Dziś jest:
Poniedziałek, 24 lutego 2020

Jeśli kontakt z obcymi cywilizacjami jest czymś 'z dalekiej przyszłości', to w takim razie czym są relacje ludzi bardzo często dojrzałych, rozsądnych i wiarygodnych, którzy przeżyli Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia?
/Artur C. Clark/

Komentarze: 6
Wyświetleń: 4695x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 23 paź 2019 09:07   
Autor: FN, źródło: FN, CNN   

NASZ CZŁOWIEK DOTARŁ DO WIOSKI W TAJLANDII, GDZIE PRZYBYWAJĄ ISTOTY Z ‘PLANETY BUDDÓW’

W małej miejscowości Nakhon Sawan (Miasto Nieba) w Tajlandii nad tamtejszą świątynią buddyjską i posągiem Buddy pojawiają się obiekty UFO. Nasz człowiek już był na miejscu – potwierdza prawdziwość tej historii i przysłał zdjęcia z miejsca, gdzie przylatują ‘obcy’. Prezentujemy je na końcu tekstu!
O tej sprawie pisze cały świat, a relacja ukazała się także w naszym serwisie.

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3822,tajlandia-nad-posagiem-buddy-i-swiatynia-w-nakhon-sawan-pojawia.html
Oto relacja naszego człowieka:
[…] Dnia 21 października wybrałem się w podróż na wzgórze w Khao Kala gdzie wiele osób zaobserwowało obiekty kosmitów jak i ich postacie - w tym Tajka z którą jestem w kontakcie i dała mi instrukcję jak tam dojechać i kontakt do osoby która akurat tego wieczoru również była na wzgórzu.
Dojechałem tam o godzinie 21 i od godziny 22 do 2giej leżałem obserwując niebo przy ołtarzu Buddy. Gdyby nie insekty które mnie gryzły mimo kremu na komary to może bym tam został na dłużej albo i nawet usunął gdyż 26 stopni to przyjemna temperatura. Od 23ciej byłem tam sam gdyż inne kobiety były już zmęczone więc dwie wróciły do miasta a trzecia z którą przyjechałem do obozu.
Zaobserwowałem 8 meteorów gdyż tej nocy były widoczne na niebie chyba orionidy, ale niestety nie miałem przyjemności spotkać kosmitów. Czy jestem skłonny wierzyć w to że ktoś tam faktycznie tych kosmitów spotkał?
Raczej tak.
Są to osoby zainteresowane życiem poza ziemskim tak samo jak ja po tym gdy jako dziecko zobaczyłem tzw. UFO. Po rozmowie z kobietą z tej grupy z którą można się dogadać po angielsku stwierdzam że pasjonuje się tym tak samo jak ja i nie ma raczej żadnego powodu by oszukiwać na temat swoich doświadczeń. Wysłała mi różne zdjęcia i dała mi relacje o tym jak pewnej nocy wraz z innymi członkami próbowali dogonić obcych na polu - jedna osoba miała ze sobą noktowizor. Poza obcymi ludzie ci rozmawiają również o Dharmie i innych tematach związanych z Buddyzmem. Zrobiłem trochę zdjęć, ale muszę je wysłać w kilku innych mailach gdyż są jakieś dziwne limity pojemności.
[…]
Wiadomość otrzymaliśmy 23 października 2019 i szczęśliwie przyszły wszystkie zdjęcia. Prezentujemy je poniżej.

UWAGA WSZYSCY CZYTELNICY ŚLEDZĄCY PROJEKT KONTAKT!
Dostaliśmy taką ilość wiadomości w sprawie naszego apelu o rozszyfrowanie ‘znaków pod UFO’, że dosłownie jesteśmy zakorkowani… Wszystkie informacje ciekawe, wszystkie ważne – pięknie dziękujemy. Tekst o „znakach z zabawy czasem” ukaże się – jak wszystko dobrze pójdzie – w sobotę.
I jeszcze jedna wiadomość.
Po wykonaniu zdjęcia przez naszą fotopułapkę w sobotę 19 października wydarzyła się bardzo ciekawa rzecz. Przypominamy to zdjęcie poniżej.


Co się stało? W naszej Bazie FN i okolicznych domach zabrakło prądu. Awaria została usunięta dopiero wczoraj (wtorek 22 X) wieczorem! Poniżej zdjęcie wykonane przez naszą fotopułapkę, kiedy przyjechało Pogotowie Energetyczne.Co się okazało? Wystrzeliły wszystkie (!) bezpieczniki wysokiego napięcia na wszystkich (!) słupach energetycznych wokół naszego budynku! Jeden z pracowników Pogotowia Energetycznego powiedział ciekawą rzecz.
- Nie wiem, co się stało… Pierwszy raz coś takiego widzę. To wygląda tak, jakby w pobliżu tego domu pojawiła się w sobotę jakaś tak potężna anomalia magnetyczna, że wysadziła wszystkie bezpieczniki na słupach w promieniu 25 metrów! W głowie to się nie mieści…
/kolejne wiadomości w sprawie Projektu KONTAKT wkrótce!/

[...]
Szanowna FN,
Świetne jest to zdjęcie z fotopułapki. Ja jednak chcę wam zwrócić uwagę na zdjęcie UFO, któte było prezentowane w filmie KRONIKI MEIERA. Tam ok.37 minuty zaczyna się fragment o zdjęciu wykonanym na lotnisku. I tam wokół obiektu pojawia się taka ciemna smuga, która prawdopodobnie jest ubocznym efektem reakcji matrycy aparatu na silne pole magnetyczne.Moim zdaniem obiekt nie jest tam, gdzie jest ciemna smuga, ale tam GDZIE SĄ TE SMUGI, KTÓRE TWORZĄ WYRAŹNY OBRYS JAKIEGOŚ OBIEKTU!!!!!

Ciemna smuga to jedynie efekt uboczny silnego pola magnetycznego, zaś sam obiekt UFO był niewidzialny.

Ot, taka kolejna cegiełka do waszej historii.
Pozdrawiam
[...]Film zrealizowany przez telewizję japońską ilustrowany filmami nakręconymi przez Meiera 8 mm kamerą i szeregiem zdjęć, w tym także tym wspomnianym przez czytelnika serwisu - temat pojawia się ok. 38 min.

 

Zdjęcie z fotopułapki

... a tak według naszego czytelnika wyglądała prawda o tym, co jest na zdjęciu - trzeba przyznać jest to fascynujące podejście i faktycznie - tak mogło być! Widać wyraźnie, że teren w "obrysie{ jest jaśniejszy, więc bardzo możliwe, że obiekt był tam, gdzie są owe smugi - one są efektem działania pola maskującego. Identyczne smugi są przecież także na obiekcie UFO ze zdjęć projektu KONTAKT. Wszystkie elementy łamigłówki zaczynają pasować do siebie.

/zdjęcie z obrysem obiektu poniżej/


 

 
Przez kilka dni Baza FN była pozbawiona energii elektrycznej, co wpłynęło na nasze prace porządkowe w bazie przygotowujące ją do sezonu zimowego (musimy przygotować co roku wszystko na minusowe temperatury), ale nic nie szkodzi - energia do urządzeń sprzątających już jest. ;)

Osoby śledzące Projekt KONTAKT znają dokładne okoliczności tego wydarzenia. Dzisiaj sprawdzaliśmy wszystkie aspekty tej awarii i można postawić jasną tezę: nie ma wątpliwości, że bezprecedensowe przepalenie się bezpieczników na słupach energetycznych (!) miało związek z tym, co zostało uwiecznione przez naszą fotopułapkę 19 października 2019.
Już wkrótce chcemy opublikować hipotezy dotyczące tego, co dostrzegli nasi czytelnicy na obiekcie UFO z projektu KONTAKT. Jest to naprawdę tak fascynujący materiał, że warto na niego kilka dni zaczekać – będzie wymagał od nas trochę pracy.
Dostajemy ciekawe e-maile na naszą skrzynkę e-mailową, a także uważnie czytamy komentarze dotyczące oceny tego, co się stało w ostatnią sobotę. Oto przykłady takich wiadomości:

Witam Nautilusie, fascynujące wieści!
Mam dwa pytania...
1. Pole maskujące widoczne na obiekcie z enso... Co maskowało to pole? Widzimy obiekt, więc zamaskowany był w pobliżu inny obiekt? Statek-matka? Postać?

Pole maskujące uniemożliwia zobaczenie obiektu UFO tzw. gołym okiem, ale na przykład udaje się go zarejestrować za pomocą kamery czy aparatu fotograficznego, gdyż klisza fotograficzna lub matryca cyfrowa jest w stanie wyłapać częstotliwości niedostępne dla ludzkiego oka.

2. Czy ktoś z sąsiedztwa Waszej Bazy coś widział w sobotnie południe, słyszał, poczuł się w jakiś dziwny sposób? Zastanawia mnie też zachowanie zwierząt, ponoć widzą i czują więcej... Może ktoś obserwował jakiś niepokój, poruszenie u ptaków, niecodzienne zachowanie psa?

Pozdrawiam - Abe11

Nikt nie zaobserwował żadnych nadzwyczajnych zjawisk - pytaliśmy o to naszych znajomych mieszkających w pobliżu bazy. Zwierzątka sąsiadów do nas przyszły jak zawsze po przyjeździe ekipy FN na teren bazy FN, więc tutaj też było wszystko tak, jak zawsze.
From: […]
Sent: Thursday, October 24, 2019 8:48 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: NAUTILUS – OBCY   0:1!


Szanowni Państwo,
Bardzo Wam dziękuję za Projekt Kontakt, bo jest to tak unikalna historia w internecie, że nawet śledzenie jej daje poczucie, że uczestniczy się w czymś niezwykłym. Po ostatnim wydarzeniu w waszej bazie FN trzeba przyznać, że mecz „NAUTILUS – OBCY” ma wynik 0:1.
Nie tylko wiedzą, gdzie jest wasza baza, ale pewnie skopiowali wasze dane, wszystkie materiały itp. Nie wygląda to zbyt dobrze, gdyż każde wasze spotkanie w tej sprawie może być monitorowane. Po pierwsze nie powinniście tam robić narad w sprawie projektu, bo widać wyraźnie, że to miejsce jest już prześwietlone przez obcych. Musicie jednak mieć komfort zachowania tajemnicy.
Oni czyli obcy wykorzystują tę waszą fotopułapkę jako jeden z kanałów do komunikacji. Fotopułapka powinna być cały czas włączona, a ja proponuję, aby na placu zostawić jakiś przedmiot, na przykład piramidę. Pewnie nie macie tak dużego modelu piramidy, ale w środku takiej piramidy warto jest zostawić jakiś miernik pola, który by rejestrował każdą zmianę natężenia pola. Pomyślcie o tym.
Przegraliście pierwszą rundę, ale wierzę, że w kolejnych wam się bardziej poszczęści.
Pozdrawiam i czekam na każdy kolejny artykuł o tym projekcie.
[dane do wiad. FN]

Bardzo nam rozbawiły te wiadomości, bo nie traktujemy tego jako meczu, ale raczej wspólnego projektu mającego za zadanie pomóc ludzkości. Jednak pomysł naszego czytelnika nam się spodobał, gdyż akurat potężnych modeli piramid w naszej bazie nie brakuje. Nie zdradzimy w tym tekście, na czym polega cały układ monitorujący teren, który zostawiliśmy ustawiony w naszej Bazie FN, ale tym razem wszelkie zmiany pola magnetycznego zostaną zarejestrowane. Naszym nowym „elementem na terenie Bazy” zainteresował się także nasz czworonożny członek Załogi Nautilusa, czyli kotek Czaruś… To nasza "tajna broń" w tej rozgrywce! ;)

Tak naprawdę jesteśmy zachwyceni ostatnimi wydarzeniami, gdyż nie tylko bardzo ubarwiły całą historię, ale także ją w oczach wielu ludzi uwiarygodniły. Pamiętajcie, że do Bazy FN przyjeżdżamy tylko czasami, natomiast wszystkie komputery, dyski, bazy danych i tak dalej mamy bezpieczne w naszych mieszkaniach.Dzięki całej historii z ostatniej soboty zyskaliśmy bardzo dużo nowych materiałów i informacji bez najmniejszych "strat własnych", więc oby tak dalej!

Więcej wiadomości o kolejnych wydarzeniach związanych z Projektem KONTAKT wkrótce, w tym o naszej planowanej wyprawie do Egiptu. FN

... poniżej test naszej fotopułapki - piątek 25 października 2919, osiem minut po ósmej rano.


Komentarze: 6
Wyświetleń: 4695x | Ocen: 17

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 23 paź 2019 09:07   
Autor: FN, źródło: FN, CNN   


Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 27 paź 2019 09:50 | brak oceny

dagha | Załogant

Witam. Czy przypadkiem nie jest tak że statek z projektu kontakt z symbolem Enso, który posiada również paski na zdjęciu korzysta z jakiegos rodzaju pola, które potrafi zmniejszać zwiększać obiekt a czasem również maskować całkowicie tak jak w przypadku zdjęcia z fotopułapki. Czy siła i technologia, którą dysponują to ten sam rodzaj tylko wykorzystany w inny sposób?

Śr, 23 paź 2019 21:11 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

https://www.etdatabase.com/2019/10/cloud-ufo-moves-through-parking-lot-in.html?m=1

Śr, 23 paź 2019 19:36 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Zastanawiam się co może wynikać z tak bezpośredniego namierzenia Bazy FN przez Obcych? Przecież mają teraz Nautilusa "na widelcu", rzec by można. Wszystko pewnie wyciekło: nazwiska, kontakty, numery telefonów, adresy... Archiwa też przejęli w czasie "wizyty"? Wszystko możliwe. Może nie ma w tym nic groźnego, ale jak daleko posuniętej ingerencji z ich strony można się spodziewać? No, zabili nam Oni ćwieka, nie ma co!...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 16:24 | brak oceny

Vrill | Załogant

@Natenczas_Wojski, :D no i co zrobisz? Nic nie zrobisz, już po nas lecą. Do zobaczyska na pokładzie!
A bardziej serio, domyślacie się czemu kontakt odbywa się takimi tip-topkami? (nie umniejszając tego w czym obecnie uczestniczy FN)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 17:24 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Kontakt odbywa się podobnie jak z kidnaperami. To Oni odezwą się po porwaniu, trzeba czekać aż zadzwonią ;-)... Oni wyznaczą kwotę okupu, Oni podadzą instrukcje gdzie dostarczyć torbę z pieniędzmi. Po tym jak przejmą kasę, to Oni znowu powinni się skontaktować, ale czy to zrobią?... Trzeba czekać. Może uwolnią zakładnika, może nie. To Oni, oni, oni... Oni cały czas mają inicjatywę, wszystko odbywa się na Ich warunkach i pod dyktando Onych.

To może nie jest dobry przykład ani uprawnione porównanie. W rzeczywistości nie uważam sytuacji za tak mroczną, a ich intencji a priori nie postrzegam jako wrogie. Ale chodzi o samą zasadę owej wzajemnej interakcji. Gdzie jedna strona absolutnie dominuje, mając w garści wszystkie atuty. Druga może co najwyżej wtórnie reagować. Cóż innego ma zrobić Fundacja, niż zaakceptować tę grę? Może Tamci gustują w takich siurpryzach, kto ich tam wie? Wszak scenariusz tej swoistej konfrontacji cały czas pisze druga strona...

Śr, 23 paź 2019 18:55 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

ufoki cos slabo sie maskuja skoro fotopulapka ich zlapala

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Witam. W latach 80-90 był taki tygodnik czy miesięcznik 'Skandale'. Czytałem go tam były opisane tak niewiarygodne historie że aż ciężko w to było uwierzyć, mniemam iż część z nich mogła by być nawet prawdą takie porównanie mam do dzisiejszych czasów do tych wszystkich stron www o sprawach co najmniej dziwnych. Pzdr. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 19 luty 2020 11:11 | Dzień dobry , Dziś w godzinach wieczornych około 19 , widziałam na niebie dziwny świecacy punk na zachodzie. Z poczatku myslalam że to Syriusz ale wydawal sie byc za nisko. Z zaciekawieniem obserwowalam ta pseudogwiazde okolo 30 min i zauwazylam ze zmienila polozenie o kilka centymetrow ( w moim ) odniesieniu. Świeciła jasnym światłem [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

OBIEKT UFO OBOK STACJI ISS - luty 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.