Dziś jest:
Sobota, 24 września 2022

Ich dowódca zdecydował, że wszystkie te wydarzenia zostaną wymazane z naszej pamięci. Pomyślałam wtedy - przecież to niemożliwe... ja to wszystko zapamiętam! Ale myliłam się. /fragment wywiadu z Betty Hill po seansie hipnozy, CE III miało miejsce 19 września 1961/

Komentarze: 18
Wyświetleń: 10859x | Ocen: 29

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 10 wrz 2019 09:01   
Autor: FN, źródło: FN   

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI O SWOJEJ WIZJI TEGO, CO JEST ‘PO DRUGIEJ STRONIE’


Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski od dłuższego czasu mówi o tym, jaka wizja świata po śmierci fizycznej, roli człowieka i sensu życia wyłania się z jego własnego doświadczenia. Jego ostatnie wnioski są wstrząsające – odpowiadają dokładnie drodze Zen do doskonałości z boskim pierwiastkiem, o której mówią wschodni mistycy, a także obce cywilizacje przybywające na Ziemię!

 

Wszyscy na tym świecie szukają szczęścia na zewnątrz, a nikt nie rozumie swojego własnego wnętrza. Każdy mówi: „ja”, „ja chcę tego”, „ja jestem jak tamto”. Ale nikt nie rozumie tego „ja”. Gdy się urodziłeś, to skąd przyszedłeś? Gdy umrzesz, dokąd pójdziesz? Jeżeli będziesz uczciwie pytał:„Kim jestem?” wtedy wcześniej czy później trafisz na ścianę, gdzie całe myślenie jest odcięte. Nazywamy to „umysłem nie-wiem”. Zen jest utrzymywaniem tego umysłu „nie-wiem” zawsze i wszędzie.

— Seung Sahn

 

 

 

 

Ostatnie wydarzenia związane z kontaktem nieżyjącego Marka Rymuszko z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim poruszyły dosłownie ludzi w całej Polsce. Opisaliśmy to także w naszym serwisie:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3803,jasnowidz-krzysztof-jackowski-skontaktowal-sie-ze-mna-moj-zmarly.html

 

 Tekst ten bije rekordy popularności i trudno się dziwić, gdyż dotyka największej tajemnicy tego świata – sensu ludzkiego życia i tego, co nas czeka w krainie światła. Nie ma sensu akurat w tym miejscu (w serwisie FN) pisać jako o hipotezie, gdyż dla nas istnienie życia naszej duszy po śmierci fizycznej jest poza sporem. Jest oczywistością.

W swoim najnowszym wideo-blogu jasnowidz Krzysztof Jackowski powrócił do tej sprawy i opisał swoją wizję świata „po godzinie zero” czyli po śmierci fizycznej. Jest to wizja wstrząsająca. Dlaczego? Krzysztof Jackowski doszedł bowiem do tych samych wniosków, do których doszli najwięksi mistrzowie wiedzy duchowej na wschodzie. Jego wizja odpowiada praktycznie w 100 procentach temu, co na ten temat mówią obce cywilizacje.

Jego słowa, wypowiadane zdania są praktycznie żywcem wyjęte z książek o „filozofii Zen”, która naszym zdaniem (powtarzamy to od kilkunastu lat!) jest najbliższa temu, o czym mówią obce cywilizacje przybywające na Ziemię. Mówi o reinkarnacji, o wzbogacających nas doświadczeniach, o zdobywaniu czegoś, co nas wzbogaca i co „jest nasze”.

 

Zen jest sztuką kontemplacji Pustki. W ogrodach zen najważniejsze są przestrzenie między kamieniami, w medytacji nieprzytrzymywanie żadnej myśli. Ta Pustka potrafi być czasem bardzo żywa, czasem podniosła, jednak przenika ona całe zen. Według zen przenika cały wszechświat.

Bardzo podobna wizja wyłania się z tego, co o tamtym świecie powiedział Jackowskiemu Marek Rymuszko.

 

Oświecenie oznacza w zen stan przekroczenia swojego ja i pełnego zespolenia z Pustką. Termin ten budzi negatywne skojarzenia w zachodniej kulturze i prowokuje niesłuszne oskarżenia o nihilizm. W zen nie oznacza on jednak braku myśli i uczuć, ani tym bardziej nihilizmu etycznego.

Według zen, świat widzi się najlepiej, gdy człowiekowi nie przeszkadzają jego uprzedzenia. Każde porównanie, każda racjonalna myśl jest budowaniem przybliżonego modelu świata, który powoli zaczyna przesłaniać rzeczywistość. Ludzie patrzą na otoczenie przez pryzmat swoich uwarunkowań. Powstaje na skutek tego dysonans, z którego wywodzi się cierpienie. Pustka jest brakiem uwarunkowań. Myśli pojawiają się, gdy są konieczne, gdy jednak się ich nie przytrzymuje, ani nie zwalcza, przemijają bez śladu. Umysł jest wówczas jak lustro. Po dalszej medytacji znika nawet lustro.

Podobnie wszelkie podziały, wliczając w to podział ja-świat zewnętrzny, są według zen iluzją, która nie odpowiada rzeczywistości. Nie należy się na nich koncentrować, nie należy także przebywać myślą w przeszłości czy w przyszłości. Istnieje tylko „tu i teraz”, „jest tylko ta chwila”, „jest tylko to miejsce”. Zen polega na tym, że „gdy jestem głodny, jem, gdy jestem śpiący, śpię”. Ktoś inny gdy je, myślami przebywa w pracy, a gdy zasypia, snuje marzenia o wielkości. Wtedy jest od zen daleki.

Obcy przybywający na Ziemię w pojazdach UFO wielokrotnie byli pytani przez ludzi o to, czy ich cywilizacja wierzy w życie po śmierci.  Ich odpowiedzi praktycznie są jota w jotę zgodne z tym, co ostatnio w swoich wideo-blogach mówi Krzysztof Jackowski! Zbieżność zapiera dech w piersiach, dosłownie obezwładnia…

Dobrze wiemy, że Krzysztof Jackowski nie czyta żadnych książek o reinkarnacji, filozofii Zen czy wizji świta według Buddyzmu, a tym bardziej zagranicznych książek o relacjach Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO, podczas których ludzie zadawali pytania o Boga, duszę, świat po śmierci czy sens życia… Dlaczego? Nie ma na to czasu.

Tymczasem wizja świata według Jackowskiego odpowiada ich wizji nie w 99, ale w 100 procentach. Nasz najsłynniejszy jasnowidz z Człuchowa doszedł do niej sam dzięki boskiemu darowi sięgania umysłem w największe tajemnice świata, który otrzymał od Stwórcy.


Jego ostatni wideo-blog i wizja świata opowiedziana w czasie tego materiału naprawdę jest niczym idealnie pasujący puzzle do układanki. Dla nas to prawdziwy rekord świata, gdyż dokładnie znamy opisy mechanizmu „nauki duszy przez doświadczenie na Ziemi”, o której tak pięknie mówi Krzysztof Jackowski. Polecamy wszystkie odcinki jego wideo-bloga, ale ten ostatni powinien obejrzeć dosłownie każdy, który zadawał sobie odwieczne pytania dotyczące tego, jak wygląda naprawdę świat, w którym przyszło nam przeżywać tę niezwykłą przygodę zwaną życiem.

 

 

Nasz dom jest tam, a nie tu. Coraz bardziej to rozumiem! – mówi w najnowszym odcinku swojego wideo-bloga jasnowidz Krzysztof Jackowski.

 

 

/tekst powstał w ramach projektu MESSING FN i projektu REGUŁY GRY/


Komentarze: 18
Wyświetleń: 10859x | Ocen: 29

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 10 wrz 2019 09:01   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (18)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 21 wrz 2019 10:44 | ocena: + 1

Dzibril88 | Załogant

A ja mam takie rozmyślania od dłuższego czasu i zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji!

Aby podyskutować musimy przyjąć że informacje w artykule są w 100% prawdziwe-że to właśnie tak jest.

I teraz rozkmina (trochę mind f*ck) - następująca teza:

1. ,, Po śmierci trenujemy się w tworzeniu światów swoimi myślami bazując na doświadczeniach, które zdobyliśmy za życia szkoląc się w tworzeniu światów jak najbardziej doskonałych."
2. ,, Reinkarnujemy się po to aby zdobywać nowe doświadczenia osobiście oraz obserwować symulację światów jakie zastajemy tutaj na ziemi. Bazując na tym możemy przecież wyciągać wnioski co chcielibyśmy aby w świecie funkcjonowało oraz co jest złe i nie powinno występować"

Zahaczamy tutaj trochę o Nietzsche, który mówił, że zło nie istnieje jako tako i to my sami jako obserwatorzy wybieramy co jest złe, a co nie jest

3. "Żyjemy w Iluzji. Świecie który stworzyła istota Boska najwyższego stopnia tworząc świat w pełni doskonały i niemusząca się reinkarnować dalej aby pozyskiwać nowe doświadczenia. Stworzyła świat idealny, który jest jednocześnie światem do zdobywania doświadczeń dla innych "wzrastających" dusz, aby one mogły powtarzać jej dzieło w przyszłości wchodząc na wyższe poziomy i tworząc światy doskonałe.

To chyba tyle w skrócie. Co o tym sądzicie?
Wszystkie te wywody nie mają atakować żadnych poglądów, systemu wyznań itp. a tylko zaprosić do rozmowy i poszukiwań.

Pozdrawiam Mostek Kapitański i całą Załogę!

Pon, 16 wrz 2019 23:23 | ocena: -1

Rabbit | Załogant

To wszystko jest gdybanie i błądzenie we mgle,może i w dobrej wierze ale błądzenie !

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 17 wrz 2019 10:10 | brak oceny

emczer | Załogant

@Rabbit, a masz coś mądrzejszego do powiedzenia - to powiedz. :)
Bo to nie jest takie wcale błądzenie, o ile ktoś umie na to odpowiednio spojrzeć i się z tymi bytami dogadać.
To jest powolne przygotowywanie nas i otwieranie nieotwartych umysłów, do tego, co będzie w końcu ujawnione. :) A jak w końcu będzie ujawnione, to zobaczymy ostatecznie wtedy, kto we mgle błądził... :D

Nie, 15 wrz 2019 15:03 | brak oceny

tragarz | Załogant

Nawiązując do tematu Pana Jackowskiego uważam że warto odwiedzić stronę z wypowiedziami Roberta Gajdzińskiego. Znajdziecie tam wiele odpowiedzi na temat życia i śmierci i co ciekawe potwierdzają one stanowisko NAUTILUSA.

https://www.youtube.com/results?search_query=robert+gajdziński+

Pt, 13 wrz 2019 14:00 | ocena: -2

pawel1992k | Załogant

Patrząc na to z tej strony że człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga tz potrafi tworzyć myślą oczywistym staje sie że najlepszym stanem jest stan nie myślenia tylko życie tym co tu i teraz i skupianie swoich myśli na tym co jest ważne w danej chwili, nie wybieganie myslam za daleko żeby nie modyfikowac swiata zlymi czy nawet dobrymi myślami. Z reszta myśli rozpraszają a najlepiej jest być skupionym na swoim wnętrzu jak kolwiek by to zle czy samolubnie nie zabrzmiało.
W tym wszystkim najciekawsze jest to że ta cała układanka sie sama układa tylko trzeba troche poszukać, dziwie się osobą które ślepo wierzą dogmata zamiast za pomoca własnego umysłu szukać dla siebie najlepszej drogi. Staram się sobie tłumaczyć to tak że każdy przychodzi na ziemie w innym celu, może niektórym nie potrzebny jest rozwój duchowy ale znowu czy oby napewno?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 19 wrz 2019 19:35 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@pawel1992k, to przestan myslec ale nie zmuszaj innych do tego samego

Czw, 12 wrz 2019 13:55 | brak oceny

ABe11 | Załogant

Tęsknota przy wpatrywaniu się w niebo... Panie, Krzysztofie, dziękuję że Pan się tym z nami podzielił.

Czw, 12 wrz 2019 11:17 | ocena: -5

sidhartha | Załogant

krzysztof co ty bierzesz?po śmierci nie ma NIC.i dobrze bo w takim razie bardziej szanujemy życie.

Rozwiń odpowiedzi (4)

Czw, 12 wrz 2019 23:31 | brak oceny

Einstein | Załogant

@sidhartha, ŻARTUJESZ... :] NA PRAWDĘ? :] a tak na serio, to rzeczywiscie ateizm jest może nieco lepszy od fanatyzmu religijnego, ale chce Ci powiedzieć jedno- fanatycy religijni jak i ateisci są w błędzie, mylą się... Mówisz, ze bardziej będziemy 'szanowac zycie'.., jakie życie??? to obecne fizyczne??? PEŁNE BARBARZYŃSTWA, WOJEN. NIESPRAWIEDLIWOŚCI, NIEWOLNICTWA, WYZYSKU, GDZIE JEDEN DRUGIEMU WILKIEM, BYLE JA MAM A INNY MOŻE Z GŁODU "ZDYCHAĆ"! Miałem pare lat temu straszny wypadek samochodowy- śmierć kliniczna, ponad minute byłem w innym wymiarze, widziałem ludzi mnie reanimujących, unosiłem sie nad ciałem- i powiem Ci jedno-MYLISZ SIĘ- ZYCIE PO SMIERCI CIALA FIZYCZNEGO TRWA NADAL- TO ZUPEŁNIE INNA PERCEPCJA, INNA RZECZYWISTOŚĆ- PO PROSTU W CHWILI ŚMIERCI CIAŁA FIZYCZNEGO- CIAŁO ENERGETYCZNE, [tzw. "dusza"] WYCHODZI [Z PEŁNA ŚWIADOMOŚCIĄ, PRZY CZYM SAM MOMENT PRZEJSCIA- TO JEST TAKI "CHWILOWY MOMENT ZAPOMNIENIA", ALE PO CHWILI WSZYSTKO WRACA] Z CIAŁA FIZYCZNEGO, PRZECHODZI DO INNEGO WYMIARU, SWIATA ENERGETYCZNEGO! Jak ponownie wchodziłem w cialo to tak jakbym wciskal sie w ciasne, mokre ubranie- WIEC NIE MÓW MI O ZYCIU FIZYCZNYM!!! Wiadomo trzeba go jakoś przerzyć, trzeba zarobic na chleb itd..., ŻYCIE FIZYCZNE JEST MARNOŚCIĄ! Jak wychodziłem z ciała, to w pełni świadomy wszystkiego co sie dzieje z moim zakrwawionym ciałem...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 14 wrz 2019 06:50 | ocena: -2

sidhartha | Załogant

@Einsteirn, to proste.nie ma NIC po śmierci to szanujemy każdy dzień który może być naszym ostatnim.
co po śmierci?Nic.I chwała za to.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 19 wrz 2019 19:38 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, koles opisal ci swoje przezycia po smierci klinicznej a ty dalej swoje. chesz spac to spij ale nie kaz spac innym

Czw, 19 wrz 2019 19:35 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, nie wiem za to co ty bierzesz ale odstaw to

Czw, 19 wrz 2019 19:39 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, skoro nie ma nic po smierci to po jaki wuj zyjesz? wez skocz na glowke z 10 pietra bo i tak umrzemy i nic nie ma po smierci

Czw, 19 wrz 2019 19:44 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@sidhartha, jeszcze jedno. jak wyglada to nic? potrafisz to sobie wyobrazic? oczywiscie ze nie bo nic nie istnieje. nie moze istniec bo jest niczym. tego nawet sobie nie mozna wyobrazic.

Śr, 11 wrz 2019 22:50 | ocena: + 3

Pk6606- | Załogant

Panie Krzysztofie dla mnie też jest to pewność. Otrzymujemy to ziemskie życie by odrobić lekcję i się udoskonalić lub pogrążyć. Jak kto chce.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 14 wrz 2019 15:41 | ocena: + 2

Huanita | Załogant

@Pk6606-, dokładnie, to jest ta nasza "wolna wola" którą otrzymaliśmy, odpowiedzialni za swoje własne decyzje, możemy robić dobre rzeczy albo złe - wybór należy do nas.

Śr, 11 wrz 2019 22:44 | ocena: + 6

Pk6606- | Załogant

Wszyscy jesteśmy częścią Boga. Wszystko co nas otacza to jedność.

Śr, 11 wrz 2019 17:03 | ocena: + 6

Tellus | Załogant

To jest najlepsza i najważniejsza audycja Pana Krzysztofa Jackowskiego, którą obejrzałam już trzy razy. Podziwiam Pana Krzysztofa za to, że potrafi tak wspaniale o mówić o sprawach dla nas najważniejszych, Życzę Jemu dużo zdrowia.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] kiedys w mojej wsi w Malopolsce umarla kobieta na bialaczke zostawila dwuletnia coreczke ludzie ze wsi oszaleli ze strachu bo mala biegla przytulala sie do drzewa i wolala mama [..]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.