Dziś jest:
Wtorek, 30 listopada 2021

…materializm staje się jednym z największych zagrożeń dla waszego obecnego życia i waszych przyszłych egzystencji w ciałach fizycznych.
Thiaoouba Prophecy (1987 rok)

Komentarze: 35
Wyświetleń: 8127x | Ocen: 43

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 19 lip 2020 10:42   
Autor: FN, źródło: https://wrzesnia.info.pl   

KRĘGI ZBOŻOWE W NADARZYCACH – 17/18 lipca 2020

Pierwsze wiadomości o pojawieniu się kręgu zbożowego w miejscowości Nadarzyce otrzymaliśmy 17 lipca b.r. Wiemy na razie tylko tyle, co publikują lokalne media (link poniżej)

https://wrzesnia.info.pl/artykul/nadarzyce-drugim-roswell-kregi-zbozowe-w-okolicach-wrzesni

Nasz ekipa jest teraz na operacji "Otwarte Niebo" w innym rejonie Polski, ale postaramy się dowiedzieć czegoś więcej w ciągu najbliższych godzin. Czy piktogram jest prawdziwy? Tego naprawdę nie sposób ustalić bez obejrzenia go z bliska i to praktycznie jak najszybciej po powstaniu.

Zdjęcia poniżej: /wszystkie pochodzą z serwisu https://wrzesnia.info.pl/
...i materiały wideo.

 

 


Komentarze: 35
Wyświetleń: 8127x | Ocen: 43

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 19 lip 2020 10:42   
Autor: FN, źródło: https://wrzesnia.info.pl   


Komentarze (35)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Pon, 3 sie 2020 14:21 | ocena: + 1

Natenczas_Wojski | Załogant

Co by nie rzec, to piktogram jest perfekcyjnie zrobiony. Dlatego obstawiam, że jest prawdziwy - to znaczy wykonany przez nieznane siły pozaziemskiego pochodzenia. Co do celu tworzenia tych symboli, możnaby długo spekulować. Według mnie jedną z opcji jest znaczenie powierzchni Ziemi jakimiś figurami "Świętej Geometri" (w rozumieniu Obcych) w intencji jej (Ziemi) swoistej "certyfikacji", czyli stemplowania, oznakowania przynależności terytorialnej, pieczęci na akcie własności, a także uszlachetniania z punktu widzenia ich Twórców. Ten ostatni aspekt byłby więc w Onych zamyśle jakimś aktem pozytywnej "białej magii" w stosunku do naszej Planety, o ile faktycznie szlachetne intencje nimi powodują...

Nie, 26 lip 2020 17:21 | brak oceny

fenikste | Załogant

Manifestację kręgów zbożowych ująłbym jako aktualny przekaz co dzieje się wokół planety , zbieranie tych manifestacji oraz zapis historyczny będzie razem miało kiedyś znaczenie dla ludzi którzy będą mogli zrozumieć co cywilizacje robiły tu na Ziemi i w jej okolicy. Czy to ważne wtedy będzie , tak pokaże jak bardzo nieświadomi wtedy byli ludzi oraz ukaże wkład tych cywilizacji w pomoc naszej. Wtedy kręgi będą jasne znaczeniowo i pozostaną w historii jako mroczny czas nieświadomości jednej z młodszych cywilizacji - Ziemskiej , jako nauczka na przyszłość. Potrzebne jednak są technologie które są blokowane aktywnie przez obcych ludzi. Nie są oni jednak w stanie zatrzymać rozwoju :)

Z nieoficjalnych informacji mogę podać iż Ziemią będzie rządził sam stworzyciel a cywilizacja ludzi będzie utrzymywać pokojowe i wymierne stosunki z większością ras w galaktyce.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 28 lip 2020 16:47 | ocena: -1

Gorki73 | Załogant

Witaj @fenikste, ja do Twojego stwierdzenia " nieoficjalnych informacji mogę podać iż Ziemią będzie rządził sam stworzyciel" ? tzn. kto Jahwe, Budda, Shiva, Wisznu etc. czy wszyscy naraz :) Ja na Twoim miejscu bym się tak jednoznacznie nie wypowiadał na powyższy temat, bo ani Ty i nikt z Załogantów nie poznał Boga osobiście a co dopiero wypowiadać się o Jego zamiarach...
Ps. Znam kilku kolegów tzw. Świadków Jehowy i cały czas słyszę od nich, że już niebawem, już za chwileczkę Bóg stąpi z nieba i zasiądzie tu na Ziemi aby było pięknie i sprawiedliwe...i wiesz co zawsze to budzi mój uśmieszek, bo takie stwierdzenia i bezpodstawne teksty słyszały już nasze prababcie 100 - 120 lat temu, a między czasie wybuchła I Wojna światowa, Wielki Głód na Ukrainie, potem przyszła II Wojna światowa gdzie powstał Auschwitz itp. Obozy Śmierci, gdzie w sposób zaplanowany przeprowadzono eksterminację ludzi w nieludzki wręcz sadystyczny sposób. Do dzisiaj na Świecie panuje wielka nierówność społeczna i setki milionów ludzi walczy z głodem, jest pozbawiona godności na co dzień i człowieczeństwa i tym podobnymi rzeczami a takie "piękne" historie i opowiadania należy wsadzić w bzdury i otumanianie i tak niezbyt inteligentnych ludzi. Jedynie reinkarnacja czyli wędrówka duszy jest najbardziej wiarygodna i tłumaczy przeszły jak i obecny stan rzeczywistości. Jesteśmy tu na Ziemi i poza nią (inne planety) po to aby się uczyć. Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 31 lip 2020 23:28 | brak oceny

fenikste | Załogant

@Gorki73, "Ja na Twoim miejscu bym się tak jednoznacznie...." interesujące , żebyś jeszcze wiedział o czym mówisz :D no chyba że masz mediumiczne zdolności i wiedzę o Tym z kim rozmawiasz to bym zrozumiał. Skąd wiesz kto z załogantów poznał a kto nie boga? hahah wiesz to? skądś?
Zadam Ci pytanie a kto może wypowiadać się o czyichś zamiarach.

Jak masz kolegów świadków Jehowy to moje kondolencje, co do śmierci ludzi na twoim miejscu również bym się o niej nie wypowiadał , podważasz wolę boga?

Zachodzą dwie opcje albo ludzie są pępkiem wszechświata i są jedyni w swoim rodzaju (tak uważa większość) albo są tworem wyższej świadomości do której to myśli ciężko im dorosnąć choć gorliwie się modlą.

W pierwszym przypadku wszystkie nie wyjaśnione zjawiska są wytworem przypadku w drugim mają swoją historię i przebieg stąd lepiej się nie wypowiadać o tym co jest na świecie bo raz że ludzie mają bardzo niechlubną historię i nikt nie chce z nimi mieć nic do czynienia, dwa wszelkie podważanie woli boga który dał Ci wszystko jest kpiną z życia.

Ludzie otrzymali wolną wolę tu masz odpowiedź czemu robią sobie to co robią , dodam jedynie tyle że mądrość życiowa to nie mądrość gdzie wszystko masz pod nos podstawione , życie to walka a że zło wykorzystało naiwność i głupotę ludzi do tego stopnia że żyją wśród nich i skazują na głód i śmierć to już sprawa tylko ludzi.

Bóg tu jest w osobie ludzkiej i radzę Ci się nie wypowiadać o tym czego nie wiesz bo poznało go już wielu i wiedzą co robi tu na Ziemi.
Zwłaszcza jeśli chodzi o plan jaki ma tutaj już od zawsze.

Co do reinkarnacji za dużo pisania a i tak nic nie wyniesiesz z tego więc nie będę się niepotrzebnie strzępił. Powiem tylko tyle że sprowadzono tu drugie źródło by przez reinkarnacje wyciągać ludziom to co się wcześniej nauczyli. Normalnie inne cywilizacje nie uczą się tego samego ciągle co życie. Temat ogólnie jest za trudny by go zrozumieć , dodam że zło wyciąga informacje nie bez powodu. Na czele stoi ulubieniec niegdyś boga który zachciał sięgnąć po władzę a by to uczynić musi zbierać informacje , męczenie ludzi dzieje się już od 13 pokoleń ludzi i trwa 35mln lat , więc nie mów o tym o czym nie masz pojęcia.
Co do bólu cierpienia i samotności - nie masz pojęcia jak to jest powstać w pustce i szukać równego sobie tworząc życie by dorównało Tobie.
O bogu nie wiesz wiele , a manipulacja ludzi sięga już pokoleń , bogowie których wymieniłeś to demony a nie stworzyciel. Również pozdrawiam i polecam poczytać o religiach typu Mitraizm , może dowiesz się czym jest życie i śmierć bo wymieniasz reinkarnacje a nie wiesz z czym się ją je.

Również pozdrawiam. Uczenie polega na łączeniu faktów i tego Ci życzę.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 1 sie 2020 08:18 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Witaj @fenikste, po tym co piszesz "Jak masz kolegów świadków Jehowy to moje kondolencje.... " i "Co do reinkarnacji za dużo pisania a i tak nic nie wyniesiesz z tego więc nie będę się niepotrzebnie strzępił... " te dwa zdania wystarczą mi, do tego, żeby być pewnym, że Boga nie widziałeś...nie bije od Twoich słów, żadna miłość i empatia do innych a dalsze wnioski pozostawię już dla siebie, bo nie chcę Ci przykrości na forum robić. Pozdrawiam Cię i życzę ogólnego "oświecenia".

Nie, 26 lip 2020 17:16 | brak oceny

fenikste | Załogant

Już pisałem o tym iż Ziemia została nawiedzona przez 3cią cywilizację , krąg opisuje to współdziałanie , koledzy jednak po wykonaniu pewnej technicznej czynności na planecie ze względu na posiadaną technologię , opuścili już układ słoneczny w dniu przedwczorajszym.

Sob, 25 lip 2020 06:43 | ocena: + 3

HARAKIRI | Załogant

Zapewne znafcy orzekną robotę f-fefnaście po ćwiczebnym bombardowaniu na poligonie. Ten piktogram to autentyk-kto wygniecie deską idealnie płaską niemal dajacą efekt lustra powierzchnię ??? Kształt kół, idealna geometryczna dokładność ? Taaa, ze śfagrem po litrze rze my to ugnietli.... :-)

Wt, 21 lip 2020 18:38 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Faktycznie film który zaproponował Gorki 73
https://www.youtube.com/watch?v=PjUaxjQOr6o
jest bardzo racjonalny - przez co bardzo przekonujący.
Tak jak autora filmu, zastanawia mnie taki totalny brak krytycyzmu wśród miłośników "kosmicznych graficiarzy".
Chyba jednak motywem, oprócz pasji/hobby, jest chęć zarobienia; od twórców/sprzedawców po internetowych propagatorów taniej sensacji.

Wt, 21 lip 2020 12:02 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

W jednym z ostatnich odcinków ,,Starożytni kosmici " autorzy programu przedstawili amatorów którzy podjęli się wykonania w zbożu piktogramów. Nie będę szczegółowo opisywał całości przebiegu zadania ale faktycznie wskazany im na zdjęciu piktogram odwzorowali w 100 %. Sprawdzono to i oczywiście pokazano w programie. Obraz ten uwiecznił dron uniesiony na pewną wysokość. Wielkość i wszelkie parametry piktogramu potwierdziły zgodnie z rysunkiem. Ale to tylko tyle co mogliśmy zobaczyć z lotu ptaka. Zapewne ludzie potrafią to robić i na pewno wykorzystują swoje umiejętności.
Niestety pasował jedynie wygląd piktogramu który faktycznie mógł zachwycić każdego. Ale kiedy autorzy programu weszli na pole stwierdzili olbrzymie uchybienia. Pole na którym wydeptywali wzory ,,rzekomi specjaliści,, od robienia piktogramów było mocno zniszczone tzn. zboże było wygniecione i połamane, jego układ na ziemi był nierównomiernie rozłożony. Trudno się dziwić ponieważ chodzili z deskami po polu i wygniatali zboże. Autorzy programu przyznali że jeżeli człowiek patrzy tylko z góry na piktogram to trudno ocenić kto go wykonał ale jeżeli do sprawy podejdzie się w sposób naukowy to należy wszelkim wzorom przyjrzeć się na samym polu i wówczas dokonać szeregu badań. Piktogramy które zostały wykonane przez obcych były wykonane z niesamowitą precyzją tzn. zboże w każdym przypadku nie posiadało tego typu zniszczeń jakie zostało wykonane przez ludzi. Zboże to zostało położone na ziemi a nawet 10-15 cm nad ziemią. Tak wyglądało jakby lekki wiatr ułożył je do snu. Zboże układało się jakby działało na nie ciepło które nie powodowało pęknięć ani łamań łodyg. Zgadzam się z niektórymi załogantami, że wielu rolników będzie szukało sensacji a tym samym pieniędzy i na swoje pole wpuszczą tych którzy twierdzą że specjalistami od robienia piktogramów. Żeby potwierdzić czy wzory te są dziełem człowieka czy też udziałem obcych należy odnieść się do wiedzy odpowiednich fachowców którym są znane tego typu zjawiska. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 sie 2020 14:53 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Wątpię, by któryś rolnik był zachwycony pojawieniem się na jego polu piktogramów. A tym bardziej, by zachęcał czy namawiał twórców kręgów do twórczości na jego własnym polu. Jak niby miałby dojść w ten sposób do "sławy i pieniędzy"? Zapanować nad hałastrą depczącą jego zboże. Wyobrażasz to sobie w realu?... A jeśli tak nawet by było, to może wymień z pamięci jakiegoś sławnego gospodarza-celebrytę, co dorobił się w ten sposób "fejmu" i majątku.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 3 sie 2020 19:32 | brak oceny

Orion_1957 | Załogant

@Natenczas_Wojski, Witam Cię załogancie. Opisywany przeze mnie przypadek dot. tworzenia kręgów na polu był przedstawiany w jednym z programów na Focusie lub na History. Co do tworzenia kręgów przez tzw. cwaniaczków z chęcią rozgłosu lub też uzyskania z tego pieniędzy jest również możliwe. Nie podam Ci ludzi którzy chcą na tym zarobić bo wyszukanie samych kręgów w Polsce jest dość trudne i to są przypadki. Ale proponuję Ci byś spojrzał w komentarz załoganta Gorkiego73 w tej sprawie który znajduje się na drugiej stronie. On dokładnie wyjaśnia sprawę tworzenia lewych kręgów. A tak naprawdę wszystko jest możliwe. Ludzie podejmą się każdej roboty na której można zarobić. Pozdrawiam

Wt, 21 lip 2020 10:35 | ocena: + 4

Researcher | Załogant

To jest Triskelion (albo triskele, z gr. τρισκελης „trójnóg”, „trójnożny”), zwany też trykwetr – znak złożony z trzech jednakowych elementów: ramion, spiral, meandrów itp.) tworzących cykliczny wzór geometryczny w postaci grupy cyklicznej C3. Przez tysiąclecia ten ezoteryczny znak pojawiał się i znikał. Jego znaczenie jest zatarte z upływem czasu. Wiąże się z trzema filarami równowagi. Motyw może wyrażać symbol trzech żywiołów i zarazem równowagi między nimi. Niektóre tradycje celtyckie używają triskele do reprezentowania królestw ziemi, morza i nieba.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 22 lip 2020 20:19 | ocena: + 2

EkOngKar | Załogant

@Researcher, widzę, że znasz temat, dlatego (ze szczerej ciekawości) pozwolę sobie Ciebie zapytać- czy w tych opracowaniach natknąłeś się może na informację, że te kręgi powstają w celu np. zrównoważenia energii miejsca, lub jej zablokowania? Czy radiesteci badają takie miejsca? Są opisywane w skali Bovisa na przykład? Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 23 lip 2020 16:18 | ocena: + 1

Researcher | Załogant

@EkOngKar, Cześć. Oczywiście. Różdżkarze i przeróżnej maści media odwiedzają i badają kręgi zbożowe, odkąd tylko stały się głośne. W Polsce też miały miejsce takie zloty w pierwszych pojawiających się kręgach. Zwłaszcza w Wielkiej Brytanii wewnątrz kręgów zbożowych media kontaktowały się z siłami tworzącymi crop circles, aby otrzymać strumień informacji tyczących celu danego kręgu zbożowego. Radiesteci mierzą oczywiście głównie centrum kręgu zbożowego skalą Bovisa — otrzymują bardzo ciekawe wyniki, bo w autentycznych kręgach zbożowych skala Bovisa jest tak przekroczona, że wskazuje na wysoki poziom naturalnych zdolności leczniczych. Jeden z czołowych różdżkarzy Wielkiej Brytanii, nieżyjący już Richard Andrews odkrył, że cała struktura linii geomantycznej w niektórych kręgach zbożowych rzeczywiście zostaje radykalnie zmieniona. W kręgach zbożowych często zawiesza się albo ulega uszkodzeniu sprzęt elektroniczny, znajdowane są przedziwne substancje proszkowe i galaretowate, tak więc istnieje przygniatająca masa paranormalnych zjawisk wskazujących na ich autentyczność. Te opisy powtarzają się w wielu publikacjach poświęconych crop circles. Temat jest naprawdę tak obszerny a ludzie, którzy poświęcili życie i niemałe środki finansowe na badaniu tych zjawisk, napisali przez dziesięciolecia tyle prac, że dzisiaj bez trudu można sięgnąć po kompetentne, kolosalne źródło informacji. Ja również pozdrawiam. :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 25 lip 2020 10:55 | ocena: + 1

EkOngKar | Załogant

@Researcher, dzięki za odpowiedź! Jeżeli znasz jakieś dobre=wiarygodne źródło informacji na ten temat po polsku to będę wdzięczna za informację :) Laikowi trudno odszukać coś cennego w morzu bzdur ;) Czy te media otrzymały jakieś wiadomości w tych kręgach? Fajnie by było, gdybyś napisał o tym artykuł dla FN ♥️ Pozdrawiam!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 26 lip 2020 17:20 | brak oceny

Researcher | Załogant

@EkOngKar, Tak, znam tylko jedno dosyć wyczerpujące opracowanie po polsku, na końcu postu podałem Ci linka do niego — książki w wersji papierowej chyba żadnej nie napisano, czy przetłumaczono poza kilkoma artykułami w Faktor X, magazynie UFO i National Geographic. Co do odszyfrowywania wiadomości zawartych w kręgach zbożowych przez media czy też cereologów to jest tysiące interpretacji. Są też możliwe dwa warianty źródła przekazów: albo poprzez crop circles komunikuje się z nami Ziemia, czyli matka natura jako żywy organizm Wszechświata, albo pozaziemska inteligencja. Oto tylko niektóre z odszyfrowanych znaków: „Uwierz”, „Tam jest dobro”, „Strzeż się nosicieli fałszywych prezentów i ich zepsutych obietnic” i „Sprzeciwiamy się oszustwom ” - te raczej odnoszą się pochodzenia od obcych inteligencji. Niektórzy sądzą, że te znaki tworzą też sami ludzie z przyszłości. Najzabawniejszym zaś wyjaśnieniem, o jakim czytałem, była dosyć popularna teoria z początku lat 80, że tajemnicze wzory kręgów zbożowych zostały przypadkowo wytworzone przez szczególnie energiczną aktywność seksualną napalonych jeży. Pierwszy link odnosi do tego artykułu po polsku, a następne to kilka ciekawych plansz z kręgami i jedno zdjęcie ukazujące kręgi niemożliwe do stworzenia przez człowieka. Ostatnio niestety cierpię na brak czasu i jestem w trakcie innych projektów, ale faktycznie kręgi zbożowe to mega inspirujący temat, do którego często wracam, zwłaszcza gdy w sezonie letnim pojawią się nowe. Pozdrawiam!

http://docplayer.pl/12992186-Kregi-zbozowe-fenomen-poza-logika.html#show_full_text

https://external-preview.redd.it/sc3v-ZfkyyRIXJWY1he5vIYZRBqs2mpVVSa9QBLg31Q.jpg?auto=webp&s=ca54b4e36376e6c2a890cee39ab74b93d9c8ea8c

https://www.morpheus.fr/wp-content/uploads/2010/01/cropgrand.jpg

Pon, 20 lip 2020 12:40 | brak oceny

kmicic7 | Załogant

Jak mam dodać tutaj ciekawe zdjęcie które mnie zastanawia i chciałbym poczytać wasze komentarze na ten temat?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 21 lip 2020 21:59 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

Witaj Cię serdecznie @kmicic7, ! Zdjęcia nie można dodać bezpośrednio samemu, jak masz coś ciekawego to możesz je wysłać przez serwis https://www.filemail.com/ na adres nautilus@nautilus.org.pl i wtedy odpowiedni ludzie się już tym zajmą :) Jeszcze raz Cię serdecznie witam i pozdrawiam na Pokładzie najpotężniejszego Okrętu na Świecie :)

Pon, 20 lip 2020 12:23 | ocena: + 2

kmicic7 | Załogant

Witajcie. Jestem nowy na tym pokładzie ale zdarzało mi się słuchać kilku audycji wiec wiem co w trawie piszczy. Mieszkam w Nadarzycach obok pola na którym pojawiły się znaki tzw piktogramy. Biegam tymi polami trzy razy w tygodniu i ogólnie jest tam spokój myślę nawet że na tyle by ktoś spokojnie mógł to zrobić ludzką ręką tak jak kolega wcześniej napisał dla sławy lub pieniędzy . Mam na to swoją teorię. Ale mam coś jeszcze. Może to nic takiego może tylko jakiś błąd zdjęcia ale w niedzielę 19 lipca udało mi się uchwycić dziwną żółtą plamkę na niebie@Gorki73,

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 22 lip 2020 09:27 | brak oceny

Blue_dot6 | Załogant

@kmicic7, oglądałam okolicę na mapach Google i rzuciło mi się w oczy, że w Nadarzycach jest dosyć spory poligon lotniczy. Skoro mieszkasz obok tego pola, wiesz moze, czy jest to aktywny poligon i czy sporo się tam dzieje? Ciekawe miesjce, biorąc pod uwagę pojawienie się piktogramów w niedalekich okolicach terenów wojskowych, dosyć często w różnych miejscach na świecie obserwacji dokonuje się właśnie w pobliżu poligonów lub baz. Zakładając oczywiście, że piktogramy są prawdziwe :) Taki mały (a może nie) szczegół. Pozdrawiam

Nie, 19 lip 2020 22:23 | ocena: + 4

Crystek | Załogant

Czy człowiek czy nie powiedzcie co ten symbol oznacza i jakie może być przesłanie? Po coś te piktogramy powstają? CHYBA NIE uważacie że przybywsze robią sobie je dla zabawy a jeśli robią to ciekawe ile zajmuje im to czasu, czy człowiek zrobił by tak idealne wzory w jedna noc?

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 20 lip 2020 19:57 | ocena: + 1

Vrill | Załogant

@Crystek, mnie zastanawia czemu w Polsce tak rzadko powstają piktogramy, a jak już udaje się zarejestrować to są tak
skromne

Wt, 21 lip 2020 00:22 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@Crystek,


Mam teorię co to może oznaczać!

Licząc zawsze od środkowej kuli czy też tego znaku wychodzi w każdym ramieniu dokładnie 9 kul!

Dokładnie 9! Jak w ,,Misji'' Michaela Desmarqueta gdzie opisano, że 9 jest liczbą Wszechświata i wszystkie istoty są posegregowane na planetach podług stopnia rozwoju duchowego, gdzie Ziemia jest planetą pierwszej kategorii dla najniżej rozwiniętych istot.

Te kule wyglądają mi na symbole planet, a skoro jest ich dokładnie po 9 to pasuje do tego co opisano w ,,Misji''.

Natomiast po co oni to robią? Moim zdaniem to nie jest żaden tajny przekaz dla ludzkości tylko znak który ma pokazać ludziom ,,Zobaczcie, jesteśmy! No jak myślicie, kto to zrobił?''. A potem obcy wchodzą pewnie na takie wp.pl albo Onet.pl i wzdychają zażenowaniem widząc prawie same pierdoły i mase newsów typu ,,Jakiś polityk coś tam komuś tam powiedział'', a o tak ważnych rzeczach ani słowa. Oni się pewnie zastanawiają jak to możliwe, że tak mało się o ich znakach mówi, dlatego dalej je robią aby to w końcu przeniknęło do świadomości ludzi. Myślę, że oni chcą aby ludzie wiedzieli o ich istnieniu, a nawet się z nimi kontaktowali, ale nie mogą przeforsować tego na siłę, a Ziemską władza (elity i politycy) robią co mogą by ludzie o tym nie wiedzieli bo każdy kontakt z obcą cywilizacją to wielkie zagrożenie dla ich władzy, choćby dlatego, że ludzie jeśli dowiedzą się jak inne cywilizacje żyją na swoich planetach to będą chcieli zmiany systemu na podobny, a to zagraża obecnemu systemowi opierającemu się na wyzysku rzeszy ludzi przez garstkę bogaczy która bogaci się dzięki temu, że masy pracują dla nich sami mając z tego jakieś ochłapy. Swoją drogą skoro już o tym napisałem to dodam, że Chińczykom ogranicza się kontakt z ludzmi z tak zwanego ''Zachodu'' czyli Europy i USA i doszło już do tego, że nawet w grach komputerowych online robi im się firewalla byleby tylko nie mogli pogadać z kolegami z USA czy Europy bo zaczynają się buntować i chcą takiej wolności jak jest w USA czy Europie zamiast reżimu i ciągłej kontroli. Więc jakby ludzie sobie pogadali z przedstawicielami obcych cywilizacji i dowiedzieli się jak u nich różne rzeczy wyglądają to takie protesty jak w Hong Kongu mogłyby objąć cały świat bo ludzie globalnie chcieliby zmiany systemu, bo skoro u obcych cywilizacji działa to tak, a nie inaczej to czemu u nas ma być gorzej, czemu my się mamy męczyć. Więc naprawdę wcale się nie dziwię, że rządy wszystkich mocarstw zatajają informację o UFO od dziesiątek lat, od zakończenia drugiej wojny światowej (bo już wtedy o UFO dobrze wiedziano), albo i dłużej.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

28 listopada://Afrykański wariant koronawirusa znany do tej pory jako B.1.1.529 otrzymał nazwę greckiej litery Omikron i jest w pobliżu Polski. WHO zakwalifikowała go jako wyjątkowo niebezpieczny. Kolejne kraje blokują połączenia z Afryką, gdzie wirus się pojawił. Nowy wariant koronawirusa prawdopodobnie...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 27 lis 2021 16:14 | 25 listopada 2021 nad Wawrem (Warszawa)  widoczne były jasne obiekty na niebie. Sprawa pojawiła się na portalu społecznościowym facebook. Nie można wykluczyć, że były to chińskie lampiony czy wojskowe flary, ale jedna rzecz przeczy tej tezie. Jest bowiem nagrany film, na którym widać moment zakończenia manifestacji. Wszystkie obiekty zgasły (zniknęły) praktycznie w tym samym czasie, co wyklucza chińskie lampiony czy flary.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

PRZELOT INTRYGUĄCEGO OBIEKTU UFO NAD FRANCJĄ - 16 listopada 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.