Dziś jest:
Czwartek, 18 lipca 2019

Prześladował mnie tylko jeden strach: bałem się, że mógłbym zostać zmuszony wrócić na Ziemię bez moich kolegów. Michael Collins, załoga Apollo 11 (był w module okrążającym Księżyc w czasie, kiedy pozostała dwójka wylądowała na Srebrnym Globie)

Komentarze: 2
Wyświetleń: 4730x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 15 luty 2019 09:10   
Autor: FN, źródło: FN   

POLE MASKUJĄCE OBIEKTÓW UFO – POTWIERDZAJĄ JE RELACJE NA CAŁYM ŚWIECIE

 Obiekty UFO mają fenomenalną właściwość – są w stanie podlecieć do ludzi na bardzo bliską odległość i być dla nich zupełnie niewidoczne! Ta sprawa była wielokrotnie poruszana podczas kongresów MUFON w USA, ale mamy być może kolejne potwierdzenie tej tezy. Oto zdjęcie, które dotarło właśnie na naszą pocztę!

Temat UFO znowu zdominował rozmowy na pokładzie okrętu Nautilus. Jest to spowodowane nie tylko zbliżającym się ważnym eksperymentem w Emilcinie, nie tylko efektami naszej tegorocznej wyprawy do Rendlesham (Wielka Brytania), ale także przygotowywaniami do wykładów, które w tym roku wygłosimy w kilku europejskich miastach.

Mamy z tym sporo pracy, bo pierwszy termin wykładu już w marcu! To niestety oznacza, że nie bardzo mamy czas na redagowanie serwisów w stopniu, w jakim powinno być to robione. Musicie to zrozumieć i być dla nas wyrozumiali. Ale powróćmy do tematu.

Ich tematem będzie to, jakimi możliwościami dysponują obiekty UFO, a może nawet bardziej precyzyjnie – nie tylko obiekty w sensie technologii, ale także umysły tych istot.

Zebrany przez FN materiał przez ostatnie prawie 30 lat pozwala wyciągać wnioski i stawiać tezy – nie musimy się opierać ani o książki na temat UFO, ani „materiały na youtube” ani nawet żadne inne teksty opublikowane na portalach zajmujących się tym fenomenalnym zjawiskiem. Nasze materiały są na tyle potężne, że możemy sobie pozwolić na komfort budowania wizji o UFO tylko i wyłącznie na podstawie tego, co sami zgromadziliśmy. To daje poważny atut w dyskusjach o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających.

Jedną z tez, które będziemy starali się w tym wykładzie postawić jest ta o „super możliwościach maskowania UFO”. Co to znaczy? One potrafią być całkowicie niewidoczne dla ludzkich oczu!

Taki obiekt może swobodnie przemieszczać się za oknem i być bez problemu „uwieczniony” na zdjęciach, ale świadkowie w momencie przebywania tego obiektu w ich bezpośredniej bliskości tego obiektu widzieć nie będą. Jak to jest możliwe? Matryca aparatu cyfrowego wychwytuje większe pasmo światła niż to, które może zarejestrować ludzkie oko. Stąd tyle zdjęć UFO na całym świecie, których autorzy zaklinali się, że żadnych „niezidentyfikowanych obiektów” nie widzieli na niebie, a tymczasem na zdjęciu czy filmie widać coś zupełnie niewyobrażalnego.

Ta unikalna cecha UFO potrafiącego włączać pola maskujące „w sposób absolutny” pozwala tym obiektom prowadzić z bardzo bliska obserwacje ludzi w dowolnym miejscu, podlatywać będąc niezauważonym do budynków, okien, mieszkań, ale także samochodów czy statków.

Tą sprawę zajmuje się w naszej fundacji projekt „OTWARTE NIEBO”, do którego trafiły właśnie ciekawe zdjęcia. Stało się to „w ostatnich godzinach”, gdyż 14 lutego 2019. Nie jesteśmy jeszcze w stanie zweryfikować prawdziwości tego zdjęcia, ale już teraz można śmiało powiedzieć – tak, taka sytuacja, kiedy Niezidentyfikowany Obiekt Latający w postaci kuli podleciał do statku z ludźmi na bardzo bliską odległość, jest jak najbardziej możliwa!

Po powrocie z Rendlesham mamy bardzo dużo pracy z materiałem, który tam nagraliśmy, ale kiedy tylko trochę „ogarniemy się” z filmami i zdjęciami z Rendlesham, wtedy od razu zajmiemy się ostatnimi filmami i zdjęciami z UFO, które trafiły na pokład okrętu Nautilus. Wśród materiałów „w centrum naszej uwagi” znajdzie się także to niezwykle ciekawe zdjęcie.

Poniżej opis, który został dołączony do zdjęć:

From: [dane do wiad. FN]
Sent: Thursday, February 14, 2019 6:57 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: dziwne zdjęcia

 

Witam, to zdjęcie zrobiła moja żona w Ustce (port) na zoomie aparatem kodak w sierpniu 2018 r. Czy możecie wyjaśnić co to za kula zielona w pobliżu pirackiego okrętu?

Dosyłam jeszcze dwa zdjęcia na, których tego nie ma.

Z poważaniem

[dane do wiad. FN]

 

Zobaczmy te zdjęcia – zacznijmy od tych, na których tego obiektu nie ma.I wreszcie zdjęcie, na którym widać potężną zieloną kulę, która znajduje się w bezpośredniej bliskości „pirackiego statku”.


I jeszcze powiększenie fragmentu zdjęcia. 

Przygotowujemy się do wyjazdu do Emilcina, który może okazać się kluczowy dla naszego Projektu KONTAKT. Rzeczy, które wydarzą się podczas tego wyjazdu będą bezpośrednią konsekwencją naszego pobytu w Rendlesham sprzed 3 tygodni. Ale to zdjęcie obiecujemy dokładnie przeanalizować z zastosowaniem naszego nowego oprogramowania, które zakupiliśmy w ub. roku. Już teraz trzeba powiedzieć, że zdjęcie wygląda bardzo ciekawie.

Czy obiekty UFO podlatują do statków na morzu? Oczywiście. Czy są w stanie być całkowicie niewidoczne dla ludzi znajdujących się na pokładzie takiego statku? Jasne. Ale są w stanie zrobić znacznie, znacznie więcej…

Polecamy wysłuchanie naszej historii z Archiwum FN o Bliskim Spotkaniu Trzeciego Stopnia z UFO, które miało miejsce na Bałtyku w 1983 roku. To naprawdę fenomenalna historia, wręcz „obowiązkowa” dla wszystkich, którzy śledzą działania obcych na Ziemi i interesują się UFO.


Komentarze: 2
Wyświetleń: 4730x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 15 luty 2019 09:10   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (2)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 16 luty 2019 00:31 | ocena: + 1

HARAKIRI | Załogant

Warto często przeglądać niebo poprzez wizjer/monitorek aparatu cyfrowego oraz funkcję podczerwieni w kamerach.kiedyś każdy przeciętny soniacz ją miał,obecnie tylko niektóre modele.Czemu ??? Emilcin i nacja nawiedzająca "polskie Roswell" nie kasuje pamięci świadka ,jak czyni to znacząca większość obcych.Warto poczynić starania ku kolejnemu spotkaniu.Krzywdy nie robią.Jeszcze poczęstują...

Pt, 15 luty 2019 12:30 | ocena: + 5

Kasprano | Załogant

Szacunek dla Pana z kutra który nie boi się opowiedzieć swojej historii. Sytuacja trochę przypomina mi sprawę Betty i Barneya Hillów, z tego co pamiętam ci Państwo też mieli luki w pamięci które zostały wypełnione dopiero podczas seansu hipnotycznego, podobnie jak u żołnierzy z Rendlesham. Ciekawe co ujawniłby taki seans w przypadku Pana z kutra? trzy godziny to nie tak krótko i w ten czas być może załoga została wzięta na pokład dysku i poddana jakimś eksperymentom.. ( u Hillów były to 2 godziny a ile ciekawych rzeczy się przez ten czas wydarzyło! ) ciekawe czy załoga zauważyła na swoich ciałach jakiś ślad po tym zdarzeniu np. w postaci miktoczipów lub znamion.. proszę zauważyć, że tylko jedna osoba opowiada swoją wersję a jak widzieli to inni? być może pamiętają coś więcej ale boją się wyśmiania i trzymają to dla siebie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...]  Witam   Szkoda słów... Ano szkoda... Kto wymyślił coś tak idiotycznego, jak szturm na Strefę 51?????????  Przecież żołnierze i ochroniarze zrobią 'krwawą jatkę'!! I to legalnie!........... Ten, kto to wymyślił, będzie odpowiadał za śmierć wielu ludzi............... Tak się nie robi!!!  Tajne coś jest, to tajne - i trudno! Za jakiś czas nie będzie już tajne. Tak jak w przypadku akt CIA!... Odradzam ludziom ten idiotyczny szturm!!! Chyba, że komuś ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 14 lip 2019 05:05 | [e-mail z 13 lipca 2019] Cześć, dzisiaj około 12:30 dostrzegłem przelot czegoś bardzo dziwnego. Początkowo myślałem że to klucz ptaków, później że może formacja samolotów ale w końcu nie wiem co to było. Udało mi się to nawet dość wyraźnie  nagrać moim telefonem Huawei Y6. W każdym razie pomyślałem, że to może coś nietypowego wartego uwagi.Widziałem to z Samogoszczy obok Wilgi, leciało właśnie na Wilgę. Dodam, że nie słyszałem żadnego dźwięku. Odnoszę wrażenie, że w ogóle nastała jakby...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 11 czerwca 2019 | Ludzie mnie pytają: A gdzie jest piekło? Z odpowiedzią na to pytanie nie mam najmniejszego problemu – ono jest schowane tuż za rogiem, w hospicjach i szpitalach, gdzie ludzie cierpią i szykują się do pożegnania z życiem doczesnym. Nigdy o tym świecie nie zapominam… choć jest to przecież tak proste, kiedy świeci słońce. Nazywam tych ludzi „podróżnikami na lotnisku w hali odlotów”. Wtedy tracą na znaczeniu...

czytaj dalej

FILM FN

Krzysztof Jackowski o zaginięciu małego Dawidka

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.