Dziś jest:
Czwartek, 21 stycznia 2021

Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. Dzisiaj jest właściwy dzień, aby kochać, wierzyć i żyć w pełni.
XIV Dalajlama – duchowy i polityczny przywódca narodu tybetańskiego

Komentarze: 4
Wyświetleń: 3021x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 14 paź 2020 16:36   
Autor: FN, źródło: FN   

PREZYDENT DONALD TRUMP ODPOWIADA NA PYTANIE O UFO

W swoim pierwszym wywiadzie telefonicznym udzielonym po przejściu zakażenia koronawirusem Donald Trump został zapytany o sprawę UFO. „Uważnie przyjrzę się tej sprawie” – zapowiedział prezydent USA.

Prezydent Donald Trump został zapytany o istnienie UFO podczas niedzielnego wywiadu z Marią Bartiromo z Fox News. Trump powiedział, że po raz pierwszy od dziennikarki usłyszał o grupie zadaniowej  w ramach Pentagonu do spraw tzw.  Niezidentyfikowanych Zjawisk Powietrznych Pentagonu, która została ogłoszona w sierpniu tego roku.

Prowadząca Fox News Maria Bartiromo zapytała Trumpa podczas „Sunday Morning Futures” o ogłoszenie Departamentu Obrony, że Pentagon powołał w sierpniu grupę zadaniową do zbadania obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Grupa nazywa się Unidentified Aerial Phenomena Task Force (UAPTF).- Panie prezydencie, kiedy dowiemy się, czy istnieje UFO? - zapytała Bartiromo.
- Cóż, będę musiał to sprawdzić - odparł Trump. - To znaczy słyszałem o tym. Sprawdzę to. Przyjrzę się temu uważnie.

Zapytany o niezidentyfikowane obiekty latające w 2019 roku Trump wyraził sceptycyzm.
Wcześniej prezydent USA sugerował już, że kwestia życia pozaziemskiego bardzo go interesuje. Podczas innego prasowego wywiadu w czerwcu tego roku został zapytany o słynną katastrofę w Roswell z 1947 roku. Miało wtedy dojść do rozbicia się na terenie Stanów Zjednoczonych statku kosmitów z załogą.

- Nie będę z tobą o tym rozmawiał, ale to bardzo ciekawy temat - mówił wówczas Trump.


 Poniżej jeszcze ciekawa wiadomość z naszego projektu OTWARTE NIEBO.

 From: [...]
Sent: Tuesday, October 13, 2020 2:45 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl; nautilus@nautilus.org.pl
Subject: [...]

Witam, jak zawsze na początku pozdrowienia dla FN, załogantów!
Mam pytanie do FN , które pózniej rozwinę.
 Pierwsza moja obserwacja U.F.O. , która była dość dawno, bo ok. 15 lat temu- była bardzo specyficzna i bardzo dla mnie zaskakująca, bo wtedy moja wiedza na ten temat była znikoma. Chodziłem sobie po placu [mieszkam na wsi], było już dość ciemno, ale nie całkowicie.

Nagle na niebie ukazało się parę czerwonych punktów świetlnych, które mnie bardzo zaskoczyły- do razu wiedziałem że nie mogą to być samoloty, bo były to intensywnie czerwone punkty [5 albo 6-teraz już nie moge sobie przypomnieć] - LECIAŁY BEZGŁOŚNIE W CAŁKOWITEJ CISZY I CO NAJWAŻNIEJSZE W SZYKU, ale nie "gęsiego jeden za drugim", tylko tworzyły coś w rodzaju: TRAPEZU, a raczej ROMBU.   Leciały w tak idealnym szyku, że nie jestem pewien czy nie był to jeden ogromny obiekt z czerwonymi punktami świetlnymi. Zamurowało mnie, patrzyłem z niedowierzaniem i nagle światła zniknęły,

ALE CO NAJWAŻNIEJSZE- Z TEJ STRONY NIEBA Z KTÓREJ PRZYLECIAŁY ZAUWAŻYŁEM, ŻE JAKAŚ PRZEZROCZYSTO-CZARNA WIOTKA KULA SPADA Z NIEBA- SPADA BARDZO POWOLI, JEST BARDZO WIOTKA [tak jakby słabo wypełniona jakimś gazem]. Patrzyłem sie na to kilkanaście sekund, pół minuty maksymalnie. Po prostu spadała sobie powolutku z nieba. Musiało jeszcze nie być tak ciemno, bo widziałem ją wyraznie.

Jaka odległość? Bardzo ciężko określić- mogła spadać parę set metrów ode mnie [bliżej na pewno nie], a mogła 2-3km ode mnie-wtedy musiała by być bardzo duża skoro ją widziałem na własne oczy.
I tu mam pytanie do FN, załogantów- czy zetkęliście się z czymś takim? Pytam zarówno o te czerwone punkty świetlne cicho przelatujace w szyku trapeza lub rombu i przede wszystkim ta KULA CZARNA, PRZEZROCZYSTA, GAZOWA spadająca powolutku, wiotko z nieba??? Bo na 100% jedno z drugim miało związek.
Pozdrawiam.
[...]


Ciekawy opis obserwacji UFO. Dziwna, półprzezroczysta kula przemierzająca niebo została przez naszych ludzi nagrana w 1998 roku nad Warszawą. Film poniżej.


I jeszcze jedna relacja z serwisu EMILCIN.COM


From: [...]
Sent: Tuesday, October 13, 2020 7:02 PM
To: emilcin@emilcin.com
Subject: Ufo nad Gdynia po raz drugi

Dobry wieczór,
serdecznie pozdrawiam Załogę Nautilus!!!!
Chcę się podzielić pewną obserwacją:
dzień 30 sierpnia 2020r Niedziela, Gdynia Oksywie godzina około 21:40. Cały spektakl trwał do 23:12. Najpierw pojawiła się jedna zielonkawa ale spora kula . Obserwujemy to z tarasu w odległości 1-2 km nad budynkiem. Słychać ,ze widzą to też inni bo krzyczą UFO! Co nas cieszy bo to znak ,ze nie tylko my mamy tę przyjemność. Po chwili kula dzieli się i widzimy już trzy kule. Wiszą tak przez moment, następnie znów jest jedna, z której widać wypuszczony promień z góry do dołu jakby coś obserwowała lu pobierała jakieś próbki z Ziemi. Potem kula rozdzieliła się na kilka mniejszych i zaczęły poruszać się po niebie . Utworzyły następnie coś w rodzaju łuku jakby był to brzeg statku. Kule zaczęły mrugać.  Nagle wszystko zgasło i zapaliło się ponownie. Następnie kule utworzyły kwadrat, potem rozciągły prostokąt. Przemieszczały się na niebie ale były cały czas na przeciwko nas. Po godzinie 23:12 mniej więcej zgasły. Udało nam się nagrać kamerą z telefonu krótki film gdzie widać światełka w lini, widać,że mają różne kolory. Po odtworzeniu filmiku wydarzyły sie dwie dziwne rzeczy: w czasie nagrywania rozmawialiśmy podekscytowani a jednak głos sie nie nagrał ! ale za to słuchać dziwny szum ,którego nie słyszeliśmy. Głosy się nasze nie nagrały a nagrał sie dziwny szum. Druga dziwna rzecz to to,że obserwacja i nagranie filmiku były  30.08.20. / od razu po zdarzeniu zapisalimy na kartce notatki data, czas, co się działo/ a w telefonie zdarzenie zapisało się jako data 05.września 2020 i tego nie potrafimy wytłumaczyć i zrozumieć jak to możliwe.
następnego dnia 31.08.20 godzina koło 22.00 pojawiła się na chwilę kula , po chwili rozdzieliła na dwie. I zniknęła.
Wszystko wydarzyło się prawie w rocznicę po pierwszej naszej obserwacji Ufo. Był 24 lipca 2019r. godzina około 23:10 tez Gdynia Oksywie, obserwacja na tarasu domu. Wtedy widzieliśmy obiekt- czarny trójkąt może 20m od nas.
SZOK!!!
--
Z poważaniem
 
[...]

Komentarze: 4
Wyświetleń: 3021x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 14 paź 2020 16:36   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (4)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 19 paź 2020 00:02 | brak oceny

pawel1992k | Załogant

Co do czerwonych kul na nocnym niebie pamiętam historie która opowiedział mi ojciec, szedł z kolegą w nocy jeszcze w czasach kiedy nie było prądu u mnie na wsi i na niebie bezgłośnie przelatywały czerwone kule. Bylo to raczej dość nisko, wtedy myślał że to jakieś samoloty

Śr, 14 paź 2020 22:10 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

Pewnie obiekt podobny do tego nad Waszyngtonem? Kolorowe światełka. Jak w filmie Spielberga. Lody! Zabawki! Bliskie spotkania trzeciego stopnia. To był film przerastający wyobrażenia kinomanów lat siedemdziesiątych. Dobrze piszę? Dobrze! 1977 r. Szok!

Śr, 14 paź 2020 17:23 | ocena: + 1

majomir | Załogant

Brakuje tylko
...odezwiemy się...

Śr, 14 paź 2020 17:07 | ocena: + 3

Knafel | Załogant

Może warto zbadać ten szum z nagrania? Mi od razu przychodzi na myśl "szum/furkot" z projektu Kontakt.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wygląda na to, że w Brazylii pojawiły się aż dwa nowe warianty koronawirusa, który - jak się wydaje - zmutował w obrębie białka kolca. Na razie dostępne są tylko informacje na temat sekwencji genomu, natomiast nie wiadomo jeszcze, co te zmiany oznaczają jeśli chodzi o zakaźność, patogeniczność oraz skuteczność szczepionki czy testów diagnostycznych. Więcej o tym w dziale FN24 - zapraszamy do lektury! [....]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI W NAJNOWSZYM TELEDYSKU GRUPY KOKON 'WIDZĘ JASNO'

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.