Dziś jest:
Poniedziałek, 27 czerwca 2022

Ten, kto podąża za tłumem, nigdy nie dojdzie dalej niż tłum. Ten kto podąża sam, znajdzie się w miejscu do którego nikt jeszcze wcześniej nie doszedł.
Albert Einstein

Komentarze: 18
Wyświetleń: 9442x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 7 maj 2020 16:22   
Autor: FN, źródło: FN   

NIEZWYKŁE HIPOTEZY ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

Dziewczynka nie tylko miała ślad po poprzednim wcieleniu, ale także na początku pandemii koronawirusa powiedziała zagadkowe słowa: - Jestem dzieckiem na nowy świat… W Bazie FN w czasie spotkania zespołu TRZECIA OD SŁOŃCA pojawiło się ważne pytanie dotyczące jednego z najbardziej zagadkowych zjawisk, z jakimi kiedykolwiek się zetknęliśmy.
Na pokładzie okrętu Nautilus dostaliśmy bardzo ciekawą wiadomość, która dotarła na naszą skrzynkę 7 maja 2020. Jest ona bardzo krótka, ale uznaliśmy ją za na tyle ciekawą, że prezentujemy ją natychmiast, choć przeważnie takie rzeczy publikujemy w dziale XXI PIĘTRO.

Oto ta wiadomość:

[…] Moja wnuczka w wieku 2 lat wypowiadała zdanie ... Jaki to Cud ze żyjemy .. nikt nie zwrócił wtedy na to uwagi do momentu kiedy 3 lata później ... opowiedziała sen .. ze szczegółami o których nie mogła wiedzieć , nie miała dostępu do takich treści ani z mediów ani z opowieści osób trzecich... mianowicie opisała dokładnie sytuacje jakie znamy z kronik filmowych ....
Była chłopcem w wieku ok. 8 lat opisała ukrywanie się w jakimś domu przy świecach , następnie podróż pociągiem gdzie ludzie musieli stać bo nie było siedzeń , oraz obóz koncentracyjny, miejsca takie jak barak mieszkalny, ludzi z różowymi wrzodami .. i inne .. to tylko skrót...
... z kolei na początku Pandemii tego wirusa nagle oświadczyła podczas kąpieli:
- Jestem dzieckiem na Nowy Świat…
[dane do wiad. FN]Fantastyczna relacja, która zawiera zarówno silny ślad po poprzednim wcieleniu, ale także to zagadkowe stwierdzenie o „Nowym Świecie”. Być może rzeczywiście na Ziemię przyszły dzieci zwane na świecie „DZIEĆMI INDYGO”, który na gruzach obecnego świata ciężkiej materii i niszczenia zasobów naturalnych Ziemi będą budowali nowy świat, który będzie oparty na wiedzy duchowej. Wiemy dobrze, że na Ziemi już dużo wcześniej pojawili się mistrzowie i przywódcy duchowi nowej ery, którzy ujawnią swoją misję w odpowiednim czasie, który dopiero przed nami. Jak ich znaleźć? Zasada ma być podobno bardzo prosta: znajdziecie ich nie szukając…
W tym krótkim raporcie po spotkaniu w Bazie FN chcemy także napisać o jednym wątku, który pojawił się podczas narady ludzi z naszego projektu TRZECIA OD SŁOŃCA, który zajmuje się zmianami na Ziemi, a także wszystkim, co się dzieje z koronawirusem.

Podczas spotkania jeden z kolegów dokonał bardzo ciekawej analizy opisów snów, które w ostatnich tygodniach nadesłali do nas czytelnicy. Ale zdecydowanie najciekawszym momentem spotkania było zaprezentowanie teorii o tym, że być może tajemnicze znaki na ciele, które od kilku lat zauważali na sobie różni ludzie w całej Polsce mogą mieć związek z okresem „ludzkiej cywilizacji spowolnionej przez wirusy”, gdyż już widać, że koronawirus prawdopodobnie jest tylko pierwszym wirusem z długiej listy tego, co się na Ziemi dopiero pojawi w najbliższym czasie. Dopiero te następne wirusy na dobre zatrzymają ludzką drapieżniczą dewastację planety. Żyjemy w ciekawych czasach!

Przypomnijmy kilka najważniejszych rzeczy o tzw. tajemniczych znakach na ciele:

- Na swoim ciele dostrzegali go zarówno mężczyźni, jak i kobiety, ludzie starsi i dzieci, mieszkańcy w miastach, jak i na wsi. W naszym archiwum mamy udokumentowanych ok. 30 przypadków i o dwóch nowych dowiedzieliśmy się w styczniu b.r. Nie mamy żadnych informacji, czy podobne zjawisko zauważono na świecie. Pojawiają się na rękach, na nogach, na piersiach, na szyi. Zawsze jeden znak na jednego człowieka.
-    wszystkie znaki wyglądają tak samo, jak jakaś mistyczna pajęczyna
 -  Nie powstają po wygnieceniach w nocy podczas snu czy wypaleniach suszarką itp.
- Nie bolą, nie towarzyszą temu jakieś sny czy inne objawy
  - Przeważnie znikają po tygodniu, dwóch.
  - Rodziny u których był ktoś u kogo pojawił się ten znak są PRZERAŻONE. Pytają nas, a my nawet nie wiemy, co im napisać.

Kolega z zespołu projektu TRZECIA OD SŁOŃCA uważa, że istnieje pewne podobieństwo między symbolem koronawirusa a tym, co pojawia się na ciałach ludzi.

Poniżej jeszcze kilka zdjęć tych dziwnych znaków na skórze z naszego archiwum. Nasz kolega z projektu uważa, że kluczem do zrozumienia tego znaku są symbole celtyckie oparte o starożytną wiedzę Atlantów. Poprosił jednak, aby na razie nie prezentować jego hipotezy i wniosków, gdyż jest na to za wcześnie.
Poniżej tablica symboli celtyckich.Uwaga, już w najbliższą sobotę wystąpimy w panelu z udziałem wielu gości transmitowanym on-line o „ZIEMI W ROKU 2020”. Szczegóły wkrótce!


Komentarze: 18
Wyświetleń: 9442x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Czw, 7 maj 2020 16:22   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (18)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Śr, 13 maj 2020 10:03 | ocena: + 1

Katrin1981 | Załogant

Co za bzdury. coraz więcej świrów zaczyna pisać na stronie Nautilusa ale to chyba nie powód , żeby ich publikować.

Wt, 12 maj 2020 15:55 | brak oceny

Anett1234 | Załogant

Przecież to jest prawie taki sam znak jak fundacij Nautilus

Nie, 10 maj 2020 22:06 | ocena: + 1

reyutt | Załogant

Kilka dni temu, nowy, polski OBE-nauta, Mateusz, wyjawil kilka wywleczonych z "astrala" informacji zw. z wirusem. Podobno w ciagu 10-20tu lat beda jeszcze 2 powazne epidemie, ostatnia jednak najgorsza. Sa wynikiem sztucznego, zamierzonego mechanizmu zatrzymania destrukcyjnego dzialania czlowieka, choc nie jego eliminacje. Sztuczne pochodzenie nie oznacza ze zrodlo jest w naszej rzeczywistosci. Wiecej na kanale Niezaleznej Telewizji:
https://www.youtube.com/watch?v=r1MHWDK-VNE

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 maj 2020 06:57 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

@reyutt, Witaj ! ciekawy materiał, choć nie jestem zwolennikiem teorii, że wirus powstał sztucznie...nie wiem czy się orientujesz, co to jest pole morficzne? …-do dzisiaj nie wiadomo co to jest dokładnie, postuluje się tylko, że istnieje...w wielkim skrócie mógłbym Ci powiedzieć, że jest to teoria o sterowaniu przez naturę grupy większej liczby osobników w jeden samo regulujący się organizm !!... przykładem mogą być szpaki, ryby, termity etc..które nie wiadomo dlaczego potrafią w sposób bliżej niezrozumiały zsynchronizować swój lot, płynięcie czy budowę gniazd....tego zjawiska nie można wytłumaczyć w jakiś racjonalny sposób...po prostu nie istnieje możliwość tak szybkiej i precyzyjnej komunikacji między osobnikami..., np. szpaki koordynują swój lot, tak aby się nie zderzyć w locie ze sobą... to samo dotyczy bakterii i wirusów, które potrafią się uodpornić na czynniki zewnętrzne nie będąc wychodowane w tych samych warunkach tzn. w tym samym szczepie !...dlatego myślę, że sama Natura "wyhodowała " takiego wirusa dla obrony przed tak głupim i beznadziejnym szkodnikiem jakim jest niestety człowiek... można wiele przeczytać na ten temat, do czego Cię zachęcam ….Pozdrawiam serdecznie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 maj 2020 21:34 | ocena: + 1

reyutt | Załogant

@Gorki73, Hej, dzieki za komentarz. Tak slyszalem, mam nawet gdzies nieprzeczytana ksiazke Sheldrake'a na ten temat - dobrze byloby w koncu do niej zajrzec :) Slyszalem o tej fascynujacej, "niemozliwej" koordynacji. Jestem sklonny wierzyc ze rzeczywiscie ta "pozazmyslowa" synchronizacja ma miejsce (bo np. ze RV jest realne), choc zastanawialem sie tez czy moze jednak jest jakis mechanizm, jakies sygnaly wydawane wczesniej, na ktore reakcja nastepuje pozniej. Co do "samoregulacji" naturalnej vs interwencji, mysle ze ciezko byloby to z naszego poziomu jednoznacznie rozstrzygnac, niestety... Pozdrawiam!

Sob, 9 maj 2020 21:02 | ocena: + 1

kruszon | Załogant

Zdaje się, że Pan Jackowski wymknął się Wam spod kontroli odnośnie koronawirusa.

Pt, 8 maj 2020 20:22 | ocena: + 1

de press | Załogant

a nie przyszło wam do głowy,że to stary znak kahunów ,w sumie kropka w kropke,lub co by było jeszcze ciekawsze ,przypalenie skóry suszarką do włosów : )

Pt, 8 maj 2020 09:32 | ocena: + 1

sunflower85 | Załogant

Nie mam zdania na temat przedstawianych tu teorri ale mam jedynie nadzieję, że po pandemii wirusa świat stanie się lepszy i ludzie bardziej zaczną doceniać świat i cud życia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 maj 2020 15:58 | ocena: + 1

mareksid | Załogant

@sunflower85, Obawiam się że jeśli wirus zniknąłby za rok to ludzie jeszcze szybciej zapomną o wirusie i o tym do jakiej refleksji zmuszał. Po II WŚ na ziemi było ok 4 mld ludzi obecnie mamy ok 8 mld . Czyli gdyby pojawił się wirus który zabija w 50% to byśmy cofnęli się do stanu z 1945r. Gdyby ktoś zaproponował życie ludziom w zamian życie na tej planecie tak jak to wyglądało 1000 lat temu ilu podniosłoby rękę ? a ilu powiedziało by >>> wolę żyć tak jak teraz nic nie zmieniać i umrzeć choćby za miesiąc ??? Myślę że zdecydowana większość opowiedziała by się za tą drugą opcją. Przystosowanie się do życia takiego jak było 1000 lat temu jest strasznym wyrzeczeniem się WSZYSKIEGO a i tak większość nie jest sobie w stanie wyobrazić w jaki sposób by żyli...Ps. wystarczy sobie wyobrazić jak się przygotować do zimy w Polsce ? jak zabezpieczyć zapasy na zimę (nie ma prądu , wody , lodówek , pralek , samochodów jak rozpalać ogień itd itd...)

Pt, 8 maj 2020 08:49 | ocena: + 2

kateb | Załogant

Też mam ostatnio silne przeświadczenie, że ten wirus to początek zmiany w postrzeganiu świata. Nie ważne czy powstał naturalnie, czy nie, choć nic nie dzieje się przez przypadek. To szansa, z której każdy może skorzystać, jeżeli tylko będzie chciał. Ludzie analizując wszystko co się obecnie dzieje i jakie skutki to będzie miało w przyszłości mają szansę zrozumieć co jest najważniejsze w życiu i dokonać ostatecznego wyboru.
Obecna panika, nieustanne złe wiadomości, brak ruchu, brak słońca bo przecież nie wolno wychodzić z domu, to miliony ludzi zamkniętych w poczuciu zagrożenia, strachu i izolacji. Ten strach psychiczny uwidoczni się niebawem na planie fizycznym, na którym każde przyjęte obecnie rozwiązanie będzie miało negatywne konsekwencje. Nie ma bowiem takiego, które dawałoby złudną szansę balansu. Albo spotka nas wzrost zachorowań albo zapaść gospodarcza ze wszystkimi swoimi następstwami.
Politycy prezentują postawę wyczekującą m.in. na lek czy szczepionkę. Odnoszę wrażenie, że wszystkie decyzje podejmują spontanicznie, bez planu i strategii a co gorsza są one nierzadko podporządkowane korzyściom politycznym, nie ludzkim. A co jeśli lek czy szczepionka nigdy się nie pojawi?
Ludzie muszą wybrać czy będą podążali za światem w obecnej postaci, czy też bardziej rozwiniętym duchowo. Wszak na planie mentalnym każdy w swoim wnętrzu może nie zgodzić się na pewne rozwiązania i one się nie zrealizują. Ale musi to zrobić z wiarą i ufnością. Te światy będą się teraz ze sobą przeplatać a my musimy wybrać czy chcemy żyć w świecie bez serca, w którym królować będzie egoizm czy też w świecie, w którym ludzie będą postępować z miłością i zrozumieniem. Gdzie nie będzie zakazów, nakazów, kar, niesprawiedliwości, przedkładania własnych interesów ponad wszystkimi innymi, narzucania procedur postępowania bez refleksji czy służą ona dobru każdej istoty a nie tyko wybranych grup. Gdzie ludzie będą szanować siebie i środowisko w którym żyją, akceptować swoją różnorodność i co najważniejsze będą sobie ufać.

Pt, 8 maj 2020 01:02 | ocena: + 2

alchim22 | Załogant

Szczerze, jestem trochę zdziwiony ze na Nautilusie nie odróżniacie kultury celtyckiej od nordyckiej. To nie jest to samo! Przytoczona tablica symboli to talizmany nordyckie stworzone z run. Każdy taki talizman złożony jest z liter nordyckiego alfabetu. Znak na skórze jest najbardziej podobny do znaku Aegishjalmur.
Pozdrawiam.

Czw, 7 maj 2020 21:59 | ocena: + 1

mariusz k | Załogant

Hejka.

Jest coś na rzeczy, a czy zapowiada się pozytywnie?

Coraz więcej osób (tzw. twardo stąpających) zaczyna uskarżać się na problemy ze zdrowiem potwierdzone słabymi wynikami badań i katastrofalnym samopoczuciem - spowodowanych zaburzeniami snu,(oczywiście dotychczas wszystko było ok.). Swoje spostrzeżenia opieram na ostatnich tygodniach i przeprowadzonych rozmowach. Wyłania się z nich obraz, w którym odzczucia ludzi są bardzo podobne, większość zdaje sobie podświadomie sprawę, że powyższe problemy nie dotyczą zdrowia, a wzbudzony niepokój zmusza ich do zadawania pytań i interesowania się tematami, będącymi dotychczas poza jakimkolwiek zainteresowaniem.
Myślę, że zaczyna dię klasycznya zmianą wartości, ponieważ zadawanie pytań - prowadzi do poszukiwania odpowiedzi.
Czyli:
- nowa droga?,
- nowa świadomość?,
- przebudzenie?...
OBY!
Pozdeawiam Was serdecznie, MK

Czw, 7 maj 2020 19:59 | ocena: + 3

mihavilus | Załogant

Symbol celtycki najbardziej zbliżony do znaków na ciele ludzi mówi o byciu niepokonanym w bitwie. Może ludzie z tymi dziwnymi znakami mają w sobie przeciwciała odporne na wirusa i są kluczem do wynalezienia szczepionki?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 7 maj 2020 20:09 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

Witam Cię mihavilus, no to by było coś niesamowitego...to nasuwałoby kolejne pytania, kto naznaczył te osoby? Wspaniały dowód na istnienie bytu, który to wszystko obserwuje...Dziękuję za wyjaśnienie co mógłby oznaczać lub przypominać ten znak. Pozdrawiam serdecznie

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.