Dziś jest:
Sobota, 17 sierpnia 2019

Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł.
/Leonardo da Vinci/

Komentarze: 5
Wyświetleń: 2596x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 11 cze 2019 05:41   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO NAD WARSZAWĄ 10 CZERWCA 2019 – CZY TO SĄ TE SAME DWA OBIEKTY, KTÓRE 26 MAJA B.R. BYŁY OBSERWOWANE NAD WROCŁAWIEM?

Dwa jasne obiekty pozostawały w bliskiej odległości od siebie. W pewnym momencie między nimi pojawia się coś w rodzaju „przerywanego pomostu”, po czym obiekty zmieniają kształt. Świadek obserwacji z 10 czerwca 2019 nagrał tę manifestację UFO na wideo.

 

Wiadomość o filmie dostaliśmy na pokład okrętu Nautilus 10 czerwca b.r. Autor napisał krótką relację o obserwacji dwóch obiektów UFO, które unosiły się na niebie w okolicach Warszawy (miejsce nagrania Wesoła).

 

From: […]
Sent: Monday, June 10, 2019 9:46 PM
To: FN
Subject: NOL pod Warszawą 10.06.2019r.

Dzień dobry.

Obiekt został nagrany 10 czerwca 2019r. godz. 17:15 widok na wschód od Warszawy w kierunku Mińska Maz. Miejsce nagrywania - okolice Villa Park Wesoła. Nie jest to balon IMGW z Legionowa ani krótkofalarski (brak śladu w sieci APRS).

Jeśli to jakiś balon meteo to proszę o pomoc w identyfikacji.

Pozdrawiam,

[dane do wiad. FN]

 

Film pokazujący całą manifestację poniżej.

 

 

Nasi koledzy z projektu „Otwarte Niebo” obejrzeli uważnie obiekt (a raczej dwa obiekty) pojawiające się na filmie i zrobili powiększenia klatek z tego filmu. Obiekty wyglądają bardzo ciekawie, zachowują stałą odległość względem siebie.

  

Pod koniec filmu widać, że między oboma kulami pojawia się coś dziwnego w postaci... smugi?

 

 

Natychmiast przypomnieliśmy sobie publikację sprzed kilku dni, kiedy pokazaliśmy materiał wideo nagrywany we Wrocławiu. Wtedy także były dwie kule, pomiędzy którymi była „jasna smuga”. Także zachowywały między sobą tę samą odległość, co wykluczało wszelkie teorie „balonowe”.

 https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3750,ufo-i-inne-nietypowe-zjawiska-na-niebie--kilka-uwag-technicznych.html

 

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Tuesday, June 4, 2019 3:58 PM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Obiekt nad Wrocławiem

 

Witam,

W dniu 26 maja udało mi się nagrać coś dziwnego nad Wrocławiem.

Może was zainteresuje. Film wrzuciłem do Youtube.

Przepraszam za wulgaryzmy na filmie :)

Pozdrawiam

 

Film poniżej.

 

A tak wygląda ten obiekt w powiększeniu – widać wyraźnie, że te dwa obiekty są ze sobą połączone jakąś białą smugę. Dwa balony? Nigdy tego wykluczyć nie można, ale odległość między obiektami jest cały czas taka sama na filmie. 

 Dostaliśmy ciekawego e-maila w sprawie obserwacji UFO nad Wałbrzychem sprzed 8 lat – informację otrzymał nasz serwis poświęcony tylko zjawisku UFO, czyli www.emilcin.com

 

From: […]

Sent: Monday, June 10, 2019 4:15 PM

To: emilcin@emilcin.com

Subject: Informacja z Wałbrzycha

 

Witam

 

W nawiązaniu do opublikowanej przez Was informacji: Wt, 21 maj 2019 09:04 NIEPRAWDOPODOBNE ZDJĘCIA UFO W CZASIE BURZY – maj 2019 Przesyłam zdjęcie oraz informacje o podobnym obiekcie, który został sfotografowany także w maju tylko osiem lat wcześniej (2011 r.) nad Wałbrzychem. Zdjęcie oraz informacja pochodzą od naszego Czytelnika. Pozdrawiam

 

http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/ufo-nad-walbrzychem,911547,art,t,id,tm.html

            UFO nad Wałbrzychem? - NaszeMiasto.pl

walbrzych.naszemiasto.pl

Mieszkaniec Wałbrzycha przekazał nam zdjęcie, na którym utrwalił niezidentyfikowany obiekt latający. Zdjęcie zostało wykonane dzisiaj (17 maja) przed godz.13. w pobliżu góry Chełmiec. Wałbrzyszanin spacerował od strony dzielnicy Sobięcin, w kierunku hałdy Wiesław w dzielnicy Biały ...

 

[dane do wiad. FN]

 

 

Chodzi o informację, która pojawiła się tutaj:

 http://www.emilcin.com/relacje,509,nieprawdopodobne-zdjecia-ufo-w-czasie-burzy--maj-2019.html

 Tak wyglądało „to coś”, co wprawiło w bezgraniczne zdumienie naszego czytelnika.

 

A teraz sprawa materiały opublikowanego 17 maja 2011 roku w portalu http://walbrzych.naszemiasto.pl

 

 

 

 

 

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka z naszej „ostatniej poczty do FN” także związana ze zjawiskiem UFO. Jeden z naszych czytelników zauważył coś dziwnego na niebie w pobliżu smug kondensacyjnych, które pozostawił po sobie samolot. Obserwacja miała miejsce 9 czerwca 2019.

 

 

From: [dane do wiad. FN]
Sent: Monday, June 10, 2019 10:50 PM
To: FN
Subject: Obiekt na niebie...

 

09.06.2019r o godz 12,00-12,15 zauwazylem na poludniowej czesci nieba, obok smugi dylatacyjnej samolotu, blyszczacy obiekt. Obiekt pojawial sie i znikal nieregularnie zmieniajac nieznacznie pozycje.  Po chwili znikl i pojawil sie w zachodniej czesci nieba, zmiana pozycji o 45st, zachowujac sie podobnie. Zmiana pozycji trwala ulamek sekundy i nie byla dla mnie widoczna, szukalem obiektu pare min i odnalazlem w zachodniej czesci nieba. Przesylam do redakcji zdjecia z czesci poludniowej a w druiej wiadomosci wysylam z zachodniej czesci.

Ps.

Jezeli zdjecia sa interesujace to moge wyslac oryginaly w formatach JPG i RAW

 
 

Spróbowaliśmy powiększyć obiekt ze zdjęć – tak wygląda.

 


 

 

 

Mamy trochę więcej zgłoszeń o obserwacjach UFO z terenu Polski centralnej i północnej, w tym jedno niezwykle ciekawe, ale opracowanie tego materiału wymaga trochę czasu. Wszystkim zainteresowanym tematyką UFO polecamy śledzenie działu RELACJE w serwisie www.emilcin.com

Trafia tam sporo materiałów, których nie ma w serwisie głównym FN.
Przy okazji zapraszamy wszystkich na festiwal Wibracje do Białobrzegów, gdzie w najbliższy piątek o 14.00 na scenie głównej będzie nasz wykład na temat UFO.

 http://wibracje.com.pl/

 

Komentarze: 5
Wyświetleń: 2596x | Ocen: 8

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 11 cze 2019 05:41   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 12 cze 2019 15:49 | ocena: + 1

Roman-NRW | Załogant

Szkoda ze nie macie czasu na obrobke moich filmow ( 4 filmy ) ktore wam wyslalem jakis czas temu !!!

Wt, 11 cze 2019 21:13 | brak oceny

Piotr87 | Załogant

Przypominaja nie które pojazdy z obrazu o ufo nad norymbergia.

Wt, 11 cze 2019 15:20 | brak oceny

Knafel | Załogant

Cztery sprawy:

1) po pojawianiu się "łącznika" dolny element przez chwilę zaczyna jakby falować
2) obiekty przez chwilę ewidentnie obracają się wokół własnych osi
3) w pewnym momencie widać jakiś jasny punkt, który jakby "spływał" po tym łączniku z górnego elementu do dolnego
4) błagam, zróbcie jakąś zmianę w serwisie i dostosujcie ją lepiej do urządzeń mobilnych. Kocham Was miłością pierwszą, ale korzystanie z serwisu na mobilu to dramat.

Pozdrawiam serdecznie
Knafel

Wt, 11 cze 2019 12:34 | brak oceny

sunflower85 | Załogant

Fakt połączenia obiektów jest potwierdzalny na każdej fotografii w mniejszym lub większym stopniu. W zasadzie to jest jeden obiekt tylko zastosowana technologia lub nasza percepcja widzi go w ten, a nie w inny sposób.

Wt, 11 cze 2019 11:25 | brak oceny

que | Załogant

Od 42 do 50 s. Zwłaszcza 50 s widać że obiekty są czymś połączone. Górny jak by pędnik. Może tylko takie wrażenie, ale ciekawie to wygląda.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Minister spraw zagranicznych Niemiec Heiko Maas odwiedził w czwartek 15 sierpnia najbardziej wysunięte na północ terytorium Kanady, Nunavut, by zobaczyć efekty globalnego ocieplenia w rejonie Arktyki i spotkać się z pracującymi tam niemieckimi naukowcami. Według kwietniowego raportu ministerstwa środowiska Kanady, ocieplenie klimatu w tym kraju postępuje dwa razy szybciej niż na świecie. Z kolei sama Arktyka według różnych badań ociepla się od dwóch do trzech razy szybciej.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 12 sie 2019 07:57 | Drogi Nautilusie. W piątek (9 sierpnia 2019 - przyp. FN) przed godziną 7-mą rano szedłem z kolegą do pracy.Gdy już zbliżaliśmy się do miejsca pracy,oczom naszym ukazał się widok metalicznego obiektu,który leciał sobie powoli na niebie.Nie było by to nic dziwnego,gdyby nie to,ze ten obiekt nagle zniknął.po prostu rozpłynął się.Czy możecie mi wyjaśnić co to mogło być? Stały Wasz czytelnik Marek

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 25 lipca 2019 | 22 lipca 2019 roku odszedł w stronę światła Marek Rymuszko. Twórca i pomysłodawca miesięcznika ‘Nieznany Świat’, który przebudził miliony ludzi ze snu i sprawił, że dostrzegli inny, nieznany świat. Ale odszedł przede wszystkim bliski mi człowiek, którego brak odczuwać będę do końca mojej ziemskiej wędrówki.

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI - ostrzeżenie przed oszustami sprzedającymi 'Amulety Jackowskiego'

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.