdy kilka milionów ludzi da temu moc takie działania są związane z uskokiem san andreas i z moich wglądów zbierają energie na ten konkretny kataklizm . Wszystkie przepowiednie to tylko matryce zbierające energie. Fatima była tu najbardziej skuteczna i zebrała energie na dwie wojny tak to działa bez energii nic się nie wydarzy

Sob, 16 luty 2019 10:22 | ocena: + 2

marek58-1958 | Załogant

Racja , wszystkie przepowiednie które mi wpadły w oko mówiły o przetrwaniu Polski , raz się tylko spotkałem z przepowiednią o zalaniu częściowym

Sob, 16 luty 2019 00:15 | brak oceny

Izis | Załogant

To kiedy to ma byc? Ze Angli ma nie byc, to juz wiedzialam ale, zeby Polske zalalo to jeszcze nie. Jak tu wpasowac granice Polsko-Chinska? Mam nazwisko ,ktore mnie na te ewentualnosc zabezpieczalo. I co? Wszystko na nic?

Pt, 15 luty 2019 17:45 | brak oceny

Janusz777 | Załogant

Ta mapa po Wydarzeniu wcale nie musi tak wyglądać.Jednak jedno może być prawdą tzw nieciągłość czasowa "po Wydarzeniu".Ta sama nieciągłość czasowa występuję w czasach przedpotopowych.Nieciągłość czasową przedpotopową bardzo ciężko określić w wymiarze naszego czasu. Cayce skacze w swoich readingach reinkarnacyjnych z Atlantydy do Starożytnego Egiptu i przeskakuje z łatwością i ekwilibrystyką prze ok 5000 lat.Z drugiej strony sami możemy stwierdzić tę nieciągłość czasową.Pytanie do dzielnych archeologów_
Ile lat zajmuje danej Cywilizacji przejście z poziomu cywilizacji jaskiniowej ( tzw Epoki Brązu ) do czasów Sumeru czy Starozytnego Egiptu?Dlaczego nie mozemy nigdzie znaleźć Cywilizacji ogniw pośrednich.
Jeśli chodzi z kolei o naszą przyszłość tu jawi się druga nieciągłość- wystarczy spojrzeć na filmy o Ziemi za 100 lat- prawie same koszmary.

Pt, 15 luty 2019 09:57 | ocena: + 6

lilka123 | Załogant

Jedna przepowiednia by się sprawdziła, to ta, w której mowa jest o tym ,że Polska będzie od morza do morza. :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 16 luty 2019 10:17 | ocena: + 2

marek58-1958 | Załogant

@lilka123, Lepiej - cała w morzu ! Full wypas ! :)
Będzie można powiedzieć lużno parafrazując Sienkiewicza : "Morza ci panie u nas dostatek"

Pt, 15 luty 2019 09:27 | brak oceny

mirek51 | Załogant

Przeczytałem, obejrzałem "Mape zagłady" i wg mnie (to moje zdanie) mapy są przesadzone, nie zgadzam się z tak drastycznym ukazaniem lądów. Sporo się będzie działo, min pisałem kiedyś o moim śnie ws Australii... Na Świecie, również i w Polsce m.in powodzie (mój sen ws Gdańska np) ale nawet te u nas nie będą miały takiego wymiaru jak choćby zapowiadane przez Klimuszkę, choć nawet mniejsza skala to ludzie dramaty. Wiele przepowiedni owych wielkich jasnowidzów się nie sprawdziło (np wg Edgara, śpiącego proroka, Cayce, Japonia miała być zalana w latach 70tych, itd... Jest to wynik linii czasowych o których kiedyś pisałem na które weszli w wizjach. Jest to zmienne ze względu na zmianę świadomości, zachowań ludzi. Pewne sprawy się oddaliły, pewne sprawy się zminimalizowały (z zapowiadanych) a pewne zostały skasowane. No i pewne doszły jak choćby zmiana wibracji planety i przejście do innego poziomu co dotyczy tez wielu ludzi. Porządek jednak będzie robiony. Dla przykładu sprawa Bruno Groeninga.. Woja II się skończyła, Niemcy -inicjatorzy jej i twórcy barbarzyńskich metod w efekcie ją przegrywają i mimo to dostają szanse na zmianę świadomości, na uwierzenie, że jest coś więcej nad tym wszystkim. Wystarczy się otworzyć, uwierzyć.. Tam tez było wiele ofiar tej wojny... I oto dostają Bruno G. Facet nie pyta na co kto jest chory, nie wnika czy dobry ten czy tamten jest człowiek czy zły. Nawet nie dotyka ludzi. Nie bierze kasy. Niemcom został on "dany", to była ich szansa na zmianę w zakresie świadomości, uduchowienia, miłości bliźniego ale... jak czas pokazał że nie wykorzystywali owej szansy. Brono G był szykanowany, sądzony i duchowe uzdrowienie zostało odrzucone w efekcie facet umiera. Tak jak mówiono, że nawet gdyby tam zszedł sam Jezus to by go chciano jakoś "ukryć", zdewaluować itd. Ale też mówiono, że są rzeczy niezrozumiałe ale nie ma niemożliwych Sam Bruno tak mawiał. Zresztą słusznie. Tak więc przykładowo Niemcy dostały szanse, odrzuciły więc energie nie pozostaną obojętne mimo zmiany sztuki dyplomacji

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 luty 2019 21:24 | ocena: + 2

helmut55 | Załogant

@mirek51, Oczywiście! Szukanie ratunku po takim armagedonie, jest pozbawione sensu. Człowiek nie będzie w stanie przeżyć, gdziekolwiek się nie znajdzie. Poza tym przepowiednie końca świata znane są od zawsze i było ich już tysiące. W 2001 roku pojechałem do Niemiec i zabrałem po raz pierwszy i ostatni książkę o przepowiedniach Nostradamusa z interpretacjami. Przepowiadał on Armagedon na lipiec 1999 roku. Była to, według interpretatorów, najjaśniejsza z jego wizji. Książka okazała się w środku lat 90. ubiegłego wieku. Po tej przepowiedni wiedziałem, że centurie Nostradamusa to zwyczajne bzdury. W ten sposób można równie dobrze interpretować Moby Dicka. Na potwierdzenie, że to bzdura, można przytoczyć późniejsze wejście Nostradamusa w Armagedon Majów z grudnia 2012. Prawdopodobnie jeszcze wielokrotnie te przepowiednie będą miały swe bisy, a armagedon nastąpi gwałtownie bez ostrzeżenia. Im człowiek wyżej cywilizacyjnie stoi, tym ma mniejsze szanse na przeżycie. Im prymitywniejsza istota, tym szansa na jakiś żywot rośnie.

Pt, 15 luty 2019 09:19 | ocena: + 7

human | Załogant

Mam wrażenie że wizjonera poniosła fantazja nie które niższe pasma górskie wysp brytyjskich nie zalane a Tatry pod wodą.

Pt, 15 luty 2019 09:12 | ocena: + 3

Senlandia | Załogant

Zapomnieli chyba o Karpatach :P

Śr, 13 luty 2019 10:31 | ocena: + 5

rorcio | Załogant

Według mapy Polska jest w całości pod wodą. Z tego co pamiętam niektórzy wizjonerzy przepowiadali, że Polska przetrwa. Oby to twórca mapy się mylił.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

19 września: [...]  19 września 1961 roku. Małżeństwo Hillów wracało do domu z weekendu spędzonego nad wodospadem Niagara. Wracając uczestniczyli w jednym z najbardziej niezwykłych Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO - dziś mija 60 lat od tego wydarzenia. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.