Dziś jest:
Środa, 21 sierpnia 2019

"Jeśli chcesz poznać Boga, naucz się wpierw poznawać samego siebie" Ewagriusz z Pontu

Komentarze: 17
Wyświetleń: 3883x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 25 kwi 2019 06:35   
Autor: FN, źródło: https://metro.co.uk   

CZY AMERYKAŃSKA ARMIA TESTUJE POJAZD W KSZTAŁCIE SPODKA WYKORZYSTUJĄCY ANTYGRAWITACJĘ?

Marynarka USA testuje niezwykły pojazd - superszybki futurystyczny samolot przypominający kształtem klasyczne UFO. Najciekawsze jednak jest to, co zostało przy okazji prac nad tym pojazdem złożone do urzędu patentowego. W opisie wynalazku jest wspomniane, że obiekt wykorzystuje „inercyjne urządzenie do redukcji masy”, aby można było podróżować z „ekstremalnymi prędkościami”. Oznacza to, że samolot wykorzystuje złożoną technologię, aby zmniejszyć swoją masę, a tym samym zmniejszyć bezwładność (odporność obiektu na ruch), dzięki czemu może on zmieniać rozmiary i sztucznie zwiększać masę przy dużych prędkościach. Patent jest bardzo złożony i opisuje metody zmniejszania masy samolotu przy użyciu różnych technologii, w tym poprzez generowanie fal grawitacyjnych, które zostały wykryte po raz pierwszy w 2016 r. po odczycie fali po zderzeniu dwóch czarnych dziur.

 Wszystkie rysunki opisujące nową technologię zostały złożone w dokumentacji patentu. Dołączony został także rysunek pojazdu, który rzeczywiście bardzo przypomina UFO

 


(fot. Salvatore Cezar Pais / Google)

 

Możliwe jest zmniejszenie masy bezwładności, a tym samym masy generowanej przez grawitację całego systemu / obiektu w ruchu. Jest to możliwe poprzez nagłe zakłócenia nie- liniowego tła lokalnej czasoprzestrzeni" – to fragment opisu, który zawiera patent. Jest tam jednak jeszcze więcej intrygujących szczegółów. I tak urządzenie przewiduje zbiornik w kształcie prostokątnej płaszczyzny o bardzo małej grubości, która ma być wypełniona gazem. Następnie ten zbiornik poddawany jest wibracjom za pomocą bardzo silnych fal elektromagnetycznych. W ten sposób tworzy się coś w rodzaju pola, które otacza cały pojazd i co pozwala mu poruszać się z dużą prędkością. Statek powietrzny przypominający klasyczne UFO może poruszać się w wodzie, powietrzu lub nawet przestrzeni kosmicznej.

 „Patent pozwala na stworzemoe hybrydowego statku powietrznego / podwodnego (HAUC), który dzięki mechanizmom fizycznym umożliwiającym inercyjne zmniejszanie masy może funkcjonować jako podwodna jednostka zdolna do ekstremalnych prędkości podwodnych i jednocześnie będzie całkowicie niewidoczny dla radarów” – czytamy w opisie patentu złożonego przez uczonych pracujących dla US Army.

 „Ten hybrydowy pojazd będzie mógł z łatwością poruszać się w powietrzu / przestrzeni kosmiczej / wodzie gdyż będzie niczym w zamkniętej próżniowej bańce z plazmy.”

  Chociaż US Navy złożyła wniosek patentowy w 2016 r. dopiero teraz wypłynęły do kilku specjalistycznych gazet jego szczegóły. Nie ma gwarancji, że pojazd został już zbudowany, ale technologia do jego budowy na pewno jest już skończona.

 

Komentarze: 17
Wyświetleń: 3883x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 25 kwi 2019 06:35   
Autor: FN, źródło: https://metro.co.uk   


Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 29 kwi 2019 12:24 | brak oceny

Monika-S79_ | Załogant

Chcialabym do tego tematu podac, moim zdaniem bardzo ciekawy link. Link ten dotyczy filmu dokumentalnego o tematyce UFO, ktory zostal opracowany na podstawie akt MUFON-u. Jego tematyka jest tzw. tajna, gwiezdna flota stworzona/zalozona prawdopodobnie jeszcze przez Prezydenta Regana. Niestety film ten jest w jezyku niemieckim, bez polskiego tlumaczenia.
Link: https://www.welt.de/mediathek/dokumentation/mystery/sendung155731744/Die-UFO-Akten-Das-Star-Wars-Programm.html
Co ciekawe na podstawie tej dokumentacji moznaby bylo stwierdzic, ze obiekty w ksztalcie trojkata i cygara (pewnie nie wszystkie) stworzone zostaly w gwiezdnym programie militarnym przez ludzi. Zatem moznaby bylo przypuszczac, ze dopiero obiety np. typu kule, spodki itd. naleza do obcych cywilizacji. Polecam.

Pt, 26 kwi 2019 13:58 | ocena: + 2

DonBuziallo | Załogant

Bez wątpienia jest to kolejna wersja TR3B,
o zwiększonych możliwościach, choćby o technologię USO.
Niemniej pokrywa się to z ogłoszonym hucznie przez Donalda J. Trupa
powołaniem Sił Kosmicznych USA.

Pt, 26 kwi 2019 00:29 | ocena: + 1

Romeo | Załogant

Nie było nigdy żadnej "katastrofy ufo"!!! Obcy nie po to przylatują tu z syriusza, oriona czy nawet z innych galaktyk, żeby tu na ziemi się rozbić ku uciesze wojskowych czyhających na ich technologię:]] Przecież to jest jakiś absurd! Jeśli gdziekolwiek na świecie rozbił się jakiś pojazd latający przypominający ufo- to był to pojazd zbudowany przez człowieka o kształcie zewnętrznym zbliżonym do ufo- były budowane takie propagandowe "wydmuszki" z silnikami samolotów:]
Co do tego prototypu samolotu, to fakt faktem- USA są rzeczywiście największą potęgą militarną na świecie- i to jest poza dyskusją. Natomiast nawet USA nigdy nie miały! , nie mają i w najbliższych latach nawet nie zbliżą się do technologii cywilizacji wyprzedzających nas o tysiące i miliony lat!!! Ten samolot będzie miał parametry zbliżone do F-35, tylko kształt trochę zmienią i ot cała filozofia:]
JEDYNYM SPOSOBEM, ABY OBCY ZECHCIELI UDOSTĘPNIĆ NAM NAMIASTKĘ SWOICH TECHNOLOGII JEST ZAPRZESTANIE WOJEN!, ZAPRZESTANIE AGRESJI!, Obcy, którzy odwiedzają nasza planetę każdego dnia, obserwują nas - MUSZĄ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE NIE WYKORZYSTAMY TEGO W CELACH MILITARNYCH! Co niestety jest to równoznaczne z tym, że w obecnych czasach jest to NIEMOŻLIWE. Ludzie muszą zmienić swoją mentalność, muszą wejść na wyższy poziom duchowy, muszą zaprzestać niewolnictwa, zaprzestać zabijania zwierząt w rzezniach, rozpętywania wojen itd... coraz więcej ludzi rzeczywiście budzi się-ten proces cały czas trwa- oni to widzą i dlatego taka ostatnio wzmożona aktywność UFO.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 27 kwi 2019 09:44 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Romeo, tak a ludzie od dawna mieli komputery i bron atomowa. ty myslisz ze jak ufo to od razu musi byc super rozwiniete? mowi ci cos slowo ewolucja? chyba nie bo jakby ci mowilo to bys wiedzial ze ufo tez jest na roznym etapie rozwoju jak ludzie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 27 kwi 2019 12:30 | brak oceny

Romeo | Załogant

@magdakowalska48, No oczywiście, ze ludzkość miała komputery i broń atomową tysiące, miliony lat temu i zawsze kończyła tak samo- SAMOUNICESTWIENIEM wywołanym wojnami, prymitywnym barbarzyństwem itd...
Żadne robactwo, żadne prymitywne istoty, żadna forma życia, która nie wyprzeda nas o co najmniej setki lat NIGDY NIE DOLECI NA NASZA PLANETĘ!!! :] TO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ??? :] I zanim napiszesz kolejne bzdury zastanów się dwa razy, bo jestem naukowcem od lat zajmującym się tym tematem. Ludzkość jest na razie na bardzo prymitywnym etapie rozwoju [oczywiście w porównaniu do istot światła nas odwiedzających w UFO, bo są jak najbardziej także prymitywne cywilizacje, prymitywne formy życia we wszechświecie- tego nie kwestionuję, bo wśród miliardów galaktyk we wszechświecie jest to oczywiste] i zanim dolecimy np. do SYRIUSZA, to jeszcze wiele inkarnacji przed nami, na pewno w najlepszym wypadku będą to setki lat.
REASUMUJĄC- ŻADNA CYWILIZACJA, KTÓRA NIE WYPRZEDZA NAS TECHNOLOGICZNIE, A PRZEDE WSZYSTKIM DUCHOWO O CO NAJMNIEJ SETKI LAT- NIGDY NIE DOLECI DO ZIEMI-zapamiętaj to sobie raz na zawsze.
pozdr.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 27 kwi 2019 21:54 | ocena: + 1

Kasprano | Załogant

@Romeo, Ale napisał Pan "Obcy nie po to przylatują tu z syriusza, oriona czy nawet z innych galaktyk, żeby tu na ziemi się rozbić ku uciesze wojskowych czyhających na ich technologię" Czyli że jednak przylatują tak? Co do katastrofy w Roswell to ja tam w nią wierzę... jest za dużo świadków którzy widzieli ciała tych istot. Poza tym trzeba pamiętać, że kosmici to nie półbogowie i też są mylni. Według nich my i oni jesteśmy tym samym co tylko to potwierdza (oczywiście nie porównujmy naszych błędów z ich) Możliwe, że nie spodziewali się tak dużej grawitacji na naszej planecie lub testowali nowy model statku i wystąpiła awaria.. lub po prostu nieszczęśliwy wypadek kometa niespodziewanie uszkodziła pojazd czy coś. Można się też domyślać, że oni tak samo jak my rozwijają swoją technologię i do takiego incydentu na pewno już nie dojdzie

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 28 kwi 2019 09:09 | ocena: + 1

relatysta | Załogant

@Kasprano, Piszesz że "kosmici to nie półbogowie", to kim są półbogowie, bogowie i takie tam...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 kwi 2019 09:45 | ocena: + 1

Kasprano | Załogant

@relatysta, Półbogowie -Herkules czy Jezus :D a Bogowie... no cóż według mnie jest jeden architekt wszechświata co nie jestem nieomylny :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 28 kwi 2019 11:17 | ocena: + 1

Kasprano | Załogant

@Kasprano, co nie oznacza że jestem nieomylny * eh... szkoda że nie ma tu edycji komentarzy :D

Nie, 28 kwi 2019 15:37 | ocena: + 2

Romeo | Załogant

@Kasprano, No oczywiście, jak najbardziej potwierdzam, że obcy przylatują na ziemię z różnych zakątków naszej galaktyki, oraz z innych galaktyk- z obserwacji wynika, że z pośród miliardów cywilizacji rozsianych po całym wszechświecie-nas odwiedza kilkanaście. Przecież oni obserwują nas każdego dnia, każdej nocy. Jest setki, tysiące obserwacji na całym świecie każdego dnia, z czego ok. 5% to rzeczywiście pojazdy obcych nie z tego świata. Sam, osobiście widziałem 5 razy UFO, cztery z nich mam udokumentowane na filmikach.
Mnie tylko chodziło oto, że nigdy nie było żadnej katastrofy prawdziwego UFO. Natomiast co do Roswell??? Może to jest ten jeden, jedyny wyjątek...-tego nie wiem. Obcy są na róznym rozwoju duchowym, technologicznym i może ten jeden, jedyny przypadek w Roswell to była to jakaś młoda cywilizacja, wyprzedająca nas o dziesiątki lat???
Natomiast Arkturianie czy Plejadianie to bardzo a to bardzo rozwinięte cywilizacje wyprzedające nas o tysiące,miliony lat- i te istoty dla nas są jak "półbogowie" :] Przylatując do nas przez tunele czasoprzestrzenne, czasem manifestują się i są widoczni nawet gołym okiem- tak było przy dwóch moich obserwacjach UFO, które pojawiło się, zmaterializowało się by po chwili zniknąć:] ,na szczęście nagrałem te momenty na potężnym zoomie rozkręconym do x250-x300.
I na koniec- rzeczywiście ostatnio obserwuję wzmożona aktywność UFO, wysyp obserwacji w tym przez pilotów. Mam przeczucie, że wkrótce "zacznie się dziać"... i oby jak najszybciej, bo to wszystko jest już za daleko posunięte w ZŁĄ STRONĘ, JEST PRZEKROCZONA CZERWONA LINIA!

Nie, 28 kwi 2019 20:30 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Romeo, a ja jestem Boginia. lol daj jakis dowod ze jestes "naukowcem".

Czw, 25 kwi 2019 17:59 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

Prędzej Chińska

Czw, 25 kwi 2019 13:10 | brak oceny

human | Załogant

tutaj link do patentu https://patents.google.com/patent/US10144532B2/en
Bardzo ciekawa lektura.

Czw, 25 kwi 2019 12:39 | ocena: + 1

tur77ek | Załogant

To jest pojazd znany i widziany już od dawna, zbudowany z technologi obcych ufo zdobytych po katastrofach, pojazd nazywa się tr-3b, ponoć od dawna patrolują cały nasz układ słoneczny i zapuszczają się coraz dalej. Więcej można poczytać na kosmicznym ujawnieniu.

Czw, 25 kwi 2019 11:48 | brak oceny

Panasfera | Załogant

W dniu 08-04-2019 w kajucie zalogi ukazało się moje zdjęcie, które zrobiłam "z ręki" aparatem sony G8 na zumie. Po przeczytaniu powyższego artykułu i obejrzeniu schematu pojazdu tak mi sie jakoś skojarzyło to ze zjęciem obiektu, które zrobiłam na początku kwietnia tego roku. Proszę zainteresowanych poszukajcie tego zdjęcia. Miałam wrażenie, że pojazd był w kształcie trójkąta. Zobaczyła go moja córka. Znim przybiegłam z aparatem dość dalego zdążył się oddalić. Zdjęcie przedstawia tył pojazdu. Wygląda na zdjeciu jak lekko przełamany trójkąt. Przemieszczał się po niebie bezgłośnie.

Czw, 25 kwi 2019 10:23 | brak oceny

promagna | Załogant

W tym zbiorniku mają wodór lub hel, aby pojazd był lżejszy i miał przy okazji paliwo do napędu.

Czw, 25 kwi 2019 09:24 | brak oceny

sedarpl | Załogant

..Woow..! :-)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] Witam. Obejrzalem film ktory wrzuciliscie na strone i na youtube. I chcialbym Wam powiedziec ze wlasnie okolice Mlawy sa hot-spotem ufo. Sam od 6 lat obserwuje rozne rzeczy, medytuje i widze rzeczy ktore wychodza za ramke naszej rzeczywistosci. I jak piszecie ze bedziecie miec sprzet najwyzszej jakosci to okolice Mlawy sa idealne. Sam mieszkam we Wieczfni koscielnej oddalonej o 13 km od Mlawy. Mam widok z tarasu na cale niebo. I juz nie raz pisalem do Was z o roznych moich...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 19 sie 2019 07:37 | W dniu 18 sierpnia o godz. 13:17 ok. 1 km od lotniska Strachowice przez przednią szybę samochodu zauważyłem białą kulę lecąca wolno na wysokości ok. 300m.  Kula leciała ne tej wysokości z prędkością ok. 1m/sek przez około minutę po czym gwałtownie zwiększyła wysokość.W tym momencie sięgnąłem po smartfon, wyszedłem z samochodu i zrobiłem 4 zdjęcia. Czwartego nie załączam, bo na nim nie widać obiektu który zniknął za chmurami. 

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 25 lipca 2019 | 22 lipca 2019 roku odszedł w stronę światła Marek Rymuszko. Twórca i pomysłodawca miesięcznika ‘Nieznany Świat’, który przebudził miliony ludzi ze snu i sprawił, że dostrzegli inny, nieznany świat. Ale odszedł przede wszystkim bliski mi człowiek, którego brak odczuwać będę do końca mojej ziemskiej wędrówki.

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD MŁAWĄ - 15 sierpnia 2019

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.