Dziś jest:
Środa, 3 czerwca 2020

"Potrzebujemy nowego sposobu widzenia świata, opartego na myśleniu relacyjnym, które podkreśla wzajemne związki, współzależność człowieka, przyrody, bytów i istot ludzkich i nie -ludzkich. Musimy przestać postrzegać siebie jako coś oddzielonego od całej reszty świata żywego. Chcąc nie chcąc jesteśmy powiązani ze sobą, oraz ze wszystkimi roślinami, zwierzętami, mikroorganizmami na całym świecie. Naszą szansą jest jeżeli nauczymy się z nimi współdziałać".
prof. Piotr Skubała

Komentarze: 26
Wyświetleń: 6654x | Ocen: 48

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 30 mar 2019 06:33   
Autor: FN, źródło: FN   

LECH WAŁĘSA O UFO PODCZAS SPOTKANIA W KROŚNIE

Jak pewnie już wiecie nasza ekipa jest w tej chwili na operacji „Otwarte Niebo”, więc do 31 marca nie mamy nawet czasu redagować serwisu i odpowiadać na wiadomości (już powstał przerażający zator e-maili). Ale sprawa Lecha Wałęsy pojawiała się „co chwilę” w korespondencji od naszych czytelników, którzy wysyłali nam „linki do tekstów o Wałęsie i jego wypowiedzi w Krośnie”.

Faktycznie jest to jedna z tzw. „gorących wiadomości tygodnia”.


Warto przytoczyć całą jego wypowiedź, aby można ją było skomentować. Odpowiadając na kolejne pytania Lech Wałęsa nagle nawiązał do tematu UFO.


- Dzisiaj stanęliśmy rzeczywiście przy płocie. Dziś jest pytanie podstawowe 'A jaki fundament, a jaka ekonomia, a co z populizmem i z demagogią?'. To są pytania które stanęły przed nami. Dalej nie pójdziemy w tym kierunku jak nie odpowiemy na te pytania. I stąd jest tak ważna dzisiejsza dyskusja by znaleźć odpowiedzi. Co tam granice, pieniądze, to mało. Podstawowe pytania do których się dojechaliśmy. Niektórzy nawet na YouTube mówią, że już pięć razy, czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza, niektóra większa bo piramidy budowała.

I dochodziła do tego samego błędu co my teraz dochodzimy. I nie potrafili się porozumieć. I ktoś podobny do Putina przycisnął atom, spalił nas wszystkich. Albo jeszcze inaczej. Dokładali technologii, dokładali telefonów i tak daleko zniszczyli przepływ, że rozpuścili nam krew i wszyscy jednocześnie zginęliśmy. A trzecia wersja, że na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Im wyższa cywilizacja, przyjeżdża tymi 'ufami' i innymi i przygląda się 'Co oni tu wyprawiają?'.

Jak zagrozimy destabilizacją, tutaj tym atomem tym Putinem, to oni nam przeszkodzą, trzasną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować znów do tego samego momentu, w którym dzisiaj jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę. Dzisiaj różne rzeczy znajdują, różne rzeczy wykopują z kamienia, te piramidy. Nie ma odpowiedzi skąd to się wzięło (...) Dzisiaj jest ważne abyśmy się porozumieli. Byśmy zrozumieli, że piękny jest świat tylko źle rządzony (...) Wyciągnijmy z tego wnioski i traktujmy że całą ziemię Pan Bóg dał nam wszystkim. Tylko przez te podziały, przez te granice jedni mieszkają tam gdzie jest gorąco aż mają kolor skóry zmieniony a drudzy całe życie się nie rozbierają bo tam jest za zimno. Tak nie może być - mówił w Krośnie Lech Wałęsa.

Całe wystąpienie dostępne poniżej. Cytowane słowa - 1h 04m 56 sek.

 

 Jakie były reakcje na wypowiedź Lecha Wałęsy o UFO?  ;)

Został opluty od stóp do głów praktycznie przez wszystkie media, a także czytelników serwisów. Pojawiły się kpiące grafiki odsyłające go „do szpitala psychiatrycznego”, gdzie są jemu podobni „bredzący o UFO”.
 


 

Fundacja Nautilus jest jedyną w Polsce oficjalnie zarejestrowaną i działającą organizacją pozarządową, która zajmuje się sprawami UFO i dla nas fakt odwiedzania Ziemi przez obce cywilizacje jest czymś równie oczywistym jak np. istnienie Antarktydy (choć mało kto ją przecież widział na własne oczy). W tym kontekście wypowiedź Lecha Wałęsy świadczy o tym, że po raz kolejny jego „intuicja wbrew wszystkim wokół” go nie zawodzi. Zastanawialiśmy się, skąd ten wątek w jego wypowiedzi. Niektórzy z kolegów sugerowali, że być może podczas jednego ze spotkań z „wielkimi tego świata” (a on spotyka się naprawdę z największymi i najbardziej znaczącymi politykami naszej planety) usłyszał o tym, że temat UFO „jest prawdziwy i poważny”. Mogło tak być, ale bardziej skłaniamy się do bardziej banalnego wyjaśnienia – były Prezydent po prostu pasjami przegląda internet, a także – co sam przyznał – ogląda materiały zamieszczone w serwisie youtube.com

Postanowił dość barwnie opisać, do czego prowadzi stawianie na autorytaryzm i tzw. „silnych ludzi” wymieniając Władimira Putina. Nie ma jednak wątpliwości, że ta wypowiedź będzie mu zapamiętana i przez długie lata będzie kolejnym powodem drwin z Polaka, który jest rozpoznawalny dosłownie w każdym zakątku świata w stopniu absolutnym (mieliśmy się okazję o tym przekonać wielokrotnie podczas naszych podróży).

Ale to wszystko nagle raptownie się zmieni. Kiedy na świecie dojdzie w przyszłości do szeregu wydarzeń w sposób jednoznaczny pokazujących ludzkości to, o czym my dobrze wiemy, że zjawisko UFO jest w stu procentach prawdziwe i wręcz najważniejsze ze wszystkich innych „światowych tematów”, to wtedy… wypowiedź Lecha Wałęsy mimo pewnej nieskładności i nieporadności (którą mu wybaczamy zwłaszcza w kontekście ustaleń naszego Projektu Messing o poprzednim wcieleniu Pana Prezydenta – przyp. FN) być może zostanie przypomniana.

I wtedy nagle okaże się, że po raz kolejny Lech Wałęsa okazał się bardziej przewidujący niż wszyscy wokół. Jeśli przeczyta Pan te słowa Panie Prezydencie, to prosimy nie przejmować się krytyką i zapamiętać, że za 100 lat kiedy nie będzie ani nas, ani żadnego z czytających te słowa, ani Pana oczywiście.

Jednak światowa historia, podręczniki historii w jakimkolwiek kraju na Ziemi będą zawierały  tylko dwóch Polaków, JPII i Wałęsa, a nawet... nie - w zasadzie tylko jednego. Tą postacią będzie tylko Lech Wałęsa i możemy się o to założyć o dowolną kwotę pieniędzy. Reszta nazwisk osób dziś Pana opluwających i przekonanych o swojej wielkości, która przewija się w naszych paskach wiadomości, za 100 lat będzie zapomnianym pyłem szaro-burym, a nawet nie będą ich znajdowały wyszukiwarki. Po prostu zero – pies z kulawą nogą nie będzie o nich pamiętał, proszę nam wierzyć… ;) Życzymy zdrowia i niech Pan się nie przejmuje zawistnymi hejterami, których my przecież także mamy całe legiony – w sprawie podejrzenia o istnienie UFO ma Pan 100 procent racji!

 

 

 

 

Tyle o Lechu Wałęsie. Wracając jednak do spraw bieżących – byliśmy w czeskiej Pradze na uroczystej promocji książki dr Steven`a M. Greer`a UNACKNOWLEDGED.Egzemplarz z książką także dostaliśmy. Co niezwykłe - w dziale "Podziękowania" jest... wymieniona Fundacja Nautilus!


Podczas promocji książki były bardzo ciekawe wystąpienia, w tym także naszego znakomitego kolegi z Czech Vaclava Urbana.Z podziwem patrzyliśmy na naszych czeskich kolegów, jak bardzo sprawnie zrobili promocję książki i jak duże zainteresowanie w Czechach wzbudza tematyka związana z UFO. Tak się składa, że mieliśmy okazję w Las Vegas w 2015 poznać osobiście dr Stevena Greera i wysłuchać jego znakomitego wykładu przy okazji kongresu organizacji MUFON. W tym roku w Stanach Zjednoczonych planujemy po raz kolejny być na jego najnowszym wykładzie, na którym opowiada o czymś, co nazwał „CE V”. Sprawa jest interesująca z wielu powodów, w tym także naszych własnych materiałów, które będziemy się starali zaprezentować w specjalnej dla niego prezentacji autorowi książki UNACKNOWLEDGED.

Po prezentacji FN w Pradze ustawiła się do nas kolejka (!) ludzi, którzy... chcieli nam opowiedzieć własne historie o spotkaniach czy obserwacjach UFO. Niektórzy z nich nawet na kartkach czy tekturowych podkładkach narysowali szczegółowy opis tego, co przeżyli wraz z rysunkami! (przykłady poniżej)
 

I już na koniec: pozdrawiamy wszystkich „z powietrza - tekst ten jeszcze piszemy bowiem w samolocie” i po powrocie do Bazy FN zapraszamy na połączenie z pokładem okrętu Nautilus już w najbliższą niedzielę o 21.00. Początkowo nazwaliśmy ten LIVESTREAM „Projekt KONTAKT – pytania i odpowiedzi”, ale po małej naradzie postanowiliśmy zmienić go na trochę bardziej intrygujący: „Projekt KONTAKT - Tajemnica Pieczęci”. Zapraszamy!

 

Komentarze: 26
Wyświetleń: 6654x | Ocen: 48

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 30 mar 2019 06:33   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (26)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Sob, 30 mar 2019 16:09 | ocena: + 6

ABe11 | Załogant

Poglądy Wałęsy nie muszą się wszystkim podobać, ale biorąc pod uwagę fakt, że był głową państwa i miał dostęp do różnych dokumentów, których zwykli Kowalscy nie mają szans przeczytać, lepiej zamilknąć niż go posądzać o utratę rozumu. Niejaki Andrzej Lepper też był szykanowany, bo mówił o talibach w Klewkach...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 1 kwi 2019 13:54 | ocena: + 1

de press | Załogant

@ABe11, ale sie ubawiłem twoją naiwnością,wałęsa owszem miał dostęp do różnej literatury z mnietkiem wachowskim i agentem kx. cebulą na czele ,ale ich głównie ciekawiły zapiski z IPN na ich temat, i zawsze a ,było tego przynajmniej 2 razy wróciły dokumenty z wyrwanymi stronami ,a wałesiak tylko głupiego udawał,co mu super zresztą wychodzi,taki naturalny stan,acha lubił jeszcze pisać ,zwłaszcza listy ułaskawiające dla bandytów .FN zmiencie sobie patrona,ten się nie nadaja kompletnie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 1 kwi 2019 14:14 | ocena: + 1

ABe11 | Załogant

@de press, Ty tropisz inne zjawiska, chociaż jedne nie wykluczają drugich.
Myślę, że mędrkować o polityce można na innym forum.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 3 kwi 2019 19:52 | brak oceny

de press | Załogant

@ABe11, wiem wiem,tu tylko ufo ufo ufo ,ufo rano ufo w południe i ufo wieczorem... wiem : )

Sob, 30 mar 2019 16:04 | ocena: + 4

najsampierw | Załogant

Po tej wypowiedzi mój stosunek odnośnie Pana Prezydenta Wałęsy zmienił się z negatywnego, do powiedzmy umiarkowanie pozytywnego. Dużo można by powiedzieć o Wałęsie, tak dobrego jak i złego, ale trzeba uczciwie przyznać, że "ma chłop jaja" :)

Sob, 30 mar 2019 11:13 | ocena: + 1

Romeo | Załogant

Oczywiście, ze przewidywania Prezydenta odn. UFO są jak najbardziej trafione w punkt z pewnym zastrzeżeniem-ISTOTY POZAZIEMSKIE gdyby nas chciały ukarać? dawno by już to zrobiły, niemniej [tak jak powiedział prezydent] -rzeczywiście obserwują nas każdego dnia- NON STOP!!!
Natomiast za 100 lat PIERWSZYM POLAKIEM, który będzie w podręcznikach historii będzie bez dwóch zdań JAN PAWEŁ II !!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 31 mar 2019 18:38 | ocena: + 3

Janusz777 | Załogant

@Romeo,
Nie jestenm tego taki pewien , poczytaj sobie channelingi ze strony Misja Faraon o powolnym planowanym przejmowaniu Ziemi przez cywilzację z systemu Syriusza B.
Pamiętam też takie określenie jak kosmiczni Ogrodnicy czy zbieracze "luszu"

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Pojawił się nowy wpis w dziale Szalupa Ratunkowa o potędze myśli... polecamy lekturę! [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 05:42 | [...] obiekt był pomiędzy drzewami, pierwszymi z prawej, oczywiście w dalszej odległości). Był widoczny nad polami w okolicy drogi nr 7. Czas trwania ok. 15 min. była niska podstawa chmur, gwaizdy widoczne słabo, ale na swoim miejscu ( obiekt był znacznie niżej) wykluczam samolot, śmigłowiec, drona. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

NASA Live: Official Stream of NASA TV

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.