Dziś jest:
Czwartek, 22 października 2020

Czy obcy są przyjażnie do nas nastawieni? Myślę, że tak. Inaczej za nasze świństwa i bestialstwo wobec istot żywych już dawno powinni zamienić naszą cywilizację w stertę dymiących gruzów. /profesor J. Allen Hynek (1910 - 1986) amerykański astronom i ufolog/

Komentarze: 26
Wyświetleń: 3703x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 31 sie 2020 09:43   
Autor: FN, źródło: FN   

ŚMIERĆ KLINICZNA I GŁOS ‘WRACAJ, MASZ DO WYKONANIA MISJĘ’

Śmierć kliniczna i reinkarnacja – te pozornie różne i prawdziwe fenomeny potrafią się ze sobą w zadziwiający sposób łączyć. Oto jedna z ciekawszych historii, która trafiła na pokład okrętu Nautilus w ostatnich tygodniach.

 

Na początku warto przypomnieć, że do Fundacji Nautilus można pisać listy, przesyłać paczki itp. Poniżej adres naszej skrzynki pocztowej, która jest sprawdzana regularnie, praktycznie codziennie.

Adres pocztowy Fundacji Nautilus


I właśnie na naszą skrytkę pocztową przyszedł bardzo ciekawy list od czytelnika serwisu FN.Opisuje w nim historię p. Władysława z Bydgoszczy, który posiadał dar jasnowidzenia. Wiele lat temu poważnie zachorował i przeżył śmierć kliniczną. W trakcie przebywania w krainie światła usłyszał głos:

- Ty jeszcze nie umrzesz, masz do wykonania misję na tym świecie, będziesz uzdrawiał ludzi chorych na raka!

Pan Władysław zmarł rok temu. Historia opisana w liście jest jednak tak ciekawa, że warto opublikować cały list, jedynie zasłaniając informacje pozwalające na zidentyfikowanie tego człowieka. Najciekawsze, że pojawia się tam wątek reinkarnacji. Cała historia natychmiast trafiła do naszego Archiwum FN, a także do projektu REGUŁY GRY.

 
 

Uwaga czytelnicy śledzący sprawę dziwnych znaków w kształcie „koła sterowego”, które samoistnie pojawiają się na ciałach ludzi w całej Polsce, o czym wielokrotnie informowaliśmy.

Mamy kolejny taki przypadek i naprawdę fantastyczne zdjęcia.


Wszystkie fotografie zostały zamieszczone na końcu publikacji jako aktualizacja do tekstu. Link poniżej.

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3977,kolejna-osoba-zglosila-pojawienie-sie-na-jej-ciele-tajemniczego.html

 

Komentarze: 26
Wyświetleń: 3703x | Ocen: 21

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 31 sie 2020 09:43   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (26)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 15 wrz 2020 14:46 | ocena: -3

sidhartha | Załogant

taaa kupa mięsa musi przestać żyć istnieć. reinkarnacji i Życia "po" nie ma i szanujemy życie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 16 wrz 2020 14:21 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@sidhartha, Akurat przy tego typu logice to najlepiej se strzelic w leb, bo i tak nic nie ma sensu xD

Czw, 3 wrz 2020 08:46 | brak oceny

travel52 | Załogant

Great blog right here! Additionally your website so much
up very fast!
Website: Vietnam Adventure Tour

Czw, 3 wrz 2020 08:36 | ocena: + 1

slawkali | Załogant

Droga Fundacja - moglibyście podać jakiś sposób skontaktowania się z tym panem Władysławem z Bydgoszczy?

Wt, 1 wrz 2020 18:39 | ocena: + 5

SovietVixen | Załogant

A wiekszosc z nas ma taka o to misje:

-Urodzic sie
-Isc do szkoly
-Pozniej na studia
-Miec prace i w 90% pracowac za srednia krajowa
-Ozenic sie
-Miec dzieci
-Pozniej XYZ lat zapierdzielania az do emerytury w chorym kapitalizmie
-Umrzec, czesto w niewydolnej sluzbie zdrowia

Reinkarnacja istnieje, ale mowienie o jakichs "misjach" czy "lekcjach" po prostu nie zgadza sie z rzeczywistoscia, cos jak chrzescijanski milosierny bog ktory stworzyl "dobry" swiat pelen cierpiernia.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 2 wrz 2020 07:54 | ocena: + 1

arturu | Załogant

@SovietVixen, Raka żeby wyleczyć to trzeba by zapewne pogrzebać w DNA, zrobić człowiekowi update 2.0. Wiem co można zrobic tym dipolem. "Założyć na rurę wydechową do ciągnika, żeby mniej ropy spalił".

Czw, 3 wrz 2020 07:10 | brak oceny

Lombardi | Załogant

@SovietVixen, Z tym cierpieniem, to racja. Cały świat to jedno wielkie cierpienie. Ciekawe w sumie. Mówi się, że reinkarnacja ma za zadanie zdobywanie doświadczeń przez wiele różnych wcieleń. Tyle, że w większości są to doświadczenia negatywne z naszego punktu widzenia, czyli cierpienie, ból itp. Wszyscy wszystkich zjadają. Na tym się to opiera, ten cudowny świat łańcucha pokarmowego.
Co do Twojej listy, to oczywiście wszystko się zgadza, ale tu i teraz. W przyszłym życiu możesz być obywatelem Zambii i Twoja lista znacząco się zmieni. Misją jest przeżyć życie porządnie i uczciwie. Lekcją jest po prostu życie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 3 wrz 2020 20:25 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

@Lombardi, Szczerze to watpie, takie zycie uczy jedynie cierpienia. Jak na moje to wcielenie na Ziemi to po prostu jakis glupi eksperyment, na ktory sie zdecydowalismy, i ktorego teraz zalujemy. Na szczescie, wszechswiat jest nieskonczony, a mowi sie jeszcze o calym multiwersum. Znajdzie sie cos lepszego niz to cos gdzie jestesmy obecnie.

Wt, 1 wrz 2020 17:34 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

No tak jak ktos sobie wybral taki scenariusz zycia to leczyl ludzi z raka po NDE. Chociaz jesli ciagle myslisz o raku to go w koncu dostaniesz

Wt, 1 wrz 2020 15:45 | ocena: + 6

Rimobul | Załogant

Jak widać nawet na "pokładzie naszego okrętu" są ludzie co podważają reinkarnację jako bezsporny fakt, z którym trudno polemizować. Jest w sumie na to tyle udokumentowanych dowodów, że w zasadzie szkoda w ogóle polemizować z tymi, którzy podważają reinkarnację. Niejaki SIDHARTHA pisze to co pisze. Każdy ma prawo do swojego zdania. Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów. Ale zastanawia mnie zwyczajnie co ludzie tacy jak On/Ona (nie wiem jakiej płci jest ten załogant) mają w głowie by pisać takie banialuki. Oczywiście będąc tutaj tj. na takim a nie innym portalu. Nie będę przytaczał autorów prac znanych na całym świecie bo kto tylko chce może sam poszukać i zapoznać się z ich pracami. To dla niemal każdego załoganta Nautilusa jest jak elementarz. Każdy z nas prędzej czy później spotykał się z tymi pracami i tylko ignorant może uznać, że nie są to dowody. Zresztą wiem, iż ludzka ignorancja absolutnie nie zna granic. I to nie ja to wymyśliłem ale już Einstain, który powiedział przecież cyt. "...tylko dwie rzeczy na świecie są nieskończone tj. wszechświat i ludzka głupota. Z tym tylko założeniem, że tego pierwszego nie jestem do końca pewien".W sumie nic dodać, nic ująć. Dlatego przywołany załogant SIDHARTHA zwyczajnie mnie śmieszy. Wiem przecież, że znalazł się np. człowiek w Polsce, który stwierdził, iż Jan Wolski z Emilcina został zahipnotyzowany przez człowieka z sąsiedniej wsi, którego zawodem było naprawianie starych telewizorów. Należy tylko dodać, iż stan hipnozy Wolskiego miał utrzymywać całymi latami bo przecież p. Wolski do końca swego życia nigdy nie zmienił zdania nt. swoich przeżyć z roku 1978. Jest pewna grupa ludzi co potwierdzają opinie na forach internetowych zwyczajnie w to wierzy! Spotkałem się z opiniami pod artykułami przypominającymi wydarzenia z maja 1978 roku w stylu "sprawa została wyjaśniona, facet był zahipnotyzowany", etc. Oczywiście jeszcze jakiś lepszy "agregat" wymyślił coś ciekawszego kiedy napisał, że Emilcin to sprawa... służb specjalnych PRL. Wtedy mi po prostu "tatuaże opadły" (których nie mam:)) i w zasadzie spojrzałem tylko, czy w drzwiach jest klamka, a ściany nie są miękkie. Czegoś takiego po trzeźwemu wymyślić zwyczajnie nie sposób. Nie wiadomo już czy się śmiać, czy płakać. Ale dość o tym. Wracając do meritum. Reinkarnacja jest tak oczywista tak to, że 2x2 jest 4. Kto nie wie o tym (bo to nie wiara a wiedza, a to różnica jednak) to jego indywidualna sprawa. Trzeba nad tym spuścić kotarę milczenia. Odbiegając ciup od samego tematu wczoraj bodaj na wp.pl przeczytałem, że jakiś Kanadyjczyk wygrał drugi raz w życiu "szóstkę" w lotka. Drugi raz w jego życiu dane mu było zgarnąć główną pulę w grze losowej co jak ktoś policzył z matematycznego punktu widzenia jest prawdopodobne jak 1 do 195 bilionów! Tak więc oszałamiająco mało prawdopodobne! Oczywiście są zapewne i tacy co powiedzą przypadek. Ja jednak nazywam to SYNCHRONICZNOŚĆ, o której pisze JUNG. A jaka jest opinia Załogi?:) pozdrawiam ze Szczecina:)

Wt, 1 wrz 2020 10:21 | ocena: + 7

-relatysta | Załogant

Dar czy wiedza?
Jeśli dar - to zwykły dotyk, słowo, gest wystarczył by.
Jeśli wiedza - to dlaczego taki "dipol" a nie inny, dlaczego nie opublikowany/rozpowszechniony dla dobra innych.
Jeśli dieta to dlaczego taka - sprzeczna z innymi "skutecznymi" dietami; bez soków, ketonów na czystych węglowodanach tuczących raka.
Jeżeli przekaz "indywidualny/osobisty" to poco rozpowszechniany?
Sam nie wiem co o tym myśleć.

Wt, 1 wrz 2020 07:26 | ocena: -11

sidhartha | Załogant

przestaniecie w końcu bredzić o tej reinkarnacji?nie ma dowodu i przesłanek by uważać że żyjemy więcej niż tylko raz.
i dzięki bogu bo gdyby coś było dalej ludzie nie szanowaliby życia.
a tak to szanują, ponieważ wszyscy wiemy że śmierć=koniec
i bóg zapłać.

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 1 wrz 2020 07:51 | ocena: -1

J_Krakow | Załogant

@sidhartha, Fundacjo, czy możecie wreszcie zablokować tego półgłówka? Obraża Was bój zasrany mówiąc, że opowiadając o reinkarnacji bredzicie, choć sam opisałem Wam historię, którą wydrukowaliście w XXI PIętrze i jest dowodem na reinkarnację. Czy naprawdę musimy czytać komentarze tego zasrańca? Jest tyle stron dla ateistów i katolickich mózgozjebów, gdzie mogą do woli opowiadać idiotyzmy o jednym życiu i tym raju po wsiaki czas i jeden dzien dłużej, nie musi się głupia menda tutaj wypisywać. Czytając jego komentarze mdli mnie i mam wrażenie, że jestem na idiot-katolo-stronach... litości!

Rozwiń odpowiedzi (4)

Wt, 1 wrz 2020 10:03 | ocena: + 2

Tomasz_J | Załogant

@J_Krakow,
Czy naprawdę musimy czytać tak chamskie i obrażające katolików komentarze ? Dziwię się Fundacji, że zamieściła tak chamski komentarz.
Kolega J_Krakow pokazuje tu himalaje hipokryzji skoro pisze o obrażaniu, a sam w niewybredny sposób obraża! Chcesz sobie wierzyć w reinkarnację to sobie wierz. Ale nie obrażaj innych, którzy akurat mają inny pogląd.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 1 wrz 2020 18:36 | ocena: + 4

SovietVixen | Załogant

@Tomasz_J, Katolicyzm to klamstwo. Klamstwo ktore powodowalo i powoduje smierc, homofobie, zacofanie i inne takie.

Wt, 1 wrz 2020 13:34 | ocena: + 1

Vrill | Załogant

@J_Krakow, nie ma się co burzyć, naprawdę! Po prostu nie uchwyciłeś (anty)sensu tej wypowiedzi

No i zobacz " @sidhartha " do czego doprowadziłeś swoim komentarzem. Nie zawsze da się uchwycić tą ironię - przyznam że sam się na początku złapałem. Pamiętaj "niech wasze tak - będzie tak, wasze nie - nie".

Wt, 1 wrz 2020 17:28 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@J_Krakow, wreszcie ktos kto nie boi sie poslac ateistow w diably :) gdzie jest guzik zglos komentarz albo zglos uzytkownika? ja rozumiem ze mamy wolnosc wypowiedzi ale bez przesady

Czw, 3 wrz 2020 08:44 | brak oceny

slawkali | Załogant

@J_Krakow, Droga Fundacjo - uprzejmie proszę o zablokowanie "@J_Krakow" za jego chamskie epitety w stosunku do "sidhartha". Osobiście nie mam ochoty czytać jakichkolwiek opinii osób, które wyzywają innych za cokolwiek, m. in. za odmienne poglądy.

Pozdrawiam wszystkich uprzejmych ludzi.

Wt, 1 wrz 2020 17:26 | ocena: + 4

lester13 | Załogant

Szanowny Załogancie Sidhartha
Cenię każdego zdanie - lecz wydaje mi się, iż z wiekiem nabywamy co raz więcej wiedzy i doświadczeń. Nie pytam o wiek. Temay reinkarnacji jest naprawdę bardzo ciekawy i trudno jednym zdaniem przekreślać rozważania setek, jak nie tysięcy lat. To fakt - temat rzeka. Szanowny Załogancie, sam zastanawiam się, jak wytłumaczyć narodziny geniuszów, które w wieku już kilku lat zadziwiali świat, m.in. Chopin, który w wieku 5 lat komponował, grał na fortepianie, dawał koncerty. Piszę rownież dlatego, ponieważ mam wnuka autystycznego sześciolatka, który wykazuje niezwykłe zdolności perkusyjne, gdzie rodzice zakupili dwa komplety perkusji: elektronicznej (możliwośc grania w bloku), drugi - tradycyjnej (możliwość grania w obiekcie prywatnym). Wnuk został zapisany do szkoły muzycznej. Po dwóch lekcjach nauczyciel muzyki stwierdził, że nie ma nic tudo roboty, bo wnuk jest zupełnie kompletnym muzykiem i gra profesjonalnie. Moje pytanie: jak to wytłumaczyć?
Szanuję i pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 2 wrz 2020 10:45 | ocena: -2

Kepos | Załogant

@lester13, geniusz ludzki to nic innego jak umiejętności Ducha człowieka (Anioł Stróż) , który uczy się tych umiejętności przeprowadzając przez życie kolejnych ludzi, i na tych ludziach się uczy doskonaląc swój kunszt. Kiedy już nauczy się perfekcyjnie danej profesji nie jest więcej wcielany. Dlatego na Ziemi nie będzie przybywać geniuszy, a jest przede wszystkim nauka Duchów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 3 wrz 2020 08:54 | ocena: + 1

slawkali | Załogant

@Kepos, Ciekaw jestem, skąd posiadasz takie informacje...?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 3 wrz 2020 13:25 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@slawkali, te informacje posiadam bezpośrednio od Duchów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 3 wrz 2020 15:02 | ocena: + 1

slawkali | Załogant

@Kepos, możesz nieco rozwinąć odpowiedź?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 3 wrz 2020 15:56 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@slawkali, pisałem już wielokrotnie genezę mojej wiedzy przez kilkanaście lat w FN, aż jest to dla mnie nudne.
Napiszę w skrócie - miałem okazję zapoznać wymiar duchowy.

Śr, 2 wrz 2020 11:26 | ocena: -2

Kepos | Załogant

@lester13, skoro wnuk ma autyzm to umiejętność jego gry na perkusji może pochodzić od "przypisanego".

Śr, 2 wrz 2020 08:55 | ocena: + 3

88kropka | Załogant

@sidhartha, ale dyskusja się wywiązała,jesteś biedny za swoją wypowiedź,masz prawo myśleć że reinkarnacja nie istnieje bo nie pamiętasz swoich doświadczeń z poprzedniego wcielenia,nie wszyscy je pamiętają.Ja należę do takich osób które wiedzą co robiły wcześniej w poprzednim życiu może to opisze fundacji jak nabiore odwagi, a moje dziecko mając 3 lata opowiedziało mi jak zginęło w poprzednim wcieleniu. Niestety nie żyjemy jeden raz,dusza jest nieśmiertelna a ciało jest śmiertelne i szybko się starzeje.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Czy możecie napisać coś o teoriach spiskowych na temat tego, że miliardy ludzi uczestniczą w spisku, bo koronawirusa nie ma? W Polsce ludzie dosłownie zidiocieli i wlewają we łby to szambo szaleństwa wiadrami. Taki tekst jest potrzebny - pomyślcie o tym! Pozdrawiam. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 18 paź 2020 09:32 | Mieszkaniec miejscowości Świebodzin (województwo lubuskie) przysłał informację, że 17 października 2020 roku ok. godz. 23.15 wyszedł na papierosa przed swój dom (mieszka w domu jednorodzinnym). Ok. godz. 23.00 jego uwagę zwrócił dziwny, ciemny kształt, który przemieszczał się nad polem na wysokości ok. 10-12 metrów. Była całkowita cisza, obiekt nie był ani helikopterem, ani dronem. Jego wielkość świadek ocenia na 'rozmiary małego samochodu ciężarowego', czyli długość obiektu wynosiła ok. 8 metrów...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD ŁODZIĄ - dwie relacje świadków, którzy obserwowali UFO w kształcie dysków w latach 70-tych

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.