Dziś jest:
Sobota, 25 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 20
Wyświetleń: 14266x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 29 cze 2019 06:20   
Autor: FN, źródło: FN   

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI O NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI
Od kiedy Krzysztof Jackowski odkrył możliwości „wideo- bloga” w serwisie youtube.com w miarę regularnie pojawiają się kolejne odcinki, które zawierają niezwykle ciekawe historie z życia Krzysztofa Jackowskiego, a także – co niezwykłe – jego wizje przyszłości, które stara się wykonywać „na żywo”. Do takiego wydarzenia doszło podczas ostatniego odcinka, który nosi tytuł „Co zamierza amerykanie w stosunku do Iranu? Co się niebawem wydarzy?”.

Tym razem jasnowidz przedstawił bardzo precyzyjne informacje. Po pierwsze usłyszał słowo „defilada”. Nie potrafił określić, w jakim kraju i kiedy, ale podczas tej defilady „wydarzy się coś ważnego”, co może wpłynąć na bieg światowych wydarzeń tego roku, bo tego dotyczyła wizja.


Kolejna bardzo ciekawa sprawa to atak USA na Iran. Według Krzysztofa Jackowskiego dojdzie do niego… w drugiej połowie września! Atak nastąpi jednocześnie z dwóch stron. Pierwsze uderzenie nie spotka się z odpowiedzią Iranu. Drugie – podobnie. Ale trzecie… odpowiedź Iranu według jasnowidza „będzie straszna”.


W tym odcinku wideo-bloga Krzysztof Jackowski opisuje także swój „najbardziej niezwykły sen życia”, w którym walczył z… szatanem. W przypadku takiej postaci jak Krzysztof Jackowski nie ma mowy o „przypadkowych snach” – on znakomicie o tym wie i także o tym mówi w tym materiale.

 

 

Poniżej wizja Krzysztofa Jackowskiego zamieszczona w serwisie youtube.com


Komentarze: 20
Wyświetleń: 14266x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 29 cze 2019 06:20   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (20)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 1 sie 2019 10:37 | brak oceny

Bastian_76 | Załogant

Dziś już wiemy, że Krzysztof Jackowski miał 100% rację... a chodziło tu o defiladę w Jemenie!!!

Sob, 13 lip 2019 03:54 | brak oceny

lilka123 | Załogant

W jednej z przepowiedni Jackowski powiedział, że w czerwcu Kaczyński będzie się z czegoś bardzo cieszył i ta przepowiednia chyba się sprawdziła, bo mogło chodzić o kandydaturę Timmermansa.
Natomiast co do wojny, gdyby miała ona się wydarzyć rzeczywiście we wrześniu, to wg przepowiedni chyba Irlmaiera i jeszcze kogoś (nie chce mi się sprawdzać) Vangi(?) może, ma ona zostać poprzedzona udanym (?) zamachem na nr 1(Trump?). Powiedziane było, że ma to mieć miejsce bodajże na Węgrzech(dokładne miejsce podaje tylko jedna przepowiednia). W skali globu naszego Budapeszt i Warszawa to rzut beretem, a już wiadomo, że defilada będzie na pewno miała miejsce w Warszawie i będzie na niej Trump....

Nie, 7 lip 2019 00:12 | brak oceny

Seneka | Załogant

To ciekawe, bo 4 lipca to święto narodowe USA. Jednym z ważniejszych wydarzeń w trakcie święta ma być wojskowa defilada. Do tej pory parady odbywały się z okazji 4 lipca, ale były o wiele skromniejsze. I, co ważne, urzędujący prezydent USA nie brał w nich oficjalnego udziału jako konstytucyjny dowódca sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych. W tym roku to się zmieni. W defiladzie mają wziąć udział piesze jednostki, ale także czołgi i lotnictwo. Żołnierze przedefilują przed prezydentem, najważniejszymi dowódcami sił zbrojnych, członkami rządu i członkami Kongresu. Paradę ma zakończyć największy w historii pokaz sztucznych ogni.

Wielu obserwatorów uważa, że ta defilada to demonstracja siły skierowana przede wszystkim w stronę Iranu. Trudno sie z tym nie zgodzić zważywszy, iż w środę (26 czerwca) rzecznik irańskiej agencji energii atomowej Behruz Kamalwandi oświadczył, że Iran przyspieszy wzbogacanie uranu po upływie w czwartek (27 czerwca) terminu danego mocarstwom europejskim, aby temu zapobiec. Tego samego dnia prezydent Iranu Hasan Rowhani ostrzegł, że nakładając sankcję na Teheran, "Ameryka obrała niewłaściwą drogę."

"Termin Organizacji Energii Atomowej na przekroczenie limitu produkcji wzbogaconego uranu powyżej 300 kg minie w dniu jutrzejszym - zapowiedział rzecznik. - Z końcem tego terminu szybkość wzbogacania zwiększy się".

We wtorek sekretarz Najwyższej Rady Bezpieczeństwa Narodowego Iranu Ali Szamchani powiedział, że 7 lipca Islamska Republika Iranu podejmie nowe kroki w celu zmniejszenia swoich zobowiązań wynikających z porozumienia nuklearnego z potęgami światowymi z 2015 roku. Szamchani oświadczył, że europejscy sygnatariusze tego porozumienia nie robią dostatecznie dużo, by je uratować. Umowa przewiduje ograniczenie przez Iran programu nuklearnego w zamian za zniesienie sankcji. 17 czerwca Kamalwandi zapowiadał, że w ciągu dziesięciu dni Iran przekroczy limit zapasów nisko wzbogaconego uranu, ustalony w porozumieniu nuklearnym.

Jak więc widać, wokół irańskiego programu atomowego zaczyna się coraz więcej dziać.

Sob, 6 lip 2019 06:31 | ocena: + 1

Rosner | Załogant

Nie wiem czy się coś wydarzyło czy nie czy miało to jakieś następstwa czy nie ale w Stanach Zjednoczonych miała miejsce PIERWSZA defilada w Dnień Niepodległości. Zamiast pikniku na terenie Białego Domu i festynów z tej okazji miał miejsce pokaz sił.

Czw, 4 lip 2019 18:19 | brak oceny

Auris33 | Załogant

A pro po wizji właśnie wulkan we Włoszech wybuchł czyżby następowało przebudzenie wulkanów które są polaczone podziemnymi ,,autostradami'' a wszyscy wtajemniczeni wiedzą z czym to się wiąże i do czego ma doprowadzić

Pon, 1 lip 2019 17:15 | brak oceny

de press | Załogant

usa wręcz kochają atak lotniczy, ale prawda jest ,też że jak piechota nie opanuje terenu ,to można sobie latać samolocikami do us-anejtamśmierci,ale to kosztuje dużą ilość trupów.nie ładnie wygląda w TV. z irakiem iran walczył chyba z 8 lat ,i był stroną slabszą technicznie.raptem zrobił się mocarstwem regionalnym??jeśli da rade odpowiedzieć ,to israela nie ma ,a na mocy tajnych umów z naszym tzw rządem ,mamy ich tu wtedy na stanie w dużej ilości. i bedzie faktyczne polin .klawo egon ,jak cholera

Sob, 29 cze 2019 22:49 | ocena: + 1

etrebil | Załogant

Im jest się starszym tym lepiej dobrze jest patrzeć na sprawy tego świata oczami dziecka. Na przykład wojna. Co to takiego ? To brak miłości i wolności, głód, brak wody, jedzenia, lekarstw, oglądanie cierpienia najbliższych, strach, zmęczenie, bezsilność. USA nie potrafią przewodzić światu. Chiny i Rosja ... szkoda mówić. Izrael tak jak inne kraje (w tym Polska) dba głównie o swój interes. Chrześcijaństwo, islam, demokracja w odwrocie. Buddyzm, hinduizm, taoizm też się wyczerpały - nie rozwinęły cywilizacyjnie Indii, Chin czy Azji w sposób należyty. Na cud w postaci odrodzenia ludzkości czy interwencję Obcych bym nie liczył. Odpowiedzią na problemy dzisiejszego świata może być dziecko.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 30 cze 2019 08:41 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

@etrebil, Witam Cię mam pytanie do Ciebie, co rozumiesz przez "odpowiedzią na problemy dzisiejszego świata może być dziecko " ? na Świecie żyje 7,6 mld ludzi i Ich liczba dawno przekroczyła pojemność czy inaczej mówiąc równowagę naszej planety. Myślę, że ratunkiem czy odpowiedzią na problemy naszej Planety, byłaby eksploracja kosmosu - myślę, że Marsa, ale do tego nie mamy jak na razie techniki i środków a teraz i czasu. Może gdyby przez ostatnie 50 lat, od chwili kiedy to pierwszy człowiek postawił nogę na księżycu skupił się wyłącznie na programie dalszego zdobywania przestrzeni kosmicznej, a nie wydawał setek miliardów dolarów na zbrojenia i wojny moglibyśmy skolonizować Marsa i dać tym samym "odetchnąć" Ziemi i Ludziom. Głównym problem Ludzkości wg. mnie jest egoizm i kompletny brak zrozumienia wiary (jeśli ktoś wierzy oczywiście w Boga , Bogów) i drugiego człowieka. Wielu ludzie się samych oszukuje, myślą, że wystarczy iść do kościoła, pomodlić się, wyspowiadać i to powinno wystarczyć, żeby być dobrym i trafić do Raju, a to tak nie działa. Zawsze mnie to zastanawiało dlaczego np. w Biblii nie ma jasno napisane tak "czarno na białym", że powinniśmy szanować wszystkich i wszystkie religie, tych wierzących i niewierzących, że trzeba szanować każdą istotę żyjącą i naszą Ziemię , dlaczego !? Myślę, ze to wszystko jest tak "spreparowane" przez setki lat przez hierarchów, żeby służyło komuś nie Nam....Cieszę się, że coraz więcej ludzi poszukuje odpowiedzi na pytania czym jest ludzkość? skąd pochodzimy? Może jak na te pytania będziemy znali dogłębne odpowiedzi, to może jesteśmy wtedy stawić czoła problemom tego Świata, ale tak naprawdę nie wiem czy mamy jeszcze na to czas? Pozdrawiam

Sob, 29 cze 2019 17:11 | ocena: + 1

DonBuziallo | Załogant

Najbliższa "Defilada" to Dzień Zwycięstwa organizowany przez Rosjan na placu Czerwonym,
na które Vlad Pucin zaprosił osobiście Donalda J. Trupa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 1 lip 2019 17:25 | brak oceny

de press | Załogant

@DonBuziallo, dzien zwycięstwa już był ,9 maja19 ,a to bedzie za rok ,czyli znowu nie trafiona prognoza,i b.dobrze ,który to juz raz??poza tym usa mają za rok wybory ,trumpek ze swoimi imbecylami doradcami nie bedzie ryzykował ,że mu iran du..e przetrzepie i skończy sie dowodzenie

Sob, 29 cze 2019 10:41 | ocena: + 5

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów. Słuchając Pana Jackowskiego, napawa mnie to strachem i utwierdza mnie w przekonaniu, że ludzkość idzie ku upadkowi, lub stoi już nad przepaścią kataklizmu jeśli chodzi o klimat i globalna wojnę, i tylko mały krok dzieli nas od katastrofy, która sprawi, że wszystko będziemy musieli zaczynać od początku-ustanawiać prawa, więzi społeczne, może granice państw itd. itd. Myślę, że jeśli już wykonamy ten krok do "przodu" to dalsze losy cywilizacji będą zależeć w dużej mierze od tego ilu ludzi zginie i na jakim poziomie intelektualnym czy duchowym. Czy znów będziemy mozolnie przez setki lat dochodzić do tego punktu w rozwoju, z którego żeśmy wyszli ? Wydaje mi się, że ostatnie doniesienia o UFO na całym Świecie i powolne "przyznanie" się władz w USA do badań na ten temat są tego skutkiem, że coś się "kroi". Ludzie opamiętajcie się po co te wojny,te miliardy dolarów przeznaczone po to by unicestwić swój gatunek....bez duchowej i mentalnej przemiany, nie zawrócimy z tej jakby się wydawało przyszłości, która na nas już zastawiła sidła.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Sob, 29 cze 2019 15:53 | ocena: + 3

Korben | Załogant

@Gorki73, Pytanie do kogo ten apel? "Ludzie opamiętajcie się (...)" ? Kto? załoganci? ludzie odwiedzający ten portal? Przecież wiadomo kto pociąga za sznurki i kto jest odpowiedzialny za ew. konflikt. My nomen-omen "szaraczki" nic nie możemy zrobić. Możemy się jedynie przyglądać i ratować tyłki gdy konflikt dotrze na nasze podwórko. To tym na samym szczycie trzeba wytłuc z głów myśli o konfliktach, ale przez betonową ścianę się nie przebijemy. Pozostało tylko czekać na nieuniknione, ale może to i lepiej...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 29 cze 2019 17:47 | ocena: + 4

Gorki73 | Załogant

@Korben, Witam Cię ..tak się czasami mówi rzecz jasna, jak się jest wzburzony czy widzi się co się wyprawia....Pewnie, że to nie do Załogantów, bo z Nich można by "złożyć" niejeden rząd czy organizację Światową o 100%procent lepszą od obecnych -jestem o tym przekonany ! Z tego co napisałeś zgadzam się, że my możemy tylko się przyglądać tym co pociągają sznurki, ale też poniekąd mamy także niewielki wpływ na wydarzenia wybierając ludzi "oświeconych" do reprezentowania Nas w Świecie. Jeśli w każdym kraju wybierano by takich oświeconych- rozumiejących co się dzieje ludzi, a Ich postanowienia były by wdrażane w ogólnoświatowe życie, kto wie czy Świat nie wyglądał by dzisiaj inaczej tzn. lepiej....wiem, wiem zaraz powiesz, że to mrzonka, ale trzeba wierzyć do końca, że ludzie na świecie się opamiętają....takim impulsem "zmieniającym" radykalnie podejście ludzi do Świata byłby wg. mnie oficjalny i spektakularny kontakt z "Obcymi" takowa inicjacja Kosmiczna - mam nadzieje, że jeszcze tego doczekam :) Jak na razie widać, że Światem rządzi niepodzielnie "mamona", wywyższanie się nad innymi, interesy wąskich grup społecznych oraz "zasada 3P " ...zresztą tak było zawsze...Pozdrawiam Cię

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 30 cze 2019 11:33 | ocena: + 3

zaolka | Załogant

@Gorki73, tak, najbardziej w tym wszystkim dołująca jest świadomość, że my zwykli ludzie możemy najmniej. Bo my jesteśmy takim prostym wypełniaczem, masa tabulettae. Chcieliśmy w przeszłości i nadal chcemy żyć w prostym ludzkim dobrostanie. Zbudować dom, posadzić drzewa, urodzić dzieci, upiec chleb. Pracować ale i cieszyć się życiem. Tymczasem ktoś, w różnych częściach globu nam to życie co i rusz 'organizuje'. Rozumiem motywacje 'organizujących', choć mnie od tego odrzuca. Ech.. najgorsze jest w tym wszystkim poczucie bezsilności. Nas ludzi jest 99%. Ale nie umiemy ze sobą gadać..

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 30 cze 2019 12:48 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@zaolka, Tak właśnie tak, zgadzam się z Tobą w 100% mnie też odrzuca, jak patrzę co dla ludzi jest ważne; "skóra fura i komóra" no i nieśmiertelna "zasada 3P" Dlatego ja przez niektórych znajomych- czuję to, jestem uważany za outsidera, ale można się przyzwyczaić . Śmiąc mi się tylko chce w duszy jak co jakiś czas przychodzą do mnie i pytają "czy wiem ?", "czy bym Im coś nie nie poradził ? nie naprawił ?" itp. Pozdrawiam Cię serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 5 lip 2019 17:51 | ocena: + 1

zaolka | Załogant

@Gorki73, też Cię mocno pozdrawiam, tak z serca :) Dajemy się jako ludzie dzielić, jak bezmyślne głupki. Pozwalamy, aby w imię nie wiadomo czego robiono z nas mięso armatnie, dajemy się przerabiać na konserwy. Można nam spalić domy, wysłać nasze dzieci na wojnę albo nas wykończyć kredytem. Jak śpiewał kiedyś Niemen 'lecz ludzi dobrej woli jest więcej'.. Chcę tylko powiedzieć: trzymajmy się razem. Bo razem to siła. Podzieleni skończymy jak zawsze. Uczmy się..

Pon, 1 lip 2019 16:21 | ocena: + 2

Margareta | Załogant

@Gorki73, Witaj, myślę, że losy naszej cywilizacji są już przesądzone i musimy przez to wszystko po prostu przejść. Będzie dużo ofiar, a ci co zostaną będą musieli się dostosować do zastanej rzeczywistości. Osiągnęliśmy pewny poziom rozwoju technicznego (choć moim zdaniem naukowcy nie potrafią sobie poradzić z pewnymi kwestiami i odnoszę wrażenie, że utknęli w punkcie) ale w rozwoju duchowym jesteśmy praktycznie na zerowym poziomie i ciągle się cofamy. To co zacznie się dziać otworzy ludziom oczy na inne sprawy. Niestety tylko w ten sposób można coś zmienić. Co do podróży w kosmos, to całe szczęście, że ludziom się to nie udało. Wyobraź sobie, że co niektórym mogłoby się zamarzyć podboje w kosmosie. Polecam Ci wypowiedzi Igora Witkowskiego, ma też interesujące publikacje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 1 lip 2019 18:49 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Witaj Maragreto ! zgadzam się z Tobą, a Igora Witkowskiego czasem słucham czy oglądam, masz jakiś ciekawy link na temat tego co by się mogło stać gdybyśmy zdobyli Marsa ? bo myślę, że byłoby to na plus. Co do tego rozwoju duchowego ludzkości to zerowy, a nawet ujemny poziom jest obecnie, też tak myślę..... Może to co kiedyś powiedział Mikołaj Kopernik, że "zły pieniądz wypiera lepszy" odnosi się do mentalności i rozwoju duchowego Ludzi ? Pozdrawiam Cię serdecznie

Czw, 4 lip 2019 18:21 | ocena: + 1

Auris33 | Załogant

@Gorki73, byle nie granice państw,jak i żadne granice myślmy planetarnie bo wojny i katastrofy nic nas nie nauczą jeśli znowu będziemy odbudowywać wszystko stawiając mury i granice

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 4 lip 2019 19:40 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@Auris33, Dokładnie tak ! ... granice... mury wojsko... to jest przekleństwo ! bronić się przed samym sobą...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.