Dziś jest:
Piątek, 12 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 27
Wyświetleń: 9455x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 23 wrz 2019 11:26   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO I ‘PLANETA BUDDÓW’ – JUŻ WKRÓTCE NOWE FAKTY Z PROJEKTU ‘KONTAKT’


Jak wyglądają obcy przybywający na Ziemię w pojazdach UFO? Każdy czytający ten serwis wie, że są to istoty humanoidalne, które bardzo często wyglądem nie odbiegają od nas. Wiele osób jest przekonanych, że to, co ich od ludzkości odróżnia to przede wszystkim zaawansowana technologia. To ona pozwala budować statki kosmiczne przemierzające bezkresne przestrzenie wszechświata, to technologia ujarzmiła grawitację lub sprawiła, że można czerpać z nieskończonej energii próżni, która jest zamrożona w każdym punkcie wszechświata.

Mało jednak osób zdaje sobie sprawę, że technologia jest bez znaczenia wobec potęgi ich umysłów. Historia z „Projektu Kontakt” prowadzonego przez FN zawiera momenty tak zdumiewające, że można postawić tezę o wręcz niewyobrażalnej mocy obcych wpływania na otaczającą nas rzeczywistość. W Stanach Zjednoczonych tego typu rodzaj gry nazywa się „puzzle” czyli elementy układanki.
O tej zagadkowej i niesamowitej sprawie było w najnowszym odcinki LIVESTREAM Z POKŁADU OKRĘTU NAUTILUS „pytania i odpowiedzi”, który już jest dostępny w serwisie youtube.com


Już teraz zapowiadamy kolejny odcinek LIVESTREAM, który będzie nosił tytuł „PLANETA BUDDÓW”. Jego termin podamy wkrótce.

UFO TO PRZEDE WSZYSTKIM ONI… NIE TECHNOLOGIA! – rozmowa na pokładzie okrętu Nautilus 23 września 2019

Jesteś zadowolony z wczorajszego LIVESTREAM?

Jak najbardziej. Nie możemy robić tego zbyt często, bo na to czasu nie mam, ale oczywiście – to świetna sprawa. Dla ludzi śledzących wydarzenia związane z Projektem „Kontakt” to bezcenne źródło informacji o tym, co nowego pojawiło się w tej fascynującej sprawie.

Uważasz ją za nasz numer jeden?

Powiem więcej: to jest nie tyle nasz numer jeden, ale to jest w ogóle numer jeden. Niby to samo, ale nie to samo. I na razie nie chcę rozwijać tego, co przez to rozumiem.

Wiele materiałów nie dałeś rady umieścić w tym odcinku LIVESTREAM. Czego żałujesz najbardziej?

Nie mówmy o tym, czego nie zdążyłem zrobić i pokazać… Wyszło jak wyszło. Nadrobię to w kolejnym odcinku „LIVESTREAM”. Udało się na przykład pokazać coś bardzo ważnego, czyli tajemnicę trójwymiarowości tego kształtu pod spodem obiektu UFO. Ten dziwaczny czerwony znak nie jest zamknięty jak mogłoby się to wydawać, ale jest trójwymiarową bryłą przestrzenną otwartą w sposób identyczny, jak zostało to stworzone nad Warszawą. Bardzo mi zależało, aby ludzie dowiedzieli się o tej sprawie, gdyż ten znak będzie kluczowy do zrozumienia pewnej… powiedzmy… zagadki tego, co wydarzyło się w Rendlesham.

O tym jeszcze nie było mówione w naszych audycjach o projekcie KONTAKT?

Absolutnie nie. Warto jednak przy okazji tego krótkiego tekstu pokazać zdjęcia, które tłumaczą, jak wygląda naprawdę ten znak pod pojazdem UFO i jednocześnie prezentują, że znak pod UFO i znak na niebie z 25 lutego 2019 to jest to samo w 100 procentach. Nie w żadnych 99, ale właśnie w 100.
/poniżej zdjęcia, które wykonał czytelnik serwisu FN i za które pięknie dziękujemy/Następny odcinek będzie nosił tytuł „Planeta Buddów”, Czy możesz zdradzić, o co chodzi?

To największe odkrycie związane z UFO, jakie kiedykolwiek miałem podczas badania tego zjawiska przez kilkadziesiąt lat… W zasadzie wywróciło ono do góry nogami moje postrzeganie UFO i obcych. Jestem pewien, że Erich von Daniken popełnił wielki błąd pisząc książkę „Dzień, w którym przybyli bogowie”.

Dlaczego?

W książce zawarł on tezę, że prymitywne kultury nazywali obcych bogami, choć z boskością oni nie mieli nic wspólnego. Za Danikenem wszyscy włącznie ze mną powtarzali te bzdury, że to „żadni bogowie”, że wszystkie cuda opisywane przez starożytnych to nic innego jak działanie zaawansowanej technologii, że czas „zdjąć bogów” z ich postumentów i jedynie uznać, że oszukali ludzi przed wiekami tym, że są bogami, a tak naprawdę byli tylko cwaniakami z zaawansowaną technologią. Tymczasem projekt KONTAKT pokazał, że te istoty, a przynajmniej niektóre z tych ras, mają tak potężne umysły, że mogą się z nimi równać tylko postacie uznawane za twórców naszych ziemskich religii. Tymczasem oni wcale nie muszą przybywać na naszą planetę w ich pojazdach, aby móc wpłynąć na nawet najdrobniejszą rzecz związaną z naszym życiem… W tej historii bowiem pojawiło się coś, co ja dobrze znałem z moich przeżyć z potęgą ziemskiego awatara, a co moim przyjaciele z USA nazwali „puzzles” czyli komunikacja poprzez elementy układanki. Ta gra jest zastrzeżona tylko dla ekstraligi, wykracza poza umysł, logikę, wiedzę akademicką, a także taką zwykłą wiedzę intuicyjną, bo nasza intuicja nam podpowiada, że nikt nie może wpłynąć na coś, co my od tysięcy lat nazywamy zwykłym zbiegiem okoliczności. Tymczasem jest to najwyższy sposób komunikacji. To sformułowanie „puzzles” może nie jest najlepsze, ale dobrze oddaje to, co ja nazywam z braku lepszego pomysłu „mocą wpływania na zdarzeniowość”.


Tak, jak było w przypadku projektu KONTAKT?

Dokładnie. Powiem tak: to, co ludzie wiedzą o tych wydarzeniach z serwisu FN i naszej zakładki KONTAKT jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Są rzeczy, o których nie odważę się powiedzieć, bo sam nie potrafię… nie ma sensu nawet o tym mówić. Na razie delikatnie sygnalizujemy naszym sympatykom, że na pokładach tych pojazdów są istoty, z których każda mogłaby śmiało robić wszystkie rzeczy uznane w naszej kulturze za cuda. I nie byłyby to żadne „sztuczki i fejki dzięki procesorom, komputerom i mikro-silniczkom”, ale jedynie efekty działania potęgi ich umysłów.

Nie muszą przylatywać na Ziemię, aby…

Wszystko wskazuje na to, że nie muszą. I proszę – nawet nie kończ tego zdania.

Czyli we wszechświecie są planety… Buddów?

Jako istot praktycznie doskonałych w naszym rozumieniu tego słowa? Wszystko na to wskazuje. I właśnie o „Planecie Buddów” będzie kolejny odcinek LIVESTREAM z pokładu okrętu Nautilus. Nie wiem , na ile ludzie śledzący ten projekt zorientowali się, z czym przyszło nam się zmierzyć i co tak naprawdę kryje się za tą historią. To nie jest żadna historia o UFO… to jest coś znacznie głębszego i poruszającego, gdyż z pewnością dotyka sfery religijnej. Naprawdę nie chcę o tym mówić, bo chyba nie jestem jeszcze na to gotowy.

Czy to oznacza, że na Ziemię kiedyś przylecieli... bogowie?

Obawiam się, że na naszym barbarzyńskim, ociekającym krwią innych żywych i cierpiących istot poziomie rozwoju duchowego takie określenie jest najbliższe prawdy.

Dziękuję za rozmowę.

/rozmowa była przeprowadzona w Bazie FN 24 września 2019/

 
UWAGA!

Sprawa operacji KONTAKT pojawiła się w naszych PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH FN. Polecamy kliknięcie na link!

https://www.nautilus.org.pl/pytania,371,24-wrzesnia-2019--ostatni-livestream--jaka-role-widzicie-dla.html


Komentarze: 27
Wyświetleń: 9455x | Ocen: 24

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 23 wrz 2019 11:26   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (27)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 4 paź 2019 22:43 | brak oceny

wincent | Załogant

Robert, Kapitanie...
Mam propozycję, wniosek, zgłoszenie racjonalizatorskie. W sprawie "Pojazdu Buddów", "Sprawy Buddów" operacji Kontakt dużo się dzieje. Mamy niewiarygodną okazję, żeby wypromować swój znak, login, coś co cały świat będzie kojarzył z nami. ;)
Może zamiast jakiś "puzzless" wypromujemy polskie słowo typu: układanka, zestawienie, wariacje, klocki, będziemy mieli w świecie, kiedy sprawa "zabangla" ;) swoje osobiste słowo w zagadnieniach UFO. Może rozpiszemy konkurs :))
Pozdrawiam
wincent

Pt, 4 paź 2019 10:30 | brak oceny

Tomash | Załogant

Ciekawe. Przywyklismy do wizerunku kosmitów jako zielonych ludzikow albo potworów w rodzaju Aliena z "8go pasażera Nostromo" a tymczasem rzeczywistość może być jeszcze bardziej fantastyczna niż najbardziej wymyślna science fiction.

Czw, 26 wrz 2019 09:33 | brak oceny

Area 51 | Załogant

Pozdrawiam Bogów Enki/Ea i Horusa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Wt, 24 wrz 2019 09:26 | brak oceny

Wiesia | Załogant

Dzień dobry,
Polecam wysłuchać wywiad z Corey Good w programie Kosmiczne Ujawnienie, to wszystko ze sobą się zgadza. Jeżeli, okazałoby się, że to jest prawda, to świat wielu ludzi wywróci się do góry nogami i wszystkie naukowe książki i opracowania będzie można przerobić na papier toaletowy. Obserwuję temat ufo od wielu lat i tak jak ostatnio o tym głośno jest, tak jeszcze nigdy nie było. Coś się kroi na wielką skalę.

Wt, 24 wrz 2019 09:11 | ocena: + 1

Wiesia | Załogant

Dzień dobry,
Polecam wysłuchać wywiad z Corey Good w programie Kosmiczne Ujawnienie, to się wszystko ze sobą zgadza. A tam jest tego o wiele wiele wiele... więcej. Jeżeli, to wszystko okazałoby się prawdą, to świat wielu ludzi wywróci się do góry nogami, a nasze książki naukowe będzie można przerobić na papier toaletowy.

Pon, 23 wrz 2019 20:02 | ocena: + 1

Pulsator | Załogant

Dziś jest 23 a rozmowę przeprowadzono 24 ?

Pon, 23 wrz 2019 18:33 | ocena: + 3

ania28261 | Załogant

Witam serdecznie Fundację Nautilus i Pana Kapitana. Z góry dziekuje za niesamowity i nieprawdopodobny Livestrem i już z niecierpliwością czekam na kolejny. Dla mnie to jest jakiś krok milowy odsluchujac, czytając interesują się tym wszystkim coś nieprawdopodobnego. To są materiały na skalę światową. Życzę wszystkiego dobrego i chyba trzeba zacząć zapinac pasy

Pon, 23 wrz 2019 18:20 | ocena: + 4

Pawel1326 | Załogant

Wszystko wspaniale. Ludzie z fundacji odwalają genialną i wg. mnie potrzebną robotę. Uwielbiam słuchać livestreamów z Nautilusa i boleję nad tym, że są tak rzadko. Ale coś mnie nurtuje.
Wiadomo (dla ludzi o otwartych głowach), że Prawo Przyciągania działa. Wiadomo, że człowiek, tak jak i wszystko dookoła jest bardziej energią niż materią, a energia to nic innego jak wibracje o określonej częstotliwości. Dzięki nim przyciągamy takie wibracje, jakie sami wysyłamy. Im wyższe tym lepiej.
Biorąc pod uwagę powyższe zastanawiam się, jak Fundacja chce nawiązać kontakt z istotami, które są mega-rozwinięte duchowo, skoro jej Kapitan twierdzi: "Ja jestem na tym poziomie, że potrzebuję tego brudu naszej rzeczywistości".

Zastanawiam się czemu Fundacja nie wykorzystuje ścieżki duchowej do próby kontaktu z obcymi? W sensie... wykorzystuje duchowość innych, a nie swoją.

POZDRAWIAM SERDECZNIE CAŁĄ ZAŁOGĘ

Pon, 23 wrz 2019 14:13 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Przypadkowość kontrolowana.
W pełni prawdopodobna w "grubszych" przypadkach/zdarzeniach.
Nie można jej, przypadkowości, odnosić do wszelkich zdarzeń chcianych czy niechcianych.
Zbieg okoliczności zawsze będzie istniał. Owi bogowie/niebogowie bez niej też by nie zaistnieli.
Ale jak rozróżnić „puzzles” od przypadkowości w naszym życiu?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 23 wrz 2019 17:20 | brak oceny

sedarpl | Załogant

@-relatysta,
Dobre pytanie.. :-)
Dla nas, istot na tym a nie innym poziomie, chyba rozróżnić nie sposób :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 23 wrz 2019 18:07 | brak oceny

-relatysta | Załogant

No to olejmy ich.
Róbmy to co nam się wydaje że nasze.
No, chyba że zbiorowe samobójstwo/nieposłuszeństwo.
Ale jak twierdzi Fundacja i tak za to byśmy zapłacili/cierpieli. @sedarpl,

Śr, 25 wrz 2019 15:43 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@-relatysta, "Zbieg okoliczności zawsze będzie istniał. " XDDDDDD tyle mam do powiedzenia. czyli uwazasz ze bog nie przewidzial wszystkiego? XDDDDD

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 25 wrz 2019 18:35 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@magdakowalska48, Wybacz ale nie rozumie Twych znaczków.
Jeżeli bóg by wszystko przewidział to po co my mu do szczęścia, skoro wie co zrobimy. Pycha, poniżanie i takie tam niemiłe odczucia.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 26 wrz 2019 10:54 | brak oceny

emczer | Załogant

@-relatysta, a tak pozwolę sobie napisać i Ci odpowiedzieć - byś przejrzał na oczy (jeśli będziesz chciał; wolna wszak wola), zobaczył faktyczną prawdę, przestał racjonalizować i myśleć, tak jak Cię nauczono i po prostu zwyczajnie uwierzył (ale nie ślepo, jak to wiarę tu spłaszczono, a z wiedzą - godnie i rozumnie). Byś zobaczł to wszystko boskimi oczami i pojął jego wielkość i nieomylność. Byś w ten sposób uwierzył, że jesteś mu równy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 26 wrz 2019 18:00 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

@emczer, OK. Poddaję się.

Pt, 27 wrz 2019 06:52 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@-relatysta, nie rozumiesz moich znaczkow bo zyjesz pod kamieniem. XD to usmiech z zamknietymi oczami
"jeżeli bóg by wszystko przewidział to po co my mu do szczęścia, skoro wie co zrobimy. Pycha, poniżanie i takie tam niemiłe odczucia." my to on on to my. jestesmy tu zeby doswiadczac czym jestesmy i nie jestesmy. a takze przeciwienst

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 27 wrz 2019 07:51 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@magdakowalska48, No dobra, chcę wyjść z pod kamienia, co oznacza X a czy ta reszta to że masz mnie gdzieś czyli w D?
Skoro on to my i na odwrót, to jest to głęboko nieuczciwe; bo ja też bym chciał trochę posmakować być nim - nie tylko przy karceniu wnuków. :)

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 28 wrz 2019 16:50 | ocena: + 2

Korben | Załogant

@-relatysta,
Twoje komórki w ciele może też chciałyby decydować o tym co masz robić, ale nie mają aż takiej siły sprawczej...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 29 wrz 2019 14:33 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Korben, No chyba że komórki neuronowe, czy jakieś takie.

Sob, 28 wrz 2019 20:32 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@-relatysta, napisz mu ze XD to usmiech z zamknietymi oczami a on co oznacza X a czy ta reszta to że masz mnie gdzieś czyli w D?

rence opadajo

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 29 wrz 2019 14:30 | ocena: -1

-relatysta | Załogant

@magdakowalska48, Albo odpowiadasz mi albo onym/innym.
Mógłbym napisać - widzicie, sama nie wie co mi odpowiedzieć.
Ręce opadają. :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 29 wrz 2019 20:09 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@-relatysta, smieszny jestes. napisalam ci co oznacza XD a ty dalej swoje. takich ludzi jak ty sie wysmiewa

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 30 wrz 2019 09:09 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@magdakowalska48, A nie lepiej wytłumaczyć niż wyśmiewać?
Po prostu nie znam, może z powodu"wieku" tej metodologi/komunikacji.
A może zastosuj skale góralską tego znaku bym zrozumiał:
"fajne, takie sobie, do du..."

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 4 paź 2019 21:01 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@-relatysta, wiesz kto sie nie rozwija ten stoi w miejscu a kto stoi w miejscu ten sie cofa czy jakos tak. a w zyciu chodzi o rozwoj

Sob, 5 paź 2019 01:28 | brak oceny

robgru | Załogant

zbiegi okoliczności to tłumaczenie tych, którzy w nie wierzą i nie wiedzą, że ktoś inny pociąga za nasze „sznureczki”. Z rozwojem wiedzy to zrozumiesz i nie będziesz opierać się na wiedzy. Słuchaj serca i energii, która jest wokół ciebie. Wszystkiego najlepszego. R

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 5 paź 2019 11:29 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@robgru, I co z tego że może masz rację.
Co to zmienia w tu i teraz?
To by oznaczało, tak jak pisał Lem "... że jak odpadnie guzik w gaciach to znaczy że bóg maczał w tym palce..."
A tak na poważnie bo czasem... Bóg podsunął Clintonowi cygaro, którym się zabawiał z Levinski, przez co Al Gore przegrał wybory z Bushem bo nie mógł liczyć na wsparcie skompromitowanego prezydenta, Busha błędne decyzje zabiły jak dotąd ponad milion ludzi...
To kto zabił ten milion, przypadek, karma, czy...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.