Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 9
Wyświetleń: 10799x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 11 mar 2019 06:09   
Autor: FN, źródło: FN, https://nczas.com   

KRZYSZTOF JACKOWSKI: NA JESIENI WYDARZY SIĘ JAKAŚ MASAKRA, OD KTÓREJ ZACZNIE SIĘ WOJNA

Jasnowidz Krzysztof Jackowski polubił bardzo multimedialny kontakt ze swoimi fanami i za pośrednictwem youtube wykonuje tzw. transmisje na żywo. Podczas jednej z ostatnich przepowiedział dość osobliwy konflikt, który – tak można się domyślać - wydarzy się na Bliskim Wschodzie. Jasnowidz z Człuchowa uważa, że rozpocznie się od masakry cywilów, która najpewniej spowoduje starcie między Turcją a Stanami Zjednoczonymi. Apogeum ma mieć miejsce na jesieni.


Mam takie dziwne wrażenie tego roku. Okres od teraz do lipca, może nawet sierpnia będzie okresem w miarę spokojnym w Europie. Natomiast im bliżej jesieni i późnej jesieni, mam wrażenie, że świat nagle się zaniepokoi – powiedział Krzysztof Jackowski.

Mam odczucie, że może dojść do dyplomatycznego konfliktu lub wręcz militarnego – choć jest to mało prawdopodobne – między Turcją a Stanami Zjednoczonymi. Wszak Turcja są w NATO, USA są w NATO, ale może chodzić o jakieś interesy związane z Turcją – ocenił jasnowidz z Człuchowa.

Jeżeli tak się stanie, należy bardzo się temu przyglądać, ponieważ od tego konfliktu – a może z tym ten konflikt będzie związany – zaczną się jakieś działania wojenne na Bliskim Wschodzie. Nie do końca może chodzić tutaj o Syrię. Może o Iran, a może jeszcze co innego – stwierdził.

Na pewno moment konfliktu Turcja-USA będzie zapowiedzią i preludium do czegoś o wiele gorszego. Co się zacznie dziać na Bliskim Wschodzie – ostrzegł Jackowski.

Wydarzy się jakaś masakra. Będzie się mówiło o słowie „masakra”. Przypomina mi to moje odczucie z grudnia ubiegłego roku. Powiedziałem wtedy, że będzie się mówiło o jakimś regionie w świecie lub państwie – nie wiem gdzie – że to będzie sytuacja beznadziejna. Teraz mi się kojarzy słowo „masakra”. Gdzieś się ona wydarzy – zapowiedział Krzysztof Jackowski.


Być może ten konflikt między Turcją a USA wydarzy się, bo wcześniej stanie się jakaś masakra – ocenił Jackowski.

Ja to rozumiem, że stanie się to jakimś cywilom. Ludziom, którzy nie byli żołnierzami. Potem konflikt się zaogni i będzie coraz gorzej – stwierdził jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Mówił również o „kartach mobilizacyjnych”. Jego opis może wskazywać na to, że na jesieni rozpocznie się globalny konflikt, który może odpowiadać zapowiadanej przez media i jasnowidzów Trzeciej Wojnie Światowej.

Oto jego materiał zamieszczony na youtube.

 

Wizje jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego dotyczące przyszłości Polski czy świata spotykają się z tradycyjnym, uwielbianym od kilku ostatnich lat przez naród nad Wisłą "hejtem i drwiną". I tak słyszymy, że "powinien zająć się trupami, bo to mu dobrze idzie" a porzucić "wizje przyszłości", bo takie wizje to sobie może... A w ogóle, to nic mu się nie sprawdza, a tej zapowiadanej wojny jak nie było, tak nie ma.

O ile znajdywanie zwłok, zakopanych ludzi przez morderców czy ciał samobójców idzie mu "jak z nut", o tyle rzeczywiście wizje przyszłości Polski czy świata trudno mu "umiejscowić w czasie", czego najczęściej domagają się ludzie. Wizja prawdziwego jasnowidza a nie takiego nijakiego - w ich mniemaniu - to konkretna data, tu i tu, będzie tak i tak i konkret za konkretem. Nie ma konkretu? A, to żaden jasnowidz. Jest to ocena nie tyle niesprawiedliwa, co całkowicie błędna, gdyż akurat wizje dotyczące przyszłości są z natury rzeczy obarczone "marginesem ogólności" zawsze. I tym je różni od wizji typu "mąż zamordował żonę, potem wziął jej zwłoki i zakopał pod lasem". Tu może być konkret, ale w wizjach "na świecie będzie wojna" nigdy taki konkret się nie pojawi, gdyż jasnowidz wyczuwa tylko ogólną energię. Ale ludzie oczywiście tego nie rozumieją i takie wyjaśnienia "ich nie interesują".

Ich światopogląd ukształtowały filmy z Holywood, gdzie jak jest jasnowidz, to mówi konkretnie, nie "owija" i trafia "bach - bach" wszystko. Jackowski tego nie robi? A... to niech zajmie się trupami.

Z Krzysztofem Jackowskim jest jeszcze jeden mały "aspekt", który czasami - mamy takie wrażenie - wpływa na to, co mówi w swoich wizjach. Jego poglądy są bliskie jednemu światopoglądowi, który ostatnio w Polsce zyskał ogromną popularność i który przebija w jego wypowiedziach o polityce. On nie mówi konkretnie, ale czuć na kilometr, kogo "nienawidzi", kim "gardzi", kogo „by gonił gdzie pieprz popadnie”, po której jest stronie itp. My to także dostrzegamy od lat, podobnie jak wielu naszych czytelników zniesmaczonych jego oczywistą miętą do... tutaj postawmy kropkę, ale ludzie śledzący jego wypowiedzi w sieci na pewno wiedzą, co powinniśmy napisać po tych trzech kropkach. Oczywiście zawsze pozostaje pytanie: czy to jest jego autentyczna wizja, czy też ogromne chciejstwo i jego wewnętrzna fascynacja "tym czy owym panem goniącym obcych" każe mu wygłaszać peany na jego cześć, jak to on "okaże się czarnym koniem" w tych czy innych politycznych starciach. Szkoda, że tak jest, ale tego nie zmienimy.

W każdym razie warto oceniając Krzysztofa Jackowskiego i jego "wizje przyszłości" być sprawiedliwym – wiele jego wizji okazało się fenomenalnie trafnych, jak przewidzenie przyszłości Lecha Kaczyńskiego (cyt. widzę, jak będzie „spał” na katafalku) czy trafne wskazanie połowy września 2008 roku jako „początku wielkiego kryzysu bankowego”, kiedy jeszcze nikt nie dopuszczał nawet myśli, że na świecie będą kłopoty z jakimiś bankami… Radzimy więc uważnie słuchać tego, co o przyszłości mówi jasnowidz z Człuchowa i wybaczać mu jego „ciągłe zapowiadanie wojny, której jak nie było tak nie ma”, gdyż może on mieć rację mówiąc, że ta wielka wojna na naszej planecie już się toczy od kilku lat. Co prawda granaty nie rozrywają ludzi na strzępy, a bomby atomowe nie równają miast z powierzchnią ziemi, ale jest to etap cichy. Trochę gospodarczy, trochę strategiczny. Ten, o którym wszyscy mówią „no… to jest wojna, to rozumiem!” jest dopiero przed nami.

 

Zapraszamy do wzięcia udziały w naszej ECHO-SONDZIE w serwisie FN. Zadaliśmy proste pytanie:

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo przepowiedział konflikt, który najpewniej wydarzy się na Bliskim Wschodzie. Jasnowidz z Człuchowa uważa, że rozpocznie się od masakry cywilów, która najpewniej spowoduje starcie między Turcją a Stanami Zjednoczonymi. Apogeum ma mieć miejsce na jesieni. Czy wierzysz, że tak się stanie?

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,516,jasnowidz-krzysztof-jackowski-podczas-transmisji-na-zywo-przepowiedzial.html

 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 10799x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 11 mar 2019 06:09   
Autor: FN, źródło: FN, https://nczas.com   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 16 mar 2019 20:33 | ocena: + 4

Wama66 | Załogant

Wedlug pewnych przepowiedni Kobieta waznej rangi podejmie zle decyzje( Angela Merkel?) i narobi przez to zamieszania, zacznie sie od rozruchow i protestow we Francji (juz sa),Ludzie beda myslec ze bedzie Pokuj (ISIS pokonany) na ziemi,wypadeki trzech samolotow w krotkim czasie (wydazyly sie juz dwa). Kiedy bedzie jesien ma cos sie stac ze przez noc wiele ludzi umrze,ma trwac trzy dni a wtedy wybuchnie III Wojna Swiatowa.
Nie chce straszyc , ale zaczyna sie juz cos sprawdzac.
Modlic sie do Boga i Jezusa o to , zeby wszystkim istotom na tym swiecie podarowal promyk milosci ludzkiej,a przede wszystki tym zlym. A ci ktorzy w nic nie wierza, niech wypelniaja sie dobrymi myslami. Mysli sa energia i tworza nasza rzeczywistosc.

Sob, 16 mar 2019 09:02 | ocena: + 2

feederchief | Załogant

Wydaje mi się że wycofanie USA z rejonu walk z ISIS pozostawiając ich koalicjantów Kurdów na łaskę i nie łaskę Erdogana przyczyni się do tego przewidywanego konfliktu. Jakaś zmasowana akcja Erdogana przeciw Kurdom może otworzyć puszkę Pandory. Erdogan obiecał USA powściągliwość, nieatakowanie Kurdów, ale w tym rejonie cuda się zdarzają o czym pamiętają Ormianie...

Śr, 13 mar 2019 13:51 | ocena: + 1

Logic | Załogant

Może chodzić o detonację ładunku jądrowego w którymś z miast USA albo tzw brudnej bomby - wtedy podawano by jod jak przy skażeniu każdym skażeniu promieniotwórczym. Może być tak że może być w to zamieszana Turcja która po cichu wspierała ISIS. Wtedy USA rozpoczną wojnę z całym światem islamu skutkiem czego będzie wyniszczenie ekonomiczne Europy i USA, zalew Europy uchodźcami tylko nie milion czy dwa jak teraz ale kilkadziesiąt milionów. Dekada super terroru w Europie 2019-2029 Osłabione państwa nie poradzą sobie z islamem w dodatku wyniszczy je kryzys ekonomiczny. Przejęcie władzy przez islam w Europie około 2030 roku. Pojawienie się Mahdiego - islamskiego Hitlera. I około 2032 właściwa trzecia wojna światowa ze zniszczeniem znacznej części światowej populacji. To się mniej więcej zgadza z tym co pisał niejaki Arteuza w swoich tekstach. Do tego trzeba dodać katastrofę wywołaną ociepleniem klimatu. Jak to dobrze że ja już mam około 40 lat.

Wt, 12 mar 2019 15:38 | ocena: + 2

helmut55 | Załogant

Nie pierwsza i nie ostatnia wojna przepowiedziana przez Jackowskiego. Tym razem dość lokalna, ale były i światowe. Ta zima była zimą stulecia według niego. By ocenić przepowiednie Jackowskiego, nie trzeba czytać tego co będzie, a to co było, a co przewidywał Jackowski. To proste; wpisujemy w Google "Przepowiednie Jackowskiego na 2016 rok", a będziemy mieli wojnę. Poza tym, by ocenić np. Kościół czy komunizm, nie można tego robić, odpowiednio, zaczytując się Gościem Niedzielnym i Trybuną Ludu. Jackowski Nostradamusem nie jest, a ten ostatni już tez parokrotnie przewidywał Armagedon. Przedostatnio to lipiec 1999, ostatnio grudzień 2012, a przecież to nie jego ostatni Armagedon. Będą następne wydania... aż mu się uda.

Wt, 12 mar 2019 12:58 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Nie ma co już dłużej snuć domysłów co do politycznych sympatii i antypatii Krzysztofa Jackowskiego. Mistrz właśnie sam dobitnie je sprecyzował - popiera solennie Koalicję ProPolską Korwina-Mikkego, Grzegorza Brauna i Liroya-Marca, teraz już oficjalnie! Tak akurat był uprzejmy zapodać. PiS i PO nazwał "tałatajstwem", czy jakoś tak podobnie... Zaskoczenie, prawda? Ja osobiście jednak jego preferencjami mało się entuzjazmuję, dla mnie to didaskalia, moje zresztą są nieco inne. Małe w sumie ma to znaczenie. Jackowski może sobie być buddystą i sympatykiem Ruchu Monarchistycznego, byleby nie stracił nic ze swoich talentów. Pozdrowienia i dużo zdrówka, Panie Krzysztofie!...

Wt, 12 mar 2019 06:24 | ocena: + 3

brodacz | Załogant

Z jasnowidzem jest dokładnie tak samo jak z meteorologiem. Im dalej do wydarzeń, tym więcej zmiennych. Jeśli widzimy w tv gościa, który mówi, że jutro będzie deszcz, to czy jest jasnowidzem? Nie, on ma odpowiednie narzędzia, by go przewidzieć. Jednak czasem niespodziewanie zmienia się front i mamy piękną pogodę. Czy z tego powodu przestajemy oglądać prognozy pogody a tego gościa nazywamy głąbem?
Jackowski dostrzega ogólny zarys, który może ulec zmianie pod wpływem innych wydarzeń, o których wiedzy nie ma.

Pon, 11 mar 2019 13:10 | ocena: + 1

nautilove | Załogant

Polecam zajrzeć do marcowego numeru "Nieznanego Świata" (do znalezienia w kioskach). Jest dużo o ludziach z niezwykłymi zdolnościami.

Pon, 11 mar 2019 12:30 | ocena: + 4

najsampierw | Załogant

Było jeszcze kilka ciekawych wizji Krzysztofa, które sprawdziły się w pełni, bądź "prawie" w pełni. Jackowski mówił, że widzi jak Kaczyński "usunie" się trochę w cień i faktycznie był taki okres, że Prezesa z uwagi na problemy zdrowotne nie było za dużo w mediach. Jakiś dłuższy czas temu jasnowidz mówił, że ludzi będą bali się w Polsce oddychać. Było to jeszcze przed tym medialnym szumem wokół smogu i zanieczyszczenia powietrza. Ewidentny strzał w dziesiątkę. Ostatnio było też coś o tym, że z jakieś błahej sprawy dojdzie do poważnych rozrób. Prezydent miał podpisać jakąś mało istotną ustawę, co miało skutkować oburzeniem społeczeństwa. W Polsce nic takiego nie było, ale przecież to idealnie pasuje do Francji. Ustawa o podwyżce cen paliw i protesty żółtych kamizelek. Tak więc w tym przypadku było to wspomniane wcześniej "prawie". Na zakończenie mały apel. Nie przywalajcie się do Krzyśka o jego upodobania polityczne. Każdy ma swój rozum i każdemu pasuje coś innego, a takie prztyczki FN są niemiłe.

Pon, 11 mar 2019 11:06 | ocena: + 3

etrebil | Załogant

Może chodzić o hadż - pielgrzymkę do Mekki. Na Bliskim Wschodzie najbardziej jątrzą od lat Iran i Arabia Saudyjska (wcale nie USA :)). Może to być związane z działaniami Izraela np. w Libanie czy Palestynie. A może oberwie Izrael i USA będą musiały działać na rzecz sojusznika. Inne przepowiednie wydarzeniowe, które "wyszły" Jackowskiemu to: katastrofy dwóch samolotów na Wschodzie i wojna na Ukrainie, porażka ruchów w obronie demokracji przeciwko działaniom rządu w Polsce, blokada sejmu przy uchwalaniu budżetu w 2016 r., śmierć Adamowicza (żałoba w sejmie), pewne uspokojenie sytuacji na Ukrainie. Do nieudanych można zaliczyć: wybuch wojny jesienią 2008 r. , zapowiadana seria zamachów terrorystycznych islamistów na Zachodzie, wybory na prezydenta stolicy w 2018 r., czy załamanie gospodarcze pod koniec 2018 r. Do oczekujących zaliczyłbym wizję ewakuacji w kierunku Węgier i Bułgarii oraz sugerowane zagrożenie radioaktywne.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.