Dziś jest:
Czwartek, 23 września 2021

"Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie" E. Fromm

Komentarze: 30
Wyświetleń: 7594x | Ocen: 25

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 1 cze 2019 06:21   
Autor: FN, źródło: FN   

OBCE CYWILIZACJE DO LUDZI: PORUSZACIE TO W ZŁYM KIERUNKU!

Cywilizacja ludzi na Ziemi wkracza w fazę zdumiewającą w historii naszej planety: na skutek lawinowo rosnącej liczby ludzi i niewyobrażalnej skali spalania zasobów naturalnych planety wchodzimy w fazę ‘samozagłady naturalnego środowiska Ziemi’. Obce cywilizacje przekazują nam jasny przekaz: poruszacie to w złym kierunku!

Wasz świat poszedł w kierunku eksplozji, a tymczasem musicie zmienić kierunek - kluczem jest implozja!

Zasoby Ziemi są ograniczone: jest określona ilość ropy naftowej, węgla czy metali rzadkich, które w ostatnim czasie są praktycznie wydobywane na niewyobrażalną skalę przez światowych producentów akumulatorów do smartfonów czy samochodów elektrycznych. Te ostatnie uchodzą za „ekologiczne”, tymczasem ich produkcja niszczy środowisko w sposób, który zamieni za chwilę nasz świat w coś, co znamy tylko z filmów apokaliptycznych… Ludzie nie rozumieją, że nawoływanie do namnażania się aby „być państwem-potęgą we wzroście PKB” jest drogą prowadzącą do zagłady. To właśnie wyścig państw „ze sobą nawzajem” doprowadził do sytuacji, kiedy praktycznie każdy skrawek wolnej ziemi jest przeznaczany na budowę budynku mieszkalnego, sklepu, magazynu itp.

 

O sytuacji związanej z konsekwencjami wyścigu „wzrost… musi być wzrost PKB!” piszemy często w serwisach FN. Tym razem jednak poruszymy jeden ciekawy aspekt, który pojawia się w informacjach przekazywanych ludziom przez obce istoty w czasie Bliskich Spotkań Trzeciego lub Czwartego Stopnia. Nie jest bowiem tak, jak błędnie myśli wiele osób interesujących się UFO, że w czasie pobytu na pokładach UFO ludzi dochodzi jedynie do „krótkiego badania”, wykasowania pamięci i szybkiego odlotu tych cudownych technologicznie pojazdów. Bardzo często zdarza się, że ludzie mają możliwość zadawania pytań lub są im przekazywane wiadomości, które potem mogą oni przekazać innym.

Dostaliśmy właśnie ciekawy materiał z Meksyku, gdzie doszło do Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia z UFO w 2018 roku. Sam opis wydarzenia zasługuje na oddzielny artykuł (i taki powstanie), ale naszą uwagę zwrócił fragment relacji świadka, który usłyszał od jednej z obcych istot interesujące zdanie:

- Poruszacie to w złym kierunku! Wszystko opieracie na eksplozji, a kluczem powinna być implozja. Wasze silniki są oparte właśnie na eksplozji, wasze pozyskiwanie energii także. Tymczasem wszechświat jest wypełniony energią, w każdym jej punkcie jest energia, którą musicie nauczyć się pozyskiwać. Nie eksplozja, ale implozja – tylko to pozwoli wam uratować świat przez zagładą.


Materiał jest po hiszpańsku i dopiero musimy go przetłumaczyć. Hasło „poruszacie to w złym kierunku!” pojawia się w wielu przekazach od obcych istot. Także przypominamy sobie to zdanie, które pada w filmie „Tajemnice Trzeciej Rzeszy”, który jest w naszym Archiwum Wideo FN. Polecamy obejrzenie tego filmu w ok. 18 minuty programu, kiedy o „implozji” wypowiada się Eugen Lardy.

Wątek "implozji a nie eksplozji" pojawia się także w 14 minucie tego materiału.

 

 

 

 

 

Obcy przybywający na Ziemię bardzo interesują się naszą technologią związaną z eksploracją kosmosu, która jest oparta na najbardziej prymitywnej eksplozji, czyli spalaniu paliwa rakietowego, które jest przecież produktem ropy naftowej. Często w trakcie prób silników rakietowych można dostrzec dziwne obiekty na niebie, które nie wyglądają ani na drony, ani na balony, ani na nic, co można uznać za „produkt ziemskiej technologii”.

Oto być może kolejny dowód na prawdziwość tej tezy – materiał z naszej najnowszej poczty.

 

 

From: […]

Sent: Friday, May 31, 2019 4:28 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: ciekawostka

 

 Witam

 

Ciekawy obiekt w 57 sek nagrania widoczny u góry ekranu po prawej stronie.

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

 Poniżej screeny pokazujące dziwny obiekt. Obiekt jest bardzo podobny do tego, który zaprezentowaliśmy jako nasze "zdjęcie dnia".

https://www.nautilus.org.pl/zdjecie-dnia,1180,obiekt-ufo-sfotografowany-podczas-wycieczki-rowerowej---maj-.html

Komentarze: 30
Wyświetleń: 7594x | Ocen: 25

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 1 cze 2019 06:21   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (30)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 5 cze 2019 10:29 | ocena: + 4

Einstein | Załogant

Sęk w tym, że ludzkość zaślepiona żałosną pogonią za kasą, grabieżą surowców naturalnych "ile tylko się da" nie licząc się z oczywistymi te tragicznymi konsekwencjami- absolutnie nie dostrzega tych zagrożeń! Niektórzy nie dostrzegają bo są "ŚLEPI", a niektórzy jawnie dopuszczają się tego niecnego procederu [w pogoni za tą idiotyczną kasą, stosując przy tym barbarzyńskie metody- niewolnictwo, wyzysk itd..itp...], który już niedługo pociągnie za sobą katastrofalne, nieodwracalne skutki o skali globalnej- SAMOZAGŁADA, SAMOUNICESTWIENIE! Pozaziemskie, wysokorozwinięte cywilizacje to przecież widzą, pewnie analizują, badają itd..- dlatego tak wzmożona ich aktywność obecnie, pozdr.

Wt, 4 cze 2019 20:46 | ocena: + 1

Logic | Załogant

Czy do tego żeby stwierdzić oczywistą oczywistość potrzeba aż obcych cywilizacji ?

Pon, 3 cze 2019 13:38 | ocena: + 4

Gorki73 | Załogant

Moi drodzy, chciałbym uzasadnić mój wywód, na temat odstąpienia od spalania węglą. Widzę, że niektórzy mówią, że można go gazować tzn podpalać i uzyskiwać z niego tzw. syngaz (mieszankę wodoru, metanu i rzecz jasna tlenków węgla) Czy myślicie, że to jest takie bezpieczne dla natury, na pewno nie i tak powstaje z tego CO2. Żyję od urodzenia na Śląsku i pamiętam te "wspaniałe" czasy jak goniło się po polach i trawy miały najwyżej wysokość 0.5-1m wysokości,a dzisiaj mają grubo powyżej 1-go metra,a moja Mama wtedy wycierała śnieżnobiały parapet dwa razy dziennie bo był pokryty sadzą. Dzisiaj "dopiero" po miesiącu trzeba go przetrzeć bo osiada na nim tłusta maź. Wg mnie nie powinni wypowiadać się zbytnio ludzie, którzy nie żyli w tym okresie blisko takich tworów jak np GOP (Górno Śląski Okręg Przemysłowy-( https://www.wykop.pl/link/4106473/trojkat-smierci-czyli-slask-lat-osiemdziesiatych/ ) ), bo nie mają o tym zielonego pojęcia co tu się działo! Do dzisiaj nie ma tu czystej rzeki, a jak już jest to po prostu śmierdzi. Jeszce najgorsza rzecz jaką pamiętam z dzieciństwa jak z Mamą szedłem jedną z ulic dzielnicy Bytomia tzw "KARB" - dramat nigdy nie spotkałem tylu upośledzonych dzieci na jednej ulicy a smród z huty i elektrowni nie był do zniesienia- Mama musiała mi tłumaczyć dlaczego te biedne dzieci poruszają sę na wózkach i mają takie dziwwne grymasy na twarzy. Dzisiaj na Śląsku zmieniło się wiele na lepsze, choć setki tysięcy złotych, czy miliony idą na szkody górnicze i rekultywację terenu np hałdy górnicze. Węgiel kopie się coraz głębiej z czym wiąże się większe promieniowanie i większe zużycie energi. Górnicy często pracują w bardzo trudnych warunkach płacąć za to najwiekszą cenę. Jeden z Załogantów mówi, że elektrownie wiatrowe są zagrożeniem dla ptactwa- to ja odpowiadam nie większym o ile znikomym w stosunku jakim dla nich jest wyręb drzew i skarzone powietrze. Co do elektrowni jadrowych, to produkują w stosunku do elektrowni węglowych tyle odpadów jakby przeciętny człowiek wyrzucił w całym swoim życiu odpady, które zmieściłyby się do puszki po Coca-Coli ! Pisałem już, że rozwój musi być stopniowy i tego nie przeskoczymy, chyba że ludzie odnjadą prawdziwą "duchową" drogę i wtedy może coś nam wtedy "kapnie" od OBCYCH bo będą z nami chcieli rozmawiać. Wg mnie nie ma teraz na co liczyć, żeby chcieli się z nami kontaktować tak bezpośrednio, bo dla nich jesteśmy niedorozwiniętym zabijającym się nawzajem gatunkiem i tu zaraz przychodzi mi na myśl Jan Wolski z Emilcina, który wspominał, jak bardzo byli zdumieni jego paskiem ze skóry-prawdopodobnie bydlęcej. Nie chciało IM się to pewnie zmieścić w w głowach, że można zabić zwierzę i zrobić z niego pasek do spodni. Reasumując życzę Wszystkim i sobie większego rozwoju "duchowego", aby ta zmiana w przyszłości zaowocowała tym co pragniemy najbardziej, spotkania z OBCYMI-naszymi dalekimi Braćmi (może naszymi Kreatorami ?) Więc szanujmy się nawzajem i wszystko co NAS otacza. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 cze 2019 20:06 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

@Gorki73, nie mam zamiaru polemizować z Twoją wypowiedzią, bo w zasadzie z nią się zgadzam. Poczynię tylko drobną uwagę à propos opadów radioaktywnych. Pewnie, że elektrownie atomowe nie wywalają ich taśmociągami na hałdy, nie wywożą wagonami. Ale czy ty wiesz jakie to cholerstwo?! Zdajesz sobie sprawę, że to jest śmierć w czystej postaci?... Nie tylko same odpady ale wszystko co miało z nimi kontakt - pojemniki, środki transportu, maszyny - wszystko jest napromieniowane i należy to usunąć. Z naszego świata, na wieki! Sprzęt użyty do usuwania też należałoby właściwie usunąć. Przy pomocy sprzętu, który z kolei... itd. Przesadzam, ale zrozum, że promieniowanie przenosi się niczym dżuma przez najdrobniejszy kontakt, a także na odległość? Taki radioodpad ma wzrok bazyliszka, na czym on spocznie - to staje się natychmiast tak samo skażone! A zagrożenie to idzie w setki, jeśli nie w tysiące lat. No weź to porównaj teraz ze zwykłym popiołem ze spalania węgla. Choć racja, ten z elektrowni też miewa zwyczaj pobudzania liczników Geigera...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 6 cze 2019 17:53 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@Natenczas_Wojski, Witam Cię ja kiedyś słyszałem, że można by składować odpady radioaktywne w kopalniach, u nas na Śląsku nieczynnych wyrobisk jest od groma, zasypanych wprawdzie, ale można by przyjąć taką politykę, że gdy się będzie zmykało kolejną kopalnię to można by przygotować ją oczywiście pod składowisko tych odpadów...Co o Tym myślisz?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 11 cze 2019 18:55 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Myślę, że małe jest prawdopodobieństwo wykorzystania tych wyrobisk na atomowe mogilniki.

Przede wszystkim teren jest bardzo gęsto zaludniony - to raz... Wyobrażasz sobie te wszystkie protesty przerażonych mieszkańców?! A nikt z decydentów nie zaryzykuje przecież utajnienia takiego przedsięwzięcia.

Po drugie - nie jest on asejsmiczny, a taki jest podstawowy wymóg! Na Śląsku i w Zagłębiu zaś na porządku dziennym są tąpnięcia, a czasem (choć rzadko), prawdziwe trzęsienia. Następny problem to wody głębinowe. Mogilnik musi być absolutnie wolny od ich wpływu, nie może być żadnego czynnika korodującego.
Po czwarte - głębokość wyrobisk. Dla odpadów wysoko radioaktywnych przyjmuje się głębokość składowania poniżej 1000 metrów. Ile jest takich starych, nieczynnych wyrobisk?
Kolejny, piąty już czynnik, to rodzaj skał otaczających i spoistość górotworu. Nie może być żadnych spękań, szczelin, uskoków. Skały i minerały w nich zawarte w różnym stopniu stawiają opór przenikliwemu promieniowaniu, i nie wszystkie się sprawdzają w roli ekranów...

Optymalną, i często stosowaną, opcją jest budowa mogilników w wyeksploatowanych kopalniach soli. Tutaj chodzi zwłaszcza o zabezpieczenie przed wodą. Halit i gips stanowią dla wód głębinowych skuteczną barierę.

Jak widać, odpadów nie da się składować w dowolnych podziemnych wyrobiskach. Miejsca te muszą sprostać surowym, niezwykle wyśrubowanym normom! Zwykle w skali kraju, rozwijającego energetykę jądrową udaje się znaleźć 1, może 2 takie miejsca. A i tak koszty ich adaptacji są kolosalne! Jest to na przykład, głęboko wydrążone, wnętrze jakiejś góry. Natomiast gęsto rozczłonkowany labirynt korytarzy tylko utrudniałby zachowanie bezpieczeństwa. Więc śląskie kopalnie można raczej skreślić z potencjalnej listy...

Dlatego ja osobiście uważam, że energia z atomowych elektrowni nie jest wcale ani czysta, ani tania. Jak się przeprowadzi rachunek ciągniony kosztów to okaże się, że to najdroższy rodzaj energii.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 12 cze 2019 17:50 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@Natenczas_Wojski, Witam Cie ponownie, przeczytałem ze skupieniem Twoją odpowiedź, muszę przyznać, że zgadzam się z nią w 95%. Jedynie pragnąłbym zauważyć i nie zgodzić się z Tobą z tym, że jednak spalanie węgla i związane z tym procesem odpady nie mają się nijak z odpadami z pochodzącymi z wykorzystywaniem energii atomowej. Przecież ilość pyłu i CO2 liczonych rocznie w dziesiątkach mln ton z jednej elektrowni węgla i choroby z tym związane (astma, niedotlenienie mózgu itp...) to są rzeczy nie do porównania. W tej dyskusji chciałbym także nadmienić, że na Świecie zawsze jest jakieś lobby paliwowe,czy to związane z ropą naftową czy to z węglem, będzie zawsze oponowało i mówiło, że elektrownie atomowe są be..szczególnie widać to lobby u mnie na Śląsku, które wmawia ciężko pracującym Górnikom, że węgiel to przyszłość i nie "oddamy" go. To nie jest w porządku, trzeba mówić ludziom prawdę...przygotować ich na zmiany, nawet te, które ich dotkną osobiście. Ludzie na ogół boją się zmian i głosują za tym lobby. Wielu moich kolegów, jeszcze ze szkoły podstawowej, którzy zostali Górnikami, mają tak "wyprane" mózgi (myślę, że mi to wybaczą) przez polityków i związanych z nimi lobbystów, że nawet na pytanie, czy taką przyszłość dla swoich dzieci chcą ? tzn. coraz większe stężenie CO2, zapylenie, globalne ocieplenie czy brak wody- odpowiadają bez zastanowienia, że TAK! nie patrząc na kwestie zdrowia, przyrody czy degradacji środowiska naturalnego. Dla nich przede wszystkim liczy się, żeby "gruba fedrowała" (gruba - kopalnia, fedrować -wydobywać kopalinę). Nie chciałbym tu się z Tobą licytować, czy wydobywanie węgla i jego uboczne skutki są tańsze niż "spalanie" uranu w elektrowniach atomowych. Wg. mnie nie, ja widzę co jest na Śląsku... mega zatrute środowisko, szkody górnicze, choroby zawodowe (przede wszystkim pylica, niedotlenienie mózgu) śmiertelne wypadki związane z pracą w kopalni (Żona zabitego Górnika bierze rentę a np. dzieci dostają rentę rodzinną, w innych działach przemysłu to nie do pomyślenia ! ), wcześniejsze emerytury, deputaty węglowe- wydaje mi się, że to znacznie większy koszt niż koszt budowy "mega" schronu na odpady radioaktywne, które jak dotrwa cywilizacja za 100-200 lat i tak będziemy umieli je całkowicie "zutylizować". To są naprawdę trudne, rzeczy do policzenia a koszt wydobycia tony węglą coraz bardziej rośnie, a co za tym idzie i koszt energii elektrycznej. Polecam Ci jak będziesz miał ochotę i chęci do przeczytania następujący link https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/847213,gornik-o-oszustwach-w-kopalniach.html ...jest w nim troszeczkę o tym co pisałem... Pozdrawiam Cię serdecznie i zachęcam do dalszej dyskusji.

Pon, 3 cze 2019 11:23 | brak oceny

marcinez | Załogant

"Przekaz obcych cywlizacji" jest sprzeczny z faktami. A te są takie, że życie na ziemi jest coraz bardziej przyjazne i to patrząc nawet na ostatnie 20 lat.

Szacuje się, że ludzkości przybędzie jeszcze tylko 2 mld osób, po czym wejdziemy w fazę zmniejszania się populacji na Ziemi. Najważniejszym tego powodem jest bardzo szybko postępująca poprawa standardu życia wśród ludzi na całym świecie. W krajach wysoko rozwiniętych dzietność spada, a to dlatego że dane społeczeństwo nie musi iść już więcej na masę (podejście spowodowane wcześniej przez wysoką umieralność dzieci do 5 roku życia) i może skupić się wreszcie na jakości.

Poniżej jedynie kilka ciekawostek obrazujących fakt, że świat BARDZO SZYBKO ZMIENIA SIĘ NA LEPSZE:

1. Przeżywalność dzieci chorych na raka: wzorst z 58% w 1975 do 80% w 2010.
2. Procent dziewcząt uczęszczających do szkół podstawowych wzrósł z 65% w 1970 do 90% w 2015
3. Procent ludzi mających dostęp do wody z bezpiecznego źródła wzrósł z 58% w 1980 do 88% w 2015
4. Procent dzieci jednorocznych, które otrzymały przynajmniej jedno szczepienie wzrósł z 22% w 1980 do 88% w 2016
5. Procent powierzchni Ziemi objęty ochroną w postaci parków narodowych lub innych form obszarów chronionych wzrósł z 0,03% w 1900 do 14,7% w 2016
6. Ilość krajów, w któych mężczyźni i kobiety mają równe prawo wyborcze wzrosła z 1 w 1893 do 193 w 2017.
7. Procent ludzkości żyjący w demokratycznych krajach wzrósł z 1% w 1860 do 56% w 2015
8. Ilość głowic nuklearnych zmalała z 64 tys w 1986 do 9 tys w 2017
9. Cząsteczki SO2 emitowane przez jedną osobę w przeliczeniu na kilogramy spadły z 38 kg w 1970 do 14 kg w 2010
10. Procent ludzi cierpiących z powodu niedożywienia spadł z 28% w 1970 do 11% w 2015.
11. Procent dzieci, które zmarły przed 5 rokiem życia zmalał z 44% w 1800 do 4% w 2016.
12. Wycieki ropy z tankowców spadły z 636 000 ton w 1979 do 6 000 w 2016
13. Liczba krajów zezwalających na użycie benzyny ołowiowej spadła ze 193 w 1986 do 3 w 2017

Przykładów można by mnożyć jeszcze baaaardzo dużo.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 cze 2019 20:53 | ocena: + 2

Logic | Załogant

@marcinez,
O taaak zwłaszcza zmalało - emisje CO2, zanieczyszczenie plastikiem, chemią, antybiotykami, pestycydami i innym syfem, wymieranie gatunków określone jako współwymieranie - przykładów mogę podać jeszcze baaaaardzo dużo.
Zakłamujesz rzeczywistość ludzie cały czas podcinają gałąź na której siedzą - to co opisałeś to poprawa swojego życia kosztem planety.

Nie, 2 cze 2019 20:15 | brak oceny

Solejukowa | Załogant

I właśnie o tych dysponentów chodzi.... :(

Sob, 1 cze 2019 18:25 | ocena: + 2

Kepos | Załogant

Wszystkie surowce występujące na Ziemi są znane istotom, które przed Wielkim Wybuchem miały z nimi styczność.Problemem jest dostęp do nich. To też za pośrednictwem ludzi to czynią wydobywając owe surowce. Wszelka technika została wytworzona przez istoty, które widzą strukturę "pracującej" materii tj. m.in. "taniec" elektronów w atomach. Istoty owe wykorzystują ludzi i ich rękami produkują wyroby techniki. Wszystko jest wyliczone

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 2 cze 2019 20:35 | ocena: + 3

Solejukowa | Załogant

@Kepos, to kto w takim razie zabrał zapiski Tesli po jego śmierci z sejfu w pokoju hotelowym? One nigdy nie będą opublikowane... Tesla wynalazł coś dla ludzkości, i to DARMOWE było. Koncerny nigdy nie pozwolą na ujawnienie tego. Broń musi się sprzedawać (trzeba wywołać wojnę, media to zrobią), ludzie muszą chorować (koncerny farmaceutyczne wymyślą chorobę). Ropa naftowa - wymyślić konflikt i media zrobią swoje. To jest przerażające ale jest faktem

Sob, 1 cze 2019 16:34 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

Moi drodzy najpierw powinniśmy skończyć, ze spalaniem węgla w elektrowniach -oczywiście stawiając elektrownie wiatrowe czy atomowe lub najprościej dając tam panele fotovoltaiczne gdzie się da.
( https://noizz.pl/ekologia/wroclawska-elektrownia-sloneczna-na-dachach-blokow-odnotowala-sukces/7q6f5ne?fbclid=IwAR27yh6o7DLjGab7XMn2ipXXMblcau0knC1HLHfRHy_RBUlMphdB8nD2VPk) Później powinniśmy się zając pozyskiwaniem energii z zimnej fuzji a kolejnym krokiem będzie pozyskiwanie energii z tzw implozji jak opisane jest w głównym artykule. Myślę, że wszystko ma swoją kolejność, nie da się zbudować drapacza chmur, budując lepianki ! Pozdrawiam Wszystkich

Rozwiń odpowiedzi (3)

Sob, 1 cze 2019 20:23 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

Jeszcze chciałbym do mojego komentarza dodać link, który obrazuje jak w Naszym kraju dba się o środowisko na tle innych krajów Europy https://noizz.pl/ekologia/jeden-wykres-ktory-pokazuje-trujaca-polityke-energetyczna-polski/2xqgg5p?utm_source=recommend&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_recommend_n_noizz ....ręce opadają....nie ma myślenia wybiegającego w przyszłość...jeszcze się uważa, że skarbem Polski jest węgiel! Ps. Znów obudzimy się wszyscy z "ręką nocniku".

Sob, 1 cze 2019 23:17 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

A słyszałem gdzieś, że z punktu widzenia Obcych, energetyka jądrowa jest jeszcze gorszą zbrodnią niż ta oparta na węglu. Oni nie skceptują dezintegracji materii, rozszczepiania jąder atomów. Dla nich to barbarzyństwo, żeby "palić materią" pod kotłem! A o zagrożeniu występującym w związku ze spontanicznym uwolnieniem radionuklidów, czy niebezpieczeństwie składowania odpadów o długim okresie połowicznego rozpadu - zdają się wiedzieć nieporównanie więcej od nas. Nie, elektrownie atomowe to nie jest przyszłość!... To, na dzień dzisiejszy, już właściwie przeżytek.

Elektrownie wiatrowe też rodzą przeróżne zagrożenia. Są niebezpieczne dla ptaków, szpecą krajobraz deprecjonując jego walory (mniej to dotyczy farm morskich), generują infradźwięki szkodliwe dla wszelkiego życia. A o innych groźnych ich oddziaływaniach (jak hipotetyczny tzw. "negatywny/śmiertelny orgon") nic zgoła jeszcze nie wiemy. Zaś nasi Kosmiczni Bracia mieliby pewnie dużo do opowiedzenia...

Jak widać, nie ma łatwo i prosto! Szukając nowych rozwiązań, często wpada się z deszczu pod rynnę. Dlatego długo jeszcze będziemy tkwić w powijakach, zanim Wolna Energia stanie się powszechnie dostępna. Poszukiwania jednak trwają, także u nas w Polsce. Tylko nawet jak jej niewyczerpane źródło zostanie wreszcie odkryte - jak zareagują na to międzynarodowe korporacje, koncerny? I czy dla swoich partykularnych interesów nie ukręcą łba takim wynalazkom, a może i samym wynalazcom?...

Nie, 2 cze 2019 08:35 | ocena: + 1

Korben | Załogant

@Gorki73, Proponuję się zapoznać z tym: https://www.youtube.com/watch?v=8kCdtwc1H4Y (tak gdzieś od ok. 1:46 się zaczyna "wykład") Warto się zastanowić...

Sob, 1 cze 2019 14:52 | ocena: + 4

Interest48 | Załogant

Myślę że wiem o co chodzi z tym " Nie eksplozja tylko implozja jest najlepszym źródłem energii". Moim zdaniem chodzi tutaj o
kontrolowany proces fuzji czyli łączenia się jąder lekkich pierwiastków na przykład izotopów wodoru takich jak deuter lub
tryt.To właśnie na tym procesie oparte jest istnienie gwiazd w tym
naszego słońca.Ciekawe tylko czy Obcy wiedzą że ten problem w
świadomości naukowców istnieje od dawna,co najmniej od lat
60-tych ubiegłego wieku jeśli nie wcześniej.Jak na razie nic nie
wskazuje na to żeby szybko udało sie dokonać postępu w tym
zakresie.Głównym problemem jest to że w tym procesie powstaje plazma o niewyobrażalnej wręcz temperaturze i aby ją kontrolować
niezbędne jest stosowanie bardzo silnego pola magnetycznego żeby
utrzymać tę plazmę w ryzach a to jest tylko jeden z problemów.Dla
porządku dodam dla zainteresowanych że takie prototypowe urządzenia noszą nazwę tokamaki. I być może rzeczywiście
napędy kosmitów na tym się opierają.Ja sam miałem okazję
taki obiekt otoczony chmurą zjonizowanych cząsteczek wirujących
po okręgu wokół jego centrum.W sumie trudno powiedzieć jak ONI
kontrolują tę energię ale robią to naprawdę dobrze.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 1 cze 2019 23:39 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Z całym Twoim wywodem dotyczącym gorącej fuzji w pełni się zgadzam. Obecnie zdaje się ona być dostępna niemal na wyciągnięcie ręki. Jeszcze większym sukcesem byłoby opanowanie "Świętego Graala" - zimnej fuzji! Ostatnio słyszy się o udanych eksperymentach z wodorkami metali i rodzi się nadzieja, że nie jest ona tylko mrzonką.

Mnie jednak wydaje się, czuję to przez skórę, że Obcym chodzi jednak o coś innego, daleko bardziej subtelnego. Dla nas to nieuchwytne jak łapanie cienia. Ale kiedyś może i ludzka technologia wzniesie się na takie wyżyny...

Sob, 1 cze 2019 12:05 | ocena: + 7

Natenczas_Wojski | Załogant

Cóż, Obcy z pewnością postrzegają nas jako cywilizację ery kamienia łupanego. Zamiast nas z wyższością strofować, niech powiedzą nam, z łaski swojej, jak ten kamień obciosać. Wtedy może zadość by się stało ich wysokim wymaganiom co do naszej etyki i praktykowanej na Ziemi ekologii.

Tej ostatniej, nawiasem mówiąc, też przydałby się jakiś ożywczy powiew czy świeże spojrzenie. Obecnie obowiązujący bowiem model ekologi osobiście uważam za skrajne wypaczony. Oparty na politpoprawnych dogmatach, zdominowany przez jakiąś współczesną nowomowę. I charakteryzujący się głębokim niezrozumieniem obiektywnych i rzeczywistych praw Natury...

PS. Odebrałem wykształcenie w znacznej części przyrodnicze. Przeto zawsze uważałem się za afirmatora ekologicznego widzenia świata, bardzo interesowałem się też biologią środowiskową. Naczytałem się o biocenozach, biotopach, endemitach. Natomiast obecne działania "ekologów" budzą mój zdecydowany sprzeciw, a także głębokie zażenowanie. Ci ludzie nic nie wiedzą o Przyrodzie! Czekają tylko i nasłuchują gdzie, na jaki akurat front, popchną ich polityczni dysponenci...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 4 cze 2019 20:58 | brak oceny

Logic | Załogant

@Natenczas_Wojski,
A po co ? już nie warto, te cywilizację spotka to co mieszkańców wyspy wielkanocnej - masowy kanibalizm.
Jeśli masz wykształcenie przyrodnicze to dobrze wiesz co należało zrobić po pierwsze.
1. Ustabilizować populację na poziomie 2-3 mld ludzi z tendencją do zmniejszania.
2. Uwalić chory system finansowy i banksterkę. Zrezygnować z kultu pieniądza.
3. Zrezygnować z paliw kopalnych.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 5 cze 2019 17:09 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Logic, archonci lubia zmniejszac populacje tak do 500 milionow. bo takimi latwiej rzadzic

Śr, 5 cze 2019 20:38 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Należało(by) to zrobić, ale nie było komu. I nadal nie ma i nie będzie. Nasza cywilizacja po prostu nie jest jeszcze na tym etapie rozwoju, nie zyskała samoświadomości. W istocie - trwa na dobre pogoń za industrializacją, urbanizacją i coraz wyższym PKB. I nie wydaje się na razie możliwe żeby to, zmienić, taki etap i tyle... Nie zawróci się Amazonki kijem.

Dyrektywy, dezyderaty... wszystko to utopia. Wprowadzenie postulowanych przez Ciebie twardych zasad wymagałoby istnienia Rządu Światowego, to chyba jasne! Jakiegoś New World Order woniejącego siarką. Nie oszukujmy się, możnaby to wprowadzić obecnie jedynie na drodze niewyobrażalnego terroru. I za cenę niezliczonych ofiar. Wielka Październikowa Rewolucja Bolszewicka byłaby przy tym niewinną zabawą...

PRAWDĄ JEST, ŻE WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU PRÓBY UCZYNIENIA RAJU NA ZIEMI - SKOŃCZYŁY SIĘ STWORZENIEM NIEWYOBRAŻALNEGO PIEKŁA. Widocznie my, ludzie, inaczej nie potrafimy...

Sob, 1 cze 2019 09:06 | ocena: -2

magdakowalska48 | Załogant

"Zasoby Ziemi są ograniczone: jest określona ilość ropy naftowej, węgla czy metali rzadkich" cóż jeśli tak myślicie to tak będzie. Czyż Jezus nie powiedział "według wiary twojej się stanie"?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 2 cze 2019 09:08 | ocena: -3

magdakowalska48 | Załogant

@magdakowalska48, ah uwielbiam kiedy za mowienie prawdy ludzie "inteligentni inaczej" mnie minusuja. pozostali ludzie tez mowia rzeczy z poziomu 3D. pocieszne

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 2 cze 2019 19:57 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

@magdakowalska48, może to i prawda. A widziałaś kogoś, kto by nakazał górze rzucić się do morza i ona by to zrobiła?...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 cze 2019 14:11 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Natenczas_Wojski, a co twoje pytanie ma do rzeczy? nikt normalny tego nie zrobi bo by sie zrobilo tsunami ajnsztajnie

Wt, 4 cze 2019 21:03 | ocena: -3

Logic | Załogant

@magdakowalska48,
I co ci jeszcze ten jezus powiedział może czas pomyśleć o leczeniu tego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 5 cze 2019 17:11 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Logic, ale wiesz ze to bylo wziete z bibli?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

23 września: [...] Koniec krótkiego wyjazdu - wieczorem w czwartek znowu będziemy na pokładzie okrętu Nautilus.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.