Dziś jest:
Środa, 12 sierpnia 2020

Ziemia więcej mówi nam o nas niż wszystkie książki./Antoine de Saint-Exupery/

Komentarze: 26
Wyświetleń: 6918x | Ocen: 48

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 30 mar 2019 06:33   
Autor: FN, źródło: FN   

LECH WAŁĘSA O UFO PODCZAS SPOTKANIA W KROŚNIE

Jak pewnie już wiecie nasza ekipa jest w tej chwili na operacji „Otwarte Niebo”, więc do 31 marca nie mamy nawet czasu redagować serwisu i odpowiadać na wiadomości (już powstał przerażający zator e-maili). Ale sprawa Lecha Wałęsy pojawiała się „co chwilę” w korespondencji od naszych czytelników, którzy wysyłali nam „linki do tekstów o Wałęsie i jego wypowiedzi w Krośnie”.

Faktycznie jest to jedna z tzw. „gorących wiadomości tygodnia”.


Warto przytoczyć całą jego wypowiedź, aby można ją było skomentować. Odpowiadając na kolejne pytania Lech Wałęsa nagle nawiązał do tematu UFO.


- Dzisiaj stanęliśmy rzeczywiście przy płocie. Dziś jest pytanie podstawowe 'A jaki fundament, a jaka ekonomia, a co z populizmem i z demagogią?'. To są pytania które stanęły przed nami. Dalej nie pójdziemy w tym kierunku jak nie odpowiemy na te pytania. I stąd jest tak ważna dzisiejsza dyskusja by znaleźć odpowiedzi. Co tam granice, pieniądze, to mało. Podstawowe pytania do których się dojechaliśmy. Niektórzy nawet na YouTube mówią, że już pięć razy, czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza, niektóra większa bo piramidy budowała.

I dochodziła do tego samego błędu co my teraz dochodzimy. I nie potrafili się porozumieć. I ktoś podobny do Putina przycisnął atom, spalił nas wszystkich. Albo jeszcze inaczej. Dokładali technologii, dokładali telefonów i tak daleko zniszczyli przepływ, że rozpuścili nam krew i wszyscy jednocześnie zginęliśmy. A trzecia wersja, że na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Im wyższa cywilizacja, przyjeżdża tymi 'ufami' i innymi i przygląda się 'Co oni tu wyprawiają?'.

Jak zagrozimy destabilizacją, tutaj tym atomem tym Putinem, to oni nam przeszkodzą, trzasną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować znów do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę. Dzisiaj różne rzeczy znajdują, różne rzeczy wykopują z kamienia, te piramidy. Nie ma odpowiedzi skąd to się wzięło (...) Dzisiaj jest ważne abyśmy się porozumieli. Byśmy zrozumieli, że piękny jest świat tylko źle rządzony (...) Wyciągnijmy z tego wnioski i traktujmy że całą ziemię Pan Bóg dał nam wszystkim. Tylko przez te podziały, przez te granice jedni mieszkają tam gdzie jest gorąco aż mają kolor skóry zmieniony a drudzy całe życie się nie rozbierają bo tam jest za zimno. Tak nie może być - mówił w Krośnie Lech Wałęsa.

Całe wystąpienie dostępne poniżej. Cytowane słowa - 1h 04m 56 sek.

 

 Jakie były reakcje na wypowiedź Lecha Wałęsy o UFO?  ;)

Został opluty od stóp do głów praktycznie przez wszystkie media, a także czytelników serwisów. Pojawiły się kpiące grafiki odsyłające go „do szpitala psychiatrycznego”, gdzie są jemu podobni „bredzący o UFO”.
 


 

Fundacja Nautilus jest jedyną w Polsce oficjalnie zarejestrowaną i działającą organizacją pozarządową, która zajmuje się sprawami UFO i dla nas fakt odwiedzania Ziemi przez obce cywilizacje jest czymś równie oczywistym jak np. istnienie Antarktydy (choć mało kto ją przecież widział na własne oczy). W tym kontekście wypowiedź Lecha Wałęsy świadczy o tym, że po raz kolejny jego „intuicja wbrew wszystkim wokół” go nie zawodzi. Zastanawialiśmy się, skąd ten wątek w jego wypowiedzi. Niektórzy z kolegów sugerowali, że być może podczas jednego ze spotkań z „wielkimi tego świata” (a on spotyka się naprawdę z największymi i najbardziej znaczącymi politykami naszej planety) usłyszał o tym, że temat UFO „jest prawdziwy i poważny”. Mogło tak być, ale bardziej skłaniamy się do bardziej banalnego wyjaśnienia – były Prezydent po prostu pasjami przegląda internet, a także – co sam przyznał – ogląda materiały zamieszczone w serwisie youtube.com

Postanowił dość barwnie opisać, do czego prowadzi stawianie na autorytaryzm i tzw. „silnych ludzi” wymieniając Władimira Putina. Nie ma jednak wątpliwości, że ta wypowiedź będzie mu zapamiętana i przez długie lata będzie kolejnym powodem drwin z Polaka, który jest rozpoznawalny dosłownie w każdym zakątku świata w stopniu absolutnym (mieliśmy się okazję o tym przekonać wielokrotnie podczas naszych podróży).

Ale to wszystko nagle raptownie się zmieni. Kiedy na świecie dojdzie w przyszłości do szeregu wydarzeń w sposób jednoznaczny pokazujących ludzkości to, o czym my dobrze wiemy, że zjawisko UFO jest w stu procentach prawdziwe i wręcz najważniejsze ze wszystkich innych „światowych tematów”, to wtedy… wypowiedź Lecha Wałęsy mimo pewnej nieskładności i nieporadności (którą mu wybaczamy zwłaszcza w kontekście ustaleń naszego Projektu Messing o poprzednim wcieleniu Pana Prezydenta – przyp. FN) być może zostanie przypomniana.

I wtedy nagle okaże się, że po raz kolejny Lech Wałęsa okazał się bardziej przewidujący niż wszyscy wokół. Jeśli przeczyta Pan te słowa Panie Prezydencie, to prosimy nie przejmować się krytyką i zapamiętać, że za 100 lat kiedy nie będzie ani nas, ani żadnego z czytających te słowa, ani Pana oczywiście.

Jednak światowa historia, podręczniki historii w jakimkolwiek kraju na Ziemi będą zawierały  tylko dwóch Polaków, JPII i Wałęsa, a nawet... nie - w zasadzie tylko jednego. Tą postacią będzie tylko Lech Wałęsa i możemy się o to założyć o dowolną kwotę pieniędzy. Reszta nazwisk osób dziś Pana opluwających i przekonanych o swojej wielkości, która przewija się w naszych paskach wiadomości, za 100 lat będzie zapomnianym pyłem szaro-burym, a nawet nie będą ich znajdowały wyszukiwarki. Po prostu zero – pies z kulawą nogą nie będzie o nich pamiętał, proszę nam wierzyć… ;) Życzymy zdrowia i niech Pan się nie przejmuje zawistnymi hejterami, których my przecież także mamy całe legiony – w sprawie podejrzenia o istnienie UFO ma Pan 100 procent racji!

 

 

 

 

Tyle o Lechu Wałęsie. Wracając jednak do spraw bieżących – byliśmy w czeskiej Pradze na uroczystej promocji książki dr Steven`a M. Greer`a UNACKNOWLEDGED.Egzemplarz z książką także dostaliśmy. Co niezwykłe - w dziale "Podziękowania" jest... wymieniona Fundacja Nautilus!


Podczas promocji książki były bardzo ciekawe wystąpienia, w tym także naszego znakomitego kolegi z Czech Vaclava Urbana.Z podziwem patrzyliśmy na naszych czeskich kolegów, jak bardzo sprawnie zrobili promocję książki i jak duże zainteresowanie w Czechach wzbudza tematyka związana z UFO. Tak się składa, że mieliśmy okazję w Las Vegas w 2015 poznać osobiście dr Stevena Greera i wysłuchać jego znakomitego wykładu przy okazji kongresu organizacji MUFON. W tym roku w Stanach Zjednoczonych planujemy po raz kolejny być na jego najnowszym wykładzie, na którym opowiada o czymś, co nazwał „CE V”. Sprawa jest interesująca z wielu powodów, w tym także naszych własnych materiałów, które będziemy się starali zaprezentować w specjalnej dla niego prezentacji autorowi książki UNACKNOWLEDGED.

Po prezentacji FN w Pradze ustawiła się do nas kolejka (!) ludzi, którzy... chcieli nam opowiedzieć własne historie o spotkaniach czy obserwacjach UFO. Niektórzy z nich nawet na kartkach czy tekturowych podkładkach narysowali szczegółowy opis tego, co przeżyli wraz z rysunkami! (przykłady poniżej)
 

I już na koniec: pozdrawiamy wszystkich „z powietrza - tekst ten jeszcze piszemy bowiem w samolocie” i po powrocie do Bazy FN zapraszamy na połączenie z pokładem okrętu Nautilus już w najbliższą niedzielę o 21.00. Początkowo nazwaliśmy ten LIVESTREAM „Projekt KONTAKT – pytania i odpowiedzi”, ale po małej naradzie postanowiliśmy zmienić go na trochę bardziej intrygujący: „Projekt KONTAKT - Tajemnica Pieczęci”. Zapraszamy!

 

Komentarze: 26
Wyświetleń: 6918x | Ocen: 48

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 30 mar 2019 06:33   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (26)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 21 lip 2019 13:11 | brak oceny

arturu | Załogant

Ważną rzeczą, w dobie takiego zagrożenia upadku cywilizacji, byłoby zrobienie kopii zapasowej całej wiedzy jaką teraz posiadamy. Np, na księżycu, kopia zapasowa całego internetu.

Nie, 7 kwi 2019 23:47 | brak oceny

Setif | Załogant

Wszystko możliwe lecz może brakuje mu fleszy i szumu wokół niego dlatego rozgłaśnia takie rzeczy a forum publicznym... Sam nie wiem

Czw, 4 kwi 2019 14:21 | ocena: + 3

Rimobul | Załogant

O! w końcu mogę pisać komentarze:) heh... a coś było - u mnie przynajmniej - nie tak:) Wracając do meritum: oczywiście hejt na ex Prezydenta jest czymś absolutnie normalnym. W końcu temat UFO jest wyłącznie czymś godnym potępienia i kpin dla 99,9% ludzi, szczególnie w Polsce. Wynika to oczywiście z elementarnej niewiedzy oraz braku chęci sięgnięcia po nią. Albowiem owa wiedza jest ogólnie dostępna. Ale przecież "normalny" człowiek nie będzie zajmował się tego typu "bzdurami". Jak bluzkę prześwitującą ma Doda czy Małgosia Rozenek-Majdan i widać było cycuszki... O! to jest zagadnienie którym warto się zainteresować. A UFO? Przecież to jakieś "mrzonki"... heh:). A tak na poważnie jak ktoś kiedyś powiedział mądrze: GŁUPOTA NIE BOLI. Toteż owo 99,99% populacji na ten moment żyje sobie słodko w niewiedzy. Ja tylko mam cichą nadzieję, jak nastąpi prawdziwy KONTAKT (za mojego aktualnego astralu), który oni dostrzegą a wtedy będzie dopiero wesoło:) pozdrawiam całą Załogę naszego Okrętu!:)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 4 kwi 2019 17:55 | ocena: + 1

Sampson | Załogant

@Rimobul, dzięki takim komentarzom wiem że jestem normalna hehe. Ja sięgam po taką wiedzę na ile potrafię i starcza mi czasu a chciałabym go mieć jeszcze wiecej. Ale niestety nikt z mojego otoczenia tym się nie interesuje , wolą plotkować o tym co kto ma itp. Czuję się inna i czesto słyszę to od innych ale i tak wolę czytać o UFO i niewyjaśnionych sprawach bo to jest mi bliższe i to czuję. Pozdrawiam serdecznie

Śr, 3 kwi 2019 11:02 | ocena: + 1

andrzejko13 | Załogant

" Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem!"Mam pytanie : czy już Wałęsa wyleczył co niektórych?A jesli nie to serdecznie współczuję!

Pon, 1 kwi 2019 11:22 | ocena: + 4

bogdank42 | Załogant

Oczywiście,że będzie zapamiętany - przecież Judasz ma trwałe miejsce w historii.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 1 kwi 2019 19:28 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

A czytałeś "Ewangelię wg Judasza", autorstwa Eduarda "Billy" Meiera? Całe New Age na tym stoi, tudzież na dziełach Aleistera Crowleya! Judasz wieczno żiwoj - niczym diadia Lenin...

Pon, 1 kwi 2019 08:33 | ocena: + 1

Odyseusz A | Załogant

Wybaczcie ale święci po Ziemi nie chodzą . Prezydent Wałęsa jest też człowiekiem i nie należy od niego wymagać wielkiego intelektu. Nie widzę w nim żadnego znawcy tematu związanego z obcymi cywilizacjami a jedynie sympatyka w tej dziedzinie.

Nie, 31 mar 2019 18:35 | brak oceny

Janusz777 | Załogant

Powiem tak!!!!
Sz0k, szok , szok.Przecież to są "moje słowa"
Zmieńmy przede wszystkim powiem mocne słowa "głupie" podręczniki historii mówiące że skok z jaskini do Wielkiej piramidy te tysiące lat to po prostu pstryknięcie palcem.Naprawdę nie mogę te słuchać , jak Ktoś mi wmawia że jaskiniowcy budowali Wielkie Piramidy albo latali wimamami. Jeszce żaden historyk nie przedstawił realnych dowodów jak jaskiniowcy zamienili się w Sumerów albo lataczy wimamami.
Prezydent Lech Wałęsa odważył się mówić : jesteśmy 4 lub 5-tą cywilizacją żyjącą na tej Ziemi która doszła do poziomu samozagłady.
Oczywiście Obcy w jakimś momencie powinni włączyć się do akcji aby uratować z Ziemi to co się uratować.
Oczywiście trzeba zbudować nową unię ale nie tylko europejską ale unię światową państw taką bez granic do Gabonu czy Kolumbii.
Mamy mówić jestem Ziemianinem ale też pochodzę z Polski za sto-pięćset lat przede wszystkim będziemy Ziemianami a dopiero w drugiej kolejności Polakami czy Rosjannami.

Nie, 31 mar 2019 12:12 | ocena: -2

Kepos | Załogant

Podziwiam ludzi, którzy mają przekonanie o obcych cywilizacjach, a nie widzą struktury tego świata.

Nie, 31 mar 2019 09:52 | ocena: + 1

ayclif | Załogant

Z calym szacunkiem dla Jana Pawla II to byl bardzo wielkim czlowiekiem o wielkim sercu ale stal na czele bardzo zlej i zaklamanej instytucji .
Uwarzam koscil za najwieksze zlo na tym swiecie usilnie blokujace rozwoj naszej swiadomosci

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 31 mar 2019 19:13 | ocena: + 3

Romeo | Załogant

@ayclif, Każda religia to zło samo w sobie, obłuda, zakłamanie, mieszanie ludziom w głowach, blokowanie świadomości itd..itp..., aczkolwiek wątki o POKOJU, SPRAWIEDLIWOŚCI,MIŁOSIERDZIU też istnieją w dogmatach każdej z religii... JAN PAWEŁ II mówił tylko i wyłącznie o MIŁOSIERDZIU , o BEZINTERESOWNEJ POMOCY DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI! Dlatego był , jest i będzie największym Polakiem!!! A jestem przekonany, że po reinkarnacji będzie kontynuował swoje dzieło i tu na ziemi!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 1 kwi 2019 12:57 | ocena: + 2

maskonur | Załogant

@Romeo, Skoro Jan Paweł mówił o bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi to dlaczego nie pomagał gwałconym dzieciom i chronił pedofilów w sutannach? Aha, uprzedzając odpowiedz: wiedział. Mówił, mówił i na mówieniu się kończyło. Dla mnie ten człowiek to żaden święty.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 1 kwi 2019 15:02 | ocena: + 1

Romeo | Załogant

@maskonur, pedofile są w każdej grupie społecznej- wśród artystów, nauczycieli, polityków, aktorów, księży,rolników , murarzy, kafelkarzy.. i tak można by było wymieniać bez końca...., Papież nie ma armii, mógł tylko apelować do wszystkich grup społecznych!!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 3 kwi 2019 13:35 | ocena: + 1

maskonur | Załogant

@Romeo, zgadzam się co do tego, że w każdej grupie są pedofile. Papież odpowiada za swoją grupę. Przecież nikt nie każe mu scigać tuch zwyrodnialców np. w grupie nauczycieli, policjantów czy innej. Ma sciagać ich w swojej. JP tego nie robil, jeden z takich śmieci był jego przyjacielem...

Pon, 1 kwi 2019 15:19 | ocena: + 2

Romeo | Załogant

@maskonur, a druga sprawa dziwi mnie fakt, że 5% polaków którzy plują na papieża [bo dla 95% Polaków JPII był i pozostanie największym POLAKIEM!!!] widzą tylko ten fakt, iż nie zbyt stanowczo reagował na pedofilię [co jest swoją drogą bzdurą, bo JPII jako pierwszy papież w dziejach świata rozpoczął z tym walkę, pomimo tego ze wśród księży odsetek przypadków pedofilii jest znacznie mniejszy od innych grup społecznych], a nie widzą tego co UCZYNIŁ DLA ŚWIATA!!! Jego niezliczone pielgrzymki PO CAŁYM ŚWIECIE były przepełnione MIŁOŚCIĄ, APELEM O POKÓJ, APELEM O NATYCHMIASTOWE ZAPRZESTANIE WOJEN, APELEM O ZAKOŃCZENIE NIEWOLNICTWA, WYZYSKU,PRZEMOCY itd..itp..

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 3 kwi 2019 14:04 | ocena: + 2

maskonur | Załogant

@Romeo, ależ ja po prostu też mam swoje zdanie, tak jak Ty. Na papieża nie pluję, tylko mówię że według mnie, nie powinien zostać świętym. Zgodzę się z tym, że jest postacią znaną, przecież każdy o nim słyszał. Dla wielu jest z pewnością największym polakiem, a dla innych taką osobą będzie, no nie wiem, np. Maria Skłodowska- Curie albo Adam Małysz. Każdy ma swoje zdanie. Ja tylko nie lubię jak się W MOIM IMIENIU kogoś (np. papieża) okrzykuje największym polakiem. Coś jak dogmat- tak jest i już i z tum się nie polezmizuje. A ja akurat lubię polemizować :) zdrówko!

Sob, 30 mar 2019 19:30 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Hmmm... FN "skreśliła" właśnie Jana Pawła II suponując, iż w przyszłości pies z kulawą nogą o tym klesze nie wspomni. Cóż, pożyjemy, zobaczymy...
Na dzisiaj mamy za to wielkie spotkanie w Puławach - posiedzenie Nowego Rządu Światowego z panem b. Przewodniczącym na czele. NWO Ante Portas!...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 31 mar 2019 18:30 | ocena: + 2

n0rth | Załogant

@Natenczas_Wojski, czytaj artykuł ze zrozumieniem. Fragment "pies z kulawą nogą" nie odnosi się do Jana Pawła II.

btw. za 100lat podręczniki historii będą zawierać wiele więcej nazwisk polskich. Tutaj FN nieco się rozpędziła

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Poleca,y lekturę najnowszego wpisu w dziale FN24 o nowych, nieznanych efektach zarażenia koronawirusem. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 8 sie 2020 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.