Dziś jest:
Czwartek, 13 sierpnia 2020

Ziemia więcej mówi nam o nas niż wszystkie książki./Antoine de Saint-Exupery/

Komentarze: 25
Wyświetleń: 5687x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 21 kwi 2020 06:29   
Autor: FN, źródło: CNN   

CZY SPEŁNI SIĘ WIELKIE PROROCTWO DOTYCZĄCE ROKU 2020 ZAPOWIADAJĄCE UPADEK REŻIMU KOREI PÓŁNOCNEJ?

W ramach Fundacji Nautilus funkcjonuje projekt Messing, który zajmuje się docieraniem do ludzi o niezwykłych zdolnościach pozazmysłowych, koordynowaniem grupy jasnowidzów zajmujących się analizą wydarzeń przeszłych, teraźniejszych i przyszłych, a także oczywiście gromadzeniem wiedzy o przepowiedniach. O tym, że przykładamy do tego projektu wyjątkową wagę niech świadczy to, że posiada on zupełnie własną witrynę www.messing.org.pl


Pod koniec ubiegłego roku nasi koledzy z projektu Messing publikowali w tym serwisie przepowiednie różnych jasnowidzów dotyczące roku 2020. Wszyscy podkreślali, że będzie absolutnie przełomowy jeśli chodzi o historię naszej planety, ale były wspomniane różne konkretne wydarzenia, które miały mieć miejsce. Jednym z takich, który pojawiał się w absolutnie wszystkich przepowiedniach jasnowidzów była śmierć Kim Dzong Una i przewrót w Korei Północnej.


Ponieważ jest to kraj posiadający broń atomową, więc w sposób oczywisty jest potężne zagrożenie dla bezpieczeństwa naszej planety. 21 kwietnia 2020 świat obiegła informacja, która wydaje się potwierdzać realność spełnienia się tej wizji.


Przywódca Korei Północnej, Kim Dzong Un, ma znajdować się w krytycznym stanie po niedawno przebytej operacji - twierdzi urzędnik amerykańskiego rządu. O sprawie informuje CNN i potwierdzają to źródła wywiadu Korei Południowej.
   

CNN zwrócił się o komentarz do CIA i Departamentu Stanu oraz starał się o informacje od Koreańczyków z Południa.

-Zbieranie danych wywiadowczych z Korei Północnej jest niezwykle trudne. To jeden z najtrudniejszych celów wywiadu amerykańskiego - wyjaśnił jeden z ekspertów.

Rząd Korei Południowej poinformował, że bada te doniesienia i nie może na razie ich potwierdzić. Anonimowe źródła w Seulu twierdzą, że stan zdrowia Kim Dzong Una nie jest poważny.Kim Dzong Un niedawno był nieobecny na obchodach urodzin swojego dziadka, które miały miejsce 15 kwietnia, co wywołało spekulacje na temat jego potencjalnie złego samopoczucia. Północnokoreański dyktator był widziany cztery dni wcześniej na spotkaniu rządowym.

Inny amerykański urzędnik powiedział stacji CNN, że obawy o zdrowie Kima są wiarygodne, ale określenie tego w jak ciężkim stanie znajduje się przywódca Korei Północnej, jest trudne do dokładnego oszacowania.
Kim Dzong Un z poważnymi problemami zdrowotnymi

Daily NK, internetowa gazeta z siedzibą w Korei Południowej, która koncentruje się na przekazie doniesień z Korei Północnej, podawała informacje świadczące o tym, że Kim Dzong Un przeszedł operację serca 12 kwietnia. Szczegóły dotyczące zabiegu nie są znane.

Kim został poddany operacji serca z powodu "nadmiernego palenia, otyłości i przepracowania”, a po tej procedurze otrzymuje leczenie w swojej willi w hrabstwie Hyangsan. Po kilku dniach oceniono, że stan Kima poprawił się, a większość zespołu medycznego, który go leczył, wróciła do Pjongjangu i tylko część z lekarzy pozostała, aby nadzorować jego powrót do zdrowia.
Rząd Korei Południowej poinformował, że bada te doniesienia i nie może na razie ich potwierdzić. Anonimowe źródła w Seulu twierdzą, że stan zdrowia Kim Dzong Una nie jest poważny. Podobny pogląd wyraził cytowany przez agencję Reutera przedstawiciel Wydziału ds. Kontaktów Międzynarodowych Komunistycznej Partii Chin.

Historycznie jednak nieobecność przywódców Korei Północnej na oficjalnych paradach i wydarzeniach wzbudza podejrzenia. Po nieobecności Kim Dzong Ila na paradzie z okazji 60. rocznicy powstania Korei Północnej w 2008 r. pojawiło się wiele pogłosek, że jest on w złym stanie zdrowia. Później ujawniono, że doznał udaru mózgu, po którym jego stan zdrowia pogarszał się aż do śmierci w 2011 r.Kim Dzong Un zniknął już raz na ponad miesiąc w 2014 r., co również wywołało spekulacje na temat jego problemów zdrowotnych. Po powrocie, na zdjęciach udostępnianych przez oficjalne kanały koreańskie prezentował się z laską. Kilka dni później wywiad Korei Południowej poinformował, że według zgromadzonych przez nich danych, Kim Dzong Un przeszedł zabieg usunięcia torbieli z kostki.

Korea Północna ściśle kontroluje wszelkie informacje dotyczące swojego przywódcy, który jest traktowany prawie jak bóstwo w tym kraju. Jego nieobecność w oficjalnych mediach państwowych często wywołuje spekulacje i pogłoski o jego zdrowiu. Korea Północna nie ma wolnej prasy i często pozostaje informacyjną "czarną dziurą". Analitycy polegają w dużej mierze na skanowaniu państwowych przekazów medialnych i filmów propagandowych.


Przygotowujemy naszą Bazę FN i okręt Nautilus nie tylko do wiosny, ale także coraz trudniejszych sytuacji związanych z zaistnieniem najbardziej czarnych scenariuszy dotyczących nadchodzącego kryzysu wywołanego falą pandemii koronawirusa. Wkrótce napiszemy o sprawie więcej. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia o obserwacjach UFO, w tym filmy. Niestety przez ostatnie wydarzenia musieliśmy znowu o kilkaście dni przesunąć datę publikacji tekstu o UFO, w którym pokażemy materiały przysłane przez czytelników serwisu – niektóre bardzo ciekawe.
Na koniec jeszcze jedna wiadomość, którą dostaliśmy na naszą pocztę.

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Tuesday, April 21, 2020 6:53 AM
To: FN
Subject: Czy słyszeliście o setkach martwych ptaków na ulicach wielu miast Europy?

Witam Fundację,
Mam nadzieję, że już wiecie o ciekawym i zupełnie niewyjaśnionym fenomenie, który został zauważony w Europie. Ginie bardzo dużo ptaków, które masowo spadają na ziemię. Według świadków, którzy widzieli konające zwierzęta sprawiają one wrażenie, jakby miały kłopoty z oddychaniem. W Grecji w Atenach znaleziono tysiące martwych jaskółek w ciągu ostatnich trzech dni na ulicach Aten, na wyspach Morza Egejskiego i wokół jeziora w pobliżu portu morskiego Naupliya na Peloponezie.  Do podobnych incydentów dochodzi niemal od początku 2020 roku.
O tym samym piszą niemieckie media. Całe martwe stada spadające na ziemię znaleziono w Westerwald, Nadrenii - Palatynacie oraz w środkowej części Hesji na zachodzie Turyngii. Bardzo dziwny efekt następuje tuż przed śmiercią ptaków, o czym mówili świadkowie. Ptaki nie bały się obecności ludzi i odmawiały jedzenia, jeśli ktoś próbował je karmić. Często oczy były zamknięte i można było odnieść wrażenie, że mają problemy z oddychaniem.
Załączam link do materiału, jak wyglądało to zjawisko w Rzymie w Grecji.
Pozdrawiam
[…]
Korea Północna. Kim Dzong Un pojawił się publicznie. Po raz pierwszy od 20 dni /informacja z 2 maja 2020/

Kim Dzong Un po raz pierwszy od blisko trzech tygodni pojawił się publicznie. Przywódca Korei Północnej przeciął wstęgę podczas ceremonii otwarcia fabryki nawozów - poinformowała państwowa agencja KCNA. Dzong Un nie pojawiał się publicznie od 11 kwietnia, kiedy przewodził obradom biura politycznego rządzącej partii. Spekulacje o jego stanie zdrowia zaczęły narastać (w mediach pojawiały się m.in. informacje, że jest chory lub nie żyje) po tym, jak 15 kwietnia w rocznicę urodzin Kim Ir Sena (swojego dziadka i założyciela Korei Północnej) nie pojawił się na uroczystościach w Pjongjangu. Amerykańska stacja CNN podała wówczas, że przywódca komunistycznej Korei przejść miał operację serca, a jego stan jest poważny.


Komentarze: 25
Wyświetleń: 5687x | Ocen: 15

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 21 kwi 2020 06:29   
Autor: FN, źródło: CNN   


Komentarze (25)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 24 kwi 2020 21:10 | brak oceny

de press | Załogant

no nie wiem ,ten Kim ma jednak jakieś zasługi ,na świecie np. jest problem pandemia wręcz z nadwagą ,a tu proszę ,jak pokazuja zdjęcia z Pyongyang wszyscy posiadaja wspaniała szczupłą sylwetkę i gdy nie pracują, to tańczą!I to ma być zły przywódca? A my zamiast Go obrażać,lepiej MSZ podpisałoby umowę na kulturalny kurs na powiedzmy 6 mcy dla naszych tłuściochów z podwyższonym cholesterolem.Potem wraca tu szczupły gość na dodatek mówiący z pamięci wszystkie dzieła Kimów w obcym sobie języku hehe

Pt, 24 kwi 2020 16:43 | ocena: + 1

speedy29 | Załogant

No i bardzo dobrze! Niech "kopnie w kalendarz "

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 kwi 2020 17:36 | ocena: -1

Gorki73 | Załogant

@speedy29, Witaj ! mnie bardzo ciekawi, gdzie lub kim zostanie po ponownej Reinkarnacji? Masz propozycje :)

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 26 kwi 2020 22:02 | brak oceny

Vrill | Załogant

@Gorki73, mam z tym pewien zgryz... do niedawna dręczył ludzi i żyło mu się wyśmienicie. Teraz przez wiele wcieleń będzie się rodzić jako istota dręczona lecz nieświadoma swoich przewinien


Czy w "Gra w Reinkarnację" ma sens tylko w tamtym świecie w którym wszystko wiemy co jak i dlaczego?Sam musiałem nieŹle nabroić w swych poprzednich żywotach skoro w pakiecie do wielodzietnej, ubogiej rodziny z problemem samowyniszczania i odchyłami religijnymi dostałem głębokie pokłady empatii.

Sob, 2 maj 2020 12:18 | ocena: + 1

speedy29 | Załogant

@Gorki73, Może psem (w Chinach

Śr, 22 kwi 2020 19:50 | ocena: + 1

Janusz777 | Załogant

Warto wiedzieć że astrologicznie 2020 to naprawdę niezwykły rok!!
13 stycznia miała miejsce koniunkcja Saturna,Merkurego,Plutona i Słońca i Ceres w 22-23 stopniu Koziorożca.5 kwietnia miała miejsce koniunkcja Jowisza i Plutona w 25 stopniu Koziorożca, przy jednoczesnym przemierzaniu Plejad przez Wenus.Z kolei 21 grudnia 2020 roku będzie miała miejsce koniunkcja Jowisza z Saturnem w 0 stopni i 30 minut Wodnika.Nie którzy twierdzą ( ja też kiedyś tak twierdziłem) że będzie to symboliczny początek Ery Wodnika.Nic bardzie mylnego , gdyż cały czas Neptun przebywa w fazie Ryb, aż do 2025 roku.Dopiero kiedy:
Neptun "wejdzie" w Barana
Pluton "wejdzie" w Wodnika
a Uran wejdzie w Bliźnięta,
będziemy mogli powiedzieć nieśmiało ,ze zaczął się świt Ery Wodnika.
Do tego czasu będzie bardzo wielkie zamieszanie i nikt nie bęzie naprawdę wiedział , o co chodzi.
I jeszcze jedna sprawa w 2020 roku dochodzi wielka albo nawet gigantyczna ilość promieniowania kosmicznego , bo Słońce weszło w bardzo głębokie minimum swego cyklu.

Śr, 22 kwi 2020 14:51 | brak oceny

scyzoryk | Załogant

Byłem kiedyś światkiem ptaków które nagle spadły, było to jakieś 6 lat temu w Niemczech na autostradzie A4 za Dreznem jadąc w kierunku Chemnitz w okolicach parkingu Dresdner Tor . Widok był straszny ptaki rozjeżdżane przez pędzące auta.

Śr, 22 kwi 2020 07:43 | ocena: + 2

karakan | Załogant

Chiny nie mogą sobie pozwolić na to, by w Korei Północnej były wojska amerykańskie. Gdyby komuś w USA przyszło do głowy wprowadzać tam demokrację, to Chiny interweniują na półwyspie, a to nie skończy się dobrze dla świata.

Wt, 21 kwi 2020 16:09 | ocena: + 4

Rimobul | Załogant

Nikomu życzyć tego nie wolno ale w tym przypadku śmierć fizyczna tego człowieka jest absolutnie pożądana. Przecież jest on już trzecim pokoleniem z "Kimów", którzy upadlają Koreańczyków z północy. Pierwszym był oczywiście Kim Ir Sen tj. stalinowski agent i bolszewik, któremu udało się za wierność swojemu panu (Józefowi Stalinowi) uzyskać dyktaturę. Dyktaturę, która została doprowadzona do niewiarygodnej wręcz "perfekcji" gdzie poziom inwigilacji oraz kultu jednostki osiągnął rozmiary wręcz niewyobrażalne. Kto widział film dokumentalny bodaj z 1989 roku "Defilada" ten wie o czym pisze. Można łatwo na YT znaleźć go i jeśli ktoś ma czas i ochotę polecam go by zrozumieć jaki poziom zidiocenia został tam wdrożony. Drugim był oczywiście jego syn, i ojciec obecnego satrapy tj. Kim Dzon Il. Teraz jest trzeci... prawdopodobnie najgorszy, bowiem on już innego świata w ogóle nie zna tj. wychował się w takiej a nie innej rzeczywistości. Choć z drugiej strony biorąc reinkarnację za coś tak rzeczywistego jak to, że trawa ma kolor zielony i zastanowić się nad tym głębiej to jego życie i "dokonania" (czyt. zbrodnie na własnym narodzie) w tym astralu są... jego karmiczną lekcją. Bob Moonroe oraz Michael Newton piszą przecież o tym w swoich pracach. Każdy z nas tu i teraz "odrabia" własną lekcję. Każdy z nas przybył tu na Ziemię w tym a nie innym czasie po indywidualnym wyborze jaki dokonał w Naszym Domu. To jest po poprzednim wcieleniu kiedy przebywał tam (po drugiej stronie "lustra") analizował swoje poprzednie życie/życia by wreszcie dokonać wyboru ciała i "wersji" życia kolejnego. Kronika Akaszy albo jak sam nazywam to Wielka Biblioteka dała każdemu z nas bez cenzury i jakichkolwiek ograniczeń czasowych samych siebie ocenić. To jest zarówno pod względem płci oraz tego jak owo życie wyglądało oraz jak będzie z grubsza wyglądać w kolejnym. Jest to przecież elementarna i zasadnicza idea Nautilusa! Reinkarnacja, która dla mnie zawsze była czymś absolutnie oraz jedynie logicznym uzasadnieniem tego wszystkiego co dzieje się wokół mnie, a dzięki Naszemu Okrętowi jedynie utwierdziła mnie w przekonaniu, iż nie jestem wariatem ani intelektualnym oszołomem. Bowiem zrozumiałem dzięki Wam (mam na myśli naszego Kapitana, Mostek Kapitański oraz całą Załogę), że nie tylko ja mam wątpliwości co do wpajanej od najmłodszych lat idei, iż Bóg to 75-cio letnim mężczyzną rasy białej w koszuli nocnej, oczywiście jednoczęściowej (zawsze zastanawiało mnie wtedy czy pod spodem ma majtki czy nie:)) i sandałach na nogach co tylko patrzy jakby mi... wybaczcie za ordynarny kolokwializm "przypierdo..lić". Raz jeszcze przepraszam ale tak właśnie byłem wychowywany jako małe dziecko tj. w typowo katolickiej "polskiej rodzinie". Wracając do meritum jeśli potwierdziłaby się ta informacja to... no cóż. Jak się okazuje Szekspir miał rację, iż "są na niebie i ziemi"... etc. Mam na myśli ludzi z Projektu Messing, którzy przepowiedzieli to wydarzenie. Oby mieli rację! Pozdrowienia ze Szczecina!:)

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 21 kwi 2020 17:48 | ocena: -4

SovietVixen | Załogant

@Rimobul,

Korea Północna przynajmniej nie wprowadza "demokracji" na bombach.

Wt, 21 kwi 2020 18:51 | ocena: + 3

-relatysta | Załogant

@Rimobul, Może i reinkarnacja jest jak trawa zielona, ale Kim wychowywał się w bogatej Szwajcarii. Tam właśnie doszedł do wniosku że bez "rodzimej dyktatury" byłby nikim na zachodzie. Wybrał więc co wybrał.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 22 kwi 2020 13:40 | ocena: + 1

Rimobul | Załogant

@-relatysta, w rzeczy samej kształcił się w Szwajcarii. Nic a nic nie zmienia to mojego poglądu na jego temat tj. gdy 2/3 Koreańczyków z Północy chodziła w tym czasie najzwyczajniej głodna, on sobie wojażował najswobodniej w świecie po Szwajcarii i innych najpewniej miejscach na świecie. W końcu jest "boskim pomazańcem" jedynie słusznego rodu Kimów. Stąd jego przywilejem jest spędzanie tak a nie inaczej wolnego czasu, czy nauki. A reszta motłochu niech zdycha w imię jedynie słusznej idei. Pozdrawiam Cię Kolego Załogancie ze Szczecina:)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 22 kwi 2020 19:13 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Rimobul, Oczywiście że masz rację.
Dobrze że bez złości przyjmujesz me złośliwostki.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 kwi 2020 15:53 | brak oceny

Rimobul | Załogant

@-relatysta, A to była złośliwość?:) nie zauważyłem ale ok:) przyjemność po mojej stronie Kolego Załogancie:) Pozdrawiam, ze Szczecina:)

Śr, 22 kwi 2020 07:47 | ocena: + 2

karakan | Załogant

@Rimobul, Kim Dzong Un uczył się w Szwajcarii, w prywatnej szkole. Tak więc świetne się orientuje w tym co się dzieje na Zachodzie.

Wt, 21 kwi 2020 15:20 | ocena: -2

SovietVixen | Załogant

Upaść to powinien chamerykański syjonistyczny reżim.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 21 kwi 2020 18:54 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@SovietVixen, hahah nie Rozumiesz słów, których używasz (co to są Syjoniści rzecz jasna)...ja jeszcze dodam do Twojej wypowiedzi "Syjoniści do Syjonu" i "pisarze do piór" ! Ps. no i rozumiem, że Twój nick to tłumaczenie Sowiecka Lisica czy Wiedźma ?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 24 kwi 2020 14:37 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@Gorki73, Znalazł się specjalista. Idź to powiedz krajom którym chameryka przyniosła demo(n)kracje na bombach.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 kwi 2020 17:24 | ocena: -1

Gorki73 | Załogant

@SovietVixen, Witaj Sowiecka Lisico :) Rozumiem, że w Rosji, czy na Białorusi "wszystko w pariadku? gawrisz pa Ruskij ? Panimajesz ?" A tak na poważnie, od jakiego czasu lub od kiedy Amerykanie zostali tym "Imperium Zła" ? Wtedy Kiedy nam wysyłali pomoc żywnościową za komuny ? Czy od czasu kiedy Lech Wałęsa jako pierwszy Polak przemawiał w Kongresie?...nie rozumiem, może powinni jeszcze dorzucić kilka "buksów" do 500+ lub wspomóż TVP ? :). Ja się Cieszę, że jest taki Kraj jak USA, jakoś nie wierzę Ruskim- zamordowali mi w Katyniu trzy osoby z Rodziny.

Pt, 24 kwi 2020 20:57 | brak oceny

de press | Załogant

@Gorki73, jeżeli już ,"to syjoniści do syjamu" tak sie kiedyś pisało ,a Michnikowi i Blumsztajnowi guula rosła ze złości hehe ,do rosji mam chłodny stosunek,ale usa to też z piekła rodem kraina kupców i głupców,a już na pewno arogantów i ignorantów ,jedyny wyjątek, to był pan Woodrow Wilson,od tamtej pory jest tylko gorzej i gorzej

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 24 kwi 2020 22:08 | ocena: -1

Gorki73 | Załogant

@de press, Witaj dobrze wiem, że pisali do syjamu, znam to z opowiadań Ojca. Apropo prezydentów USA -to chyba zapomniałeś o Baracku Obamie -gość na poziomie. Adama Michnika bym zostawił w spokoju, w końcu Gość siedział za poglądy i walczył o demokrację, a co poniektórzy spali w stanie wojennym do 12-tej godziny, pewnie wiesz o kim mówię :)

Wt, 21 kwi 2020 12:01 | ocena: + 4

Orion_1957 | Załogant

Płakać mi się chce kiedy widzę widok konających ptaków. Dlaczego jeszcze one muszą ponosić odpowiedzialność za bestialskie podejście człowieka do zwierząt. Kiedy to się skończy. Kiedy ten głupi beznadziejny człowiek zrozumie, że prędzej czy później odpowie za zbrodnicze podejście do świata zwierzęcego. Skąd wziął się wirus i kto się przyczynił do jego wywołania. To my -ludzie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 21 kwi 2020 20:49 | ocena: + 2

Kasprano | Załogant

@Orion_1957, Ze wszystkim się zgadzam ale czytałem , że ptaki mają problemy z oddychaniem i prawdopodobnie to jest przyczyną ich śmierci... koronawirus atakuje płuca - może wirus się zmutował i zaczął atakować zwierzęta? wirusologiem nie jestem po prostu się zastanawiam...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 21 kwi 2020 21:07 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

Witaj Kasprano ! z tego co wiem płuca ptaków różnią się od płuc ssaków tzn. płuca ptaków są zbudowane inaczej i działają na innej zasadzie (Ptaki posiadają niewielkie "płuca" rurkowate, które podczas wymiany gazowej nie zmieniają swojej objętości. Wymiana powietrzna zachodzi za pomocą worków powietrznych, nie odpowiadających jednak bezpośrednio za jej wymianę). Wiec nie jestem do tego jakoś przekonany, ale nie zaprzeczam. Wydaje mi się co pisałem już wcześniej koronawirus jest prezentem dla Zwierząt od "KOGOŚ" znacznie potężniejszego niż "malutki" w swym postrzeganiu Świata i przyrody człowiek. Pozdrawiam Cię serdecznie

Wt, 21 kwi 2020 07:23 | brak oceny

mareksid | Załogant

Może to mutacja koronowirusa ?

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Poleca,y lekturę najnowszego wpisu w dziale FN24 o nowych, nieznanych efektach zarażenia koronawirusem. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 8 sie 2020 20:40 | Witam serdecznie Fundację Nautilus !  W dniu dzisiejszym tj. 08.08.2020 r. o godz. 22.05 na rozgwieżdżonym niebie można było zaobserwować przelot białego światła które sunęło bezszelestnie z zachodu w kierunku wschodnim. Światło to przesuwało się wolno i dość nisko - niżej jak satelity które możemy dostrzec na niebie. Światło to obserwowałem przez około 15 sekund na terenie Pragi Południe w Warszawie. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 3 maja 2020 | Miałem zabawne spotkanie z moim wiernym słuchaczem sprzed lat. Wtedy młodym chłopakiem, a dziś poważnym panem z rodziną, dziećmi i siwiejącymi skroniami. Dopiero patrząc na niego zobaczyłem dyskretny urok upływu czasu, który dotyczy przecież każdego z nas. Zadał mi ciekawe pytanie... Panie Robercie, jak można utrzymać pasję przez tyle lat? Przecież reszta pasjonatów panu podobnych dawno odpadła od...

czytaj dalej

FILM FN

DZIWNY OBIEKT NAD STARYM MIASTEM W ZAMOŚCIU - 2 sierpnia 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.