Dziś jest:
Piątek, 3 grudnia 2021

Nie budźcie mnie nawet na koniec świata, chyba że miałby naprawdę dobre efekty specjalne.
Roger Zelazny, pisarz S-F

Komentarze: 12
Wyświetleń: 5401x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 6 wrz 2020 08:57   
Autor: FN, źródło: FN   

MAŁE ISTOTY Z POJAZDÓW UFO ZWANE SZARAKAMI POTRAFIĄ OBSERWOWAĆ WYBRANYCH LUDZI OD DNIA NARODZIN DO ICH ŚMIERCI

Na pokład okrętu Nautilus trafiły kolejne historie ludzi, którzy mieli do czynienia ze zjawiskiem tzw. ‘night visitors’, czyli nocnych gości. Ma ona związek z działalnością na Ziemi jednej z grup obcych istot zwanych szarakami. W obu przypadkach obcy wprowadzili do ciał obserwowanych ludzi implanty czyli nadajniki śledzące ludzi.
Zaczynamy od relacji, którą dostaliśmy w ostatnim tygodniu sierpnia 2020.

[…] Dzień dobry, Czytam ten serwis i myślę, że powinienem opowiedzieć historię mojej nieżyjącej od 35 lat ciotki. Po śmierci męża mieszkała razem z córką, a kiedy ta wyszła za mąż i opuściła dom rodzinny mieszkała samotnie. Wielokrotnie podczas spotkań rodzinnych wspominała, że przez całe życie miała dziwne incydenty związane z UFO. To były czasy, kiedy naprawdę tematyka UFO była całkowicie nieznana i mało kto wiedział, że jest coś takiego jak ‘night visitors’, czyli nocni goście. Tymczasem ciocia wyraźnie opisywała takie właśnie zjawisko.

Po tylu latach już wiele szczegółów mi się zatarło, ale na pewno mówiła o tym, że w nocy kilka razy odwiedziły ją małe istoty z dużymi oczami, które zabrały ją przez ścianę domu do obiektu w kształcie spodka, który unosił się nad domem. W tym czasie zarówno jej mąż, jak i kilkuletnia córka spali, choć powinni się obudzić, gdyż ona starała się wezwać ich na pomoc. Ciocia była jednak przekonana, że obce istoty potrafiły przejąć kontrolę nad członkami jej rodziny. Zapytała ich, dlaczego to robią i usłyszała w odpowiedzi, że obserwują Ziemię od wielu tysięcy lat i prowadzą tutaj eksperymenty. Ciocia mówiła, że podczas któreś z wizyt na statku kosmitów do jej ciała został wprowadzony miniaturowy nadajnik przez otwór w szyi, gdzie miała nawet mały ślad.

Ciocia opowiadała o tym niechętnie, trzeba ją było do tego namawiać, co wyklucza hipotezę, że zależało jej na rozgłosie. Niestety słuchałem jej opowieści jako dziecko, więc oczywiście nie przywiązywałem do tego szczególnej wagi. Dziś postąpiłbym inaczej. Chcę jednak abyście wiedzieli, że zjawisko nocnych gości czyli night visitors to szczera prawda. Mam nadzieję, że moja relacja wam się przyda. Zachowajcie proszę moje dane dla siebie.
[dane do wiad. FN]
Kilka dni temu na adres FN (skrytkę pocztową) przyszedł list szczegółowo opisujący bardzo podobną sytuację.Jego autorka przedstawiła swoją historię związaną z istotami z UFO, które prowadzą obserwację jej życia praktycznie od dnia narodzin. Tego typu sytuacje zdarzają się o wiele częściej niż można by przypuszczać.

/poniżej małe fragmenty tego długiego listu/List jest wielostronicowy i zawiera opis bardzo osobistych szczegółów takich przeżyć, więc nie nadaje się do publikacji. Jego treść trafiła do projektu OTWARTE NIEBO zajmującego się UFO, a także do naszego archiwum.

Kontakty z UFO były zarówno rzeczywiste, jak i poprzez dziwne sny. To także zjawisko powszechnie znane w świecie osób zajmujących się fenomenem 'night visitors'.

I jeszcze film z Archiwum FN w sprawie night visitors - pozycja obowiązkowa.

 

W USA temu zjawisku poświęcono kilkadziesiąt książek. Postaramy się wkrótce zaprezentować jedną z nich.Mamy informacje od autora książki o incydencie w Pascagoula, że będzie kolejna książka z nowymi informacjami na temat tego zdarzenia. A także - uwaga - film fabularny. Scenariusz już jest gotowy.


Komentarze: 12
Wyświetleń: 5401x | Ocen: 16

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 6 wrz 2020 08:57   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 7 wrz 2020 16:02 | ocena: + 1

john_titor | Załogant

jesli wejdziecie na strone radia paranormalium do działu "archiwum mp3" a potem wejdziecie w dział "mówią świadkowie" i znajdziecie odcinek nr 21 to wysłuchacie zapisu relacji Kobiety która doswiadczała podobnych anomalii przez sporą część życia, ciekawe jest to ze jedna z istot powiedziała jej że mogą wchodzic w konkretny punkt czasoprzestrzenii by sledzić losy danej istoty ludzkiej przez całe jej życie (dlatego ludziom wydaje sie że są długowieczni albo że ktos ich obserwuje przez wiele lat (z perspetktywy czasu liniowego to tak by faktycznie wyglądało)). Polecam też inne odcinki audycji "Mówią świadkowie".

Pon, 7 wrz 2020 10:56 | brak oceny

88kropka | Załogant

Część informacji zamieszczona w internecie to wymyślone historie ludzi,to psychoza która zaszła u niektórych tak daleko że nie potrafią z tego wyjść. Myślą że to co przeżyli jest prawdą, Szaraki nie wnikają do myśli ludzi podczas snu i nie wyciągają ludzi przez ściany do ich obiektów,to chyba już trwa od lat 80,Szaraki bo ta nazwa pochodzi od ludzi istnieją ale nie w takiej formie i ilości porwań jakie mają wyobrażenie ludzie. To cywilizacja która bardzo rzadko przebywa na Ziemi,raz na kilka dziesiątki lat,nie mają takiego zainteresowania ludźmi jak Ziemianom się wydaje. Informacje są w kontaktach Billa Meiera nawet Plejaranie dziwią się ,że to przybrało tak drastyczną psychozę i zakorzeniło się w psychice ludzi tak bardzo negatywnie. Ludzie z gwiazd którzy przybywają na Ziemię stosują hipnozę do swych badań,wsposób nie wyrządzajacy nikomu krzywdy,pobierają próbki do badań fizyczno- chemicznych nie kopiują nas i nie robią z nas hybryd.Wszystko można znaleźć w kontaktach Billa Meiera.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 wrz 2020 17:47 | ocena: + 1

john_titor | Załogant

@88kropka, musze Cie zmarwić ale Billy Meier był oszustem

Każdy widział plakat fruwającego nad lasem UFO, z wielgachnym, białym napisem I Want To Believe. Jak na niezidentyfikowany obiekt, UFO jest na nim zaskakująco wyraźne. Fani latających spodków stworzyli kilka odmian tego plakatu, z różnymi wersjami latającego spodka. Co ciekawe posługując się zdjęciami głównie jednego człowieka. Jak to możliwe, że autorem prawie wszystkich fotek UFO, na których rzeczywiście widać latający spodek jest ten sam człowiek? Okazuje się, że pan ten nie jest autorem ani 2, ani nawet 10, ale około tysiąca zdjęć latających spodków.Meier jest człowiekiem przed którym skrzynie z tajemnicami nie tylko się otwierają. Jeśli ich nie zauważy gonią go i proszą o otwarcie. Gdzie by się nie udał UFO lata za nim pozując do zdjęć. Ledwo przyjechał do Jerozolimy w latach 60-tych, od razu w jakiejś dziurze odnalazł najstarszą ewangelie. Jak się okazuje nawet ona dotyczyła największej pasji Szwajcara - kosmitów. Z takim parciem na kosmos, w latach 70-tych długo oczekiwane dowody obecności obcych zaczęły sypać się z rękawa. Zdjęcie na zdjęciu zdjęciem pogania, Zdjęcia spodków i ich pilotów, fotki z kosmosu, zdjęcia z podróży w czasie. Rzeczy jakie powinny wstrząsnąć zaślepioną zdogmatyzowaną nauką.Kiedy dowody trafiły pod lupy ludzi będących najprawdopodobniej na usługach rządu, wszystko okazało się jednym z najbardziej żenujących spektakli w historii ufologii. Narodził się nowy rodzaj sceptycznej perwersji polegający na przypisywaniu elementów latających spodków, przedmiotom z domu Meiera. Poza bombkami, fragmentami półek i ciężarkami, najsympatyczniejszym przykładem były pokrywy do beczek.Statki które kursowały nad głową Szwajcara pilotowane były przez zastępy Plejadan, których ten znał z imienia i których często gościł. Aby zapewnić swojemu gospodarzowi sławę i pieniądze kosmici zostawiali mu rożne artefakty. Jednym z takich przedmiotów mających dowieść relacją Meiera stała się słynna fotka jednej z kosmitek o imieniu Asket. Problem pojawił się kiedy w osobie Plejadanki rozpoznano tancerkę Michelle Della Fave. Na jaw wyszło, że zdjęcie kosmitki jest kadrem programu The Dean Martin Show, które Meier cyknął na bezczelnego celując aparat wprost w telewizor. Moim ulubionym "dowodem" jest zdjęcie pterodaktyla, którego Meier widział na Ziemi w czasie podroży w czasie. Pech chciał, że mało znana czeska książka autorstwa Zdenka Spinara, została przedrukowana w Stanach pod tytułem Life Before Man. Rzekome zdjęcie pterozaura, okazało się zdjęciem jednej z ilustracji!Wszystko to, to tylko czubek góry lodowych dowodów, pośród równie przekonujących nagrań audio, próbek metali i proroctw. Meier stworzył dookoła siebie całą religie. Nawet tak kompromitujące doniesienia nie strąciły go z fali ufo-popularności. Aby jakoś z tego wybrnąć, Meier nie ograniczył się jedynie do klasycznej formuły odwracania kota ogonem. Nieszczęsny kot jest tu okręcany na wszystkie możliwe sposoby

Nie, 6 wrz 2020 20:15 | brak oceny

Romeo | Załogant

"szaraki" to cywilizacja nie tak bardzo stara i zaawansowana jak np. Arkturianie czy Plejadianie [którzy wyprzedają nas ziemian o miliony lat], ale jednak w porównaniu z nami ziemianami, to dzieli nas i tak ogromna przepaść technologiczna, a przede wszystkim duchowa, energetyczna, mentalna. To cywilizacja w naszej drodze mlecznej, starsza od naszej co najmniej o parę tysięcy lat. Perfekcyjnie opanowali władanie umysłu nad materią- z tąd te nocne wizyty u nas w domu. Przejście ze stanu fizycznego w duchowy i vice versa nie stanowi dla nich żadnego problemu. Ale co najwazniejsze- GDYBY CHCIELI NAS SKRZYWDZIĆ- MOGLI BY TO ZROBIĆ W KAŻDEJ CHWILI, MOGLI BY SPALIC ZIEMIE I TO W PARE MINUT! Cywilizacja wyprzedająca nas o tysiące lat- no nie trudno sobie wyobrazić co mogłaby zrobić, gdyby miała złe zamiary. To ABSOLUTNIE POKOJOWA CYWILIZACJA!
Owszem sa częstymi gośćmi w naszych sypialniach, czego sam doświadczyłem. Czasem ludzi porywają na swoje statki i tam przeprowadzaja eksperymenty, nie robiąc nam absolutnie żadnej krzydwy- chcą nam po prostu pomóc w chorobach itd... Jeżeli chodzi o najczęstsze wizyty w naszych sypialniach- tak, przeprowadzają tam jakieś swoje badania, ale człowiek jest wtedy sparaliżowany i pamięta tylko część ich wizyty.
W moim przypadku było to tak, że spałem na lewym boku przykryty kołdrą i praktycznie jeszcze nie spałem, ale powoli zasypiałem. Nagle ktoś uciska moja kołdrę, wiem co sie dzieje-ale nie mogłem sie absolutnie poruszyć, obrócic głowy żeby sprawdzić kto to mnie uciska? Nie wystarszyłem sie [ nawet nie wiem dlaczego sie nie wystraszyłem-oni chyba jakies uspokajające leki aplikują wtedy] , tylko dostałem złości, że ktoś wszedł bez pukania, przy zamkniętych drzwiach na kluicz do mojej sypialni:] Byłem sparaliżowany totalnie, ale po chwili jakoś udalo mi się powoli odwrócić i w tym momencie ucisk kołdry ustał, a ja z tej złości pięścią walnąłem na wszelki wypadek:]
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 wrz 2020 04:06 | ocena: + 1

Caoii | Załogant

@Romeo,


Jeżeli nie masz nic więcej co wskazywałoby na obcych to w takim wypadku na 99% nie byli to żadni obcy, a halucynacje związane z OOBE, a nie mogłeś się poruszyć bo one występują w stanie paraliżu sennego który człowiek zawsze ma gdy śpi, ale o tym nie wie bo śpi.

Osoby które próbują wychodzić świadomie z ciała jako jedną z przeszkód muszą pokonać bardzo realistyczne halucynacje które próbują rozproszyć człowieka aby spanikował i nie wyszedł z ciała i zarazem sprawdzają czy śpi czy nie. Takie halucynacje to może być na przykład odgłos klucza w zamku, że niby ktoś Ci wchodzi do mieszkania, zsuwająca się kołdra jak w jakichś filmach o opętaniach, jacyś obcy ludzie chodzący po pokoju i coś robiący. Te halucynacje są mega realistyczne. Wiem bo sam ich doświadczyłem. Interesuje się OOBE od lat i co prawda mam głównie widzę teoretyczną, ale próbując wychodzić z ciała doświadczyłem nie raz wibracji, halucynacji, a raz nawet słyszałem głos w głowie. Co bardzo ważne zacząłem tego doświadczać dopiero od momentu kiedy dowiedziałem się w internecie o OOBE i zapragnąłem tego spróbować. Wcześniej w ogóle nie miewałem żadnych takich stanów. Zaczęło się dopiero jak postanowiłem tego spróbować. Moim zdaniem to jest dowód na to, że OOBE nie jest żadnym zaburzeniem bo gdyby miało czymś takim być to zdrowy człowiek nie mógłby wywołać u siebie takiego zaburzenia na życzenie.

Wracając do Twojego przypadku to jestem prawie pewien, że żadni obcy Cię nie odwiedzili tylko doświadczyłeś przypadkiem stanu tych halucynacji które pojawiają się podczas paraliżu sennego głównie u osób praktykujących OOBE.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 7 wrz 2020 11:15 | brak oceny

Romeo | Załogant

@Caoii, OOBE, wychodzenie z ciała to zupełnie coś innego, posiadam na ten temat wiedze nie tylko teoretyczną. Mój przypadek z OOBE nie mial tu nic wspólnego-TYM RAZEM NIE WYSZEDŁEM Z CIAŁA! A jak udalo mi się odwrócic i ucisk kołdry ustał, to kontem oka widziałem zarys jakiejś "postaci" przypominajacej szaraka. Ale nie moge tego potwierdzić, bo dosłownie w ułamku sekundy zniknał z pola mojego widzenia,
Miałem pare spotkań z U.F.O między innymi te nagrania na YT FN "UFO W KSZTAŁCIE TRÓJKĄTA" czy "UFO NAD POLEM"- to sa mojego autorstwa filmiki z 100% U.F.O.! , od tego czasu dzieja sie w moim zyciu różne dziwne rzeczy... , od tego czasu widzę duuuuzo więcej niz widziałem do tej pory- oczywiscie mówie o sferze energetycznej, menatlnej itd....
W kazdym razie dzięki za komentarz do mojego komentarza:] Pozdrawiam serdecznie

Pon, 7 wrz 2020 13:21 | brak oceny

Romeo | Załogant

@Caoii, Dlatego nie wspominałem w komentarzu, że na 100% widziałem "szaraka", bo tego nie mogę w żaden sposób potwierdzić, a jeśli czegoś nie wiem na 100%- to nie wspominam o tym. Ale widziałem zarys jakiejś postaci, no diabeł to nie był na pewno:] Ewidentnie ta postać nie chciała mnie absolutnie skrzywdzić, tylko pomóc...
Nie tylko "szaraki" nas odwiedzają, ale i inne cywilizacje na bardzo wysokim poziomie duchowym, w tym potężne ISTOTY ŚWIATŁA itd.. pozdrawiam

Nie, 6 wrz 2020 09:43 | ocena: + 3

Iwona31 | Załogant

Kurcze, mam nadzieje, że nie tylko szaraki, ale i inne rasy, mają takie "zainteresowania", bo szaraki raczej nie słyną z dobrej renomy, chyba że to mit... :-)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

2 grudnia:// [...] Zapraszamy wszystkich do obejrzenie filmu Zbigniewa Blani-Bolnara z 1994 p.t.: 'Zdarzenie w Emilcinie' Film trwa ponad 1,5 godziny i jest najdłuższym dokumentem o przypadku CE III w historii. Można go obejrzeć w naszym serwisie, jest zaprezentowany w okienku FILM FN  [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Śr, 1 gru 2021 08:30 | 29 listopada 2021 jeden z naszych czytelników widział przelot jasnego obiektu nad Żywcem. Była to jasna kula, która poruszała się i zatrzymywała, w pewnym momencie jak opisuje świadek 'zgasła'. Manifestacja była widoczna ok. 20 sekund , natomiast według świadka była godzina ok. 23.55, czyli tuż przed północą.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

ZDARZENIE W EMILCINIE - DOKUMENTACJA o Bliskim Spotkaniu III Stopnia z UFO w 1978 roku - ARCHIWUM FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.