Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 12
Wyświetleń: 7762x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 11 kwi 2019 08:46   
Autor: FN, źródło: FN   

WIELKA TAJEMNICA LUDZKIEGO PRZEZNACZENIA


Co to jest przeznaczenie? Pisaliśmy o tym na tym na naszych łamach wielokrotnie. To największa siła we wszechświecie, która np. sprawia, że prosty robotnik gdzieś w zapomnianej fabryce nagle zostaje znanym na całym świecie symbolem… Wcześniejsza energia związana z poprzednimi wcieleniami na Ziemi sprawiła, że miał nim zostać, gdyż takie było jego przeznaczenie.

Na Ziemi od pewnego czasu rodzą się ludzie, którzy mają pomóc planecie w przejściu przez moment „przebudzenia”. Ich siła jest potężna, ich moc wprawia innych w zdumienie, a wszystko opiera się na tzw. mocy przeznaczenia.

Śmierć lub jej uniknięcie to także kwestia przeznaczenia. Dobrze to widać na przykładzie opisanym poniżej w e-mailu do naszej redakcji.

 

 

 

[PYTANIA DO FN] Witajcie czytałem Wasz artykuł z pobytu w Paryżu w którym wspmnieliście o przeznaczeniu i i tym jak bardzo poruszyła Was śmierć tych pięciu dziewczynek w pożarze w Koszalinie. W związku z tym że poruszyliście temat przeznaczenia i tego że dotknęła Was ta tragedia pomyślałem, że napiszę Wam coś o czym pewnie nigdy byście się w tej kwestii nie dowiedzieli. Otóż jestem mieszkańcem Koszalina a to nie jest jakaś wielka metropolia raptem 110.000 mieszkańców. Ludzie się tu znają i opowiadają różne historie między sobą. Jak się okazuje dwie opowieści powtarzają się wielokrotnie po tym jakże tragicznym pożarze:


1) Podobno na urodziny była zaproszona jeszcze jedna dziewczynka i ona tego dnia była chora. Jej koleżanki przed spotkaniem poszły do niej do domu, żeby ją ze sobą zabrać ale drzwi otworzyli im rodzice tej dziewczynki i oznajmili, że ich córka jest chora i leży w łóżku i kategorycznie tego dnia nigdzie z domu nie wyjdzie.

2) Podobno dziewczynka, która miała tego dnia świętować swoje urodziny pokłóciła się ze swoją rodzoną siostrą i po tej kłótni ta siostra zamiast pójść świętować razem ze swoją siostrą do Escaperoomu wybrała spotkanie ze swoim chłopakiem....

W obu przypadkach napisałem podobno ponieważ nie usłyszałem tych historii bezpośrednio od osób, których dotyczyły ale od osób zupełnie postronnych.

W ten sposób Wasze pytanie czy można było uniknąć śmierci tych dziewczynek nabiera zupełnie innego wymiaru jeżeli ma się świadomość tego, że mogło zginąć w sumie 7 dziewczynek, a zginęło "tylko" 5. Chciałem po prostu, żebyście o tym wiedzieli.

Pozdrawiam serdecznie całą redakcję

Koszalinianin

 

Temat „śmierci i jej przeznaczenia” pojawia się w wielu listach, które piszecie do nas. Poniżej kolejne dwa przykłady.

 

[…] Sprawa dotyczy samobójstwa najlepszej koleżanki mojej córki, które miało miejsce w ostatnią sobotę (6'th Apr) wczesnym porankiem w Brighton UK, tam gdzie studiowała.

Była to młoda dziewczyna, która pewnie borykała się z różnymi codziennymi problemami, ale miała również szerokie plany na przyszłość, jak dalekie podróże czy spotkania.

Pojawiają się pytanie: dlaczego, dlaczego tam? dlaczego wtedy? co ludźmi kieruje w takich sytuacjach? ...

 

From: [dane do wiad. FN]
Sent: Thursday, April 11, 2019 1:19 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Przeznaczenie i kontakty ze zmarłymi.

 

     Drogi Nautilusie,

 

     Pisze do Was stały załogant [dane do wiad. FN] i śledzący czasem (z aprobatą, a nawet entuzjazmem) Wasze poczynania. Czasem też podsyłam wam z radością jakieś materiały, ciekawostki gdzieś wyszperane - gdy wydają mi się zbieżne z głównymi kierunkami spraw, którymi się zajmujecie, a mogłyby nawet posłużyć za kanwę jakiejś publikacji. W każdym razie warto, abyście mieli je w swym archiwum!

     Tak też i teraz odszukałem właśnie wycinek z jakiegoś artykułu na Wirtualnej Polsce. Mówi on sam za siebie, nie będę go streszczał, a dotyka sprawy dla każdego z nas podstawowej, egzystencjalnego pytania jak dalece nasze życie (i śmierć) jest z góry zdeterminowane przez impoderabilia, o których zgoła nic nie wiemy, z których nie zdajemy sobie sprawy, a którym na imię Przeznaczenie...

    Chciałem tę notatkę wysłać osobno ale pomyślałem, że jedną rzeczą szkoda zawracać Wam głowę, więc dzisiaj znalazłem drugą i wysyłam je hurtem. To związane jest z dzisiejszą rocznicą Katastrofy Smoleńskiej. Na Onecie ukazało się wspomnienie przyjaciela Natalii Januszko, 22-letniej stewardessy z Tu-154. Opowiada tam on o swoich kontaktach ze Zmarłą we snach. O ile ktoś mnie już nie uprzedził, to ten fragment też Wam przesyłam. 

    Nie chcę absorbować pana RB (ale pozdrawiam gorąco Kapitana!) i Jemu bezpośrednio tego wysyłać, ma i bez tego urwanie głowy. Sam zastanawiam się, odnośnie Projektu Kontakt - po czyjej stronie teraz jest piłka?! A może znowu po naszej? Kapitan chyba coś wie... Tak więc wysyłam na adres Bazy Głównej. Kłaniam się w pas i pozdrawiam Redakcję. Trzymajcie się, Załogo... 

                                                                   [dane do wiad. FN] - Lublin 

 

W sprawie projektu KONTAKT nasz załogant ma 100 procent racji. A jeśli chodzi o rzeczy związane z przeznaczeniem, które znalazł… nie ma potrzeby tego komentować, gdyż jest to MOC PRZEZNACZENIA.

/poniżej/


 


Śmierć i data jej śmierci jest każdemu człowiekowi pisana. To, że ludzie nie są w stanie tego pojąć wynika z tego, że nasze umysły myślą w sposób logiczny i liniowy, a potężna moc przeznaczenia opiera się na zupełnie innych energiach i prawach, które ludzkość jeszcze nie zna.

W temacie przeznaczenia nikt nie jest w stanie zrozumieć losów pojedynczych ludzi, jeśli nie zrozumie, jak potężna siła pcha ich w kierunku różnych wydarzeń przez zdarzenia z poprzednich żyć! To fascynujący temat, a bardzo dobrze jest wyjaśniony w materiale wideo, który jest w naszym ARCHIWUM FN. Ludzie nie tylko spotykają osoby z poprzednich żyć, ale także siła przeznaczenia może ich postawić w miejscu, gdzie kiedyś żyli lub gdzie stracili życie. Oni oczywiście myślą, że znaleźli się akurat tutaj przez… ot, przypadek! Ale tak nie jest. Materiał wideo poniżej.

 


 

Polecamy przeczytanie naszego wpisu w dziale XXI PIĘTRO - TWOJA HISTORIA. Temat to oczywiście przeznaczenie.

https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,920,13-kwietnia-2019--sila-przeznaczenia---moja-historia-z-zycia.html

/poniżej obraz, o którym jeden z naszych kolegów z Projektu Messing pisze dłuższy tekst - szczegóły wkrótce/


Dysputa o Najświętszym Sakramencie – fresk wykonany w latach 1508-1509 przez włoskiego artystę renesansu Rafaela. Znajduje się w Stanza della Segnatura, jednej ze stanz watykańskich, która swego czasu była przeznaczona na bibliotekę papieską i na siedzibę trybunału kościelnego.

W górnej części fresku przedstawiony jest Kościół triumfujący, albo Kościół zbawionych, czyli apostołowie i święci otaczający Jezusa Chrystusa i stojących po jego bokach Maryję i Jana Chrzciciela. Część dolna przedstawia Kościół wojujący, albo pielgrzymujący, czyli ten żyjący na ziemi. Wśród postaci można wyróżnić teologów, uczonych i papieży, ale także filantropów i pisarzy. Odnajdujemy tu takie postacie jak Girolamo Savonarola, Dante, papież Juliusz II, Sykstus IV, Donato Bramante i innych.

Podczas Sacco di Roma w 1527 landsknechci Karola V splądrowali pałace papieskie i na znak pogardy dla papieża pozostawili liczne napisy na ścianach. Niektóre z nich są jeszcze dziś widoczne (pod odpowiednim oświetleniem) w dolnej części Dysputy.

Komentarze: 12
Wyświetleń: 7762x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 11 kwi 2019 08:46   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 14 kwi 2019 08:34 | ocena: + 2

Korben | Załogant

Odnośnie przeznaczenia, to wczoraj na TVN był emitowany bardzo ciekawy - w mojej ocenie - film, traktujący o tych tematach tj. "Władcy umysłów" ("The Adjustment Bureau") Naprawdę warto zobaczyć - film podobny w swoich założeniach do innych, typu "Matrix" lub "Mroczne miasto".

Sob, 13 kwi 2019 12:09 | ocena: + 4

magdakowalska48 | Załogant

https://www.jestpozytywnie.pl/historie-o-przeznaczeniu/4/

Na jesień mama miała zdiagnozowanego raka. Leżała w szpitalu w bardzo złym stanie. Odwiedzałem ją codziennie, potem zacząłem brać ze sobą naszego kota. On układał się na mamie i tak razem spali. I tak w kolejne dni. Kiedy pewnego dnia przyszła do mamy pielęgniarka, zobaczyła, że kot nie oddycha. Zmarł we śnie. Dzień po tym dostaliśmy informacje, że mama ma bardzo dobre wyniki i choroba się cofa. Mówili, że to cud. Ja myślę, że to sprawka naszego kota.

Pt, 12 kwi 2019 23:34 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

"pokłóciła się ze swoją rodzoną siostrą i po tej kłótni ta siostra zamiast pójść świętować razem ze swoją siostrą do Escaperoomu " super. poklocila sie z siostra a ta umarla. ona tez wewnatrz

Pt, 12 kwi 2019 23:31 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

"Na Ziemi od pewnego czasu rodzą się ludzie, którzy mają pomóc planecie w przejściu przez moment „przebudzenia”." a na co komu taka szara mysz jak ja? moje narodziny byly pomylka

Czw, 11 kwi 2019 14:32 | ocena: + 3

Senlandia | Załogant

Przypomniały mi się życzenia jakie składał przez mikrofon na moim weselu kolega-drużba, który na zakończenie powiedział mniej więcej takie słowa: i życzę wam wszystkiego najlepszego do końca waszych żyć! Wtedy był ubaw z przejęzyczenia, a teraz te życzenia nabrały zupełnie innego znaczenia :)

Czw, 11 kwi 2019 10:43 | ocena: -4

Kepos | Załogant

Jeżeli chodzi o przeznaczenie śmierci ludzkiej, to wszystko mają zapisane Aniołowie. Prowadzą księgowość, podobnie jak ludzie na Ziemi. Część śmierci przeprowadzana jest przez Aniołów, a część śmierci dozwalana jest samoistnie, tj. aż Anioł Stróż człowieka skona. Do wypadków komunikacyjnych przykładają się Aniołowie (do części z nich), aż stękają jak robią wysiłek. Są takie zasady, że Aniołowie wkraczają wtedy jak człowiek zrobi błąd. W części sytuacji odnośnie tragicznych śmierci ludzi rozrządzają Archaniołowie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 11 kwi 2019 17:07 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Boże, chroń mnie od Aniołów, z diabłami sam sobie poradzę!... )¦

Pt, 12 kwi 2019 23:36 | ocena: + 3

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, ucz nas mistrzu (sarkazm)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.