Dziś jest:
Wtorek, 7 grudnia 2021

Ludzie kwestionujący istnienie UFO są albo ignorantami, albo głupcami. Szukałem trzeciej możliwości, ale jej nie znalazłem.
/Stanton Friedman, światowy ekspert od UFO (1934-2019)/

Komentarze: 16
Wyświetleń: 7450x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 6 gru 2019 08:50   
Autor: FN, źródło: FN   

UFO: WSPÓŁPRACA OBCYCH ISTOT POCHODZĄCYCH Z RÓŻNYCH PLANET

Na Ziemię przylatują przedstawiciele obcych cywilizacji z wielu różnych miejsc wszechświata i światów równoległych. Wszystko wskazuje na to, że są oni ze sobą w kontakcie i bardzo często współpracują ze sobą. Widać to we fragmentach relacji o Bliskich Spotkaniach Trzeciego Stopnia.

 

Na takie wątki można natrafić w różnych źródłach czy relacjach ludzi, którzy trafili na pokłady dużych pojazdów używanych do podróży międzyplanetarnych. Ku ich zaskoczeniu okazywało się, że w pojazdach UFO znajdują się zupełnie różne istoty. Wyraźnie potrafią ze sobą współpracować, wykonywać wspólnie zadania związane z misją na Ziemi.

Przykłady można by mnożyć w nieskończoność, ale wystarczy przypomnieć dwa z nich. Jeden to historia Bliskiego Spotkania z UFO na Bałtyku z 1983 roku. Tam jeden z uczestników tego spotkania opisywał, że w oknach pojazdu stały zupełnie różne istoty.

 
 

Jego relacja znajduje się w naszej witrynie w serwisie youtube.

 

 

Kolejna historia pochodzi z naszego projektu KONTAKT. Jeden z naszych czytelników zauważył, że pojazd UFO sfotografowany w 2014 roku jest zdumiewająco podobny do potężnego statku matki, który opisał w swojej relacji o pobyciu na statku obcych w 1957 roku Niemiec Martin Wiesengrün.

 

 


On także relacjonował, że na statku-matce obcych istot z planety Aria spotkał zupełnie inne istoty pochodzące z innych niż Aria planet. Jeden z uczestników Projektu KONTAKT nabył właśnie książkę Martina Wiesengrün`a. Warto zaprezentować kilka rysunków, które znajdują się w książce.
 

 
 

 

 

 

Poniżej jeszcze rozmowa w sprawie historii Martin`a Wiesengrün`a.

 

 

 

Cały czas czekamy na przełączenie naszego serwera na szybszą i bardziej wydajną opcję. Mamy nadzieję, że to sprawi, że nie będzie kłopotów z otwieraniem serwisów. Czekamy na to już kilkanaście dni i miejmy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej. Prosiliście o ostatni LIVESTREAM - dajemy go poniżej, choć chcieliśmy dodać do niego rozmowy, które nie udało nam się wyemitować z powodów kłopotów technicznych (zbyt wolny serwer FN). Ten LIVESTREAM był tak naprawdę próbą techniczną emisji tylko przez youtube, a ten właściwy o tytule "PLANETA BUDDÓW" planujemy w najbliższych dniach, choć nie będziemy uprzedzać, o której godzinie się zacznie.

I jeszcze informacja dla osób, które zgłosiły się do nas z propozycją pomocy w tłumaczeniu - już niedługo dostaniecie od nas wiadomość na e-mail.

 

Komentarze: 16
Wyświetleń: 7450x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 6 gru 2019 08:50   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 12 gru 2019 13:03 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

jedno jest pewne:nie jesteśmy sami we wszechświecie :)

Sob, 7 gru 2019 18:31 | ocena: -3

Natenczas_Wojski | Załogant

Ja w jakieśtam rzadne UFO nie wierze bo jagby było ufo kędyś we świecie, to by o niem nąstop muwili i trombili we telewizji i w dzięniku by gadali w radjo. A tu redachtory nic nie muwjom i nie pokazujo, rzadne powarzne óczone tesz w to nie wjeżo. To mósi jest to tylko oszukaństfo i bzdura wierótna... Lódzie teras nie so takie ciemne, w zambombony nie pujdo. Wjency tsza nałuki, wykrztałcenia i tego, no ...rajconalizmu, a nie sie zajmywać bajdóżeniem!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 gru 2019 23:29 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Dłógo rzem pżemyśliwał co wama odżec na zażóty. Ludzią ta nigdy nie dogodzisz. Ironiom i sar... sakrazmę dóżo morzna wskurać, bynajmniej na Nałutilusie na foróm. Aleć czójne jinterlokótory wfszyćko zaras wyłapjo. Ji robjo wjelgo kortnowersje, bo niby cóś niemagratycnie sie wyrarzam... A ja trolgodytom jednakoworz nie jezdem. Pszeto czytelniką wintryny ino powjem krutko - rze pozdory mylo, a mondrej głowie dość dwje słowie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 gru 2019 19:04 | brak oceny

staryjuh | Załogant

@Natenczas_Wojski,
Ja tesz nie wieżę, że som tutej takie załoganci, rze otczytujom to na serjo!!!
???
Myślałem, że na tę stronę wchodzą tylko inteligentne (lub w miarę inteligentne) jednostki.
Hmmm... jednak Kapitan ZNOWU miał rację, martwiąc się tym, iż zbyt dużo osób ostatnio tutaj zagląda i niekoniecznie służy to rozwojowi tej strony... Miało być 300 osób, a jest 1300.
Tylko co zrobić? Zakazać?
To nie byłby głupi pomysł, chociażby z uwagi na to, że Kapitan nie chce być rozpoznawany/rozpoznawalny. A głupich ludzi nie brakuje... i nie wiadomo, co niektórym do łba strzeli...
Także...
... nie wiadomo...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 gru 2019 20:57 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Rze dórzo fhodzi to nje jezd źle. Zawdy cóś porzytecznego lizno.

Tak, że nie ma tego złego... itd. Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 15 gru 2019 17:35 | brak oceny

staryjuh | Załogant

@Natenczas_Wojski,
Fsumie racja. Ale gożej bendzie, jak zacznom zadawać pytania, na które to pytania, było milion odpowiedzi...
Nie wiem... nie wiem, ale słabo to widzę...

Sob, 7 gru 2019 09:07 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

a co z premą sai baba?gadaliście że pojedziecie do tego chłopczyka który to niby może być kolejną inkarnacją baby czyli premą :)
i co?
co do obcych na pewno wśród nich jest porozumienie by nie ingerować w rozwój żadnej cywilizacji.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 gru 2019 19:08 | brak oceny

staryjuh | Załogant

@sidhartha,
I nie pojechali...
Ja bym, na twoim miejscu, nie wierzył w te ich obietnice, tylko sam pojechał przekonać się..

Pt, 6 gru 2019 19:18 | ocena: + 2

staryjuh | Załogant

Wiecie, co jest w tym wszystkim najlepsze? Ano TO, że to są takie GŁUPOTY, które filozofom się nie śniły. ŚMIECH!
Tylko, że sprawa jest tego typu, iż TO SIĘ, kuźwa, układa w CAŁOŚĆ!
Gdyby spotkało się dwóch-trzech debili, to można by to podpiąć pod spisek.
Ale skoro tych osób jest więcej i generalnie mówią o tym samym, i opisują podobne rzeczy, no to trzeba się zastanowić, prawda?
Także każdemu pod rozwagę, ile Bozia rozumu dała, polecam pomyśleć, czy ci ludzie mówią/piszą szczerze, czy też zostali podstawieni, a może ktoś posądzi ich o chorobę psychiczną? Tylko na jakiej podstawie? Bo chyba nie na podstawie rozmowy Kapitana z tym człowiekiem, ani Michel'a Desmarquet'a, który opisał swoje doświadczenia?
Niektórym się coś tam w tych doświadczeniach nie zgadza, a ja pytam: - Byliście tam? I odpowiem, bez zbytniej urazy:
- W d... byliście i g... widzieliście.
I tyle chyba... cóż tu dalej pisać... Chyba tyle, że mnie parę lat temu wywaliło z ciała, widziałem Wenus z bliska i wiem, że to nie są głupoty.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 10 gru 2019 19:29 | brak oceny

sedarpl | Załogant

@staryjuh, Oczywiście, że to nie głupoty. Zgadzam się z Tobą.
Postaraj się pisać.. bardziej składnie - bo trudno się czyta Twój komentarz i trudno go zrozumieć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 gru 2019 18:50 | brak oceny

staryjuh | Załogant

@sedarpl,
KMWTW.OCB.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 16 gru 2019 10:51 | brak oceny

sedarpl | Załogant

@staryjuh,
Dzięki, teraz wszystko zrozumiałem ;-)

Wt, 10 gru 2019 22:33 | brak oceny

fenikste | Załogant

@staryjuh, Oczywiście że wszystkie te obserwacje i doświadczenia mają wspólny mianownik. Poza tym nikt nie traci zazwyczaj czasu na pierdoły zwłaszcza jak świetnie wie za kogo mogą go uważać po takich relacjach.

Dobrze że ludzie starają się odnaleźć prawdę jednak mało jest ludzi łączących różne fakty , zresztą jak je połączyć jak niewiele się wie o tym o czym już ludzie by coś wiedzieli gdyby nie jednostki decydujące o tym co ludzie wiedzą a raczej czego nie powinni wiedzieć.

Życie przeciętnego Kowalskiego opiera się na przedzieraniu się przez dany mu czas życiowy, w zasadzie nie ma człowieka który nie miałby kontaktu z czymś nadprzyrodzonym. Większość Kowalskich pomija takie informacje jako istotne skupiając się dalej na swoim życiu społecznym. Z jednej strony to dobrze z innej nie do końca , jednak w ogólnym rozrachunku lepiej że skupia się na życiu niż kopaniu w informacjach przez które może sobie napytać nieraz biedy.

Coraz bardziej skłaniam się do uzupełnienia mojego kanału yt nie o obserwacje bo tych będzie coraz więcej a i tak to nie pomoże w niczym.
A o konkretne łączenie faktów by przeciętny Kowalski którego to nie interesowało całe życie mógł mieć to logicznie połączone już od razu co wydaje mi się byłoby najlepszym rozwiązaniem ogólnie , a uwierzcie przedstawić coś przeciętnemu Kowalskiemu wcale nie jest prosto choćby miało się miliard dowodów ludzie skonstruowani są do odrzucania nienamacalnych dowodów, a w przypadku obcych nie będzie to możliwe jeszcze dość długo. Warto zatem przygotować na tą sytuację świadomość ludzką, przypuszczam że skróci to czas oczekiwania na to co dla mnie jest jasne.

Pt, 6 gru 2019 16:29 | ocena: + 2

rav.ok | Załogant

Dlaczego nie będzie informacji, o której godzinie rozpocznie się lifestream? Czy w późniejszym terminie będzie możliwość odsłuchania go?
Pozdrawiam całą Fundację i sympatyków "nieznanego ".

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

6 grudnia:// [...] Polecamy nowy wpis w Dzienniku Pokładowym - o Emilcinie i nie tylko...  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 5 gru 2021 09:03 | [...] Bardzo ciekawe zjawisko obserwowałem razem z moim bratem w nocy z 1 na 2 grudnia 2021 ok. 1.00 w nocy. Mieszkamy w podwarszawskich Łomiankach. Nagle mój brat zauważył, że na niebie pojawiło się silne białe światło. Zatrzymaliśmy samochód i wysiedliśmy z niego. Nie zdążyłem zrobić zdjęcia, kiedy światło nagle ruszyło i odleciało z ogromną prędkością w kierunku północnym. Wszystko trwało najwyżej 30 sekund i gwarantuje, że nie było gwiazdą czy satelitą. Moje dane do wiadomości fundacji [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 6 grudnia 2021 | Historia batalii o prawdę w sprawie spotkania Jana Wolskiego z UFO w Emilcinie wraz z publikacją materiału wideo Zbigniewa Blani-Bolnara „Zdarzenie w Emilcinie” z 1994 roku wkroczyła w zupełnie nową, fascynującą fazę. Pasjonaci UFO śledzący parszywą i zakłamaną próbę opluskwienia tego incydentu idiotyczną teorią o „Wawrzonku – mistrzu hipnozy” mają fantastyczną okazję spojrzeć uważnie w twarze ludzi...

czytaj dalej

FILM FN

ZDARZENIE W EMILCINIE - DOKUMENTACJA o Bliskim Spotkaniu III Stopnia z UFO w 1978 roku - ARCHIWUM FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.