Dziś jest:
Wtorek, 11 sierpnia 2020

Ziemia więcej mówi nam o nas niż wszystkie książki./Antoine de Saint-Exupery/

Komentarze: 20
Wyświetleń: 8626x | Ocen: 54

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 lis 2019 11:09   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT KONTAKT I… NIEZWYKŁY WĄTEK Z SERIALU ‘STAROŻYTNI KOSMICI’

W odcinku serii ‘Starożytni Kosmici’ poświęconej tajemniczym budowlom na Sardynii pojawia się obiekt znany z Projektu KONTAKT, a także – uwaga – znak ENSO! Autorzy programu interpretują go jako ‘pojazd obcych’, ale jest to naszym zdaniem zły trop!

 

Historia z operacji KONTAKT praktycznie każdego dnia przynosi nowe elementy. O najciekawszym napiszemy na koniec, ale na początek sprawa związana ze znakomitą serią „Starożytni Kosmici”. Wszystko jak zwykle zaczęło się od wiadomości, którą dostaliśmy w ostatnich godzinach. Wiadomość ukazała się w okienku „Wiadomość z okrętu Nautilus”.

 

Z poczty do FN: [...] WITAM PISZE W SPRAWIE DZIWNEGO OBIEKTU NAGRANEGO PRZEZ OKNO KTÓRY BYŁ POKAZANY W AUDYCJ NAUTILUSA, OGLĄDAŁEM DZISIAJ PROGRAM STAROŻYTNI KOSMICI SEZON 11 ODCINEK 12 O SARDYNII BYŁA TAM POKAZANA PŁASKORZEŹBA WYGLĄDA IDENTYCZNIE JAK TEN OBIEKT Z BARDZO CIEKAWYM WYJAŚNIENIEM RZEŹBY POZDRAWIAM. [...]

 

Okazało się, że wielu czytelników poszło tym tropem i obejrzało ten program. Ich zdumienie nie miało granic – to jest tak podobny obiekt do tego z naszego PROJEKTU KONTAKT, że naprawdę trudno mówić o przypadku.


 

From: […]

Sent: Thursday, November 7, 2019 8:04 PM

To: Fundacja Nautilus

Subject: Starożytni Kosmici - S13E08 - rysunek naskalny przypominający obiekt z projektu Kontakt.

 

Witam Załogę,

 

Przeczytałem dziś wzmiankę w serwisie, że w jednym z odcinków Starożytni Kosmici (odcinek o Sardynii to tak naprawdę -  Island of the Giants S13E08 ) pokazana została płaskorzeźba przypominająca obiekt z Projektu Kontakt. Postanowiłem to sprawdzić i rzeczywiście, zostały tam pokazane głazy skalne z Sardynii, na których wyryto rysunki przypominające ten obiekt. Przesyłam screeny:

Pozdrawiam

[…]

 

Poniżej screeny przysłane przez naszego czytelnika.


Aby zrozumieć wagę tego odkrycia, trzeba obejrzeć cały odcinek. Uwaga – jest taka możliwość! O tym pisze osoba związana z naszym teleobserwatorem.

 

 

 [...] Przesyłam link do tego odcinka Starożytnych Kosmitów pod tytułem Wyspa Olbrzymów, gdzie zaprezentowano ten wykuty w kamieniu kształt, który jak powiedziała mi […] jest tym samym  statkiem co ten z Projektu Kontakt, oraz wizerunek Obserwatora, wykutego nad tym statkiem. Zapewne już to widzieliście, ale dzisiaj poszukałam ten odcinek, aby go obejrzeć dokładnie. Mowa o tym jest od 17.28 minuty do 21.15 minuty. Link poniżej.

Pozdrawiam serdecznie, [...]

 

PONIŻEJ LINK DO OBEJRZENIA CAŁEGO ODCINKA STAROŻYTNYCH KOSMITÓW

https://www.cda.pl/video/31058974c

 

Jeden z naszych czytelników zwrócił uwagę, że jest tam okrąg, który może mieć wiele wspólnego ze znakiem, który był pod obiektem UFO z 2014 i nad Warszawą w 2019.

 

 

I teraz najciekawsze – mamy niesłychany trop, nowy wątek, całkowicie szokującą historię, która… naszym zdaniem może mieć 100 procentowe powiązanie z projektem KONTAKT. Sprawy wymagają kilku kroków z naszej strony, przetłumaczenia z niemieckiego dużej ilości materiału i porównania, ale już teraz możemy powiedzieć jedno – my podczas zapoznawania się z tym materiałem dosłownie co chwila ze zdziwienia łapaliśmy się za głowę. Szczegóły z pewną sprawą znamy tylko my, a tymczasem te szczegóły zgadzają się niczym elementy układanki. O sprawie powiemy podczas naszego LIVESTREAM z pokładu okrętu NAUTILUS 1 grudnia 2019 o godz. 10.00.

Wiemy, kto stoi za projektem KONTAKT i wydarzeniem w Rendlesham  – o tym pisaliśmy wiele razy jako o bardzo mocnej hipotezie. Ale w świetle ostatnich materiałów teraz jesteśmy prawie pewni, że oni są z… zaczekajcie na LIVESTREAM! ;)

Jako zapowiedź poniżej rysunek przedstawiający jedną z istot.


To także oni są autorami tzw. cyfr arabskich, a także odpowiadają za budowę piramid w Gizie. Podejrzewaliśmy już wcześniej, że cyfry jak i wiele innych rzeczy uznanych na Ziemi za „oczywiste” zostały przeniesione do naszej kultury z wyższej cywilizacji. Wiemy o nich bardzo dużo, z dnia na dzień coraz więcej. Ich nauki są w 100 procentach zgodne z tym, co my także uznajemy jako wnioski z zebranego przez nas materiału przez 30 lat. Kwestie Boga, Kreacji, zwierząt, sensu ludzkiego życia, reinkarnacji… Czytając wiadomości o ich świecie mamy wrażenie, jakbyśmy czytali kolejne nienapisane jeszcze odcinki SZALUPY RATUNKOWEJ FN. Wrażenie jest tak przejmujące, że słów brakuje, żeby to opisać.


 Uwaga drodzy czytelnicy!

Jesteśmy Wam winni kilka słów wyjaśnienia. Od kilku dni nasz serwis zwalnia, a także wykazuje niepokojące zachowania. Już kilka osób nam zgłaszało, że nagle nie wiadomo dlaczego pojawia się ekran wejścia do panelu… głównego zastrzeżonego dla kilku wybranych osób z FN!


Sytuacja mocno nas zaniepokoiła i sprawę sprawdzamy. Jesteśmy prawie pewni, że jest to efekt tego, że w naszych serwisach ukazuje się tak potężna ilość informacji (zdjęć, filmów itp.), że żaden zwykły skrypt ani zwykły serwer dla firm po prostu sobie z taką sytuację nie radzi. Wystarczy podać jedną liczbę: czy wiecie, ile osób zarejestrowało się do naszej wewnętrznej „Załogi Okrętu Nautilus” i ma oddzielne, unikalne konto? Odpowiedź prawie odebrała nam mowę… takich osób jest 12 tysięcy 295!!!!


Trudno się dziwić, że przy tak potężnej skali działalności nasz skrypt po prostu czasami zawiesza się i prowadzi do dziwnych sytuacji. O serwerze i codziennej liczbie użytkowników odwiedzających serwis i klikających w różne działy nawet nie ma co wspominać, bo kiedyś to były dziesiątki tysięcy tak zwanych pojedynczych odsłon, ale za chwilę będą to setki tysięcy… Mimo tego, że nie prowadzimy żadnej kampanii promocyjnej, nie reklamujemy się, nikogo nie zachęcamy do wchodzenia na serwis, a nawet delikatnie polecamy inne strony… To nic nie pomaga.

Wczoraj wieczorem mieliśmy prawdziwą „burzę mózgów” na pokładzie okrętu Nautilus, bo za chwilę zderzymy się ze ścianą. Oczywiście możemy zrobić tak, że usuniemy całą bazę danych (wszystkie teksty, zdjęcia i filmy) i zaczniemy od zera. Z naszego punktu widzenia ponieważ nie mamy reklam sprawa byłaby bezbolesna, ale w sumie trochę szkoda, bo to są dziesiątki tysięcy publikacji.

W tej sytuacji podjęliśmy ważną decyzję. Przechodzimy na lepszy serwer i niestety o niebo droższy. Pojawiła się sprawa pieniędzy, gdyż  mimo nazwy „Fundacja” z pieniędzmi my nie mamy wiele wspólnego poza tym, że kilku z naszych ludzi „opodatkowało się” comiesięcznymi wpłatami na rzecz FN. Ale teraz przy droższym serwerze to już nie wystarczy. Nie mamy wyjścia – musimy się ratować.


Podjęliśmy decyzję, że nasz serwis na youtube będzie miał reklamy. Mamy nadzieję, że nawet tych kilka złotych pozwoli przynajmniej trochę uratować budżet FN przed całkowitym zatraceniem po wykupieniu droższego serwera. Ale nie mamy wyjścia. Doszliśmy do ściany – ogląda nas zbyt dużo ludzi i uśmiechy zniknęły z naszych twarzy, a zastąpił je niepokój… Mamy zbyt ważne rzeczy do zrobienia, aby nagle codziennie z niepokojem patrzeć na stan naszego konta. Ludzie i tak wiedzą, że jesteśmy uczciwi i przejrzyści finansowo w stopniu, o którym wszystkie podobne organizacje pewnie mogłoby jedynie marzyć… ;) Same straty, wszystko z własnych pieniędzy (i czasami wpłat od diamentowych ludzi – naszych czytelników… są tacy, są!) – zero reklam i wpływów. I tak przez kilkadziesiąt lat! ;)

W tym miejscu wszystkim dziękujemy za wpłaty na naszą działalność, które pojawiały się w ostatnich latach. Nawet nie wiecie, jak wszystkie nawet najdrobniejsze kwoty okazały się „na wagę złota” w sytuacjach „na ostrzu noża”, kiedy nagle musieliśmy zmieniać serwer pół roku temu, bo nasz stary po prostu po prostu się zablokował przez transfer… Także wszystkie projekty FN mogą rozwijać się dzięki pomocy kilku ludzi dobrej woli, serc i duszy. Wiecie dobrze, że wszystko doceniamy i za każdą złotówkę dziękujemy!

Poniżej link do naszego konta, aby uniknąć wszelkich (ewentualnych) odpowiedzi w tej sprawie. ;)

 

PONIŻEJ LINK DO NUMERU KONTA FN

https://www.nautilus.org.pl/o-nas.html

 

 

Drugi problem jest poważniejszy. Od pół roku nie mamy kontaktu z naszym programistą i autorem strony i skryptu, który niestety bardzo poważnie zachorował. Nasz niepokój o jego stan zdrowia jest tematem rozmów na pokładzie okrętu Nautilus praktycznie codziennie. Szkoda słów – sytuacja jest dość ryzykowna także z powodu serwisu, którego stopień złożoności bije na łeb wszystkie tzw. strony tematyczne, jakie znamy… Ale prawda jest taka, że od pół roku nie możemy poprawić choćby jednej rzeczy. Skrypt jest perfekcyjny i działa bezbłędnie, ale – domyślacie się, jak ogromne ryzyko wiąże się z taką sytuacją.

Co to wszystko oznacza? Będziemy musieli znaleźć osobę lub osoby, których biegłość w obsłudze tak skomplikowanych skryptów jak FN będzie gwarancją, że jest w każdej chwili „POGOTOWIE INFORMATYCZNE”. Nie ma tutaj żartów – po przekroczeniu stu tysięcy odsłon dziennie wkroczymy na nieznane wody…

Dla wszystkich, którzy byliby zainteresowani sprawą (w każdym zakresie – liczą się nawet pomysły) podajemy specjalny adres e-mailowy, z którego wiadomość trafią do specjalnego katalogu POGOTOWIE INFORMATYCZNE. Musimy to stworzyć do końca roku. Zobaczymy, ile przyniosą nam wpływy z youtube, ale zakładamy raczej, że będzie to niewiele, ale… nie martwmy się na zapas.

Poniżej adres e-mail:

netfn@onet.eu

 

Ale to nie jedyna prośba. Poszukujemy osób, które znają na tyle dobrze angielski, aby pomóc nam w tłumaczeniu pewnego materiału. Jeśli ktoś czuje się na siłach, ma czas i na tyle dużą determinację, aby nie zrezygnować po 5 minutach, to… czekamy.  Sprawa jest bez precedensu i ma oczywiście związek z Projektem KONTAKT. E-mail ten sam:

netfn@onet.eu

 

I na koniec tych powiedzmy... trudnych dla nas wiadomości - jedna dobra wiadomość. Dla mieszkańców Warszawy szykujemy możliwość spotkania z Fundacją Nautilus i Projektem KONTAKT. Gdzie? Kiedy? Dlaczego tam? Tego nie zdradzimy. Na razie musicie się zadowolić kilkoma zdjęciami obiektu, gdzie planujemy przeprowadzić ten niezwykły projekt. 

Komentarze: 20
Wyświetleń: 8626x | Ocen: 54

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 lis 2019 11:09   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (20)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 19 lis 2019 21:34 | brak oceny

ania28261 | Załogant

Droga Fundacjo trzymam mocno kciuki za projekt, który ma być przeprowadzony w Warszawie. Tak sobie myślę, że jeżeli w tym dniu i o konkretnej godz ma być przeprowadzony to my z okolic i nietylko możemy wysłać w danym dniu energię do Was za pomyślność projektu. Nie możemy uczestniczyć na żywo ale coś od siebie moglibyśmy dodać, taka mala ale bezcenna cegielke. Dajcie nam znać a pomozemy. Pozdrawiam.

Pon, 18 lis 2019 15:58 | ocena: + 1

roqq | Załogant

Thao przyznaje, że Sodoma i Gomora, to ich dzieło. Czy mamy przez to rozumieć, że wszystkie rzezie dokonane przez Jahwe a opisane w ST, to także ich robota?
Z drugiej strony, dość mocne są dowody wskazujące, że podania Hebrajczyków, są wtórne i mają swoje początki w historii starszych kultur. Nie są więc oryginalną ich historią.

Zgadzam się z opinią, że opis zniszczenia i zatonięcia kontynentu Mu jest niewiarygodny. Przyczyną zagłady poprzedniej cywilizacji, która nastąpiła 12-14 tys. lat temu, nie były trzęsienia ziemi a deszcz meteorytów powstały z rozbicia Faetona, którego resztki krążą jeszcze jako pas planetoid między orbitami Marsa i Jowisza. Franc Zalewski znalazł na płaskowyżu Giza sferule - mikroskopijne pozostałości po tej katastrofie. Odnalazł też kratery a także pokazuje jedną z piramid rozbitą przez meteoryt. Niezależnie od niego, badacze amerykańscy odkryli sferule pochodzące dokładnie z tego samego okresu na swoim kontynencie. Była to więc katastrofa globalna, której skutkiem było znaczne obniżenie się temperatury i zlodowacenie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 lis 2019 19:32 | ocena: + 1

Senlandia | Załogant

@roqq, nie chcę na siłę bronić książki bo sam mam wątpliwości, ale myślę, że jedna wątpliwość nie powinna przekreślać jej prawdziwości. Przeczytałem ją 2x i chcę zauważyć, że opis zniszczenia Mu nie pochodzi z ust Thao ale jest relacją z podróży w czasie Michaela. Być może to co widział zdarzyło się tuż przed deszczem meteorytów? Można sobie wyobrazić, że pod wpływem dużego ciała zbliżającego się do Ziemi, do drastycznych zmian w skorupie mogło dojść bezpośrednio przed uderzeniem tego ciała w planetę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 20 lis 2019 04:19 | brak oceny

roqq | Załogant

@Senlandia.
No tak, przekazałem swoje wątpliwości dotyczące faktów a nie napisałem nic o samej książce i wrażeniu, jakie na mnie wywarła. Bo wywarła:) Nie potępiam jej więc a wręcz propagowałbym jej wysoce humanistyczny przekaz. Może jedynie usunąłbym wątek dotyczący przybyszów z planety Hebra ;) Bardziej mi odpowiada teoria Nassima Haramein'a ["Przekroczyć Horyzont Zdarzeń"] dotycząca Mojżesza i ucieczki Żydów z Egiptu.

Sob, 16 lis 2019 08:23 | ocena: + 2

najsampierw | Załogant

Co do wspomnianej "Misji" Michela Desmarqueta. Fajna książka, dobre science-fiction, lecz niestety tylko tyle. Niektóre opisy tak naiwne, sprzeczne z nauką (jak opis zniszczenia ziemi), że odbiera to całkowicie wiarygodność tej relacji. Już w pierwszych rozdziałach miałem wątpliwości, gdy autor podawał precyzyjne wielkości matematyczne przelatującej komety. Jasne, na bank by taki szczegół zapamiętał :) Możliwość wsparcia fundacji istniała od zawsze, więc nie jest to nic nowego drodzy załoganci.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 16 lis 2019 15:52 | brak oceny

staryjuh | Załogant

@najsampierw,
Śledzę stronę jakieś 15 lat i nie zauważyłem, aby była taka możliwość. Bezpośrednio, rzecz jasna. Wręcz przeciwnie. Na zapytania odnośnie możliwości wpłaty, czy też przekazania 1% podatku, niezmiennie pisali, iż nie ma takiej opcji i utrzymują się wyłącznie za własne pieniądze, i zmieniać tego nie zamierzają, bo tak jest uczciwie. Także nie wiem, skąd wzięło ci się, że "nie jest to nic nowego"?? Zresztą nieważne... Ważne, że teraz jest taka możliwość bez wchodzenia w szczegóły - chcesz, to wpłacasz i tyle...

Pon, 18 lis 2019 17:35 | brak oceny

Chronos | Załogant

@najsampierw,
Co do argumentu, że autor nie zapamiętałby takiego szczegółu jak wielkość komety - w Rendlesham ktoś zapamiętał gigantyczny ciąg zer i jedynek, więc dla obcych istot nie jest żadnym problemem "włożyć" komuś do głowy odpowiednią wiedzę.
Czy tylko science-fiction, cóż, byłbym ostrożny - wiele rzeczy na tym świecie wydawało się czystą fantastyką, a jednak później okazało się prawdą.

Pt, 15 lis 2019 09:03 | ocena: + 2

Orion_1957 | Załogant

Myślę, że w pierwszej kolejności musimy ratować serwery Fundacji Nautilus bo sami codziennie śledzimy że urządzenia zaczynają zwalniać lub mielą i nie chcą otworzyć stron . Zaczęły się problemy a te problemy są także naszymi ponieważ to my chcemy każdego dnia zaglądać po świeże informacje , wysyłać swoje komentarze i zdjęcia by dzielić się z tym na stronach Fundacji to właśnie jest piękne. Każdy z nas - załogantów ma tu swoją cegiełkę przybliżającą nas wszystkich do poszukiwania tajemnic w otaczającym nas świecie. Zakładka konta FN jest podana w powyższym artykule ale także jest dostępna w zakładce Fundacji Nautilus pt. ,,O nas". Skoro chcemy mieć to wszystko przed sobą i cieszyć się nowinkami jakie zapewnia nam Pan Kapitan ze swoją załogą to musimy WSZYSCY zmobilizować się i dokonać wpłat na konto Fundacji by każdego dnia zaglądać na strony i śledzić najnowsze wpisy. Potem łatwiej jest wrócić do art. ,,Starożytni kosmici" i przeczytać go nie mając na ekranie komunikatów dot. awarii systemu. Pozdrawiam

Czw, 14 lis 2019 19:40 | ocena: + 3

staryjuh | Załogant

Co Wam powiem, to Wam napiszę. OTÓŻ. Bardzo dobrze, że zdecydowaliście się w końcu podać nr konta, na które można przesłać cegiełkę, ku rozwojowi najbardziej wartościowej strony w polskim internecie! Niech te serwery hulają, niechaj nie zwalniają, bo to, co robicie, co badacie i publikujecie, to jest ważny krok ku uświadomieniu ludzkości, w sprawach najistotniejszych w naszym życiu. Zresztą sami widzicie, jak ogromne jest zainteresowanie tą tematyką! Chcieliście mieć 300 osób, a macie już 3000 regularnie odwiedzających stronę FN, a niedługo będzie ich 30 000 i więcej, bo ludzie tego po prostu potrzebują, potrzebują wiedzieć więcej... Nie da się tego wszystkiego ogarnąć w 20 osób ze ścisłego kapitanatu. Nie da się ani czasowo, ani merytorycznie (w tej skali), ani finansowo. MUSICIE się rozwijać, musicie uświadamiać ludzi artykułami, odpisywać na zapytania na pocztę + ogarniać sto milionów innych spraw, godząc to z życiem prywatnym/rodzinnym. Takie są koszta rozwoju. Nie bójcie się pisać, że brakuje czasu i pieniędzy, i informatyków na rozwój tego przedsięwzięcia, bo każdy ze stałych czytelników to wie. Po prostu piszcie czasami, jakie są potrzeby, a załoganci staną na wysokości zadania. Tego jestem pewien :-) Pozdro.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 15 lis 2019 10:07 | ocena: + 2

jusuw | Załogant

@staryjuh,

W 100% popieram, myślę, że znajdzie się wielu, którzy dorzucą swoją cegiełkę, żeby najlepsza strona poruszająca tę tematykę mogła funkcjonować i się rozwijać. Jestem tego pewien i trzymam kciuki. Pozdrawiam.

Śr, 13 lis 2019 03:49 | ocena: + 1

izuzi | Załogant

Szkoda, że w komentarzach nie można wklejać zdjęć :(
W związku z projektem KONTAKT proponuje obejrzeć film Arrival z Amy Adams, co ciekawe kosmici kontaktują się z ludzkością za pomocą znaku Uroborosa czyli węża zjadającego własny ogon.

Link do artykułu ze zdjęciami:
https://www.google.pl/search?q=arrival+film&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiA0JK8mOblAhXn0qYKHf1DD_QQ_AUIESgB&biw=1366&bih=604#imgrc=s0KI3K_0wTxUVM:

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 16 lis 2019 20:34 | brak oceny

fenikste | Załogant

@izuzi, szaraki już dawno inaczej się komunikują tylko większości z którą nie warto dyskutować dają ślad obecności do myślenia które nigdy nie następuje hehe

Wt, 12 lis 2019 10:47 | brak oceny

George | Załogant

W kwestii technicznej. Nie jestem zbyt biegły w temacie, ale myślę, że można się uniezależnić od serwera (serwerów) kontynuując serwis na blockchain. Ta technologia pozwala utrzymywać bazy danych w światowej sieci - czyli globalnym internecie. Może udałoby się tymczasowo zabezpieczyć dotychczasowe zasoby i systematycznie je kopiować na blochchain, gdzie nie grozi utrata danych. Omijamy tu problem zależności od programisty, a danych z blochaina nie można usunąć. Mogą tego dokonać jedynie autorzy wpisów. Oto link do przykładowej platformy Steemit

https://steemit.com/trending/polish
https://steemit.com/trending

oraz kilka informacyjnych
https://steemit.com/polish/@szymonwsieci/steemit-platforma-inna-niz-wszystkie-or-opis-i-porady-dla-nowych-uzytkownikow
https://steemweb.pl/tags
https://gornicki.org/dblog-pl-engrave-dla-polskiej-spolecznosci-za-darmo

Fundacja mogłaby pomyśleć o przekształceniu bogatego, jednorodnego interfejsu na oddzielne konta na Steemit korespondujące z zawartością menu. Np. konta; Nautilus - Kajuta Załogi, Nautilus - Artykuły, Nautilus - projekty itd.
Platforma posiada rozbudowany czat.
Jako użytkownik Steemit (bloguję) nieśmiało sugeruję zanalizować (darmowe) rozwiązanie, tym bardziej, że technologia blockchain wkrótce wyprze klasyczne rozwiązania na pojedynczych serwerach. Podobnie jak wycofanie walut fiducjarnych na korzyść jakichś krypto (co już staje się faktem).
Poruszę tu jeszcze kwestię potencjalnego zarobku, jak autora (Nautilus) tak i komentujących uczestników.

Nie, 10 lis 2019 19:58 | ocena: + 1

Solejukowa | Załogant

Ta książka mnie wprawiła w dziwny stan, miałam momentami dreszcze a czasami łzy cisnęły mi się do oczu. Daje cholernie duuuużo do myślenia..... Najpierw znalazłam pdf, a za moment trafiłam na audiobooka. Wysłuchałam jej w ciszy i spokoju jednym ciągiem. A gdy skończyła się, poczułam się jak bym wróciła z "innego wymiaru". Dobrze że to były akurat dwa wolne dni.

Sob, 9 lis 2019 08:32 | ocena: + 4

PawelB | Załogant

Trafiłem na Misję właśnie przez Nautilusa wiele lat temu, temat powraca, planeta buddów - Thiaoouba I wszystko jasne :)
Gorąco polecam książkę.

Pt, 8 lis 2019 22:06 | ocena: + 3

boolean | Załogant

Już dawno i wielokrotnie piszę w komentarzach o ebooku "Misja", nawet na spotkaniu z FN w 2006 r. Jest w necie i jest bezpłatna w PDF. Ale chcę przede wszystkim uzupełnić info o autorze książki Michelu, jego wykłady dotyczące tego co przeżył są na Youtubie wystarczy wpisać w wyszukiwarce na YT nazwisko Desmarquet i pojawi się lista wykładów.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Poleca,y lekturę najnowszego wpisu w dziale FN24 o nowych, nieznanych efektach zarażenia koronawirusem. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 8 sie 2020 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.