Dziś jest:
Poniedziałek, 27 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 58
Wyświetleń: 12441x | Ocen: 32

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 8 sie 2019 10:38   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT MESSING – EKSPERYMENT TELEPATYCZNY W EMILCINIE


Mamy kilka głównych projektów i zespołów, wokół których koncentruje się nasza działalność. Jednym z najciekawszych jest Projekt MESSING, który zresztą posiada nawet oddzielny serwis, czyli www.messing.org.pl


Jest on cały czas jeszcze w gotowości „on-line”, gdyż dopiero zamierzamy go użyć po sformowaniu pełnej grupy najlepszych polskich jasnowidzów. To właśnie ta grupa zajmie się najbardziej ciekawymi sprawami z zakresu podróży pozazmysłowych, poszukiwania zaginionych skarbów, lokalizowania zaginionych ludzi itp. Dzięki Projektowi MESSING natrafiliśmy na skarb skarbów, czyli pierwszego w naszym kraju teleobserwatora z prawdziwego zdarzenia, którego mieliście okazję poznać (posłuchać) przy okazji Projektu KONTAKT.


Ale mamy kolejnych kilka zgłoszeń osób obdarzonych talentem do postrzegania pozazmysłowego, którzy zgłosili się do nas. Od czasu do czasu robimy małe testy, a może raczej próby dla nowych jasnowidzów. Jeden z takich testów zrobiliśmy przy okazji naszego ostatniego projektu OTWARTE NIEBO w Emilcinie.

Początkowo nie chcieliśmy nikogo zawiadamiać o tym eksperymencie, gdyż jego zakres był zdecydowanie wewnętrzny. Ale ktoś zaproponował, że w sumie nasi czytelnicy także powinni mieć możliwość spróbowania swoich możliwości, bo przecież nie ma w tym żadnej wielkiej tajemnicy. Po dłuższej dyskusji doszliśmy do wniosku, że jak najbardziej. I tak pojawił się pomysł tego tekstu. Na czym polega zadanie?

Tekst w serwisie FN ukazuje się 8 sierpnia 2019. Kilka dni wcześniej, czyli 3 sierpnia ekipa projektu OTWARTE NIEBO była w Emilcinie (napiszemy o tym kilka słów więcej na koniec). Wcześniej do testu dla naszych jasnowidzów wybraliśmy przedmiot spośród tych, które znajdują się w Bazie FN. Długo zastanawialiśmy się, jaki to ma być przedmiot, ale wybraliśmy chyba bardzo ciekawy.

Ten przedmiot został umieszczony na kilkanaście minut „wewnątrz pomnika UFO”. Co to znaczy wewnątrz? Dwa głazy tworzące główną część pomnika łączą się tworząc rodzaj małej półeczki i właśnie na niej został postawiony ten przedmiot. To może sugerować jego małe wymiary, ale… radzimy nie iść tą drogą, ale spróbować odczytać:

- jego kształt

- jego kolor

- jego zastosowanie

Przedmiot został umieszczony w pomniku 3 sierpnia 2019 ok. godz. 10.00 rano, po czym po kilkunastu minutach zabrany. Jego ślad jest jednak do odczytania, co już udowodnił jeden z naszych najlepszych jasnowidzów!

Jeśli ktoś chce spróbować „zobaczyć za pomocą swojego umysłu” ten przedmiot – zapraszamy do eksperymentu. Swoją hipotezę czy raczej efekt swojej wizji prosimy napisać w komentarzach pod naszym tekstem lub w komentarzach pod publikacją na facebook`u, która pojawi się bezpośrednio po pojawieniu się tekstu w serwisie FN.

Rozwiązania można także wysyłać e-mailem na nasz adres specjalnie uruchomiony na tę okazję:

netfn@onet.eu

 

Link do publikacji o eksperymencie na fb:

 https://www.facebook.com/BazaFN/

 

22 sierpnia 2019 w serwisie FN podamy rozwiązanie tajemnicy, co było tym przedmiotem.

W Emilcinie był w naszej ekipie nasz serdeczny kolega Bartek z oddziału „Nautilus Trójmiasto”, który specjalnie przyjechał do Bazy FN, aby pomóc przy przeprowadzeniu eksperymentu w ramach „Otwartego Nieba” (wielkie słowa podziękowania Bartek!).

Zaproponował, że on powie kilka słów także dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w eksperymencie, gdyż może dzięki temu będzie im łatwiej zwizualizować przedmiot będący zadaniem w naszym eksperymencie telepatycznym. I tak powstał materiał, który prezentujemy poniżej:

 

 

Jesteśmy winni wszystkim kilka słów opisu i zdjęć tego, co dzieje się w Emilcinie. Zaszła tam bardzo poważna zmiana z punktu widzenia naszych działań, o czym za chwilę.

Projekt „Otwarte Niebo” to projekt bazujący na podobnych projektach, które mieliśmy okazję zobaczyć w Stanach Zjednoczonych przy okazji naszych pobytów na kongresach MUFON-u. Jednym z głównych elementów jest coś, co Amerykanie nazywają po prostu „Sky watching”.
Pomysł jest bardzo prosty, ale czasami przy odrobinie szczęścia można osiągnąć zdumiewające rezultaty. MUFON organizuje spotkania pośrodku pustyni. Na miejsce przywożony jest sprzęt, w niebo skierowane są kamery wideo z podczerwienią, a obraz z nich jest transmitowany na potężne monitory (energię czerpią z kupionych specjalnie na tę okazję oddzielnych ogniw używanych w samochodach Tesla). Uczestnicy SKY WATCHING mają okazję obserwować niebo za pomocą własnych urządzeń (np. lornetek), a jednocześnie widzą, co rejestrują kamery z podczerwienią, gdyż obok są ustawione ekrany. SKY WATCHING trwa ok. 5 godzin i jest naprawdę genialnym eksperymentem związanym z UFO.


Planujemy coś podobnego zrobić w Warszawie w przyszłym roku przy okazji… ale o tym poinformujemy wtedy, kiedy będziemy mieli zgodę naszych kolegów z firmy, która zajmuje się przygotowaniem tej potężnej historii.

Wracając do Emilcina – po raz kolejny wykonaliśmy pewną graficzną prezentację znaku znanego z Incydentu z Rendlesham i Projektu KONTAKT. Na ten temat napiszemy wkrótce oddzielny tekst.
Emilcin bardzo się zmienia, ale to jest i tak dopiero początek tego, co jest planowane. Odbyliśmy w tej sprawie bardzo dobrą rozmowę z osobą z Emilcina, która w tych zmianach odgrywa kluczową rolę. Będzie się działo Panie i Panowie… ;) Ostatni wyjazd był tylko po to, aby ocenić, jak nowe okoliczności i budynek dadzą się wykorzystać do pełnego eksperymentu z serii OTWARTE NIEBO, który planujemy na jesieni.


Po raz pierwszy noc spędziliśmy w nowym miejscu, wręcz stworzonym do tego typu spotkań. Ośrodek nie jest jeszcze gotowy, wszystko pachnie nowością, ale już teraz można powiedzieć, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko!

Późnym wieczorem ustawiliśmy sprzęt na placu w pobliżu pomnika. Dojechali do nas koledzy zajmujący się niekonwencjonalnymi energiami. Było to bardzo ciekawe spotkanie i wszystkim uczestnikom „wieczornej rozmowy o rzeczach dziwnych” pięknie dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! 

Komentarze: 58
Wyświetleń: 12441x | Ocen: 32

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 8 sie 2019 10:38   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (58)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6

Pt, 23 sie 2019 10:54 | brak oceny

gabib22 | Załogant

A ROZWIĄZANIE GDZIE JEST OPUBLIKOWANE ??? DZIŚ 23.08.2019 JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ !!;-)

Pt, 23 sie 2019 01:12 | brak oceny

Faust | Załogant

Pierwsza mysl jaka mnie naszla to scyzoryk, zas moja kolezanka niezaleznie ode mnie pomyslala o mieczu.

Potem sprobowalem metody RV (dawno nie uzywalem ostatnio w 2017, rowniez w eksperymencie Nautilusa).
Mozliwe, ze mialem juz sugestie z pierwszego wrazenia, jednak zobaczylem srebny, metalowy podluzny przemiot, moze byc cos wygrerowanego na nim lub jest caly czyms ozdobionym co mozna poczuc jak sie go trzyma. Jest to cos do ciecia. Dobrze sie trzyma go w reku. Dlugosc przedmiotu moglbym okreslic na okolo 1,5 piesci 14cm lub druga mysl 33/37cm.

Czw, 22 sie 2019 05:07 | ocena: + 1

rock10 | Załogant

Okulary?

Śr, 21 sie 2019 19:19 | ocena: + 1

kasiask | Załogant

Płaski przedmiot zwiazany z Rendlesham

Nie, 18 sie 2019 20:17 | ocena: + 1

elizaok | Załogant

Witam wszystkich,

Wydaje mi się, że jest to instrument muzyczny - dość duży metalowy talerz w kolorze starego złota o średnicy ok. 40-50 cm. Dokładnie taki, jakiego używa się w orkiestrach. I raczej do trzymania w rękach, a nie będący częścią perkusji.

pozdrawiam załogę i Kapitana

Pt, 16 sie 2019 10:01 | ocena: + 1

skarto.gt | Załogant

Statuetka żołnierzyka, kolor: szary być może z niebieskim akcentem, kształt coś zbliżonego do nagrody filmowej "oscar", zastosowanie stoi na półce i coś upamiętnia, posiada pewne charakterystyczne elementy

Czw, 15 sie 2019 23:37 | ocena: + 1

gangoo | Załogant

Witam
Moim zdaniem schowana jest tam lodka z zaglem i brazowym masztem nie duza ,moze nawet zrobiona z papieru.

Czw, 15 sie 2019 12:35 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

Przedmiotem tym może być również obiekt będący odzwierciedleniem tego który był zarejestrowany przez syna Pana Roberta w Programie ,,KONTAKT".

Śr, 14 sie 2019 21:01 | ocena: + 1

Sara01 | Załogant

Chusta /szal

Wt, 13 sie 2019 20:17 | ocena: + 1

bp-media | Załogant

Okulary lub zegarek śp. Marka Rymuszko

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.