Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 8
Wyświetleń: 4669x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 16 cze 2019 06:13   
Autor: FN, źródło: FN, ABC NEWS   

PREZYDENT DONALD TRUMP SCEPTYCZNIE O UFO

O tej wypowiedzi poinformował nas jeden ze stałych czytelników naszych serwisów.

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Sunday, June 16, 2019 12:15 AM

To: FN

Subject: Prezydent USA wypowiedział się na temat UFO

 

Dzień dobry

Tutaj link:

https://nypost.com/2019/06/15/trump-shrugs-off-report-of-us-navy-pilots-sighting-ufos/

 

Pozdrawiam

 


 

 

President Trump may be a fan of some conspiracy theories, but when it comes to UFOs, he’s a skeptic.

“Do I believe it? Not particularly,” Trump told ABC News’ George Stephanopoulos, who asked him what he thought of reports that US Navy pilots have seen more unidentified flying objects recently.

“I think it’s probably — I want them to think whatever they think,” Trump said. “They do say, and I’ve seen, and I’ve read and I’ve heard. And I did have one very brief meeting on it. But people are saying they’re seeing UFOs.

“So we’re going to see. We’re watching, and you’ll be the first to know,” the president added.

 

To był mały epizod w czasie całego wywiadu. Prezydent Donald Trump został zapytany przez dziennikarza ABC News o sprawę obserwacji obiektów UFO przez pilotów US NAVY (Marynarki USA). Jego odpowiedź pokazała, że sprawa go nie interesuje, a sam „jest sceptyczny”.

- „Czy wierzę w to? Nieszczególnie ”- odpowiedział Donald Trump. Dodał, że miał krótkie „spotkanie w tej sprawie”, choć nie wyjaśnił, gdzie i z kim. Z dalszej części wypowiedzi wynika, że jego stosunek do relacji pilotów o UFO jest co najmniej obojętny, a cała sprawa jest dla niego mało interesująca, gdyż wyraźnie w UFO nie wierzy.

 

Ta wypowiedź Donalda Trumpa nie jest dla nas żadną niespodzianką. Wiele osób myśli, że „na pewno jest zastraszony” albo że „mówi bajeczki bo grożą mu śmiercią”. Kto? „Oni”, czyli jakieś grupy tajne, obcy itp. Tymczasem Donald Trump znany jest z tego, że gada co mu tylko ślina na język przyniesie i nie ma dla niego żadnej informacji, która jest tajna, a której on nagle w przypływie nagłego impulsu „nie wypapla”. O tej cesze prezydenta USA od dawna mówią współpracownicy.

Od dawna mówimy, że tzw. agresywne teorie spiskowe to kupa bzdur ludzi uwielbiających „wielki światowy spisek wszystkich przeciwko wszystkim”, a prawda jest banalna i niestety mało ciekawa. Armia USA UFO obserwuje, mają raporty, ale wszystko jest traktowane w sposób, który daleko odbiega od tego, co znamy z filmów o strefie 51, serialu „X`Files” czy innych tego typu produkcji.

Byliśmy w USA tyle razy i odbyliśmy tak wiele rozmów na ten temat z ludźmi zajmującymi się tematem "UFO i wojsko", że powoli dotarło do nas, że sytuacja w Polsce jest podobna jak w USA. Są raporty, są obserwacje, ale… szkoda nawet rozwijać tego tematu. Wojna na cła z Chinami jest miliard razy ciekawsza dla tych ludzi niż to, że przestrzeń powietrzna Ziemi jest regularnie naruszana przez pojazdy innych niż nasza cywilizacji. Wypowiedź Trumpa do kolejne potwierdzenie tezy, która od wielu lat wydaje nam się najbardziej prawdopodobna - świat nie traktuje zjawiska UFO poważnie.


Zapraszamy do udziału w naszej pokładowej ECHO-SONDZIE. Pytanie jest proste: czy Trump mówił szczerze?


https://www.nautilus.org.pl/echosonda,543,czy-wierze-w-to-nieszczegolnie--powiedzial-prezydent-donald-.htmlNa koniec jedna uwaga "z innej półki" od naszych kolegów z projektu MESSING - na łamach naszych serwisów przedstawiliśmy naszym zdaniem praktycznie pewną tezę, że Donald Trump jest wcieleniem generała George S. Pattona, o czym świadczą setki elementów, ale także jego wygląd. Warto zobaczyć, jak z czasem twarz Trumpa zaczyna przypominać twarz generała Pattona.


Komentarze: 8
Wyświetleń: 4669x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 16 cze 2019 06:13   
Autor: FN, źródło: FN, ABC NEWS   


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 18 cze 2019 20:57 | ocena: + 1

Nac2_3lny | Załogant

Nie da się zaprzeczyć, że ten człowiek jest wybitny jako biznesmen. Nawet tak wybitny, że udało mu się zostać prezydentem USA. Ale to tylko emocjonalne i duchowe dno.

Nie, 16 cze 2019 21:05 | brak oceny

Korben | Załogant

"naszym zdaniem praktycznie pewną tezę"? Teza może być, ale praktycznie pewna? Raczej hipoteza, chyba, że w końcu jest jakiś naukowy dowód na reinkarnację (sam w nią wierzę, ale to bardziej wiara, niż zbadany pewnik, niestety)
Inna kwestia, naprawdę jest ktoś na tyle naiwny, aby wierzyć, że osoba na takim stanowisku odpowie np.: "Tak, jest UFO, współpracujemy z nimi". Trump ma taki, a nie inny styl wypowiadania się i musi się tego trzymać, to tylko maska dla ludzi. Nie ważne, czy faktycznie USA współpracuje z kosmitami, czy nie - oficjalnie się do tego nie przyznają.

Nie, 16 cze 2019 20:16 | ocena: + 1

Faust | Załogant

Trum może tak mówić ze względu na swoich przyszłych wyborców.

Nie, 16 cze 2019 13:12 | ocena: + 4

Romeo | Załogant

Natomiast co do rzekomej inkarnacji gen. Pattona, no rzeczywiście podobieństwo uderzające. To też zależy na których fotkach [bo na wszystkich obydwaj panowie są tam w jakimś stopniu fizycznie podobni], natomiast niektóre foty... no:] rzeczywiście nie pozostawiają złudzeń, że coś w tym jest..., że Trump może być inkarnacją Pattona. I jakby prześledzić biografie obydwu panów, cechy charakteru takie jak [między innymi] porywczość, nieugiętość, zdecydowanie itd... to można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że mamy obecnie na stanowisku Prezydenta USA inkarnację Pattona w pełnej krasie:] Generał Patton w bardzo dużym stopniu przyczynił się do zakończenia II wojny światowej, kapitulacji najpotężniejszej w dziejach ludzkości, barbarzyńskiej machiny śmierci adolfa hitlera oraz stalina.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 cze 2019 14:55 | ocena: -2

Kepos | Załogant

@Romeo, i co najważniejsze, obydwaj panowie powinni mieć takie same linie papilarne, podobnie jak u bliźniąt jednojajowych.

Nie, 16 cze 2019 12:40 | ocena: + 1

boolean | Załogant

W kwestii ufo Trump to raczej marny autorytet. To jest biznesmen ktory dorobil sie majatku na nieruchomosciach i ufo tak go interesuje jak gospodynie domowa gwiazdozbior Plejad.

Nie, 16 cze 2019 09:55 | ocena: + 6

Romeo | Załogant

A co niby Donald Trump ma mówić? To oczywiste, że nie może oficjalnie potwierdzić tych oczywistych faktów-dowodów [które USA przecież jest w posiadaniu]. W odpowiedzi na pytanie dziennikarza ABC NEWS "czy wierzy w UFO" nie mógł sobie pozwolić [jako prezydent największej potęgi gospodarczej i militarnej na świecie] na nic innego jak -"NIESZCZEGÓLNIE" :] Trump ma już i tak duże kłopoty z częścią światowego establishmentu, a poziom żałosnego hejtu skierowanego w jego stronę jest niebywały! Z drugiej strony jest bardzo odważny, ja bym go porównał do Ronalda Reagana. A wracając do UFO- no trudno powiedzieć w jakim stopniu jest informowany o tych faktach zgromadzonych przez służby specjalne USA. Ale znając jego porywczość, nieustępliwość- uważam, że będzie chciał się dowiedzieć prawdy. A tak w ogóle- armia USA już niedługo ma zostać wzbogacona o jednostki wojsk kosmicznych itd...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 16 cze 2019 14:00 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@Romeo, Największą potęgą przemysłową są Chiny

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.