Dziś jest:
Wtorek, 7 grudnia 2021

Ludzie kwestionujący istnienie UFO są albo ignorantami, albo głupcami. Szukałem trzeciej możliwości, ale jej nie znalazłem.
/Stanton Friedman, światowy ekspert od UFO (1934-2019)/

Komentarze: 1
Wyświetleń: 5250x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 19 maj 2020 06:51   
Autor: FN, źródło: FN   

KILKA WIADOMOŚCI PO OSTATNIM LIVESTREAM FN ‘ROK 2020 – ŚWIAT NA KRAWĘDZI’

Ostatni LIVESTREAM FN z pokładu okrętu Nautilus wzbudził ogromne zainteresowanie naszej załogi, o czym świadczy ogromna ilość wiadomości, które po jego wyemitowaniu dostaliśmy na naszą pocztę. Kilka wybranych postanowiliśmy zaprezentować, gdyż są bardzo interesujące.
16 maja b.r. odbył się kolejny rejs w eterze okrętu Nautilus. Rejs wyjątkowy, bo w czasie blokady całego świata przez pandemię koronawirusa.Po LIVESTREAM na pocztę FN przyszły bardzo miłe wiadomości od słuchaczy i czytelników (przykład poniżej).
From: […]

Sent: Saturday, May 16, 2020 11:08 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Live stream 16 maj

Dobry wieczor
Dziekuje bardzo za audycje i za poswiecony czas oraz trud w jaki to wlozyliscie w przygotowanie ciekawego materialu dla czytelnikow i sluchaczy Nautilusa.
Panie Robercie Panie Jakubie swietna praca !!
Pozdrawiam Wojtek Irlandia


To bardzo ważne, że rejsy Nautilusem są doceniane przez osoby śledzące pokład okrętu od – choć trudno to uwierzyć – dwudziestu lat i dłużej. Warto przedstawić kilka e-maili, które przyszły po emisji programu, a które zawierają ciekawe hipotezy, wiadomości czy nawet tylko przemyślenia. Poniżej kilka wybranych.

From: […]
Sent: Monday, May 18, 2020 5:30 AM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Refleksja po wysłuchaniu 'LIVESTREAM FN: ROK 2020 - ŚWIAT NA KRAWĘDZI'

Dzień dobry droga Fundacjo Nautilus
Piszę do Państwa w chwili refleksji i jako wyraz podziękowania za te 30 lat pracy.
Odnośnie tematu livestreamu, mam takie przeczucie, że pewien scenariusz dla ziemi, który miał być przyszłością uległ modyfikacji(Jasnowidze go przewidzieli, ale już mamy inną ver. rzeczywistości).
Moim zdaniem wirus SARS-CoV2 miał jedynie pokazać skutki zatrzymania się gospodarki i „co by się stało”, gdyby świat wziął oddech i zastanowił się nad sobą.
Uważam ,że tzw. Gaja jak Państwo nazywacie duch ziemi jest istotą inteligentną i „obserwuje” ludzkie zachowanie i względem naszych kolejnych działań będzie nas czekać apokalipsa, dobrobyt albo coś po środku (przysłanie nauczyciela, punktowe kataklizmy etc.).
Niestety po lekturze dzisiejszych newsów lekko zwątpiłem w przemianę ludzkości (poniżej wklejam screenshot), dla ludzi dalej jest najważniejszy blichtr i kopanie piłki przez milionera(Przez to media im serwują takie newsy jakie lubią).
Toteż uważam, że na ziemi jest zbyt dużo ludzi prawych i skazywanie ich na życie w piekle przestępczości i globalnego kryzysu przyniosłoby efekt odwrotny dla rozwoju ich dusz, dlatego myślę że apokalipsa (tak samo jak mega kryzys) nie nadejdzie ale recesja i życie stanie się na tyle trudne, że ludzie będą musieli być lepsi dla siebie (bez wyrachowania).
Co sądzicie o mojej teorii odnośnie scenariusza na przyszłość? Myślicie, że jest ona płynna, a nie predefiniowana?
P.S Chciałbym dorzucić swoją małą dygresje… Czytam / Słucham was od 10 roku życia (ok. 2000r.) i myślę, że wywarliście ogromny wpływ na moją świadomość, a teraz będę starał się przekazać te wartości moim dzieciom, wiec niech w nich też żyje okręt fundacji Nautilus.
/poniżej screen załączony przez czytelnika nawiązujący do motywu zarobków ludzi kopiących piłke, który pojawił się w audycji/
OD FN
Pięknie dziękujemy za ciepłe słowa! ;) To bardzo miłe, że udało nam się zmienić życie jednego człowieka na Ziemi. I jeśli jest to tylko jeden człowiek, bo budowa okrętu Nautilus miała sens. Nasz przekaz nie jest do tysięcy czy milionów, ale tylko do pojedynczych ludzi. Takich jak Pan.

Odpowiadając na pytanie: jest to prawdopodobny scenariusz przyszłych wydarzeń. Na Ziemi podniosły łeb agresywne nacjonalizmy, które wabią złudną dobrocią i porządkiem, a tak naprawdę reprezentują wszystko, co jest zaprzeczeniem wiedzy duchowej propagowanej przez nasz okręt. Według naszych informacji zmiany na świecie mają sprawić, że tym bestiom „realia planety utną łby”. Zajmie to pewnie kilkaset lat, co z perspektywy istnienia naszej cywilizacji jest ledwie chwilą, ale ten proces już ruszył. Już ludzie zaczęli postrzegać to, że nie żyjemy tylko na takim czy śmakim zagonie ziemi, ale na planecie. A to już jest wielka sprawa i bez dwóch zdań ogromna zasługa koronawirusa. Zresztą – nie jedyna, o czym piszemy coraz częściej w serwisie.


[...]
Szanowna FN,
Bardzo dziękuję za ostatni świetny Livestream! Można to jeść pełnymi garściami i tylko mogę prosić: więcej, więcej! Ale ja w innej sprawie. Fantastyczna historia z tym Adamem Wawrzonkiem i wierszem o Emilcinie, podczas którego pojawił się obiekt UFO w lewym górnym rogu, który był do końca wiersza i zniknął wraz z wyrecytowaniem przez p. Adama ostatniego słowa wiersza. Patrzyłem na zachowanie się obiektu w waszej animacji, którą zamieściliście w serwisie. Zwracam uwagę, że w pewnym momencie UFO lekko zmienia położenie i tak jakby spada na dół, po czym znowu wraca we właściwe miejsce. To wyklucza wiele hipotez, że to np. mogło być na obiektywie i tak dalej. Super historia naprawdę. Czy zauważyliście, że telewizje właśnie w rogu dają swoje loga, aby podkreślić, że to jest ich przekaz? Moim zdaniem bardzo podobnie może być tutaj, a obcy specjalnie umieścili ich pojazd w tym miejscu materiału, kiedy p. Wawrzonek recytował wiersz o Emilcinie. Cel był jasny – pokreślić i uwiarygodnić to, co jest treścią wiersza, czyli sprawę Emilcina.
Czekam na każdy materiał w tej sprawie. W załączniku przesyłam zdjęcia UFO z lipca 2019, które zrobił mój syn podczas obozu żeglarskiego na Mazurach.
Trzymajcie się i niech okręt Nautilus płynie dalej!
[dane do wiad. FN]

/poniżej sposób prezentowania loga przez telewizje... Może OBCY też pokazali swoje logo, aby uwiarygodnić przekaz o Emilcinie???/


From: […]
Sent: Sunday, May 2020 12:12 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Szkic Blumricha podobny do modelu UFO z Emilcina

Dzień dobry,

Przesyłam Państwu zdjęcie z książki "Spór o synów nieba czyli powtórka z paleoastronautyki" Arnolda Mostowicza. Na zdjęciu jest szkic pojazdu jaki opracował na podstawie Starego Testamentu. Model powstał na podstawie wizji proroka Ezechiela.
Zwracam szczególną uwagę na te cztery nogi, wirniki, które są podobne do tych z modelu z Emilcina. Element ten jest bardzo charakterystyczny.
Bardzo prawdopodobne, że Państwo już na to zwróciliście kiedyś uwagę. Uznałem jednak, że warto przesłać te informacje.
Pozdrawiam serdecznie,
(imię i nazwisko do wiadomości fundacji)
W załączniku zdjęcie strony z szkicem oraz okładka książki.

From: […]
Sent: Monday, May 18, 2020 12:41 AM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Pomnik Emilcin

Droga FN,
Kapitanie,
W najbliższych dniach chciałbym napisać do Was opisując moje przemyślenia i wrażenia dot. obecnej sytuacji na Świecie. Jesteście dla mnie wielokrotnie pomocą nawet o tym nie wiedząc.
Zwracam się jednak z innym pytaniem. Może to banalne może to szukanie znaków a może zwyczajny przypadek... Nie byłem w Emilcinie ale to ok 120km od mojego domu i na pewno tam prędzej czy później się pojawię. Nie widziałem również dokładnie pomnika. Ale oglądając livestream (właśnie skończyłem) rzuciło mi się w oczy że wokół pomnika są ułożone kamienie, które moim zdaniem tworzą znak enso. Podczas budowy zostały one tak ułożone? Zauważyłem to na klatce z drona. A może to nadinterpretacja..
W załączniku zdjęcia - na szybko zaznaczone na telefonie
Pozdrawiam serdecznie,
Załogant Piotr

From: […]
Sent: Monday, May 18, 2020 12:57 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: PROJEKT KONTAKT – DŹWIĘKOWY ZNAK WODNY!

Witam Fundację,
Na wstępie pozdrawiam całą załogę i dziękuję za wykonaną pracę i wkład w rozwój naszego "świata".
Znak wodny tzw "furkot" po rozpracowaniu naszych załogantów (dokładnie użytkownik Gorki73) wygenerował go jako sygnał DTMF pod postacią liczbową: 283224892832.
Poszedłem tym tropem gdyż 12 cyfr często może reprezentować współrzędne geograficzne tj. stopnie / minuty / sekundy. Brak nam tylko kierunków, ale po 1:
- mamy do czynienia z manifestacją w PL wiec przyjąłem N i E więc
- pod inną konfiguracją mamy określone punkty w "wodzie" tylko współrzędne N 28, 32, 24 ; E 89 28 32 określają miejsce na suchym lądzie.
Poniżej zdjęcie, miejsca wskazanego przez mapy w Xigazê, Tybetański Region Autonomiczny Chiny
- Zastanowiło mnie zlokalizowanie, przypadek?
- Obok miejsca wskazanego na mapie znajduje się droga, czy to przypadek, że wygląda jak powtarzająca się fala dźwiękowa?
Może moje przemyślenia idą zbyt daleko, ale chciałem się tym z Wami podzielić.
Proszę o nieudostępnianie moich danych osobowych, reszta tego co napisałem pozostawiam do dowolnej interpretacji, modyfikacji i użycia w celach ewentualnej publikacji.

[...]Witam Nautilusa
Bardzo ciekawa audycja i sprawa operacji Kontakt, którą śledzę od samego początku. Mam jedną uwagę. Mówiliście, że układ chmur jest taki sam na filmie i na zdjęciach. Warto by sprawdzić, ile takie chmury się utrzymują w tym samym układzie. Ja obserwowałem niebo i gwarantuję, że takie cienkie pasemka znikają w ciągu sekund. Moim zdaniem film i zdjęcia powstały w tym samym czasie co do jotę. Ponieważ obiekt UFO na zdjęciach różni się znacząco od tego, który jest na filmach na co słusznie zwróciliście uwagę, więc to także wyklucza zrobienie mistyfikacji. Zmiana tak szybka modeli przez oszustów byłaby niemożliwa. Samo umieszczenie modelu na szybie zajmuje trochę czasu, a wtedy chmury już by zmieniły układ. Proponuje, zebyście sami zrobili taki eksperyment z obserwacją chmur i tych małych pasm chmur, bo one znikają błyskawicznie.
Dobra robota FN, czekam na kolejne odsłony tej historii
Pzdr
[dane do wiad. FN]From: […]
Sent: Sunday, May 17, 2020 1:42 AM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: livestream

Panie Kapitanie,

Uczestniczyłem w livestream'ie, który był jak zwykle bardzo ciekawy i dziękuję, że się odbył.
Na marginesie chcę jednak dodać, że zalogowałem się i ujrzałem swój nick (piotrosz) na liście ale pole do wpisu podpisane było - KrzysiekR, natomiast w czacie dla załogantów byłem jako - aleks394 .  
Ale sprawa logowania jest mało ważna w porównaniu ze wszystkim o czym był sam livestream. Szczególnie czekałem co nowego w Projekcie Kontakt. Wcześniej czytałem artykuł o pracy nad analizą dźwięku słyszalnego w obu filmach. Ale teraz powiedział Pan, że po zaobserwowaniu niezmiennego na zdjęciach i filmie układu chmur, jest możliwe by nagrania były umieszczone w pamięci aparatu (przypuszczam, że na karcie pamięci), sztucznie - choć to słowo może nieodpowiednie. O ile dobrze pamiętam, filmy i zdjęcia zostały "znalezione" po jakimś czasie. Wcześniej nikt ich nie zauważył, choć aparat był używany.
Uważam, że teoria umieszczenia plików w pamięci aparatu jest bardzo prawdopodobna, zresztą sam pisałem o tym w liście do Pana z 31.10.2019:
"2. W artykule "Projekt Kontakt - Ukryty Przekaz", poruszyliście Państwo sprawę dźwięku zarejestrowanego przez aparat w dwóch filmach. A może dźwięk nie jest tak ważny, może to efekt wtórny, powstały w obwodach aparatu podczas zapisywania pliku filmu? W ogóle to napisałem w którymś poprzednim liście, że tego obiektu wcale za oknem nie było, może chłopiec został "użyty" po to by filmował przestrzeń za oknem, a Oni dodali swój Obiekt do pliku później. Chodziło by uwiarygodnić Ich obecność dla nas, przez  umieszczenie Obiektu w miejscu sensownym - za oknem. Wcześniej nie udało się z ojcem chłopca, zrobił tylko zdjęcia. Chłopiec był łatwiejszym obiektem do sterowania."
Wtedy nie zauważyłem, że układ chmur się nie zmienia, jednak znając ICH możliwości, zatrzymanie czasu nie jest wielkim problemem;)
Natomiast nie upieram się by dźwięk był wynikiem efektu powstałego w elektronice aparatu. A może jest przekazem numerycznym, czymś w rodzaju tego co można usłyszeć przeszukując radiowe fale krótkie, gdzie pracują tzw. radiostacje numeryczne, nadające prawdopodobnie zaszyfrowane wiadomości wywiadowcze. Może dźwięk w filmach jest czystą informacją? Tylko trzeba ją odszyfrować.
Na koniec. "Ranczo Kosmitów" podoba mi się coraz bardziej. W porównaniu i innymi filmami tego typu, tu coś namacalnego się dzieje.
Nie wiem czy Pan interesuje się lub interesował literaturą science fiction, ja pochłonąłem sporo tego typu książek i jedną ze szczególnie zapamiętanych, był "Piknik na skraju drogi" braci Strugackich. Jakoś ranczo pasuje mi do tej historii.

Pozdrawiam Pana i całą Załogę Nautilusa.
[dane do wiad. FN]


OD FN
Pana uwagi – jak zawsze – są bardzo ciekawe. Pochylimy się nad nimi podczas najbliższego spotkania zespołu z projektu KONTAKT.


Dzień dobry,
Jako Wasz wierny słuchacz można mnie wstępnie określić poczuwam się w obowiązku przekazać własne przemyślenie i sugestie a'propos projektu KONTAKT, które być może dorzucą tzw. cegiełkę, puzzla do całej tej układanki. Do rzeczy, nie raz wracałem do rozważań na temat tego obiektu, który wygląda niczym magiczny artefakt, kojarzy mi się z technologią korzystająca pośrednio z mocami kryształów itp. Proszę zauważyć, że ja po przeciwnych bokach ewidentnie dostrzegam oszlifowane kamienie szlachetne, nie wiem jakie, można by zapytać fachowców, ich kolor może wiele powiedzieć o ich składzie, tych kamieni - kryształów. Natomiast pomiędzy nimi jakby jakiś kamień ciemny o naturalnej strukturze, jakby wytwór geologiczny. Co do czerwnego jakby światła w kształcie jakby spirali, to już gdzieś widziałem w międzyczasie, to też musi coś oznaczać i być może nawiązuje do jakiegoś miejsca w galaktyce, albo reprezentuje (symbolizuje) jakiś rodzaj energii, to też jakaś wskazówka, a ostatecznie efekt wywołany ich rodzajem napędu. A sama technologia nawiązuje ewidentnie do kontroli - manipulacji nad czasem, przestrzenią, wymiarem, kształtem, a nawet skalą. Pełen wachlarz możliwości, istny pokaz "ich" możliwości kimkolwiek są i chcą nam teraz przekazać, wyraźnie chcą abyśmy ruszyli głową w rozszyfrowaniu ichnej zagadki.
Ponad to mam ciekawy materiał z Drona w 4K w pięknym miejscu w Norwegii w ok. Oslo, gdzie dookoła tylko przyroda, zero ludzi i aut. Film ten został wykonany przez mojego brata podczas wycieczki ze znajomymi, na którym to jest taka sekunda jak coś nagle, niewiarygodnie szybko przelatuje, jak po linijce przez całą długość kadru w odpowiedniej odległości. Na prawdę robi wrażenie, a ni to ptak, ni owad, ani żaden odprysk ze śmigła, no intrygujące.. Posiadam oryginał z całej wyprawy oraz wycięty fragment kiedy to się dzieję oraz w slow motion. Plik źródłowy zwiera dane o wysokości itd. Chętnie podzielę się z Wami tym materiałem do analizy, w zasadzie szkoda aby się zmarnował, a Wam może pomóc w poszukiwaniach i badaniach.
Mam cichą nadzieję, iż ktoś to chociaż przeczyta ;)

Pozdrawiam Serdecznie,
[…]From: […]
Sent: Sunday, May 17, 2020 4:21 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Projekt Kontakt oraz przekaz z dnia 13.03.2020 wraz tow. historią (!)

Witam szanowną załogę,

Na wstępie powiem, że TO jest coś "dużego"  - ale nie chodzi tutaj o objętość tego mejla w treść.
Nie wiem na ile dla Państwa jako Fundacji, ale ... to jest coś dużego a co dla mnie wiąże się z Projektem Kontakt. Dostajecie to z opóźnieniem, bo... czasem jest jak jest.
Więc w "najwyższej tajemnicy"  podzielę się z Państwem pewnym przekazem. Ten przekaz "spisała" Pani […] dnia 13.03.2020 roku.
Pozwalam sobie na to, ponieważ na tamten czas Pani […] miała ten "przekaz" również i do Was wysłać - ale na tyle ile mi wiadomo, wyszło może i tak, że tego przekazu jednak nie otrzymaliście. A to jest... bardzo ciekawe z mojego punktu widzenia.
Jak pytałem się wówczas Pani […], czy wysłała i do Was ten "przekaz", to Pani […] mi wtedy odpisała, że "CO DZIWNE" (cytuję jej słowa!), że NIE. Że wysłała do Was "info", ale "nie wiedzieć czemu" (wciąż cytuję jej słowa!) "pominęła sam przekaz" (!). Ale napisała mi również, że "to nadrobi". Ale w sumie nie wiem czy to już "nadrobiła" - bo nie pozostajemy w jakimś ścisłym kontakcie.
Pozwolę sobie jednak wstawić pewien fragment z mojej korespondencji z Panią […].

############################
Fragment z korespondencji Pani […] do mojej osoby:  
############################
(...)
Lecz wczoraj w nocy o godz. 00.33 dostałam taki oto przekaz :
(...)
Przekaz , info najprawdopodobniej dotyczący wątku o którym piszesz, czyli znakach i synchronizacji czasowo przyczynowej.

13.03.2020 godz 00.33
Należymy , my rodzina, do rasy ludzi chronionych. Do tych co przetrwają, wzmocnią się energetycznie i wprowadzą Ziemię i młode pokolenia dalej. Na bazie starych doświadczeń po KRACHU pomagamy odbudować ludzkie poczucie godności i chęć do życia. Odnalezienie się w nowej wibracji Ziemi.
Koniec przekazu.
Zapisałam spontanicznie na kartce i słowo -po KRACHU- Podaję tu tak jak zapisałam na kartce czyli wielkimi literami.
(...)
############################
Koniec cytatu z korespondencji
############################
------------------------------------------------------------------------------


From: […]
Sent: Saturday, May 16, 2020 8:10 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:

Oglądałem właśnie program na kanale Tu i Teraz z udziałem m.in. pana Bernatowicza.
Wypowiedzi pana Roberta były najlepsze i ja również jestem zachwycony i szczęsliwy teraz tak najbardziej w życiu z tego co się dzieje. To było moje marzenie żeby wydarzyło się coś takiego co zmieni obecny świat.
Bardzo dobry przykład z Lewandowskim.
Ja obecnie jestem za granicą i na początku nie wiedziałem jak tu pracują imigranci w Austrii. Mieszkam w Salzburgu a przez okno mam widok na górę Untersberg o której sporo czytałem ciekawych rzeczy.
Ostatnie 4 lata bardzo ciężko pracowałem na hotelach gdzie ludzi się bardzo wykorzystuje.
Przykładowo w hotelu najbardziej luksusowym doba  za pokój wynosi 1000 euro.
Dziennie pokojowa - ja też sprzatam robiła około 10 pokoi co daje miesięcznie ponad 200 pokoi łatwo można przeliczyć a zarobki netto to 1300 euro. Więc to jest chore.
Co ciekawe kilka miesięcy temu zastanawiałem się co by się musiało wydarzyć żeby zadziało prawo karmy haha.
Na chwilę obecną wszystkie hotele są zamknięte i nawet odwołano Festspiele które odbywało się zawsze w lecie.
Chciałbym zwrócić uwagę na to że to co się dzieje to jest też wynik świadomości zbiorowej. Przyciągamy to czego się boimy na przykład ale równiez uważam że ludzie już mieli dość życia w tym świecie więc zgodnie z intencjami kreują nowy. Tak naprawdę poddawanie ludzi cierpieniu i staszenie ich uodparnia. Na tym polega nasz rozwój duchowy że lęki które mamy z poprzednich wcieleń zapisane w podświadomości mamy uzdrowić. Ja na przykład nie odczuwam już żadnego strachu bo jestem wysokowibracyjny a wręcz zalewają mnie bardzo piękne energie i odczucia które jeszcze bardziej podkręcam słuchaniem muzyki.
Co ciekawe jestem osobą która ma różne odczucia i dobre połączenie z nadświadomością od małego.
Przykładowo na miesiąc przed śmiercią taty miałem przeczucia że coś mu się stanie.
Kiedy wypuściłem jako nastolatek psa za ogród to wrzeszczałem że wpadł pod samochód pomimo tego że stało się to jakieś 100 metrów od domu i tego nie widziałem.
[…]
Gorąco Pozdrawiam pana Roberta
[dane do wiad. FN]


Komentarze: 1
Wyświetleń: 5250x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 19 maj 2020 06:51   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 31 maj 2020 10:28 | ocena: + 1

fankafn | Załogant

Zgadzam sie, ze Coronawirus jest szasną dla Ziemi. Ale nie zgadzam sie z zalożeniem, ze ludzie się przebudzą. Przecietny i nieprzecientny Kowalski tylko czekją by sie odbic: kupują jak Lewy drogie auta, zekają na wakacje, zakupki, nowe gadżety... Ludzie sie nie obudzą: non stop slyszę: jak sie to skonczy to... pojedziemy tam, kupimy to czy tamto..

Smiertelnosc sie zmniejszyla [ jak w czasie wojny]. 2 powody: ludzie maja wspólny cel; walkę z czyms.. a to mobiluzje sily zyciowe. a dwa wiedzą, ze nie mogą liczyc na pomoc medyczną to nie chorują...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

6 grudnia:// [...] Polecamy nowy wpis w Dzienniku Pokładowym - o Emilcinie i nie tylko...  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 5 gru 2021 09:03 | [...] Bardzo ciekawe zjawisko obserwowałem razem z moim bratem w nocy z 1 na 2 grudnia 2021 ok. 1.00 w nocy. Mieszkamy w podwarszawskich Łomiankach. Nagle mój brat zauważył, że na niebie pojawiło się silne białe światło. Zatrzymaliśmy samochód i wysiedliśmy z niego. Nie zdążyłem zrobić zdjęcia, kiedy światło nagle ruszyło i odleciało z ogromną prędkością w kierunku północnym. Wszystko trwało najwyżej 30 sekund i gwarantuje, że nie było gwiazdą czy satelitą. Moje dane do wiadomości fundacji [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 6 grudnia 2021 | Historia batalii o prawdę w sprawie spotkania Jana Wolskiego z UFO w Emilcinie wraz z publikacją materiału wideo Zbigniewa Blani-Bolnara „Zdarzenie w Emilcinie” z 1994 roku wkroczyła w zupełnie nową, fascynującą fazę. Pasjonaci UFO śledzący parszywą i zakłamaną próbę opluskwienia tego incydentu idiotyczną teorią o „Wawrzonku – mistrzu hipnozy” mają fantastyczną okazję spojrzeć uważnie w twarze ludzi...

czytaj dalej

FILM FN

ZDARZENIE W EMILCINIE - DOKUMENTACJA o Bliskim Spotkaniu III Stopnia z UFO w 1978 roku - ARCHIWUM FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.