Dziś jest:
Środa, 1 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

Komentarze: 7
Wyświetleń: 5353x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 24 paź 2019 20:56   
Autor: FN, źródło: FN, CNN   

UFO I PROJEKT ‘BLUE BOOK'


„Projekt Błękitna Księga” z Aidenem Gillenem opowiada historię legendy badania zjawiska UFO, czyli historię doktora J. Allena Hyneka. Załoga okrętu Nautilus obejrzała właśnie pierwszy odcinek tej serii.„Projekt Błękitna Księga” to oparty częściowo na faktach serial opowiadający o badaniach amerykańskiej armii dotyczących przypadków pojawienia się UFO. W produkcji główną rolę gra Aiden Gillen znany z występów w hitowej „Grze o tron”.


Amerykańska premiera serialu emitowanego pierwotnie na History miała miejsce na początku roku, a teraz serial pojawił się na kanale Epic Drama. I właśnie tam obejrzeliśmy pierwszy odcinek.
Nowy serial stacji Epic Drama opowiada historię doktora J. Allena Hyneka. Mężczyzna, którego na ekranie gra Aiden Gillen, został wynajęty przez amerykańską armię do projektu nazwanego „SIGN”. Z czasem operację przemianowano na Błękitna Księga.

Hynek zajmował się w nim badaniem i sprawdzaniem prawdziwości rozmaitych doniesień o pojawieniu się niezidentyfikowanych obiektów latających na terenie Stanów Zjednoczonych. Ogółem w latach 1952-69 było ich ponad 12 tys. Wojsko oczekiwało od dr Hyneka uznania większości spraw za rozwiązane lub wymyślone przez świadków, ale sam doktor z czasem stał się absolutnym zwolennikiem hipotezy o pozaziemskim pochodzeniu UFO.


Premierowy odcinek produkcji przedstawia pierwsze spotkanie Hyneka z kapitanem Michaelem Quinnem, który z ramienia lotnictwa zajmuje się dziwną sprawą z Fargo. Obaj zostają wysłani na spotkanie z pilotem samolotu, który rzekomo nawiązał potyczkę z latającym spodkiem. Próbują rozwiązać sprawę za pomocą metod naukowych i szczegółowej rozmowy z Henrym Fullerem prowadzącym maszynę nad Fargo.


The Fuller Dogfight” pokazuje życie rodziny Hyneka, rzuca też światło na pierwsze historie obserwacji UFO w USA. Kolejne epizody (jest ich 10, ale History już zamówiło 2. sezon) będą prezentowały kolejne etapy dochodzenia dr Hyneka do pewności, że UFO jest najważniejszą sprawą na świecie.

Pierwszy odcinek „Project Blue Book” w polskiej wersji językowej można już zobaczyć w serwisie Epic Drama. Wystarczy kliknąć na link poniżej:


https://epicdrama.pl/watch-now/Project_Blue_Book/1/1
Przez kilka dni Baza FN była pozbawiona energii elektrycznej, co wpłynęło na nasze prace porządkowe w bazie przygotowujące ją do sezonu zimowego (musimy przygotować co roku wszystko na minusowe temperatury), ale nic nie szkodzi - energia do urządzeń sprzątających już jest. ;)

Osoby śledzące Projekt KONTAKT znają dokładne okoliczności tego wydarzenia. Dzisiaj sprawdzaliśmy wszystkie aspekty tej awarii i można postawić jasną tezę: nie ma wątpliwości, że bezprecedensowe przepalenie się bezpieczników na słupach energetycznych (!) miało związek z tym, co zostało uwiecznione przez naszą fotopułapkę 19 października 2019.
Już wkrótce chcemy opublikować hipotezy dotyczące tego, co dostrzegli nasi czytelnicy na obiekcie UFO z projektu KONTAKT. Jest to naprawdę tak fascynujący materiał, że warto na niego kilka dni zaczekać – będzie wymagał od nas trochę pracy.
Dostajemy ciekawe e-maile na naszą skrzynkę e-mailową, a także uważnie czytamy komentarze dotyczące oceny tego, co się stało w ostatnią sobotę. Oto przykłady takich wiadomości:

Witam Nautilusie, fascynujące wieści!
Mam dwa pytania...
1. Pole maskujące widoczne na obiekcie z enso... Co maskowało to pole? Widzimy obiekt, więc zamaskowany był w pobliżu inny obiekt? Statek-matka? Postać?

Pole maskujące uniemożliwia zobaczenie obiektu UFO tzw. gołym okiem, ale na przykład udaje się go zarejestrować za pomocą kamery czy aparatu fotograficznego, gdyż klisza fotograficzna lub matryca cyfrowa jest w stanie wyłapać częstotliwości niedostępne dla ludzkiego oka.

2. Czy ktoś z sąsiedztwa Waszej Bazy coś widział w sobotnie południe, słyszał, poczuł się w jakiś dziwny sposób? Zastanawia mnie też zachowanie zwierząt, ponoć widzą i czują więcej... Może ktoś obserwował jakiś niepokój, poruszenie u ptaków, niecodzienne zachowanie psa?

Pozdrawiam - Abe11

Nikt nie zaobserwował żadnych nadzwyczajnych zjawisk - pytaliśmy o to naszych znajomych mieszkających w pobliżu bazy. Zwierzątka sąsiadów do nas przyszły jak zawsze po przyjeździe ekipy FN na teren bazy FN, więc tutaj też było wszystko tak, jak zawsze.
From: […]
Sent: Thursday, October 24, 2019 8:48 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: NAUTILUS – OBCY   0:1!


Szanowni Państwo,
Bardzo Wam dziękuję za Projekt Kontakt, bo jest to tak unikalna historia w internecie, że nawet śledzenie jej daje poczucie, że uczestniczy się w czymś niezwykłym. Po ostatnim wydarzeniu w waszej bazie FN trzeba przyznać, że mecz „NAUTILUS – OBCY” ma wynik 0:1.
Nie tylko wiedzą, gdzie jest wasza baza, ale pewnie skopiowali wasze dane, wszystkie materiały itp. Nie wygląda to zbyt dobrze, gdyż każde wasze spotkanie w tej sprawie może być monitorowane. Po pierwsze nie powinniście tam robić narad w sprawie projektu, bo widać wyraźnie, że to miejsce jest już prześwietlone przez obcych. Musicie jednak mieć komfort zachowania tajemnicy.
Oni czyli obcy wykorzystują tę waszą fotopułapkę jako jeden z kanałów do komunikacji. Fotopułapka powinna być cały czas włączona, a ja proponuję, aby na placu zostawić jakiś przedmiot, na przykład piramidę. Pewnie nie macie tak dużego modelu piramidy, ale w środku takiej piramidy warto jest zostawić jakiś miernik pola, który by rejestrował każdą zmianę natężenia pola. Pomyślcie o tym.
Przegraliście pierwszą rundę, ale wierzę, że w kolejnych wam się bardziej poszczęści.
Pozdrawiam i czekam na każdy kolejny artykuł o tym projekcie.
[dane do wiad. FN]

Bardzo nam rozbawiły te wiadomości, bo nie traktujemy tego jako meczu, ale raczej wspólnego projektu mającego za zadanie pomóc ludzkości. Jednak pomysł naszego czytelnika nam się spodobał, gdyż akurat potężnych modeli piramid w naszej bazie nie brakuje. Nie zdradzimy w tym tekście, na czym polega cały układ monitorujący teren, który zostawiliśmy ustawiony w naszej Bazie FN, ale tym razem wszelkie zmiany pola magnetycznego zostaną zarejestrowane. Naszym nowym „elementem na terenie Bazy” zainteresował się także nasz czworonożny członek Załogi Nautilusa, czyli kotek Czaruś… To nasza "tajna broń" w tej rozgrywce! ;)

Tak naprawdę jesteśmy zachwyceni ostatnimi wydarzeniami, gdyż nie tylko bardzo ubarwiły całą historię, ale także ją w oczach wielu ludzi uwiarygodniły. Pamiętajcie, że do Bazy FN przyjeżdżamy tylko czasami, natomiast wszystkie komputery, dyski, bazy danych i tak dalej mamy bezpieczne w naszych mieszkaniach.Dzięki całej historii z ostatniej soboty zyskaliśmy bardzo dużo nowych materiałów i informacji bez najmniejszych "strat własnych", więc oby tak dalej!

Więcej wiadomości o kolejnych wydarzeniach związanych z Projektem KONTAKT wkrótce, w tym o naszej planowanej wyprawie do Egiptu. FN

... poniżej test naszej fotopułapki - piątek 25 października 2919, osiem minut po ósmej rano.


Komentarze: 7
Wyświetleń: 5353x | Ocen: 14

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 24 paź 2019 20:56   
Autor: FN, źródło: FN, CNN   


Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 25 paź 2019 21:21 | ocena: + 1

kasiask | Załogant

Wydarzenie z fotopułapką mobilizuje ekipę FN w dążeniu do poznania prawdy o nieznanym.Po nitce do kłębka...Niesamowita historia,puzzle powoli do siebie zaczynają pasować ale tylko dzięki wiedzy ,pasji i uporowi ekipy.Ja w każdym razie mocno trzymam kciuki aby Nautilus dobił do wymażonego portu.Codziennie zmieniacie mój pogląd na nieznane i jej poznanie.

Pt, 25 paź 2019 15:38 | ocena: + 2

kazimiera | Załogant

Drogi Nautilusie!
Bardzo mnie interesuje Wasz Projekt Kontakt i bardzo Wam kibicuję. Ale jedno muszę stwierdzić, jesteście niesamowicie odważni. Mierzyć się z nieznaną siłą, energią, z obcym, to jest COŚ !
Poza tym bardzo Wam dziękuję za udostępnienie pierwszego odcinka "Project Blue Book" i czekam na dalsze

Pt, 25 paź 2019 14:16 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

8 minut po 8 rano a na zdjeciu 8:06:58

Pt, 25 paź 2019 09:37 | ocena: + 2

ABe11 | Załogant

Egipski klimat w Bazie: piramidy i kot(y).

Pt, 25 paź 2019 07:35 | ocena: + 4

emczer | Załogant

Bawi mnie i nawet trochę chyba jednocześnie smuci podejście prezentowanych osób i ich komentarzy w kontekście tego co się dzieje. Tym bardziej niestety nie dziwi obecny wynik ankiety... Widzę, że dalej przemawia na pierwszym planie strach i niezrozumienie, że oni wiedzą więcej - jeśli nie wszystko - i próżno ich oszukiwać, gdy mają większe zdolności parapsychiczne niż my jesteśmy sobie w stanie wyobrazić... Telepatia, prekognicja i każdy kto się boi "o swoje tajne dane" już w tym momencie powinien przestać się oszukiwać, że może coś ukryć. Tak, że tyle jeszcze dodam tu od siebie - przestańcie się bać swoich wymysłów i medialnych pomysłów, przestańcie wierzyć w amerykański archetyp złego obcego, bo moim zdaniem sami jesteśmy większym zagrożeniem dla siebie samych, niż oni dla nas. Wystarczy się tylko zastanowić i pomyśleć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 25 paź 2019 15:59 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

No, moja enuncjacja miała charakter z lekka żartobliwy, nieco z przymrużeniem oka. Ponieważ uwielbiam wciągającą atmosferę thrillera, w jaki przerodziły się zapasy Fundacji z Nieznaną, osaczającą zewsząd Siłą. Ta Moc pozaziemska jest realna jak najbardziej - co nie znaczy, że koniecznie opresyjna. Natomiast moich alarmistycznych ostrzeżeń sam nie traktuję całkiem serio. Obcy też ludzie, co nie?... Zapewne to przyzwoici goście, nie żadne buractwo.

Czw, 24 paź 2019 22:40 | ocena: + 1

boolean | Załogant

Aktualnie na TV Fokus w poznych godzinach nocnych (niecodziennie) emitowany jest serial Akta UFO MUFON. Naprawde mocne materialy i na faktach, mam nadzieje ze FN nagrywa ten serial ktory przebija chocby Ancient Aliens choc tez baaardzo ciekawy, interesujacy i intrygujacy.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.