Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 9
Wyświetleń: 7012x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 6 paź 2020 20:18   
Autor: FN, źródło: FN   

WSTRZĄSAJĄCE ‘POZAZMYSŁOWE’ KULISY ŚLEDZTWA W SPRAWIE ZAGINIĘCIA DWÓJKI CHŁOPCÓW W REWALU

Ta sprawa pojawiła się na naszej poczcie. E-mail zawierał link prowadzący do materiału wideo, który umieściliśmy w naszym okienku w Kajucie Załogi „Filmy polecane przez czytelników”. Ale wszystko się zmieniło, kiedy… obejrzeliśmy ten materiał. Zacznijmy od e-maila od czytelniczki:

From: […]
Sent: Monday, October 5, 2020 6:53 PM
To: fundacja
Subject: hipnoza i wejście ducha w ciało matki
    
Witajcie,
Ciekawy eksperyment hipnotyczny przy udziale hipnotyzera dr Kaczorowskiego. W 24'40  ciekawy incydent: duch syna przemawia przez matkę. Znaczna cześć jest wycięta z hipnozy i reakcji Pani Ziemniak, ale ten moment i tak zasługuje na Waszą szczególną uwagę.

Sprawa dotyczy zaginięcia w 1999 roku 2 wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu.

Zanim przedstawimy ten wstrząsający film – kilka informacji o tej tajemniczej sprawie, która okazała się morderstwem, a nie ucieczką czy zaginięciem (taką wersję przyjęli śledczy).

W 1999 roku zaginęli dwaj chłopcy z zakładu poprawczego. Policja podejrzewała, że uciekli i gdzieś zginęli. W tę wersję nie wierzyła matka jednego z nich.
Cały czas liczę na to, że uda się rozwiązać tę sprawę. Nie odpuszczę dopóki syna nie znajdę, godnie go nie pochowam – powiedziała matka jednego z zaginionych.

W sprawę zaangażował się polski jasnowidz Marek Szwedowski ze Stowarzyszenia Przystań Nadzieja, który nie wierzył, że chłopcy „tak po prostu uciekli”. Na własną rękę zaczął przekopywać teren ośrodka w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zaginionych nastolatków”. W tym roku po 21 latach od zaginięcia odnaleziono sweter i kości.

27 maja 2020 koparka natrafiła na szczątki kopiąc dół w miejscu wskazanym przez jasnowidza. Matka zaginionego Andrzeja potwierdziła, że to ubranie jej syna. Pokazała również zdjęcie, na którym widać nastolatka w tym właśnie swetrze. Koparka natrafiła na zasypaną studnię. W niej ukryte były kości i kolejny fragment odzieży, tym razem spodnie. Wizja jasnowidza znalazła pełne potwierdzenie.
„Podczas prac eksploracyjnych na terenie MOW w Rewalu w dniu 27 maja wykopaliśmy 22 kości oraz dolną część piżamy dziecięcej. Policja zabezpieczyła materiał dowodowy. Czekamy za wyniki analiz laboratoryjnych wszystkich kości oraz znalezionej odzieży” – napisał w mediach społecznościowych Marek Szwedowski, prezes Stowarzyszenia Przystań Nadzieja.Andrzej Ziemniak i Łukasz Sas mieli uciec z ośrodka wychowawczego w Rewalu w 1999 roku. Od tego czasu chłopcy nie nawiązali kontaktu z bliskimi. W 2017 roku jedna z organizacji zajmujących się poszukiwaniem zaginionych osób sporządziła raport, z którego wynikało, że nastolatkowie mogli paść ofiarą seryjnego zabójcy.

W ucieczkę nastolatków nie wierzy jasnowidz ze Stowarzyszenia Przystań Nadzieja, który „na własną rękę przekopuje teren ośrodka w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zaginionych nastolatków”. – Dwa dni temu koparka natrafiła na kości i sweter. Matka zaginionego Andrzeja potwierdza, że to ubranie jej syna. Pokazała nam również zdjęcie, na którym widać nastolatka w tym właśnie swetrze. Wczoraj koparka natrafiła na zasypaną studnię. W niej ukryte były kości i kolejny fragment odzieży, tym razem spodnie – poinformowała reporterka Polsat News Anna Nosalska.

Podczas prac eksploracyjnych na terenie MOW w Rewalu w dniu 27 maja wykopaliśmy 22 kości oraz dolną część piżamy dziecięcej. Policja zabezpieczyła materiał dowodowy. Czekamy za wyniki analiz laboratoryjnych wszystkich kości oraz znalezionej odzieży” – przekazał w mediach społecznościowych Marek Szwedowski, prezes Stowarzyszenia Przystań Nadzieja.
Po dokonaniu odkrycia na terenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu, sprawę przejęło tzw. Archiwum X, czyli specjalny wydział Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

- Prokuratura Okręgowa w Szczecinie nadzoruje śledztwo w sprawie ujawnienia tych szczątków niewiadomego pochodzenia w postaci kości. Jest to wydział cyberprzestępczości tutejszej prokuratury i Archiwum X - informuje prok. Ewa Obarek z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Szczątki zostały odsłonięte przez koparkę, która pracowała na zlecenie stowarzyszenia "Przystań Nadzieja", które wspiera działania rodziny jednego z zaginionych chłopców.

Nie wiadomo na chwilę obecną, czy szczątki mogą być pochodzenia ludzkiego, czy zwierzęcego. To zostanie zbadane. I tak przechodzimy do tego wstrząsającego nagrania wideo, które na swoim koncie w serwisie youtube zaprezentował Marek Szwendowski.Nagranie to zapis seansu hipnotycznego z udziałem mediów, który odbył się 18 września we Wrocławiu i został nazwany „eksperymentem hipnotycznym”. Seans miał pomóc uzyskać więcej szczegółów w sprawie zaginionych w 1999 roku wychowanków z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rewalu. Hipnozę poprowadził znany hipnotyzer - dr Andrzej Kaczorowski. Udział w seansie wzięli : Marek Szwedowski, Małgorzata Gaś , Jarosław Filipek oraz Dorota Czerwińska. W trakcie seansu widzimy kolejne etapy wprowadzania kilku osób w stan hipnozy.Ale to zaledwie preludium do tego, co dzieje się dalej. Na naszych oczach odsłaniają się kulisy potwornej zbrodni, która była próba przykrycia procederu wykorzystywania wychowanków ośrodka przez pedofili, za co odpowiada dyrektor i jego współpracownicy. Gwarantujemy wszystkim, że tak mocnego materiału jeszcze w polskiej sieci nie było, jeśli chodzi o wykorzystanie siły mediów i postrzegania pozazmysłowego do rozwiązania zagadki kryminalnej.Za chwilę zaprosimy wszystkich do uważnego obejrzenia tego materiału, który już obejrzała nasza ekipa projektu REGUŁY GRY. Mamy dwie uwagi, a w zasadzie trzy. Po pierwsze prosimy zwrócić uwagę na to, że matka jednego z chłopców ma wnuczka (mówi o tym hipnotyzer), który ma obecnie 15 lat, czyli jest w wieku jej syna, który został zamordowany 21 lat wcześniej. Znając podobne sprawy można postawić śmiało hipotezę, że 15-latek może być inkarnacją zamordowanego chłopca (tak się bardzo często dzieje - to wniosek ze zgromadzonych przez nas podobnych spraw). To, że "duch chłopca" przemawia także podczas seansu... świat jest dziwniejszy, niż można przypuszczać - jedno drugiemu nie przeszkadza (kiedyś o tym napiszemy więcej).

Druga uwaga: polecamy uważne obejrzenie materiału wideo. W bardzo wielu momentach widać przeloty małego, jasnego punktu. Zaznaczyliśmy go czerwoną obwódką na tym screenie z filmu.
Ale ten latający „jasny punkt” (nie jest to żaden owad… one wyglądają trochę inaczej – mamy wiele godzin nagrań owadów jako materiał porównawczy i to nie jest owad) pojawia się wielokrotnie i wystarczy oglądać ten materiał na dobrym monitorze, aby co chwilę dostrzec jego niezwykłe przeloty.

I wreszcie trzecia uwaga - jedno z mediów uczestniczących w seansie zapowiada śmierć na serce dyrektora ośrodka, zanim sprawa zostanie wyjaśniona i sprawcy ustaleni. Tę informację uzyskała poprzez podłączenie się do tzw. wiedzy absolutnej zwanej także Kroniką Akaszy, którą hipnotyzer określa jako "czarną skrzynkę każdego wydarzenia, jak w samolocie". Naprawdę poruszające.


A teraz sam materiał. Gwarantujemy, że nic bardziej mocnego dzisiaj już nie zobaczycie.

-----Original Message-----
From:[...]
Sent: Thursday, October 8, 2020 3:21 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Film o zaginionych dwóch chłopcach.

Witam załogę Nautilusa.
Przed chwilą obejrzałem cały film o kulisach śledztwa zaginionych chłopców i I chciałbym podzielić się refleksją na ten temat.
Materiał jest dla mnie porażający z wielu powodów.
Morderstwa, tuszowanie śladów, chronienie osób zamieszanych w całą tę sprawę, przyzwolenie na działalność , czerpanie z tego korzyści, bezradność organów ścigania ( nie wiem na jakim wtedy etapie cała ta sprawa była ale zaryzykuję takie stwierdzenie) ale po tym co matka mówiła ,to jednak tak było, gigantyczna złość i szok we mnie samym jak to obejrzałem.
Wreszcie sam fakt wprowadzania ludzi w stan hipnozy , bycie medium i Kronika Akaszy oraz cały zapis z tego spotkania.
O Kronice Akaszy często Wy mówicie, o hipnozie czytałem wiele razy w Nieznanym Świecie oraz nieistniejącym już kwartalniku UFO , w którym były opisywane przypadki uprowadzeń przez obcych i późniejsze hipnozy (przeprowadzane np. przez Budda Hopkinsa).

I na koniec w tej sprawie postać hipnotyzera Pana dr Andrzeja Kaczorowskiego. Jaką to trzeba mieć wiedzę, siłę żeby tak wprowadzać człowieka/pacjenta w taki stan! „Leczyć”człowieka i duszę z takich emocji!
Napisaliście, że nic bardziej mocnego dzisiaj już nie zobaczycie. Zgadzam się w 100%. Powiem więcej ,żeby nie rozpraszać się wysłuchałem tego materiału w słuchawkach, robi wrażenie.
Droga Fundacjo i Kapitanie dzięki Wam takie materiały, artykuły na temat Ufo i innych zjawisk otwierają oczy nielicznym ( mogę być dumnym z tego, że od lat 90-tych jestem jednym z nich).
Te sprawy, są o wiele bardziej interesujące dla mnie niż masowa papka serwowana w tv dzień w dzień.
Tak już na koniec, jestem ciekaw jak ta sprawa dalej się potoczy, czy znajdą się winni oraz odpowiedzą za swoje czyny( chociaż jednemu z nich nie zostało podobno dużo czasu) i czekam z niecierpliwością na  Live Stream.
Pozdrawiam,
[...]

 

Komentarze: 9
Wyświetleń: 7012x | Ocen: 20

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 6 paź 2020 20:18   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (9)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 9 paź 2020 11:29 | ocena: + 4

KlejnotNilu | Załogant

Co do całego spotkania, to można wierzyć lub nie. To co dzieje się w tle spotkania jest jeszcze ciekawsze niż "trans". Zdarzenia te trochę zmniejszają powagę spotkania. Chodzi tu o warstwę aprowizacyjną. Suto zastawiony stół rozmaitymi słodkościami. Kawa, herbata i woda do picia. A duża dostawa pizzy na koniec zwaliła mnie z nóg. Dziwna fascynajca prowadzącego doktora gwałtami też jest dziwna. Co do "pedałów' gwałcących dzieci to jako doktor powinien wiedzieć że to pedofile. Smacznego.

Czw, 8 paź 2020 13:21 | ocena: + 2

human | Załogant

Wersja wydarzeń jest bardzo zbieżna, "Matka Andrzeja zwróciła się do jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego.

- Powiedział mi, napisał na kartce, że mój syn nigdy z tego ośrodka nie wyszedł - dodaje kobieta.

- Został tam mocno pobity, w wyniku czego stracił życie. Były tam dwa opuszczone szamba. W jednym z tych szamb zostało ukryte ciało - mówi jasnowidz."

Czw, 8 paź 2020 08:23 | brak oceny

mariusz35 | Załogant

Chciałem jeszcze dodać że jakiś czas temu śnił mi się pan marek Szwedowski i jacyś ludzie nie pamiętam co tam robiliśmy - zapamiętałem jak wyglądało pomieszczenie, były to stare meble antyki a później zobaczyłem film z eksperymentu hipnotycznego i trochę mnie ciary przeszły bo podobnie wyglądało pomieszczenie ze snu hmmm dziwne i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy może tam byłem :)

Czw, 8 paź 2020 05:44 | ocena: + 1

nina.karina | Załogant

według mnie to nie jest ten sam sweter.. Jest podobny, może należał do jeszcze kogoś innego. Albo został podrzucony jako podobny do tego ze zdjęcia.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 9 paź 2020 08:19 | brak oceny

ABe11 | Załogant

@nina.karina, Różnice są zauważalne. Być może część przeszyć w odkopanym swetrze uległo zniszczeniu i plisy dzianiny, które nie były widoczne są teraz widoczne, co zmienia trochę wygląd ubrania. Jednak patrząc na grubość pasków poszczególnych kolorów ma się wrażenie, że te na zdjęciu są szersze. Zakładam ,że zakład medycyny sądowej, który badał odnalezione kości, przeprowadził również analizę zgodności tego swetra. Oby winni zostali ukarali...

Śr, 7 paź 2020 18:46 | ocena: + 1

Robespierra | Załogant

Witajcie, te kości już zostały zbadane i nie należały do człowieka. Bodajże były świńskie. Niestety matka nie może jeszcze zaznać ukojenia grzebiąc szczątki syna w mogile na cmentarzu.

Śr, 7 paź 2020 14:02 | ocena: + 3

Stefan | Załogant

Uwaga na Marka Szwedowskiego. Ten człowiek oszukuje. Wystarczy obejrzeć jego przedstawienia z radiem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 8 paź 2020 07:59 | ocena: + 2

mariusz35 | Załogant

@Stefan, Może nie do końca oszukuje, bo sam moge potwierdzić że można nagrać głos duch, kiedyś mi się to udało przez przypadek nagrać głos kobiety "co się tu dzieje" Mam taki sam miernik pola magnetycznego i wiem jak działa jeżeli w pobliżu jest telefon z włączonym internetem albo jak w pobliżu jest ruter to lampki się zapalają lub też jak na telefon wysłany jest sms to zapalają się lampki, było też w tym przypadku pan Marek Szwedowski trzyma miernik za blisko telefonu i w pewnym momencie przyszedł na telefon sms i słychać wibracje tel. i od razu zapalają się lampki https://www.youtube.com/watch?v=1cOHGfIbaA8&lc=Ugz7pvy8wvCgNGlrmUd4AaABAg.9ECEX7dfGS09EULsrJduzh w 10.48 minucie więc dla mnie to troche naciągane i mało wiarygodne ale to nie znaczy że nie można tak się kontaktować.Pozdrawiam załogę :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 8 paź 2020 17:50 | ocena: + 3

Stefan | Załogant

@mariusz35, Niestety ten człowiek po prostu oszukuje. Kopiuje Jackowskiego bo marzy mu się podobna sława. To co robi z radiem to zwykłe oszustwo.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.