Dziś jest:
Niedziela, 20 września 2020

Pokazali mi przyszłość, to było jak w kinie, wyświetlali obrazy prezentujące wszystko w sposób trójwymiarowy przyszłe wydarzenia, zobaczyłem, co nas czeka. Jeden z tych ruchowych obrazów pokazał, jak w Ziemię uderza asteroida, która wywoła straszne zniszczenia. To się wydarzy, nie ma od tego odwrotu.
Amaury Rivera - przeżył Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia w Puerto Rico uważane za jedno z najbardziej udowodnionych i udokumentowanych w historii badania zjawiska UFO

Komentarze: 13
Wyświetleń: 5827x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 19 paź 2019 07:53   
Autor: FN, źródło: FN   

CO DZIEJE SIĘ NA MARSIE?

Dawno nic nie pisaliśmy o Marsie, a jest ku temu bardzo dobra okazja. Raz, że sprawa aktywności obcych na Marsie pojawia się w korespondencji do FN od naszych przyjaciół z USA, a dwa to zdjęcie, które wykonał łazik NASA Mars Curiosity Rover.

Przedstawia ona dziwną kulę, która wydaje się unosić nad powierzchnią Marsa. Co ciekawe – niezwykły obiekt wydaje się rzucać cień.


 

Zdjęcie zauważył znany bloger Scott Waring – (etdatabase.com). Jego zdaniem jest to coś nienaturalnego, co unosi się nad powierzchnią planety. Obejrzeliśmy to zdjęcie i zauważyliśmy, że cień pod ową kulą nie jest okrągły, więc może to być złudzenie. Oto co na to odpowiedział autor bloga:

Scott Waring : „Cień nie jest okrągły, ponieważ ziemia marsjańska nie jest równa. Oba obiekty, czyli to coś i cień wydają się być bardzo dobrze ułożone wobec siebie, co może sugerować, że ten obiekt naprawdę unosi się w powietrzu”.


Niezależnie od tego, czy zdjęcie rzeczywiście pokazuje ciekawy obiekt czy jest tylko złudzeniem czekamy na tłumaczenie długiego tekstu na temat tego, co NASA wie na temat aktywności obcych na Marsie. Nasi koledzy już zaczęli nad tym materiałem pracować i będzie opublikowany w serwisie.

 

W sobotę 19 października o 12.00 w Bazie FN bardzo ważne zebranie projektów Kontakt i Otwarte Niebo. W pierwszej sprawie (projektu KONTAKT) w ciągu kilkudziesięciu godzin przedstawimy ciekawą rzecz, a w drugiej sprawie – mamy znowu ogromne ilości zdjęć i filmów z UFO.

Oto tylko jedna mała sprawa z tego zbioru – zdjęcie pokazuje przelot dziwnego obiektu w pobliżu potężnego modelu samolotu RC JET RAFALE TWIN TURBINE MODEL HAUSEN ALBIS RC FLIGHTDAY

Nagranie zostało wykonane w maju 2019 i trafiło do archiwum projektu OTWARTE NIEBO.

Najpierw film – obiekt jest widoczny w szóstej minucie i czwartej sekundzie.


Poniżej zdjęcia pokazujące niezwykły obiekt obok modelu samolotu.


Komentarze: 13
Wyświetleń: 5827x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 19 paź 2019 07:53   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 22 lis 2019 14:02 | brak oceny

chanell | Załogant

Witam serdecznie :)

Przypomniało mi się, że kilka lat temu w audycji NTV "Oni już tu są " pan Tomasz Ferre pokazywał to zdjęcie wiszącej nad powierzchnia Marsa ,kuli . Czyli zdjęcie nie jest nowe ( przynajmniej ja go znam ) .Pan Tomasz sciągał zdjęcia z oficjalej srony NASA i poddawał je analizie . Było tam kilka ciekawych obiektów. Kiedyś prowadził swoją stronę kosmicznejaja.pl gdzie była bardzo duża ilosć zdjęć Marsa .Niestety strona już nie działa ale filmiki z NTV na pewno są .

Nie, 20 paź 2019 18:37 | brak oceny

jogi2 | Załogant

..od 5.m58sek bardzo szybko mały obiekt oddala się od samolotu

Nie, 20 paź 2019 17:48 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

Oczywiście, że widzimy obiekt podążający za samolotem a także za nim. Na niebie obiektów - pojazdów obcych jest tak duża ilość, że wystarczy skierować ku niebu aparat fotograficzny lub kamerę. Może się zdarzyć, iż inie każdy jest w stanie wykonać im fotkę lub nagrać film. Jeżeli będziemy wiedzieć że obcy są to zapewne każdemu uda się ich uchwycić. W dniu wczorajszym tj. 19.10 i 20.10.2019 r. tzn. dzisiaj wykonałem ok. 70 zdjęć, wykonałem chyba 10 filmów kamerą Sony ( jeszcze ich nie przeglądałem ) i jeden film który wykonałem aparatem fotograficznym. Stwierdziłem, że na zdjęciach zarejestrowałem ok. 10 obiektów a na w/w filmie uwidoczniłem przelot obiektu w kształcie kuli. Powyższy materiał będę sukcesywnie przesyłał do Fundacji Nautilus. Pozdrawiam.

Nie, 20 paź 2019 14:32 | ocena: + 4

George | Załogant

Co się dzieje na Marsie? Ano życie. Kosmos jest pełen życia ale niekoniecznie zgodnego z naszymi wyobrażeniami. Przestrzeń nie toleruje pustki, zawsze się coś w niej dzieje. Tyle, że niekoniecznie w formie którą byśmy sobie, życzyli. Nasze 5 zmysłów jest zbyt prymitywnym narzędziem, przeznaczonym jedynie do obserwacji ciężkiej materii i to niezbyt szybko się poruszającej. To, że czegoś nie potrafimy zinterpretować, nie upoważnia do negowania zjawiska.
Osobiście temat mi się znudził, podniebne manifestacje uważam za zupełnie normalne, nie wzbudzające we mnie większych emocji. Gdyby jakiś obiekt wylądował na Placu Defilad - o to całkiem inna historia.

Sob, 19 paź 2019 20:02 | ocena: + 1

marek46 | Załogant

witam wszystkich...wydaje mi sie iz w 5 m 15 sek widac przelot 2 obiektow

Sob, 19 paź 2019 17:46 | ocena: + 2

scyzoryk | Załogant

Wcale mnie to nie dziwi ,że koło przelatującego samolotu widać obiekt.Sam posiadam około 50 zdjęć z tego 10 było zdjęciem dnia ,wszystkie zdjęcia robię z tego samego miejsca .Jutro ładna pogoda pewnie coś się złapie w kadr.Pozdrawiam wszystkich łowców programu ,,otwarte niebo,,

Rozwiń odpowiedzi (3)

Sob, 19 paź 2019 19:15 | ocena: + 2

DonBuziallo | Załogant

@scyzoryk, wcale się nie dziwię że często "coś" łapiesz w kadr,
ponieważ nad kieleckim nawet UFO zawraca.

Sob, 19 paź 2019 20:00 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@scyzoryk, Witaj mam pytanie czym robisz zdjęcia? Ps. też wykonuję "notorycznie" zdjęcia obiektów...mam jeszcze 3 filmy, które nie zdążyłem obrobić..Pozdrawiam

Nie, 20 paź 2019 14:25 | ocena: + 3

George | Załogant

@scyzoryk,
Mam sporą kolekcję zdjęć typu"anomalie atmosferyczne". Nie mas sensu ich wysyłać do Fundacji bo tam ma ich na tony. Przez dwa lata na nią pracowałem i właściwie już mnie to znudziło. Prawie przy każdym polowaniu na tysiąc klatek mam conajmniej jedno ujęcie, uchodzące za interesujące. Zaczynałem z EOS1000D a następnie, w celu poprawienia jakości zainwestowałem w EOS 750 z lepszą matrycą.
Ludzi intereuje kiełbasa na kolację i tasiemiec i turecki tasiemiec w stylu Elif - nie ma szans na zaintereowanie kogokolwiek tematem. Nawet moja rodzina ogląda moje fotki bezrefleksyjnie. Taniec z gwiazami, big brothers - to są pozycje przeciętnego kowalskiego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 21 paź 2019 16:11 | brak oceny

DonBuziallo | Załogant

@George, @Gorki73 - nie sądzicie że nagrywanie wideo w 240 kl. czy 960 kl.
znacznie szybciej przyniesie oczekiwane rezultaty ?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 21 paź 2019 17:57 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

@DonBuziallo, Oczywiście masz racje....ale taki aparat to 5tysiaków :( ...ale z drugiej strony obiekty, które ja ostatnio fotografuję są niewielkie (wielkości jak mi się wydaje - gołębi ),w kształcie dysku..lub kuli...więc za bardzo jakości przy użyciu takiego aparatu nie będzie w postaci zrobionego zdjęcia lub odbiorze filmu w 4K - tylko odsieje się niedowiarków, że to nie owady czy ptaki...wiesz wspaniałą rzeczą byłaby matryca 32-100Mp i tu już w czasie powiększania można by otrzymać "super" obraz....

Sob, 19 paź 2019 17:44 | brak oceny

ania28261 | Załogant

Witam. Dostrzeglam coś w 5m i 15 sek bardzo małego i szybko przelatujacego. Pozdrawiam wszystkich załogantow.

Sob, 19 paź 2019 15:13 | brak oceny

zitto | Załogant

Przelot czegoś widać też w 5m 18s.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Serdecznie witam caly mostek i kapitana....dzis ogladajac Panstwa film zaczynajacy sie slowami - I jeszcze film nakręcony z naszego fundacyjnego drona. Przy okazji zrobiliśmy jego testy - film jest pod zdjeciami pobocznego slonca ,zauwazylem - byc moze nic takiego..moze ptak moze owad...a moze cos innego..to pojawia sie w czasie 3.01 -3.02..Po zmiejszeniu predkosci obrazu do 0.25 nadal nie jestem pewiec czy to tylko zawracanie glowy z jakims latajacym owadem czy cos innego...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 17 wrz 2020 06:48 | 14.09.2020 zobaczyłam na niebie spadającą gwiazdę ok godz. 22. Woj. Lubuskie. Gubin. Światło poleciało prosto i już dalej nie widziałam, bo zasłaniały drzewa ale cały czas leciało poziomo i bardzo szybko. Nie jak samolot tylko jak spadająca gwiazda. Leciało prosto jak samolot,ale o wiele szybciej.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 31 sierpnia 2020 | To wydarzyło się kilka dni temu. Nagle zacząłem myśleć o moim koledze z dawnych lat, jeszcze z czasów pracy przy audycji Nautilus Radia Zet. Co się z nim dzieje? Gdzie pracuje? Nie miałem z nim kontaktu od kilkunastu lat.

czytaj dalej

FILM FN

AUSTRALIA: PRZELOT UFO W KSZTAŁCIE DYSKU (2018)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.