Dziś jest:
Poniedziałek, 20 września 2021

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Komentarze: 11
Wyświetleń: 5546x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 9 paź 2020 07:56   
Autor: FN, źródło: FN   

SPOTKANIE Z UFO W INDIACH W 1982: ISTOTY PRZYPOMINAŁY GADY

Na pokład okrętu Nautilus przyszła ciekawa relacja o Bliskim Spotkaniu Trzeciego Stopnia z UFO na terenie stanu Himachal Pradesh (Indie) w 1982 roku. Według uczestnika CEIII istoty przypominały z wyglądu gady i przekazały ważną informację dla ludzkości.

W sieci www istoty przypominające gady nazywane są reptilianami lub gadoidami i jako załoganci pojazdów UFO pojawiają się bardzo rzadko. Tym bardziej interesująca jest relacja czytelnika serwisu, który podczas swojego pobytu w Indiach dowiedział się przypadkiem o niezwykłym incydencie z UFO, który miał miejsce w stanie Himachal Pradesh (Indie) w 1982 roku. Jego uczestnikiem był wówczas 23-letni student angielskiego z Mombaju, który przebywał u swoich rodziców w czasie wakacji.
Oto e-mail:

„Szanowna FN, Postanowiłem pierwszy raz do was napisać w sprawie historii, o której miałem okazję usłyszeć podczas mojego pobytu w Indiach w 2002 roku. Nie interesowałem się nigdy UFO i gdyby nie wyjątkowy zbieg okoliczności związany z moim pobytem w stanie Himachal Pradesh w ramach mojej pracy.


W hotelu w mieście Śimla moją uwagę zwrócił dziwny rysunek, na którym było widać istotę przypominającą dinozaura albo jaszczura obok pojazdu w kształcie trójkąta. Nie przyszło mi wtedy do głowy, żeby zrobić zdjęcie, bo bym dziś wam przesłał, ale w sieci znalazłem coś podobnego.
/poniżej grafika przysłana przez czytelnika FN/Zapytałem właściciela tego hoteliku, co to za dziwna grafika czy rysunek. On odpowiedział, że jego syn przeżył spotkanie z UFO, a na pokładzie były takie właśnie istoty. To było bardzo dawno, ale mniej więcej napiszę, co pamiętam z tego, co wtedy usłyszałem. Jego syn był studentem języka angielskiego, który w wakacje przyjechał do swoich rodziców. Pewnej nocy obudził go dziwny głos, który wydawało się, że był w jego głowie. Głos wyraźnie w telepatyczny sposób powiedział mu, żeby ubrał się i poszedł na miejsce dobrze mu znane, które było polem lub polaną w pobliżu domu, gdzie mieszkał. Zaintrygowany tym głosem w głowie chłopak założył ubranie i poszedł tam, gdzie ten głos kazał. Dobrze już nie pamiętam, bo to było dawno, ale pojawił się pojazd UFO w kształcie potężnej bryły o zarysie trójkąta, całkowicie czarny i wydawał się, jakby był ze szkła. Potem zobaczył dwie istoty minimalnie niższe od ludzi o głowach gadów, które zaprosiły go do wnętrza pojazdu.

Obcy mieli głowy przypominające gadzie, ale powiedzieli mu, żeby się ich nie bał, bo nie zamierzają mu zrobić krzywdy choć wiedzą, że ich widok dla ludzi może być odrażający. Wyjaśnili mu, że odwiedzają Ziemię od tysięcy lat, a ich wygląd tak niepokojący ludzi jest spowodowany tym, że na ich planecie słońce świeci o wiele mocniej niż na Ziemi, stąd oni musieli się przystosować do panujących na tej planecie takich warunków i dlatego ich tak dziwny wygląd. Były to jednak istoty o bardzo zaawansowanym stopniu duchowego, a także oczywiście technologicznego. Najciekawsze jest, że aby mu udowodnić swoje możliwości w pewnym momencie zaczęli być półprzezroczyści, a następnie znikli całkowicie i pojawili się ponownie. Wszystko to robili za pomocą własnych umysłów.

Cały pobyt na ich statku UFO trwał ok. godziny, ale ten hindus mówił podobno ojcu, że nie wszystko pamiętał, jakby mu wykasowali pamięć. Na koniec obcy przypominający jaszczury powiedzieli mu przesłanie do ludzkości. Brzmiało ono mniej więcej tak, że Ziemia jest istotą duchową. Jeśli będzie ją tak niszczyć jak obecnie to robicie, to ona spowoduje swoją mocą, że będzie jakiś kataklizm, który ograniczy zarówno liczbę ludzkości, jak i ludzką bezwzględność w eksploracji surowców naturalnych, które muszą być w ziemi i nie wolno ich wydobywać, bo to narusza planetę i jest sprzeczne z prawami, które muszą przestrzegać wszystkie żywe istoty.

Na koniec podobno nagle obudził się na ziemi ponad 100 metrów od własnego domu w zupełnie innym miejscu, niż miał spotkanie z obcymi. Ta opowieść wydała mi się bardzo wiarygodna i tylko do dziś żałuję, że nie wykonałem fotografii tej grafiki czy może raczej rysunku, który w tym barze wisiał. Wiele lat później w 2011 wróciłem w to miejsce, ale tam gdzie był ten bar jest teraz osiedle. Pomyślałem, że w kontekście ostatnich wydarzeń związanych z pandemią warto jest wam przesłać tę historię. Do mejla dołączam grafiki jaszczuropodobnych istot, które znalazłem w sieci i w miarę odpowiadały temu, co przedstawiał tamten rysunek w barze.
Życzę wszystkiego najlepszego załodze okrętu Nautilus
[dane do wiad. FN]

/poniżej wszystkie pliki graficzne, które były przysłane wraz z wiadomością/


Komentarze: 11
Wyświetleń: 5546x | Ocen: 22

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 9 paź 2020 07:56   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 6 gru 2020 22:06 | ocena: -1

mirfiD5 | Załogant

@mirfiD5,
gwoli wyjaśnienia;

- ( np. o inwazji w gwiazdozbiorze lutni, na wedze)
oczywiście inwazja na planecie (planetach) wokół wegi.


-stosunek ojcowski 0 (dawne dzieje sprzed eonów lat)
kiedyś eony lat temu ja (ale nie ten ja co teraz) stworzyłem gadzią rasę, one wiedzą o tym (od kilku lat, można dodać; dopiero od kilku lat one wiedzą, kto je stworzył).
kiedyś były inne, ale kiedyś prawie wszystko było inne.

Wt, 17 lis 2020 20:23 | ocena: -1

mirfiD5 | Załogant

a i jeszcze,
może gadziorki by poopowiadały o swoich wojenkach prowadzonych we wszechświecie, o inwazjach zbrojnych ( np. o inwazji w gwiazdozbiorze lutni, na wedze).

jak to się mówi:

"znamy się jak łyse konie"

są gadziny i gady,
są gady negatywne i są pozytywne tak jak ludzie są pozytywni i negatywni.

mam do nich można by rzec
stosunek ojcowski 0 (dawne dzieje sprzed eonów lat).

Sob, 10 paź 2020 12:02 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

to my stworzymy sobie przyszłości ;)
nikt za nas tego nie zrobi.czas żeby ludzkość wzięła odpowiedzialność za swój "los"

Sob, 10 paź 2020 04:51 | brak oceny

John-316 | Załogant

Z przesłania nici. Nawet baru już tam nie ma.

Pt, 9 paź 2020 20:38 | brak oceny

mirfiD5 | Załogant

i przylecieli statkiem zrobionym z mchu, kamieni i chrustu leśnego, który był zasilany panelami fotowoltaicznymi i krowimi plackami.
za górami za lasami mieszkała ...

co nie znaczy, że osobiście nie jestem za gospodarką zeroweist i to taką 100%.
za każdym razem gdy segreguję odpady czekam dnia gdy, każdy z nich (dosłownie, każdy z odpadów) zostanie przerobiony i powtórnie użyty.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 16 paź 2020 16:18 | ocena: -1

SantiSantus | Załogant

@mirfiD5, Witam. Wolna energia.

Pt, 9 paź 2020 17:04 | brak oceny

Kasprano | Załogant

Nie wierzyłem za bardzo w "jaszczurki z kosmosu" ale jeśli FN uznała tą relację za wartościową to coś w tym musi jednak być. A przesłanie kosmitów w punkt takie jakie głosi Fundacja :)

Pt, 9 paź 2020 14:00 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

Dziwne te ufo. Powiedzieli jakiemus chlopkowi zeby chronili ziemie jakby on cos mogl poradzic, a potem zamiast odstawic go w to samo miejsce albo do lozka to odstawili go 100 metrow dalej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 9 paź 2020 18:18 | ocena: -1

Kasprano | Załogant

@magdakowalska48, tutaj w grę mogą wchodzić puzzle tzn. być może porwali akurat tego chłopaka żeby nasz załogant dowiedział się o tym przesłaniu i wysłał je do FN i tym sposobem dowiedziała się o tym szersza grupa ludzi

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 9 paź 2020 22:08 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kasprano, i co zrobili? nic

Pt, 9 paź 2020 11:43 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

I tak najlepsze byly te kotowate :3

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.