Dziś jest:
Środa, 20 stycznia 2021

Czy kiedyś przybędą nam z pomocą? Absolutnie nie, jeśli nie będziemy gotowi. Jako ludzkość - nie jednostki.
/Jim Maars, amerykański ekspert od zjawiska UFO/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 3943x | Ocen: 36

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Pon, 10 luty 2020 09:42   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY INCYDENT ‘TIC-TAC’ JEST POD KONTROLĄ AMERYKAŃSKIEJ ARMII?


Ekspert i były pracownik wywiadu Mike Turber twierdzi, że Amerykanie sztucznie wprowadzili do mediów sprawę słynnej obserwacji ‘Tic-Tac’ z 2014

 


Donald Trump pogardliwie wyrażał się o UFO ze słynnego incydentu „tic-tac” i podkreślał, że on w UFO nie wierzy. Na świecie mimo tego jest wiele osób, które lansują tezę o tym, że UFO ‘Tic-Tac’ jest tajnym projektem amerykańskiej armii. Tak od dawna twierdzi Mike Turber , były ekspert wywiadu USAF. Podkreślił, że sztuczne wprowadzenie sprawy tej obserwacji UFO ma na celu doprowadzenie do zatuszowania możliwości technologicznych, które posiada amerykańska armia.Były ekspert wywiadu USAF dodał, że Donald Trump specjalnie szydził z UFO typu tic-tac, aby w sposób podświadomy przekazać ludzkości komunikat o potędze i supremacji Stanów Zjednoczonych.

W 2004 r. Piloci amerykańskiej marynarki wojennej mieli okazję obserwować tajemniczy obiekt latający, który poruszał się z zawrotną prędkością naruszając wszelkie prawa fizyki. Znany szerzej jako incydent UFO „tic-tac” obserwacja dziwnego obiektu sprawiła, że ​​wielu ludzi zaczęło uważać zjawisko UFO za udowodnione. My także należymy do tej grupy (przyp. FN).

Ale ostatnio Mike Turber, były ekspert wywiadu Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych utrzymuje, że to UFO faktycznie jest tajnym projektem US ARMY.

Turber utrzymuje, że prezydent Donald Trump wie o tym tajnym projekcie wojskowym. Twierdzi również, że Donald Trump użył tego pojazdu w listopadzie 2017 r. przeciwko Korei Północnej, aby pokazać potęgę Stanów Zjednoczonych, co wystraszyło Kim Dzon Una.

W niedawnej rozmowie z Daily Star Turber argumentował, że prezydent wydał rozkaz, aby UFO ‘Tic-Tac’ zastosować jako pokaz siły, który szybko wyleczył koreańskiego przywódcę z planów testów nuklearnych.

„W tym czasie chciał pokazać Kimowi, że jest zdolny do wszystkiego, włącznie z użyciem najbardziej zaangażowanych technologicznie pojazdów latających. I ten cel osiągnął w 100 procentach” - powiedział Turber.
Kilka miesięcy temu pojawiła się kolejna teoria spiskowa na kanale YouTube „Trzecia faza księżyca”. Zgodnie z nią ​​incydent z Tic-Tac UFO jest dowodem na to, że armia USA posiada pojazdy antygrawitacyjne. Blake Cousins, który prowadzi ten kanał YouTube również twierdził, że wojsko amerykańskie posiada wiele obiektów latających, które są w stanie wykorzystywać technikę antygrawitacyjną.

 

Publikujemy tę informację, choć od razu uprzedzamy, że całkowicie nie zgadzamy się z teoriami „genialni amerykańscy wynalazcy wojskowi robią UFO w podziemnych warsztatach”. Wiele razy mieliśmy o tej sprawie okazję rozmawiać w Stanach Zjednoczonych z naszymi amerykańskimi kolegami. Wojsko amerykańskie jest na etapie wlewania ropy naftowej do coraz bardziej potężnych silników, ale nic ponad to. Incydent Tic-Tac to naszym zdaniem 100 procentowany dowód na to, że w naszej przestrzeni powietrznej pojawiają się obiekty UFO, które nie są zrobione ludzką ręką.

Komentarze: 9
Wyświetleń: 3943x | Ocen: 36

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 3/5


Pon, 10 luty 2020 09:42   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 12 luty 2020 12:30 | ocena: + 1

paull | Załogant

Kazdy wierzy w to co chce. Wierzy bo faktow jako takich niestety zadnych przytoczyc sie w tych sprawach prawie,ze nie da wiec pozostaja domysly i takie jak tu dyskusje. Ciekawe skad inad..
To,ze Niemcy robili zaawansowane eksperymenty podczas drugiej wojny swiatowej nie ulega zadnej watpliwosci. Dlatego tez zreszta cale rzesze (trzecie :) ) naukowcow zmienilo po wojnie pracodawce i kontynuowalo swoje projekty pod innym nazwiskiem ale juz dla usa. Nasa zawdziecza naprawde wiele niemieckim naukowcom i ich osiegnieciom.
To,ze amerykanie (ale przeciez nie tylko...) nie robia zadnych prac i postepow technologicznych w swojej armii ,,dolewajac jedynie rope do odrzutowcow " ... jest mysleniem skrajnie naiwnym....
Robia to bez dwoch zdan tak jak i inne armie swiata i nie beda sie za szybko dzielic swoimi sukcesami oficjalnie bo to zwyczajnie bez sensu i nie w ich interesie...
Jedno jest pewne.Niezidentyfikowane obiekty sa widywane ale juz ich pochodzenia nijak stwierdzic sie nie da. Jestem sklonny przychylic sie do tezy ,ze znakomita wiekszosc z nich (jesli nie wszystkie) to mimo wszystko dzielo rak ludzkich lub dajace sie wyjasnic w ten lub inny sposob i jesli nie dzis to wkrotce zjawiska.
Niczego jednak nie wykluczm starajac sie miec otwarty umysl...

Wt, 11 luty 2020 14:00 | brak oceny

MrGreen | Załogant

'Tic-tac' jest tym samym co pojazdy, którymi poruszają się postacie opisane przez Michel Desmarquet w książce "Misja" wysłuchałem całej na YT. Potem obejrzałem materiały dotyczące sprawy 'tic-tac' Dla mnie to jest właśnie to.

Wt, 11 luty 2020 13:28 | ocena: + 2

Einstein | Załogant

Akurat interesuję się i to w sposób zaawansowany tematyką eksperymentów militarnych III Rzeszy, itd.. Były wtedy rzeczywiście jakieś próby zbudowania pojazdów w kształcie dysków. Ale tu sprawa jest prosta- piloci niemieckich maszyn: Messerschmitt widywali U.F.O. , wiedzieli że pojazdy te nie pochodzą z tego świata- ale to była wiedza tajemna i tak pozostało do dzisiaj! W czasie II wojny światowej piloci zarówno Aliantów jak i hitlerowcy często widywali przeważnie ogniste kule, ale były przypadki napotykania ufo już zmaterializowanych cześciowo, czyli w kształcie dysków. I na podstawie świadków naocznych, zeznań pilotów próbowano budować takie pojazdy, ale TU NIE MA MOWY O JAKICHŚ SPECJALNYCH NAPĘDACH, JUZ NIE WSPOMINAJĄC O NAPĘDACH ANTYGRAWITACYJNYCH!:] To były normalne eksperymentalne pojazdy w kształcie dysku z silnikami praodrzutowymi!:] W roku 1939r. byl przeprowadzony pierwszy test silnika odrzutowego, bardzo prymitywnego. I potem te konstrukcje były zakładane w owych dyskach i ot cała tajemnica!:] pojazdy te ulegały licznym katastrofom, zginęło wiele niewinnych pilotów oblatujacych te wydmuszki "ufo". Ale trzeba tu dodać, że amerykanie, alianci w tym czasie robili to samo, też eksperymentowali z takimi pojazdami, nie wiedząc, że przepaść technologiczna do prawdziwych pojazdów U.F.O. to "lata świetlne"! Po wojnie dalej amerykanie kontynuowali budowe dysków w strefie 51. Natomiast pomimo upływu lat do dnia dzisiejszego napęd antygrawitacyjny dla ludzkosci to "science fiction" i tak pozostanie jeszcze przez hipotetycznych pare set lat, których nie będzie ponieważ świat jaki znamy dzisiaj wkrótce zostanie unicestwiony, przestanie istnieć na skutek wojny nuklearnej- SAMOBÓJSTWO! Oczywiście nie musi tak być, jesli OBCY po raz kolejny w historii "uratuja nam dupę" przed zagładą... Ot ludzkość- dumny gatunek, który zabija sie nawzajem-[ wojny, konflikty zbrojne], zabija zwierzęta w sposób wyjątkowo okrutny, zabija dzieci nienarodzone-ABORCJA to cięzki temat, nie chodzi o przypadki wyjątkowe gdzie zagrożone jest życie kobiety, czy nieodwracalne wady płodu- bo to wtedy EUTANAZJA jest niezbędna, powiem wiecej dla dobra matki i dziecka-KONIECZNA i USPRAWIEDLIWIONA.., ale EUTANAZJA! POD ZNIECZULENIEM DLA DZIECKA NIENARODZONEGO, a nie to co się teraz wyprawia-BARBARZYŃSKIE ZABIJANIE I TO W TAK BRUTALNY SPOSÓB- NIEWYOBRAŻALNE CIERPIENIE TYCH NIENARODZONYCH DZIECIĄTEK! Nasi praprawnukowie będą wstydzic się za swoich praprzodków, że dopuszczali się takich okrucieństw!

Wt, 11 luty 2020 03:49 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

Moim zdaniem członkowie Fundacji Nautilus wykazują się wielką ignorancją zakładając, że armia USA nie posiada pojazdów wyglądających jak UFO i działających w oparciu o technologię oficjalnie nieznaną opinii publicznej.

Czy wy myślicie, że rozwijają się tylko komputery, smartfony i technologia informatyczna, a w wojsku postęp technologiczny się zatrzymał? Dziwnym trafem od czasu pojawienia się odrzutowców i pierwszych laserów w wojsku wiele lat temu jakoś nic nowego się nie pojawia, podczas gdy inne dziedziny technologi rozwijają się w niesamowitym tempie (komputery i elektronika). Na pewno wojsko takich krajów jak USA ma bardzo zaawansowane technologię o których ludzie nie wiedzą. I jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że znaczna część UFO, nie wszystkie oczywiście, ale znaczna to tak naprawdę pojazdy wojskowe Ziemian.

Pon, 10 luty 2020 18:50 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

"Wojsko amerykańskie jest na etapie wlewania ropy naftowej do coraz bardziej potężnych silników, ale nic ponad to. " tak samo mowicie ze chemtrailsy nie istnieja bo jeden wojskowy nie truje. to wedlug waszej pokreconej logiki nikt nikogo nie zabija bo ja nikogo nie zabilam. kazdy wie ze armia usa ma pojazdy ufo. szkoda tylko ze fundacja zachowuje zamkniety umysl w tych sprawach. ale to dobrze dla usa bo przynajmniej nikt im nie przeszkadza skoro nikt nie wierzy ze maja ufo pojazdy

Pon, 10 luty 2020 11:24 | ocena: + 6

Romeo | Załogant

Mike Turber to nikt inny jak "pospolity troll" mający za zadanie ośmieszyć, skompromitować wszystko co związane z U.F.O. Te pojazdy napotkane przez pilotów miały co najmniej napęd antygrawitacyjny, przypomnijmy tylko [jak relacjonowali piloci] "odbijały sie jak piłeczki pingpongowe od niewidzialnych ścian" itd.. Nasze PRAWO CIĄŻENIA miały za nic.. Ludzkość jeszcze długo, długo nie posiądzie takiej technologii. Jeśli ludzkość nie odstąpi od tyrani nienawiści, wojen i paradygmatu-iż najnowsze technologie mają być wykorzystywane w celach militarnych, to nigdy nie dojdziemy do technologii np. "TIC-TAC" z prostej przyczyny- prędzej dojdzie do wojny nuklearnej- TAK!!! BĘDZIE WOJNA NUKLEARNA JEŚLI NIE OPAMIĘTAMY SIĘ! JEŚLI NIE ODSTĄPIMY OD ZBROJEŃ! Michaił Gorbaczow ostrzega świat przed armagedonem, apeluje o likwidację broni nuklearnej. Tylko cywilizacje bardzo prymitywne, o bardzo niskich wibracjach [jak np. ludzkość na planecie Ziemia] wykorzystują ładunki nuklearne jako BROŃ DO ZABIJANIA! Każda inna wyższa cywilizacja nigdy nie użyje atomu jako broni.

Pon, 10 luty 2020 10:16 | ocena: + 2

arturu | Załogant

Daleko USA do takiej technologii jak "Tic-Tac". Nigdy w to nie uwierzę. Mogą co najwyżej z kałachem polatać, lub dronem postrzelać, i to jest max.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 10 luty 2020 18:51 | ocena: -2

magdakowalska48 | Załogant

@arturu, i o to im chodzi zebys nie wierzyl. spij dalej a jak sie obudzisz to z reka w nocniku

Wt, 11 luty 2020 03:42 | brak oceny

Caoii | Załogant

@arturu,


Moim zdaniem Twoje podejście jest bardzo naiwne. Przecież podobno już podczas II wojny światowej Niemcy skonstruowali UFO latający spodek z prawdopodobnie napędem antygrawitacyjnym. Haunebu UFO. A to było ponad 70 lat temu. Myślisz, że wojsko Amerykańskie nie rozwija technologii i przez tyle lat nic ciekawego nie wynaleźli? Nie dziwi Cię to, że oficjalna technologia wojskowa zatrzymała się na odrzutowcach i pierwszych laserach i od wielu lat żadna nowa technologia się nie pojawia?

Wojsko USA na 99,99% ma technologię o wiele bardziej zaawansowaną niż to pokazuje opinii publicznej. Co oczywiście wcale nie wyklucza tego iż część UFO to faktycznie pojazdy obcych.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wygląda na to, że w Brazylii pojawiły się aż dwa nowe warianty koronawirusa, który - jak się wydaje - zmutował w obrębie białka kolca. Na razie dostępne są tylko informacje na temat sekwencji genomu, natomiast nie wiadomo jeszcze, co te zmiany oznaczają jeśli chodzi o zakaźność, patogeniczność oraz skuteczność szczepionki czy testów diagnostycznych. Więcej o tym w dziale FN24 - zapraszamy do lektury! [....]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI W NAJNOWSZYM TELEDYSKU GRUPY KOKON 'WIDZĘ JASNO'

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.