Dziś jest:
Niedziela, 13 czerwca 2021

Negatywne skutki uboczne nowoczesności są znacznie większe niż chcieliśmy dostrzegać i trwałe. Homo sapiens chce obsesyjnie produkować i konsumować coraz więcej. By te obsesje realizować, musimy coraz więcej wykopywać z ziemi i więcej przetwarzać. Przyroda słabo sobie radzi z wytwarzaniem nowych minerałów i zajmuje jej to tysiące lat.
prof. Radosław Markowski, fragment wywiadu opublikowanego 11 czerwca 2021

Komentarze: 10
Wyświetleń: 2320x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 18 paź 2020 11:27   
Autor: FN, źródło: FN   

BYŁY SENATOR USA HARRY REID PO RAZ KOLEJNY DOMAGA SIĘ UJAWNIENIA PRAWDY O UFO

Harry Reid (81 l.), który do 2017 roku zasiadał w senacie, wystąpił w nowym dokumencie "The Phenomenon" w reżyserii Jamesa Foxa i zdecydował się na odważne wypowiedzi na temat UFO. Pytany o to, czy poza odtajnionymi już przez Pentagon materiałami z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi istnieją jeszcze jakieś dokumenty, odpowiedział:

- "Większość z nich nie ujrzała światła dziennego". Jak dodał, rząd specjalnie ukrywa te materiały.

"Władze federalne przez te wszystkie lata tuszowały sprawę, blokowały, stopowały, myślę że to bardzo, bardzo źle dla kraju" - mówił Reid.
Wcześniej na swoim Twitterze komentował niedawne odtajnienie nagrań dokumentujących spotkania amerykańskich pilotów z tajemniczymi obiektami: "Cieszę się, że Pentagon wreszcie ujawnia to nagranie, ale to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o istniejące materiały i analizy. Stany Zjednoczone muszą poważnie, w naukowy sposób przyjrzeć się temu zjawisku oraz wszelkim konsekwencjom dla bezpieczeństwa narodowego, jakie się z nim wiąża. Ludzie mają prawo być o tym informowani".
Harry Reid jest członkiem Partii Demokratycznej, w latach 2005-2007 był przywódcą demokratów w senacie jako Lider Mniejszości, a w latach 2007-2015 jako Lider Większości. Odszedł z senatu w 2017 roku.

Warto odnotować jeszcze jedną wypowiedź o UFO znanej postaci, czyli Elona Muska.

Elon Musk, czyli sławny przedsiębiorca, miliarder oraz bardzo aktywny użytkownik Twittera, dość często zmienia zdanie w sprawie UFO. Przecież jeszcze nie tak dawno zasugerował, że obcy zbudowali piramidy w Egipcie. Natomiast z ostatniego wpisu na Twitterze dowiadujemy się, że przynajmniej on nie widział dowodów potwierdzających wizyty wyższych cywilizacji na ziemi.Jednocześnie skrytykował także dostępne materiały wideo mające przedstawiać UFO. Twierdzi, że są gorszej jakości niż nagrania zarejestrowane przez kamery zainstalowane w sklepach spożywczych, dlatego nie można ich traktować poważnie. W swoim wpisie jednak nie nawiązał do autentyczności filmów opublikowanych przez Pentagon.

Przypominamy, że w kwietniu tego roku amerykańska instytucja zdecydowała się udostępnić 3 nagrania zarejestrowane przez pilotów marynarki wojennej. Na klipach zatytułowanych kolejno FLIR, GOFAST oraz GIMBAL widać niezidentyfikowane latające obiekty. Nagrania są bardzo dobrej jakości i Pentagon potwierdził ich wiarygodność.Komentarze: 10
Wyświetleń: 2320x | Ocen: 9

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Nie, 18 paź 2020 11:27   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 19 paź 2020 09:48 | ocena: + 1

etrebil | Załogant

człowiek nie potrafi się dogadać z najbliższą osobą, nie zauważa cierpienia zwierząt, degradacji natury więc po co mu kontakt z Obcymi. Polityka nie zajmuje się takimi sprawami a wyborcy też tego od polityków zbytnio nie oczekują - "zajmują się kosmitami a my nie mamy co jeść i gdzie spać". Obcy też nie mają ochoty bo ludzie głupi i agresywni.

Nie, 18 paź 2020 20:20 | ocena: + 6

Einstein | Załogant

Zgadzam się zarówno z "Natenczas_Wojski" jak i "Rimobul". Wyręczyli mnie Panowie z dłuższej dygresji na ten temat... :] Ludzie, społeczeństwo [podejrzewam około 80- 90%] w krajach gdzie nie ma aktualnie konfliktów zbrojnych żyją w bańce typu "matrix" z klapkami na oczach latają jak wściekli za kasą, zapominając o sprawach najważniejszych- czyli duchowych. Niestety żyjemy w piekle na ziemi- jeden przeciw drugiemu, byle ja mam, inny co mnie tam obchodzi... U.F.O. [obok reinkarnacji] jest przecież, a przynajmniej powinno być najważniejszą sprawą dla ludzkości- JAK MOŻNA NIE CHCIEĆ NAWIĄZAĆ KONTAKTU Z CYWILIZACJAMI WYPRZEDZAJĄCYMI NAS O TYSIĄCE, MILIONY LAT??? PRZECIEŻ TAKI KONTAKT ROZWIĄZAŁBY TAK WIELE PROBLEMÓW! KOMU TAK BARDZO ZALEŻY, ŻEBY PRAWDA NIE UJRZAŁA ŚWIATŁA DZIENNEGO, KOMU ZALEŻY ABY OŚMIESZAĆ TEN TEMAT???- myślę pytanie retoryczne... Establishment- ludzie od urodzenia zakorzenieni w kręgach władzy, którzy pierwszy milion dostają zaraz po urodzeniu- oni nie muszą od urodzenia nic robić, a mają tu wszystko- KOSZTEM SPOŁECZEŃSTWA, NIEWOLNICTWA, WYZYSKU DRUGIEGO CZŁOWIEKA, KOSZTEM WOJEN, KONFLIKTÓW ZBROJNYCH- CIERPIENIA, BÓLU, ŁEZ I WSZECHOBECNEJ NIESPRAWIEDLIWOŚCI.
I właśnie TAKIM LUDZOM ZALEŻY, ABY PRAWDA o U.F.O. NIGDY NIE UJRZAŁA ŚWIATŁA DZIENNEGO!!! Wtedy mają ludzi pod kontrolą jako niewolników..., Mają swoich troli, którzy non-stop wyśmiewają ten temat itd...
Natomiast oficjalny kontakt z wysokorozwiniętymi cywilizacjami spowodowałoby między innymi to, że nie trzeba byłoby w tak brutalny sposób eksploatować planety ziemia, niszczyć na potęgę, zatruwać przyrody itd... A dlaczego- ONI JUŻ TEN ETAP PRZERABIALI TYSIĄCE, MILIONY LAT TEMU!, już nie wspominając o sprawach najważniejszych -DUCHOWYCH.
Dlatego wielki szacunek dla tego odważnego SENATORA, z tego co mi wiadomo nie jest sam, jest większa grupa takich światłych, odważnych ludzi o których wkrótce usłyszymy. Bardzo dużo ludzi ostatnio przebudziło się, wielu ludzi domaga się prawdy o U.F.O. i to na całym świecie... pozdr.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 19 paź 2020 16:53 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Einstein, Pięknie to napisałeś i jakże trafnie, ale...
Sądzę że nic nie musielibyśmy od nich dostawać w prezencie. Nic nie musieli by nam dawać/pokazywać o nic się martwić że naruszyli by jakieś "kosmiczne zasady".
Sam fakt że zademonstrowali by że są/istnieją, wystarczył by byśmy całkowicie się zmienili i w "krótkim" czasie się do nich zbliżyli - przynajmniej duchowo/moralnie.

Nie, 25 paź 2020 06:58 | brak oceny

Lukaszra | Załogant

@Einstein, Musisz powiedzieć światu, że nie chcemy was skrzywdzić. Wasz świat potrzebuje pomocy. Pomożemy wam w przyszłości, zanim będzie za późno. Jeszcze nie jesteście gotowi, aby to zrozumieć. Wkrótce znowu wrócimy... Cytat z głównej strony..

...my za głupi jeszcze jestesmy.. nie mowie tutaj o Nas .. czytajacych piszących uczących sie... Ale ogolnie o społeczeństwie...wszystko stanelo by na glowie.. a juz najbdziej religia.. pamietaj ze społeczeństwo glupsze to społeczeństwo latwiejsze do kontroli i manipulacji...
Wg mnie to jeszcze niestety ale potrwa......... Zbyt długo....

Nie, 18 paź 2020 18:18 | ocena: + 2

infinity_ | Załogant

o ujawnieniu zdecydują farmerzy a nie owce... możemy sobie beczeć do końca świata, ale politycy to tylko owce jak my.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 19 paź 2020 15:25 | brak oceny

Vrill | Załogant

@infinity_, przykre jest uświadomienie sobie że istoty wyżej rozwinięte mogą być równie bezradne wobec barbarzyństwa na Ziemi co my wobec owiec które już dziś w okrutny sposób stracą życia ...
:(((

I co potem, kolejne wcielenia jako kolejne przyszłe ofiary? Gdzie to się zaczyna a gdzie kończy? Dlaczego kamma tak działa - przecież ofiar jest zawsze więcej niż tych wyrzadzajacych krzywdę

Coś mi się tu nie kalkuluje - ale w tych Wyższych Sferach może to wyglądać zupełnie inaczej


OM Mani Padme Hum

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 19 paź 2020 19:08 | ocena: + 1

infinity_ | Załogant

@Vrill, w końcu i te wyżej i te niżej rozwinięte to jedno i to samo życie, ta sama energia zasilająca tylko inne oprogramowanie i organizmy. Też myślę że z pewnej perspektywy życie to, ten sam wąż zjadający własny ogon. I hitlerowcy i więźniowie obozów to ta sama energia życiowa , tylko napędzająca odrębne organizmy komórkowe, z wgranymi innymi programami. Ale to takie tam...
Namaste ;-)

Nie, 18 paź 2020 14:47 | ocena: + 5

Natenczas_Wojski | Załogant

Elon Musk wypowiada się w taki sposób, jaki najlepiej służy jego aktualnym interesom. To po pierwsze. Po drugie: prawda o UFO jest w Stanach tajemnicą Poliszynela, którą jednakowoż wszystkie możliwe służby podają sobie wzajemnie jak gorący kartofel. Przeto na żadnej kompetentnej dłoni nie zdąży ona zagrzać swego miejsca. Zostanie ta prawda ujawniona, gdy zajdzie taka potrzeba, a jeśli potrzeba nie wystąpi to pozostanie nadal tajemnicą.

Wcześniej społeczeństwo do niej zwyczajnie nie dorosło, a autorytarne czynniki nie zwykły rzucać pereł przed wieprze. I tak też minęły całe dziesięciolecia. Jednak rzeczywistość może niebawem wyprzedzić chłodne kalkulacje i skarb zbyt długo ukrywany, wreszcie pokryje się śniedzią i sparszywieje. O wszystkim tak czy inaczej zdecydują najwyższe czynniki, które zwykliśmy określać enigmatycznym mianem DEEP STATE. Cokolwiek poza tą mroczną fasadą w ciemnościach się skrywa...

Nie, 18 paź 2020 13:24 | ocena: + 6

Rimobul | Załogant

W zasadzie to, że USA i siły zbrojne tego mocarstwa posiadają dowody na istnienie zjawiska NOL (zawsze staram się unikać określenia UFO bo w Polsce ma ono zdecydowanie pejoratywny wydźwięk) nie podlega żadnej dyskusji. Tak naprawdę już od 1947 roku tj. od Roswell kiedy to major lotnictwa wojskowego USA, weteran II Wojny Światowej upublicznił informację nt. rozbitego statku kosmicznego (nazwał go przecież wprost latającym talerzem!) jest to absolutnie jasne. Po 12 godzinach armia USA zdementowała tę informację, iż to nie był pojazd obcych (latający talerz), a... balon meteorologiczny. Pisałem już kiedyś o tym na stronie FN, że głupszej wymówki nie można było wymyślić. Przecież to tak jakby doświadczony budowlaniec pomylił muszlę klozetową z żyrandolem. Oficer lotnictwa myli "latający spodek" z balonem metrologicznym. Zabawniej chyba już nie można. Jedynie co w tym jest smutne to, że społeczeństwo w to uwierzyło. Mam świadomość, że 73 lata temu poziom intelektualny ówczesnego społeczeństwa USA taka jak całej populacji na świecie nie grzeszył nadmiarem intelektu. Ale bez przesady. Szczególnie po tylu latach. Choć z drugiej strony po tych ponad siedemdziesięciu latach w istocie z tym poziomem intelektualnym nie jest nic lepiej. Czasem nawet myślę, że gorzej. Przecież oferta programowa znamienitej większości stacji telewizyjnych jest wręcz uwłaczająca. Stopień zidiocenia programów rozrywkowych osiągnął chyba już absolutne zero. Nie dalej niż wczoraj miałem nieszczęście przez ok. trzy minuty oglądać program na MTV pt. WARSAW SHORE. Lakonicznie rzecz ujmując jest to program typu "reality show" w którym uczestnicy upijają się do nieprzytomności, kopulują i bluzgają na siebie. Zastanawia mnie tylko kto jest odbiorcą tego programu. Mam oczywiście świadomość, że producenci tego programu nie "dokładają" do niego. Stąd muszą mieć widza, który chce to oglądać, a co za tym idzie jest "targetem" reklamodawców. Niemniej owe trzy minuty programu dają jasny obraz współczesnego człowieka. Przecież i inne stacje telewizyjne czy portale internetowe nie są lepsze. Programy w stylu jak oni śpiewają, jak oni tańczą, jak oni zdradzają, jak żyją wymieniając się żonami, jak oni gotują etc. są w zasadzie w 75 procentach "ramówką" owych stacji. O ofercie filmowej nawet żal wspominać bo przecież wystarczy przeczytać tytuły w stylu Brzydula, Więzień miłości, M jak miłość czy jeszcze większe idiotyzmy jak Moda na sukces, Esmeralda etc. Szkoda po prostu słów. Stąd w materii NOL i całego tego zjawiska, które jest tak oczywiste jak to, że zimą pada śnieg trudno oczekiwać innej postawy od współczesnych ludzi. Pytanie tylko jak ujawnienie kolejnych materiałów przez USA na wniosek tego ex-senatora wpłynie na ewentualne społeczeństwo. Mam obawy, że w żaden. Ludzie po raz wtóry je po prostu zignorują. Tak zresztą jak zignorowali materiały już ujawnione i wypowiedzi prezydenta Trumpa o ich prawdziwości! Ot i wszystko. Pozdrawiam serdecznie ze Szczecina całą załogę FN!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 18 paź 2020 22:58 | ocena: + 4

Natenczas_Wojski | Załogant

Popieram "w całej rozciągłości" - mówiąc slangiem partyjnych aktywistów. Co racja to racja! Bardzo celna i rzetelna analiza. Wobec tak usposobionego społeczeczeństwa i jego przeciętnego poziomu - służby armii czy cywilnego wywiadu, zajmujące się NOL, nie czują się zobligowane do ujawniania czegokolwiek. O czym właśnie nadmieniam w poście powyżej...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

13  czerwca 2021: [...]  Dzisiaj wgrywany nowe oprogramowanie do naszego teleskopu - pogoda nie będzie sprzyjała wieczornej obserwacji, ale będzie już przygotowany do sezonu letniego [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 3 cze 2021 17:49 | Dziś 2 czerwca o godz. 20.45 od południowej strony Polanicy Zdroju w kierunku na Duszniki przelatywał powoli i cicho duży kulisty obiekt o metalicznej powierzchni od której odbijało sie swiatło zachodzacego słońca. Czy ktoś widział tez ten obiekt , bo w Polanicy jest teraz sporo turystów. Wiadomośc tą otrzymałem od kolezanki która obserwowała ten obiekt z okna swego mieszkania.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 | Kiedyś do Pabla Picassa przyszedł młody człowiek mówiąc, że on także chce być wielkim malarzem jak Picasso, też tak potrafi malować i chce kilku lekcji „od mistrza”. Picasso postawił przed nim wazon z kwiatami i poprosił, żeby namalował go najbardziej realistycznie, jak tylko potrafi – bez żadnych uproszczeń, pojedynczych linii czy abstrakcyjnych symboli znanych z obrazów Pabla Picassa. Wyjaśnił mu...

czytaj dalej

FILM FN

ŻYCIE, ŚMIERĆ I REINKARNACJA - film z Archiwum FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.