Dziś jest:
Czwartek, 19 września 2019

Ich dowódca zdecydował, że wszystkie te wydarzenia zostaną wymazane z naszej pamięci. Pomyślałam wtedy - przecież to niemożliwe... ja to wszystko zapamiętam! Ale myliłam się. /fragment wywiadu z Betty Hill po seansie hipnozy, CE III miało miejsce 19 września 1961/

Komentarze: 4
Wyświetleń: 3665x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 6 maj 2019 06:08   
Autor: FN, źródło: FN   

KATASTROFA SAMOLOTU SUPER-JET SSJ-100 W ROSJI – CZY KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEWIDZIAŁ TO WYDARZENIE?


Te sceny poruszyły ludzi na całym świecie. Po uderzeniu w pas startowy samolot SSJ-100 stanął w płomieniach. Na nagraniu z wnętrza maszyny słychać krzyki pasażerów i widać płomienie szalejące na skrzydle lądującego w Moskwie samolotu rosyjskich linii Aerofłot.

Samolot rosyjskich linii Aerofłot lądował awaryjnie w niedzielę na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo. Z powodu trudnych warunków pogodowych dopiero przy drugiej próbie zdołał wylądować. Zginęło 41 osób. Według informacji podawanych przez agencję Interfax przyczyną katastrofy mogło być uderzenie pioruna!Jak powiedział przedstawiciel Aerofłotu, silniki maszyny znajdującej się już na pasie startowym stanęły w płomieniach. Ogień ogarnął tylną część samolotu, która została całkowicie zniszczona. Krzyki pasażerów i płonący samolot Świat obiega krótkie nagranie z wnętrza samolotu podczas awaryjnego lądowania. Zrobił je pasażer. Na filmiku widać rozprzestrzeniające się na zewnątrz maszyny płomienie, słychać krzyki dochodzące z kabiny.

 

https://www.ntv.ru/video/1731382/

 

 


Elena Markowskaja z Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej przekazała, że w katastrofie zginęło 41 osób - 40 pasażerów i jeden członek załogi. Jak dodała, pięć ocalałych osób trafiło do szpitala, a z 28 pracują śledczy oraz psychologowie.
Ta straszliwa katastrofa przejdzie do historii światowego lotnictwa ze względu na drastyczne zdjęcia i filmy nagrane w czasie wydarzenia. To nie jest „kolejna katastrofa lotnicza”, gdyż dawno śmierć ludzka nie była oglądana z tak bliska…
Wielu naszych czytelników zwróciło nam uwagę, że o „wypadku lotniczym niedaleko Polski” mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski.


From: […]
Sent: Sunday, May 5, 2019 10:37 PM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Jackowski -samolot

Witam Załogę Fundacji

Dziś 5.05.2019 doszło do awaryjnego lomndowania samolotu w Moskwie.
Pan Krzysztof Jackowski miał wizjęsamolotu.

https://www.rmf24.pl/fakty/news-awaryjne-ladowanie-w-moskwie-samolot-stanal-w-plomieniach,nId,2973955

Jednak najmroczniejsza wizja dotyczyła katastrofy samolotu.
Wielki, pasażerski samolot i coś strasznego, w Europie, ja bym powiedział, że wręcz blisko Polski, chociaż nie w Polsce. To może być w niedługim czasie – powiedział Krzysztof Jackowski.
Może to to lub jeszcze nie...

Pozdrawiam:)
From: […]
Sent: Sunday, May 5, 2019 8:57 PM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Katastrofa samolotu

Szanowna redakcjo,,

Wygląda na to że pan Krzysztof Jackowski trafił ze swoją ostatnią
przepowiednią odnośnie katastrofy samolotu, niedaleko Polski!

https://www.o2.pl/artykul/awaryjne-ladowanie-plonacego-samolotu-w-moskwie-6377783054252161a

Pozdrawiam
Witold
[...] WITAM. W ZWIĄZKU Z DZISIEJSZĄ KATASTROFĄ SAMOLOTU W MOSKWIE CHCIAŁBYM PRZYPOMNIEĆ AUDYCJĘ NA ŻYWO PANA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO Z 25.04 2019 R. ZNÓW TRAFNIE PRZEWIDZIAŁ WYDARZENIA.
PODAJE LINK
https://www.youtube.com/watch?v=pqfGes7Igvw
OD 21 minuty.
Pozdrawiam Paweł.

W takim razie proponujemy obejrzeć ten zapis dziwnych słów jasnowidza – zaczyna mówić o wypadku od 21 minuty.


 

Nasz zespół operacji OTWARTE NIEBO śledził kod transpondera rosyjskiego samolotu SSJ-100. Tuż przed lądowaniem jego kod zmienił się na złowieszczy numer  7700 – (seven seven – go to heaven)

Kod transpondera (Squawk) – ustawiany przez załogę statku powietrznego, czterocyfrowy numer, emitowany przez transponder na pokładzie statku, umożliwiający identyfikację danego statku i tym samym umożliwiający sprawowanie radarowej kontroli ruchu lotniczego. Kod Squawk przydzielany jest na etapie składania planu lotu, dzięki temu kontrola radarowa jest w stanie zidentyfikować daną jednostkę powietrzną, wiedząc, że samolot nadający Squawk 3101, to LOT3802, a nie WEA567. Najczęściej kod transpondera przydziela Służba Kontroli Ruchu Lotniczego (ATC) lub Służba Informacji Powietrznej (FIS), wyjątkiem są sytuacje szczególne w których załoga statku może w uzasadnionych przypadkach użyć kodów awaryjnych 7700, 7600 i 7500 (patrz poniżej).
Kod transpondera jest kodem w systemie ósemkowym – tzn. składa się z cyfr od 0 do 7. Za kod indywidualny uznaje się squawk, którego dwie ostatnie cyfry nie są zerami.
Kody specjalne
•    7700 – podstawowy kod alarmowy informujący o niebezpieczeństwie (seven seven – go to heaven)
•    7600 – kod transpondera ustawiany w momencie utraty łączności radiowej (seven six – radio fix)
•    7500 – kod porwania – ustawiany, gdy samolot został porwany lub zastosowany został inny akt przemocy na pokładzie (seven five – man with knife)
•    2000 – lot zgodny z IFR, któremu nie przyznano indywidualnego kodu
•    7000 – lot zgodny z VFR, któremu nie przyznano indywidualnego kodu (w innych krajach może być to inny kod, np. w Stanach Zjednoczonych jest to 1200)Dostaliśmy wiadomość od Krzysztofa Jackowskiego. Poniżej fragment jego e-maila.

From: jackowski krzysztof
Sent: Monday, May 6, 2019 10:45 AM
To: FN
Subject: Re: od FUNDACJA NAUTILUS

 

dziękuję za publikacje i powiem, że to jest na pewno to, co czułem.

Komentarze: 4
Wyświetleń: 3665x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 6 maj 2019 06:08   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (4)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 6 maj 2019 19:47 | ocena: + 2

boolean | Załogant

Z tym ze K. Jackowski mowil ze katastrofa samolotu zmieni losy Europy... choc to straszna katastrofa i z calym szacunkiem dla ofiar tragedii i powagi sytuacji to nie sadze zeby ten wypadek lotniczy wplynal na losy Europy nawey gdyby tam lecial caly europejski parlament.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 11 maj 2019 08:44 | brak oceny

marek58-1958 | Załogant

@boolean, nie łączy katastrofy z losami Europy , mówi w pewnym momencie : " teraz coś z innej beczki"

Pon, 6 maj 2019 09:02 | ocena: + 3

marko666 | Załogant

K. Jackowski mówił mówił też tam że Babilon upadnie w tym roku, wg Wikipedii : "Babilon obecnie znajduje się w granicach administracyjnych Iraku" Dziś USA wysłało grupę uderzeniową okrętów wojennych z lotniskowcem "Abraham Lincoln" i eskadrę bombowców na Bliski Wschód jako ostrzeżenie dla Iranu. Sytuacja w tym rejonie ponownie się zaostrza.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 7 maj 2019 14:12 | brak oceny

Logic | Załogant

@marko666,

Scenariusz może być taki. Na jesieni mamy jakiś wielki zamach. USA i Izrael atakuje Iran i tu zaczyna się Polski wątek. Rząd odmawia roszczeń ustawy 447 ale za to angażuje nas w wojnę po stronie USA Izrael przeciw Iranowi w charakterze dostarczyciela mięsa armatniego. Nie ma nic za darmo w polityce.
Dojdą do wniosku że taniej wysłać mięso armatnie które i tak samo chce służyć niż płacić żydom 300 mld USD. Oczywiście przy protestach ze strony opozycji w całym kraju o czym też mówi Jackowski.
O ataku na Iran mówił sam Netanjahu przy okazji tego nieszczęsnego szczytu w Warszawie.
Sądzę że decyzję już podjęto teraz trzeba tylko mieć pretekst. Zatem czekamy i zobaczymy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Tym razem nie będzie jednego 'tematu wiodącego', a kilka. Przedstawimy najnowsze informacje w sprawie kilku wybranych naszych projektów, a także postaramy się odpowiedzieć na wybrane pytania naszych sympatyków. Do usłyszenia 22 września o godz. 21.00!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Blik? Nieznany obiekt poruszający się na tle drzew? Zapraszamy do KAJUTY ZAŁOGI, gdzie prezentujemy ciekawy przypadek filmu, który trafił do projektu FOTO-LAB FN. [....]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 17 wrz 2019 09:18 | Witam, Dnia 13.09 o godz 18:40 wyszedłem na balkon (3 -pietro) obejrzeć na chwile zachód słonca, w pewnej chwili od strony południowej wysoko na niebie zauważyłem bardzo jasną, jak wczesniej myślałem gwiazdę która po chwili przygasła o połowę i zmieniła kolor na czerwony i szybkim ruchem ruszyła w kierunku północnym.Chciałbym dodać że tego wieczoru chmury były bardzo rozrzedzone lecąca kula mocna przeswitywała przez nie. cała obserwacja trwała około 10 sek. Co ciekawe żona dzień wczesniej też...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Środa, 4 września 2019 | Kluczem do uratowania świata jest życie zgodnie z zasadami Kreacji! – niezwykłe przesłanie od obcych cywilizacji do mieszkańców Ziemi.

czytaj dalej

FILM FN

US NAVY OFICJALNIE POTWIERDZA PRAWDZIWOŚĆ TRZECH FILMÓW Z UFO

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.