Dziś jest:
Wtorek, 29 września 2020

Boże, użycz mi pogody ducha
Abym godził się z tym czego nie mogę zmienić
Odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i
Mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.
/modlitwa, którą kończą się spotkania grupa wsparcia dla osób zmagających się z uzależnieniami/

Komentarze: 11
Wyświetleń: 3416x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 4 gru 2019 14:19   
Autor: FN, źródło: FN   

SPOTKANIE O UFO W WARSZAWIE – KILKA SŁÓW PODSUMOWANIA

W jednym z najbardziej ekskluzywnych miejsc w Warszawie odbył się wykład Fundacji Nautilus. Wszystkim pięknie dziękujemy za udział! Już teraz zapowiadamy kolejne spotkanie w tym miejscu – tym razem wykład FN będzie dotyczył spraw życia po śmierci i reinkarnacji.

 Ten tekst piszemy „na gorąco” ;) – ostatnie trzy dni były tak intensywne, że nawet nie mieliśmy czasu odpowiedzieć na e-maile. Na początku wszystkim pięknie dziękujemy za udział i przyjście na spotkanie z nami. Jak sami mogliście się przekonać – ta sala i miejsce to pierwsza liga w Warszawie. Poniżej kilka zdjęć:Sprawa kolejnego wykładu w tym miejscu – tym razem nie będzie o UFO, a o życiu po śmierci i reinkarnacji. Zaprezentujemy materiały z projektu REGUŁY GRY, które nie mogą być pokazywane w sieci. Na pewno to spotkanie będzie już w nowym roku. O terminie wszystkich powiadomimy.

Kolejna sprawa – LIVESTREAM. W ub. sobotę zrobiliśmy „małe obejście” i transmisja była tylko przez youtube, ale po uporaniu się z serwerem zrobimy pełną transmisję przez nasz serwis. Tym razem będzie on trochę „z zaskoczenia” i będzie trochę niespodzianką, ale wszystko zależy od tego, jak ułoży się terminarz zadań dla naszej załogi.

Sprawa serwera – czekamy na przełączenie systemu na wyższą prędkość i pamięć. Może to się stać w każdej chwili. Zobaczymy, czy to coś pomoże, bo oczywiście nie ma żadnej gwarancji, ale… nie zapeszajmy.

W trakcie spotkanie 1 grudnia poznaliśmy kilku z naszych stałych czytelników, co było niezwykle miłe. Mamy nadzieję, że teraz jak już nas poznaliście pokład okrętu Nautilus będzie dla Was jeszcze bardziej przyjaznym miejscem!


Sprawa kolejna – na spotkanie przybył nasz kolega, który przysłał nam zagadkowe zdjęcie czegoś, co powstało w 2004 na jednym z pól. Na razie jedynie pokażemy to zdjęcie, a więcej opiszemy wkrótce w oddzielnej publikacji. Jesteśmy pewni, że to nie są tzw. legi, czyli wygniecenia powstałe przez wiatr. Wyjaśnimy to wkrótce.

/poniżej zdjęcie z naszego archiwum//poniżej zdjęcie naszego kolegi/


 

Poniżej kilka najnowszych informacji o manifestacjach UFO z Polski. Wstawimy je do naszego systemu monitorowania UFO wtedy, kiedy uporządkujemy sprawy serwera i oskryptowania.

 

---------- Forwarded message ---------

Od: […]

Date: niedz., 1 gru 2019 o 19:56

Subject: UFO ZDJ

To:

 moja corka twierdzila, ze jasny obiekt dosc szybko sie przemieszczal


 

Dziś (3 grudnia – przyp. FN) o godzinie 5.45 podczas porannego zamiatania śniegu przed posesją, zobaczyłem szereg, kilkanaście świecących punktów lecących wysoko i bardzo szybko. Dwukrotnie szybciej od rejsowych samolotów, które tu mają korytarz wschód- zachód. Leciały jeden za drugim, w odstępach około ziemskiego metra. Zacząłem obserwować od pewnego przypadkowego, momentu. Kiedy na wschodzie znikało już kilkanaście, nade mną nadal leciały z zachodu. Nie byłem w stanie policzyć tych oddalających się na wschód, weszły w łunę świateł znad drogi S7. Potem przeleciało jeszcze 12 sztuk. W sumie kilkadziesiąt, w zdyscyplinowanym szeregu i z zachowaniem odległości. Miejscowość Miłomłyn w Warmińsko Mazurskim.

 

[…]

Witam dziś 3.12.2019 około godziny 6 rano zaobserwowałem na niebie wyłaniające się w odstępach 5 sekundowych obiekty, ilość nie do określenia trwało to parę minut maksymalnie widziałem 7 -8 na raz. Szukałem zaraz po tym podobnych przypadków, mógł bym to przyrównać na zdarzenia z maja i satelitów Muska. ale te odległości były o wiele większe i te zaobserwowane przeze mnie ,,satelity,, wyłaniały się jak by na środku nieba. trwało to ładną chwile czas mógł bym określić na minimum 5 min od początku mojej obserwacji, a nie wiem ile trwało to wcześniej. Te punkty świetlne wyglądały jak satelity. A obserwacja miała miejsce w Kobylej Górze pow Ostrzeszowski. woj Wlkp.

[…]

Witajcie potężna manifestacja NOL w ok. Nowy Staw Pom. godz. 6.00 zachód -wschód przelot co najmniej kilkudziesięciu lub więcej obiektów przy prędkości ok. predkości samolotu pasażerskiego każdy w regularnej odległości spóżniłem się do pracy

 

[…]

 

From: […]

Sent: Tuesday, December 3, 2019 6:23 PM

To: […]

Subject:

 

 

powiem krótko ponieważ jestem przerażony dzisiaj dokładnie 3.12.2019 roku w wtorek o godzinie 17:56 w Polsce widziałem obiekt w kształcie spodka który migał światłami głównie białymi i czerwonymi i przez dłuższy czas unosił się na niebie potem zrobił kilka obrotów i zniknął

 

 

[…]

Witajcie potężna manifestacja NOL w ok. Nowy Staw Pom. godz. 6.00 zachód -wschód przelot co najmniej kilkudziesięciu lub więcej obiektów przy prędkości ok. predkości samolotu pasażerskiego każdy w regularnej odległości spóżniłem się do pracy

 

 

 

From: […]

Sent: Tuesday, December 3, 2019 6:23 PM

To:

Subject:

 

powiem krótko ponieważ jestem przerażony dzisiaj dokładnie 3.12.2019 roku w wtorek o godzinie 17:56 w Polsce widziałem obiekt w kształcie spodka który migał światłami głównie białymi i czerwonymi i przez dłuższy czas unosił się na niebie potem zrobił kilka obrotów i zniknął

 

From: […]

Sent: Tuesday, December 3, 2019 5:03 PM

To: […]

Subject: Zarejestrowałem obiekt na niebie

 

Witam

Jestem z miejscowości Suchorze zaobserwowałem przelatujący obiekt .

Nie wiedziałem go w chwili nagrywania, dopiero jak przeglądałem pliki na kompie w celu wyczyszczenia z niepotrzebnych plików. Przeglądałem po kolei i natknąłem się na coś takiego.

Przesyłam państwu materiał w oryginale .

 

Oraz link na mój kanał

 

Mam za obserwowane trzy obiekty w trzech łącznie filmach .

 

Zaopatrzyłem się teraz aktualnie w aparat Nikon p900 wiec kolejne artykuły myśle że będą w lepszej jakości.

Dotychczas nagrywałem telefonem.

 Pozdrawiam […]

 Kolejne relacje z ostatnich dni w kolejnej publikacji.

Komentarze: 11
Wyświetleń: 3416x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 4 gru 2019 14:19   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 5 gru 2019 15:45 | ocena: + 4

izuzi | Załogant

Przedstawione przez was ślady w zbożu na "zdjęciu od kolegi" przypominają zapis dźwięku w formacie cyfrowym i jego graficzny przebieg...może warto podjąć ten trop?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 7 gru 2019 18:53 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Też mi się momentalnie skojarzyło w ten sposób. Tylko na zdjęciu nie widać całości "ścieżki audio".

Czw, 5 gru 2019 13:20 | brak oceny

Kasprano | Załogant

Miejsce rzeczywiście klimatyczne ale architekt który projektował męską toaletę (lub ludzie od wykończeń) chyba co nieco sobie "chlapnął" w trakcie pracy ;)

Czw, 5 gru 2019 12:33 | ocena: + 1

najsampierw | Załogant

Super sprawa. Z piktogramem kojarzy mi się pismo arabskie lub słowo Bernat...:) Ciekawe czy sceptycznie nastawiony kolega dziennikarz dał się przekonać do prawdziwości zjawiska UFO.

Czw, 5 gru 2019 11:02 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

Bardzo się cieszę że mogłem uczestniczyć w spotkaniu które tym razem było w moim mieście Warszawie. Przepiękna , nowoczesna sala i to w samym centrum miasta. Sam wykład i prowadzenie przez Pana Kapitana to rewelacja. Coś w tym głosie jest że można go słuchać dniami i nocami. Panie Kapitanie jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe spotkanie i prosimy o kolejne. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 5 gru 2019 18:40 | brak oceny

staryjuh | Załogant

@Orion_1957,
Mam to samo. Ten tembr głosu, siła przekazu, mądrość i czasami złość (jak o Meier'ze w ostatnim streamie) brzmi przekonująco. Jest w tym jakaś MOC!

Śr, 4 gru 2019 20:30 | ocena: + 3

Orion_1957 | Załogant

Jeżeli chodzi o to zdjęcia z 2004 r. z pola na którym powstały te dziwne znaki to myślę, że podobnie jak piktogramy które są nam już znane ten obraz na polu przedstawia również jakąś formę przekazu. Obraz ten jest do odczytania oczywiście przez osoby które mają pojęcie o prawdopodobnie jakiejś formie obrazkowej ale niezbędne jest zdjęcie ukazujące ten fragment pola z dość znacznej wysokości. To jest tak jak mniej więcej na taśmie perforowanej wychodzącej z zapisanym zaszyfrowanym piśmie z dalekopisu. Według mnie trzeba wykluczyć aby warunki atmosferyczne mogły dokonać tego ,,wandalizmu" w zbożu. Gdzieś już na stronie Fundacji tego typu zdjęcie się ukazało a może jest to zdjęcie które wcześniej już było publikowane. Ten obraz może stanowić również pewną formę przekazu od obcych dla ludzkości.

Śr, 4 gru 2019 19:56 | ocena: + 3

kasiask | Załogant

Świetny pomysł z wykładami z udziałem załogantów.Może i mnie uda siè następnym razem.
Pozdrawiam Załogę:)

Śr, 4 gru 2019 17:17 | ocena: + 5

staryjuh | Załogant

Z wielką chęcią obejrzałbym (albo chociaż odsłuchał) ten wykład. Rozumiem, że pewne rzeczy tam omawiane, lepiej aby nie wyszły poza tę salę, niemniej jećdnak moglibyście troszkę ocenzurować nagrany materiał i podać link. Byłoby SUPER! Uwielbiam słuchać Kapitana, Załogę i w ogóle takie rzeczy... :-)

Śr, 4 gru 2019 16:11 | ocena: + 5

Mieszkovsky | Załogant

Kiedy wrzucicie livestream 1.12.2019 z Youtube na kanał? 3 dni już czekam z niecierpliwością na cały film bo na livestream nie dałem rady być.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 5 gru 2019 18:32 | brak oceny

staryjuh | Załogant

@Mieszkovsky,
Jest już wrzucony link. Poczytaj komentarze w artykule o livestream'ie.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

12 kroków - nowy, ważny wpis w naszej SZALUPIE RATUNKOWEJ... polecamy! [...] /ikonka naszego działu SZALUPA RATYNKOWA na dole strony głównej serwisu FN po lewej  / .... ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 04:10 | Obserwacja miała miejsce w Będzinie (woj. śląskie) a zjawisko zaczęło się w poniedziałek 21.09. ok. 21:00 i trwało przynajmniej ok. godziny. Wg znajomej zauważyła 'gwiazdę' większą i świecącą wyraznie mocniej od innych. Na powiększeniu zauważyła, że zmieniała ona kształt. Przesyłam filmiki i zdjęcia.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 26 września 2020 | Moje przypadkowe spotkanie przed wieżowcem firmy (w której pracuję) z Krzysztofem Jackowskim było tak zdumiewające, że można je śmiało uznać za potwierdzenie tezy, którą od kilku lat jasnowidz głosi publicznie. Zgodnie z nią świat jest rodzajem gry komputerowej, którą ktoś stworzył i czasami delikatnie potrafi przestawiać figury na szachownicy tworząc coś, co ludzie uznają za nieprawdopodobny zbieg...

czytaj dalej

FILM FN

Greenland 2020 ‧ Akcja/Katastroficzny

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.