Dziś jest:
Sobota, 18 września 2021

Podążajcie za tymi, którzy niosą światło!
/sumeryjskie przysłowie, przyp. FN/

Komentarze: 10
Wyświetleń: 8743x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 31 gru 2019 12:55   
Autor: FN, źródło: FN, www   

KRZYSZTOF JACKOWSKI O 2020 : W EUROPIE WYBUCHNIE REWOLUCJA I SPALĄ WAŻNY GMACH

W ostatnim dniu 2019 roku warto zaprezentować najnowsze wizje najlepszego polskiego jasnowidza, gdyż z naszego doświadczenia wynika, że wiele jego wcześniejszych wizji sprawdziło się, choć dopiero po czasie okazało się, co jasnowidz miał na myśli, kiedy przedstawiał wizje. Ale po kolei – kilka wybranych punktów z wizji K. Jackowskiego na 2020.

„Pierwsza rzecz jaka mi się kojarzy to długi budynek. Jest to budynek związany z czymś politycznym i chyba nie w Polsce. Ten budynek będzie płonął, wielki pożar. Może coś tam wybuchnie w tym budynku?” – to fragment dotyczący pożaru wielkiego budynku, który spłonie w wyniku rewolucji w Europie.

 

„Będzie się o tym dużo na świecie mówiło, dlatego, że będzie to ważny politycznie budynek gdzieś w świecie. To może być w początkowej fazie roku. Styczeń, luty. Nocą to się wydarzy. To będzie miało związek z wielkimi zamieszkami. Logicznie sugeruję, że to może być w Europie.”

 

„To może graniczyć ze słowem rewolucja, chociaż z tego nie musi wyniknąć rewolucja. Styczeń, luty. Każdemu z nas może się Francja kojarzyć z racji tego co się tam dzieje, ale to nie musi być Francja”

„W jakimś państwie zacznie się coś jak rewolucja. Żywność będzie rozdawana ludności. Tak jakby rząd upadł. Będzie rewolucja jakaś.”

„To się wydarzy w nocy, od jakichś protestów. Zgromadzenie ludzi, a w nocy to rozgorzeje i spłonie jakiś wielki budynek wagi państwowej. Gdzieś się to wydarzy tu w Europie. Stanie się to niepozornie. Duża rewolucja. Może źle to nazywam, zacznie się coś dużego. Będą potem żywność rozdawali tam ludziom. Czeka nas coś dużego w jakimś państwie. Nie wiem, w jakim.”

„Tam gdzie wybuchnie ta rewolucja to Unia Europejska będzie chciała wysłać wojsko, ale państwo, którego to dotknie, będzie się temu sprzeciwiało. Sam jestem ciekawy gdzie to może być” – podsumował Jackowskie.

Bliski Wschód i wojna

„Rok 2020 będzie rokiem bardzo niedobrym. Politycznie, na świecie, w Europie, ale też na Bliskim Wschodzie. Trump zdradzi Bliski Wschód. Cokolwiek miałoby to nie znaczyć poczułem, że Trump zdradzi Bliski Wschód. Postąpi jak Piłat. Przyzwoli na to, co się będzie działo na Bliskim Wschodzie, ale zrobi to w taki sposób, że decyzyjność Ameryki w tym temacie będzie znikoma.”

„2020 rok będzie rokiem bardzo brzydkim dla Bliskiego Wschodu. Mimo, że Ameryka jako pierwsza siła działająca na Bliskim Wschodzie wycofa się, będzie to znaczyło, że dają zgodę na to co się będzie tam działo. Niebezpieczeństwo na Bliskim Wschodzie otworzy się i potrwa do 2022 lub 2023 roku. Im bliżej 2022 i 2023 roku tym to się będzie bardziej nasilało. Od 2020 roku będzie się mówiło o powstającej groźnej wojnie kilku narodów na Bliskim Wschodzie. Iran na pewno tą wojną będzie też dotknięty.”

 „Trzy bardzo ważne rzeczy wydarzą się w 2020 roku na Bliskim Wschodzie. Trzy punkty zapalne i za każdym razem będzie z nich mogła wyniknąć poważna wojna. Pierwszy wydarzy się góra do marca.”

„Muszę użyć słowa wojna. Na Bliskim Wschodzie trwa już wojna od kilku lat i nic nie zapowiada, że się skończy. 2020 to są dwie dwudziestki. Dwie połowy równe. W mojej ocenie świat poszedł w złym kierunku. 2020 rok to jest rok, w którym moje słowo „wojna” znajdzie swoje usprawiedliwienie już od początku roku” – podsumował Jackowski.

Atak chemiczny na Izrael

„O cholera! Na Izrael w 2020 roku spadnie coś w rodzaju bomby chemicznej. Sama bomba nie wyrządzi szkód, ale to co z niej wyjdzie. Z tego się zrobi wielki bałagan na Bliskim Wschodzie.”

Wybory prezydenckie w Polsce

„Te wybory wygra na pewno Andrzej Duda. Opozycja totalna da kompletną plamę i będzie to mogło mieć związek z panią Kidawą Błońską. Przed wyborami wydarzy się coś takiego, że pani Kidawa Błońska straci na sile. O dziwo straci to przez opozycję. Dużo wskazuje na to, że jest wielka szansa iż pan obecny prezydent wygra wybory w pierwszej turze. Nawet sondaże okażą się nieprawdziwe. Wynik wyborczy nas zaskoczy. Obecny prezydent wygra z dużą przewagą w pierwszej turze. Opozycja sama sobie zaszkodzi.”

Pogoda

„Mam takie wrażenie, że pogoda, zima, będzie taka bardzo umiarkowana. Lekki podmuch zimy w pierwszej fazie stycznia po czym od połowy stycznia czeka nas nostalgiczne przedwiośnie. Bez powrotu zimy, nudna pogoda.”

Rząd PiS

„W 2020 roku zauważymy coś bardzo dziwnego w polityce obecnego rządu. Rząd wbrew rozumieniu obserwatorów będzie robił dużo żeby poróżnić się z Unią Europejską. Nie to, że będzie się kłócił z UE, ale będą takie decyzje, z których Unia nie będzie zadowolona. Wręcz przeciwnie, UE będzie miała do tego rządu pretensje” – stwierdził jasnowidz Krzysztof Jackowski.

„W trakcie tego będzie można zauważyć, że rząd robi to celowo. Ma to związek z polityką międzynarodową i jest dużym ukłonem dla Stanów Zjednoczonych. Niektórzy się będą mogli dopatrywać w decyzjach rządu tego, że Polska jest klinem politycznym w UE. I to będzie dyktowane przez Amerykanów. Tak mi się wydaje.”

„Kojarzy mi się już od wiosny duży problem z rolnictwem w Polsce. Rolnicy z powodu jakiejś decyzji zaczną mocno protestować. Natomiast rząd będzie też protestować w stosunku do UE i będzie zarzucał UE, że polskie rolnictwo celowo jest hamowane.”

Kryptowaluty

„Co było dobrego z nimi dla inwestorów, to już za nimi. Kryptowaluty w 2020 roku dużo stracą.”

Katastrofa samolotu w Polsce

„Nie powinienem tego mówić, ale w Polsce kojarzy mi się katastrofa samolotu. Będzie miało to związek z błędem nawigacji. To będzie procedura lądowania albo startu i będzie to błąd nawigowania samolotu.”

Odkrycie medyczne

„W 2020 roku wydarzy się nieprawdopodobne, przełomowe odkrycie związane z DNA. Będzie to miało związek z tym, że znajdzie się klucz, po którym będzie można z DNA wyczytać złożoność ewentualnej choroby na przyszłość. Znając to będzie można tej chorobie zapobiec. To będzie przełomowe, bo da możliwość zapobiegania czemuś, co jest zakodowane w organizmie, ale jeszcze się nie wydarzyło.”

Nowa forma pamięci wykorzystująca wodę

„To w cale nie musi się wydarzyć w 2020, ale kojarzy mi się, że będzie przełom jeżeli chodzi o pamięć. Kompletnie tego nie rozumiem. Będzie to nowa technologiczna pamięć i będzie to… sprasowana woda. I będzie to doskonała pamięć dla elektroniki.”

Poniżej jego materiał zamieszczony w serwisie youtube.com

 

 

Drodzy fani serwisów FN! Końcówka roku to walka o to, aby strony otwierały się płynnie. Na początek ważna informacja – mamy już większą pamięć na serwerze, która została opłacona z budżetu FN.


Czy to sprawiło, że strony otwierają się szybciej? Nie. ;) Ale system jeszcze nie widzi nowych, większych możliwości serwera - to informacja od naszego operatora. Prawdopodobnie 2 stycznia strony zostaną na kilka godzin wyłączone, aby z pozycji serwera na nowo przeinstalować całe oprogramowanie. Zajmie to sporo czasu, ale… jest szansa, że kłopoty z otwieraniem się serwisu zostaną rozwiązane. Jest postęp.

Pozdrawiamy Was z Bazy Fundacji Nautilus, gdzie w ostatnich godzinach tego roku postanowiliśmy znaleźć ważną książkę do tekstu o UFO, który ukaże się za kilkanaście godzin… ;)

 

I na koniec: życzymy Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!


Komentarze: 10
Wyświetleń: 8743x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 31 gru 2019 12:55   
Autor: FN, źródło: FN, www   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 5 sty 2020 14:50 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Wypada tylko życzyć z Nowym Rokiem żeby podwarszawska Baza FN, wraz z Archiwami, rozrosła się do rozmiarów przedstawionych na zdjęciu :-]. Oby tylko areał działki na to pozwolił... Pozdrowienia dla Kapitana i Załogi!

Sob, 4 sty 2020 15:50 | ocena: + 1

Gajela | Załogant

Kochani, patrzę na twarz Pana Krzysztofa Jackowskiego i widzę niepokojącą asymetrię. Panie Krzysztofie proszę zadbać o swoje serce!... Ono jest najważniejsze... Uszkodzony czakram serca może być przyczyną nie zawsze trafnych wizji. Po co, aż tak się wysilać i nadmiernie eksploatować swoje serce. Niech ten rok tu i teraz, zainteresowanym mija spokojnie i powoli, w zdrowiu i przede wszystkim osobistym szczęściu...

Wt, 31 gru 2019 16:17 | brak oceny

etrebil | Załogant

Żaden kraj, w tym także Polska nie poradzi sobie sama. Naszym domem jest UE, ale i szeroko pojęta Europa. Nie ma żadnej "polskiej alternatywy", "polskiej specyfiki".
Nasza cywilizacja to ciągłe kryzysy, wojny, rewolucje. My ludzie tak definiujemy cywilizacyjny postęp.
Polacy muszą się nauczyć szanować prawo, pracować godnie a nie niewolniczo i współpracować między sobą i innymi. Pamiętam jak jesienią 2013 roku nikt nie przewidywał wojny w 2014 r. (rocznica wybuchu IWŚ) wybuchły dwie (Rosja i ISIS) plus kryzys imigracyjny. W 2014 r. naruszono geopolityczny ład i rozpoczął się proces odwrotu od demokracji w kierunku ludowego chaosu i kurs autorytarny. Kryzys klimatyczny to pogłębi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 31 gru 2019 17:11 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@etrebil, Tak zgadzam się z Tobą ...nie ma pojęcia "nasza, wasza, moja" ...Nasza Ziemia jest naszym wspólnym domem, wraz z żyjącymi z nami Zwierzętami, a każdy człowiek jest bratem lub siostrą ...dopóki tego nie zrozumiemy jako ludzkość, to zapomnijmy o technologii latających spodków a co dopiero o duchowości czy wiedzy Obcych, która jawi nam się jak swoista magia. Pozdrawiam

Wt, 31 gru 2019 13:15 | ocena: + 5

-relatysta | Załogant

Kamień z serca mi spadł.
Wielkie dzięki za przepowiednie co do Pana Dudy, teraz wiem na pewno że przegra - tak jak przegrał lansowany przez Pana Patryk Jaki.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 5 sty 2020 14:53 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Ja natomiast przewiduję, że w maju będziesz mieć bardzo smutną paszczę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 5 sty 2020 18:16 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Natenczas_Wojski, Czy ja Cię w czymś obraziłem że starasz się mnie urazić?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 6 sty 2020 00:31 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Nachalne lansowanie tematów czysto politycznych, takież wypowiedzi, jawne i toporne okazywanie swych stricte politycznych sympatii i antypatii, tego rodzaju gromkie manifesty (także te "prawicowe") - zawsze bardzo raziły mnie na tym portalu. Uważam je za prostactwo i zaśmiecanie forum. Cieszę się, że Nautilus odszedł obecnie od tego rodzaju gorących zwarć, które wcześniej się trafiały. Ta strona służy innym tematom, zagadnieniom i inaczej ma sprofilowane cele. Zostałem wywołany do odpowiedzi więc mówię: tak, obruszyłem się nieprzyjemnie dotknięty Twoją wypowiedzią, gdyż odebrałem ją jako intencjonalnie napastliwą. Chciałeś bardzo "przywalić komuś" tym postem, przecież to widać...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 6 sty 2020 09:55 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

@Natenczas_Wojski, Absolutnie się zgadzam z Twoim stanowiskiem co do obecności polityki na stronach Fundacji. Jest to co prawda walka z wiatrakami ale jakże słuszna...
Mój udział w odpolitycznianiu stron duchowo/poznawczych, występuje również pod filmami Pana Jackowskiego, którego nota bene bardzo szanuje i cenie - kupuje Jego książki, oglądam "aktywnie" wszystkie filmy...
Jednocześnie piszę w komentarzach by nie mieszał polityki - swych sympatii/fobii politycznych, personalnych do tematyki która jest ponad ten grajdołek.
Oparłem się na fakcie wyborczym, ale może faktycznie niestosownym na stronach Fundacji.
Co nie zmienia faktu że Twe niestosowne słowa/słowo są dla mnie personalną urazą którą chciałbym w przyszłości uniknąć.
Pozdrawiam w Nowym Roku.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

18 września: [...] Koronawirus ewoluuje, aby skuteczniej atakować - przekonują naukowcy z USA. Mgiełka oddechowa (tzw. aerozol) jest zdecydowanie główną drogą, którą rozprzestrzenia się SARS-CoV-2. Nowe warianty wydają się ewoluować w ten sposób, aby łatwiej unosić się w powietrzu. W przypadku wariantu Alfa naukowcy znajdują od 43 do 100 razy więcej wirusa wokół zakażonej osoby, niż wtedy, gdy krążył jeszcze oryginalny SARS-CoV-2. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 7 wrz 2021 05:58 | [...] To była eskadra pięciu świateł poruszających się z dużą prędkością gęsiego w idealnie równych odległościach. Następnie światła się zatrzymały na kilka sekund, a potem po kolei połączyły w jeden punkt świetlny, który jest widoczny na filmie. Niestety udało mi się sfilmować tylko ostatnią fazę tego zjawiska. Patrzyłem jak urzeczony i minęło trochę czasu, nim dotarło do mnie, że przecież mogę to zarejestrować. Zjawisko uchwyciłem z okna mojego mieszkania, na rogu ulic Mlądzkiej i Łukowskiej...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.