Dziś jest:
Czwartek, 18 sierpnia 2022

Niech żywi nie tracą nadziei.
Juliusz Słowacki

Komentarze: 67
Wyświetleń: 7269x | Ocen: 30

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 21 paź 2020 08:19   
Autor: FN, źródło: FN   

SPOTKANIE ZESPOŁU PROJEKTU ‘REGUŁY GRY’ – PRAWDOPODOBIEŃSTWO POWSTANIA SAMOISTNIE ŻYCIA WYNOSI ZERO

'Człowiek czyli kawałek mięsa (składający się głównie z węglowodanów) gada czy pisze wiersze, bo tak się przypadkowo poukładały atomy'– takie tezy ze śmiertelną powagą opowiadają ludzie negujący istnienie nieśmiertelnego światła w postaci energii duchowej, które sprawia, że nagle 'materia żyje'. Przygotowujemy się do wirtualnego wystąpienia na kongresie o OOBE (ang. out-of-body experience). Wykorzystamy w wystąpieniu przykład z... betoniarką.
Każdy dzień pandemii koronawirusa na świecie wywołuje zmiany, które są niewidoczne od razu, ale stają się odczuwalne po pewnym czasie. Odwoływane są wszystkie kongresy, spotkania, konferencje. W tym roku ekipa FN w listopadzie miała uczestniczyć w  dwóch międzynarodowych spotkaniach – jednym o UFO, a drugim o OOBE (ang. out-of-body experience).
Już wiadomo, że oba odbędą się jedynie wirtualnie, ale będziemy w nich brali udział. O sprawie kongresu o UFO jeszcze napiszemy, ale teraz ciekawostka z naszych przygotowań do spotkania o zjawisku OOBE.

Tym razem zamiast kolejnych przykładów relacji ludzi, którzy przeżyli to zjawisko, tym razem przedstawimy pewien przykład logiki opartej na faktach. Wyjdziemy od UFO – setki relacji wojskowych pilotów, pracowników stacji radiolokacyjnych, a wreszcie cała dokumentacja związana z tzw. Incydentem Nimitz z 2004 czy Rendlesham z 1980 nie pozostawia wątpliwości – Ziemia jest odwiedzana przez pozaziemskie, wyżej o lata świetlne rozwinięte cywilizacje, które znają odpowiedzi na pytania o kwestie naukowe, które ludzkość jest w stanie postawić.

Obcy mocno różnią się między sobą wyglądem, używają różnych technologii do swoich cudownych pojazdów zwanych przez ludzi UFO, ale ich przekaz o wiedzy na temat duszy, Kreacji czy sensu życia jest całkowicie jednolity, spójny i zgodny z tym, co nam udało się ustalić na podstawie materiału zebranego przez nas przez wszystkie lata działania FN.


Skoro UFO istnieje, to jest jasne, że przynajmniej część relacji ze spotkań ludzi z obcymi istotami jest prawdziwa. Jeśli sięgnie się do tych materiałów niezależnie od kontynentu, gdzie doszło do CEIII, zgodność informacji o wiedzy obcych jest praktycznie porównywalna do siły bokserskiego knock-outu. Wszyscy obcy zapytani o to, czy jest dusza i które ich zdaniem wizja świata/religia jest prawdziwa udzielają takiej samej, precyzyjnej odpowiedzi:

- Każda istota którą wy nazywacie „żywą” ma w sobie światło, które pochodzi ze świata ducha i jest nieśmiertelne. Materia czyli atomy z protonami i wirującymi wokół elektronami nigdy nie wygeneruje mechanizmu, który będzie myślał, tworzył, cierpiał czy się cieszył. Wasze prymitywne otaczanie kultem materii (bo tylko wierzycie w to, co widzicie i dotykacie) spycha wasz świat w przepaść. Każda dusza podlega reinkarnacji, czyli wędrówce poprzez kolejne ciała, dzięki czemu uczy się i staje się doskonalsza. To prawo, które obowiązuje wszystkie istoty we wszechświecie, także nas. Nie ma żadnej religii czy wiary – jest tylko wiedza.

To mówią obce cywilizacje. I tylko to!  To już nie są setki, ale dziesiątki tysięcy relacji o spotkaniach ludzi z istotami z pojazdów UFO. Jeśli tylko była możliwość zadania obcym istotom pytania o takie ciekawe rzeczy jak "czy istnieje dusza?" albo "która religia jest prawdziwa?" odpowiedzi są zawsze takie same. Zgodność absolutna. Widać, że tysiące ras obcych przybywających na Ziemię doszło w swoich badaniach naukowych na ten temat do takich samych wniosków. I jest to dla nas oczywiste, bo nie istnieje w tej kwestii wiara, ale tylko wiedza.

Ludzie zaszokowani ilością dowodów na istnienie UFO bardzo często pomijają milczeniem oczywisty wniosek, że skoro oni przylatują na Ziemię, to muszą mieć wiedzę na temat wszechrzeczy wręcz niewyobrażalną. Już dawno sprawdzili, dlaczego człowiek żyje, cierpi, oddycha i mówi, czyli dlaczego jest życie. Ale dla wielu osób interesujących się UFO ten aspekt wiedzy o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających „jakoś takoś” nie pasuje, bo równa np. z ziemią ich światopogląd. Więc go pomijają.


O tej sprawie chcemy opowiedzieć w naszym wirtualnym wykładzie podczas międzynarodowego kongresu o OOBE. Ale potem chcemy powiedzieć o czymś, co pojawiło się podczas relacji o CEIII z UFO z lat 50-tych (USA), kiedy uczestnik bliskiego spotkania z UFO zadał obcym istotom pytanie o to, czy jest niebo i piekło po śmierci i czy jest dusza. Pytanie proste, ale odpowiedź którą uzyskał była zachwycająca. Obcy odpowiedzieli my pytaniem:

- Czy wierzysz, że jak do betoniarki wrzucisz wszystkie elementy z jakich składa się ludzkie ciało, czyli przeróżne pierwiastki i zalejesz do wodą, po czym będziesz mieszał przez 3,5 miliarda lat, to wyjdzie ci przez przypadek coś, co wyjdzie i powie to słynne zdanie na Ziemi „być albo nie być”?


 


Ten fragment relacji o spotkaniu człowieka z UFO z naszego archiwum spodobał nam się tak bardzo, że nazwaliśmy do „syndromem betoniarki”. Obce istoty z planety odległej o miliony lat świetlnych w sposób idealny pokazały absurd myślenia ludzi, którzy negują istnienie duchowości ględząc farmazony o tym, jak to betoniarki wszechświata mielącej atomy nagle „no tak się połączyło kilka atomów, że zamieniło się w parujące mięso i to mięso zaczęło gadać. Przypadek i tyle.”
Podczas naszego wykładu zaprezentujemy to, jak rozumiemy logiczne rozumowanie, które nazwane zostało przez nas autorskim sformułowaniem „paradoks betoniarki zwanej wszechświatem”.
W wykładzie (mamy nadzieję efektownie) przedstawimy kilka ciekawych informacji, o których ludzie wydają się zapominać.
Prawie 99% masy ciała człowieka stanowi tylko 6 pierwiastków: tlen, węgiel, wodór, azot, wapń i fosfor. 6 kolejnych: potas, siarka, sód, chlor i magnez stanowi już tylko 0.85% masy człowieka. Wszystkie powyżej wymienione pierwiastki uznawane są za niezbędne do życia. Pozostałe występują w ludzkim organizmie w śladowych ilościach i około 12 z nich również uznawane jest za konieczne do prawidłowego funkcjonowania. Wśród nich jest m.in. fluor, który utwardza szkliwo zębów i jak na razie nie potwierdzono innych jego funkcji.


Przepis na człowieka


Proporcje masowe:
•    tlen – 65%
•    węgiel – 18.5%
•    wodór – 9.5%
•    azot – 3.2%
•    wapń – 1.5%
•    fosfor – 1%
•    potas – 0.4%
•    siarka – 0.3%
•    sód – 0.2%
•    chlor – 0.2%
•    magnez – 0.1%
•    pozostałe: bor, chrom, kobalt, miedź, fluor, jod, żelazo, mangan, molibden, selen, krzem, cyna, wanad i cynk – mniej niż 1%

Kiedy zbierzemy to wszystko, wtedy odtwarzamy to, co stało się po wielkim wybuchu 13,5 miliardów lat temu, czyli wszystko wkładamy do wielkiej betoniarki i kręcimy licząc, że przypadkowo atomy ułożą się w takie kombinacje, że…


… nagle atomy połączą się w związki organiczne, następnie „stworzą coś co ludzkość nazywa banalnie mięsem”, a jeden z takich ruszających się kawałków mięsa zacznie myśleć i  wypowie słynne zdanie:

Ten wywód „z betoniarką z której wychodzi człowiek” naprawdę przemawia do wyobraźni i już wiele razy był przez nas prezentowany podczas normalnych wykładów o duchowości. Wtedy na stole w słojach staramy się ustawiać poszczególne elementy, z których składa się ludzkie ciało (węgiel, woda itp.), Potem wszystko wrzucamy do wiaderka, mieszamy i zadajemy ludziom pytanie:
- Czy wierzą, że nawet jak będziemy mieszać w tym wiadrze przez 13.5 miliarda lat to powstanie z tego istota, która uroni łzę i będzie cierpiała, lub kogoś pokocha lub obdarzy przyjaźnią?

W tym wszystkim warto ludziom uzmysłowić, co to znaczy „rachunek prawdopodobieństwa związany z tym, że w tej betoniarce powstanie najprostszy związek organiczny. Takie prawdopodobieństwo jest mniej więcej podobne do tego, że na złomowisku….
…pojawi się tornado.

… i to tornado na skutek szczęśliwego zbiegu okoliczności tak zamiesza żelastwem, że wszystko ułoży się w pięknego, lśniącego Boeinga 747.
Czy taka sytuacja jest możliwa? Teoretycznie tak. Ile wynosi prawdopodobieństwo takiego „poskładania rupieci ze złomowiska w nowego Jumbo-Jeta”? Zero. ;)

Sprawy prawdopodobieństwa i absurdalnej wiary w wykręcenie przez „wszechświat-betoniarkę” związków organicznych bardzo dobrze prezentuje film z naszego archiwum wideo FN, który prezentujemy poniżej. Stanowi on znakomite uzupełnienie tej publikacji i naprawdę polecamy jego obejrzenie. Przykład z „kuponami lotto” także wykorzystamy w naszej prezentacji na listopadowym kongresie o OOBE.Mamy nadzieję, że spodobała wam się ta publikacja, a zwłaszcza nasz „wywód z betoniarką w roli głównej”. Dostajemy tak wiele próśb o LIVESTREAM o „Projekcie KONTAKT”, że mimo tego, że naprawdę „nie wiadomo w co ręce włożyć” kolejne połączenie z pokładem okrętu Nautilus będzie już w listopadzie. Termin jeszcze jest dyskutowany na Mostku Kapitańskim, ale już jest zapalone zielone światło. Niech „żywi nie tracą nadziei!”  

Komentarze: 67
Wyświetleń: 7269x | Ocen: 30

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 21 paź 2020 08:19   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (67)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Czw, 11 mar 2021 09:36 | brak oceny

Maria_st | Załogant

ludzie negujący istnienie nieśmiertelnego światła w postaci energii duchowej,"

nie jestem ateistką ani inna wyznawczynia słów coś mających oznaczać, cos ukazywać, przekazywać....
czym jest człowiek ?
a czym zwierze ?
Ludzie zabijają zwierzęta aby mieć pokarm, a więc uwazają je za mięso.
Czy dla pewnych istnień my tez nie jesteśmy pokarmem, a więc mięsem ?
Człowiek także bywa kanibalem, czy to z powodu obrzędowego, religijnego czy głodu
Mięso.....
Uważamy się za wyjątkowych, a jak długo istnieje pamięć o tych których już nie ma z nami ?
2 pokolenia ?
może dłużej
Czy pamiętamy te cywilizacje które wyginęły, a przecież to ludzie ją tworzą....

Pt, 6 lis 2020 11:35 | brak oceny

cyborg | Załogant

https://www.icr.org/article/getting-carbon-into-the-first-cell

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 lis 2020 18:23 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@cyborg, jeden artykul niczego nie dowodzi, ani tu ani tam

Pt, 6 lis 2020 11:33 | ocena: -2

cyborg | Załogant

Jesli Bóg jest wszechmocny niech stworzy kamień którego nie podniesie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Sob, 7 lis 2020 03:40 | ocena: + 2

Vrill | Załogant

@cyborg, jesteś jeszcze zbyt mało dojrzały by zrozumieć absurd tej kwestii. Spróbuję ci to wyjaśnić / coś jak - spróbuj podnieść konkretny atom np. tlenu skoro sam 'zarządzasz' ok 5^1500 atomami swojego ciała

I choćbyś prosił, błagał, ofiary składał a nawet sam siebie poświęcił to Stwórca nie podniesie choćby kamyka z pobliskiego ogródka. A to dlatego że (materialna część) rzeczywistość którą stworzył dla ciebie to twoja sprawa - Bóg może cię tutaj tylko ukierunkowywać na swoją wolę, uczyć cię. Jak ta nauka będzie przebiegać? To sprawa między tobą a Kreacją.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 11 mar 2021 12:12 | brak oceny

cyborg | Załogant

Czw, 11 mar 2021 11:13 | brak oceny

Kepos | Załogant

@cyborg, Duchy, które są teraz potępione, w czasie buntu w Raju nie przewidziały jednej rzeczy, że Bóg miał jeszcze moc i przy pomocy posłużnych mu Archaniołów i Aniołów zorganizował Wielki Wybuch tj. wypędzenie duchów potępionych do ich nowych miejsc pracy.
Wszystko co miało być stworzone było stworzone jak był Raj - teraz to jest wychowywanie na nowo tego co się zbuntowało.

Wt, 27 paź 2020 21:34 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Obejrzałem świetny polski film "Photon" na Netflix, ale pewnie można go obejrzeć też gdzie indziej.
Obrazowo pokazuje to w co niektórzy nie mogą uwierzyć - początki świata i początki życia. Zdjęcia rewelacyjne - wizja przyszłości mało happy.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 11 lis 2020 18:25 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

@-relatysta, Hipotez jest sporo, tego raczej nikt nie neguje

Sob, 24 paź 2020 20:05 | brak oceny

Natenczas_Wojski | Załogant

Religie są potrzebne. Religia służy obsłudze własnej duszy, uczy dbania o nią, pielęgnacji, renowacji by była zawsze jak najpiękniejsza i mogła podobać się Bogu, czyli duchowej Istocie Naiwyższej. Wiedza, choćby absolutna, wiary nie zastąpi. Bo tutaj potrzeba wkroczyć w sferę emocji i uczuć. Kto nie kocha Boga, nie będzie dbał o swoją duszę, z czasem może mu ona nawet zobojętnieć.

Zasady Wiary stanowią "instrukcję obsługi rzeczywistości duchowej". Gdy wiedza na poziomie, którym dysponują Obcy długo jeszcze nie będzie dla nas osiągalna, wiara jest dla każdego z nas interfejsem użytkownika, poprzez który może on uzyskać dostęp i podejmować działania w sferze świata duchowego.

Kierując się wiarą najpełniej, a zarazem jakby mimochodem, spełniamy wszystkie warunki rozwoju duchowego, nawet gdy nasza wiedza (jak w przypadku ludzi prostych) jest nikła i pozostaje daleko w tyle. W ten sposób droga do Światła i Prawdy pozostaje otwarta dla wszystkich - bardziej czy mniej wykształconych, z wysokim i niskim IQ, z otwartym czy też zachowawczym umysłem, dla wszystkich bez wyjątku...

Sob, 24 paź 2020 17:00 | ocena: + 1

rafalJG | Załogant

Przyrównywanie powstania życia do Boeinga 747 jest dość infantylne. Złożone organizmy nie powstały od razu. Nawet komórka - której mitochondrium to przecież była bakteria. Znamy mechanizm rozwoju od prostych form do złożonych - dobór naturalny i ewolucję. Zagadka pojawia się jedynie na poczatku - jak z prostych związków organicznych powstały formy zdolne do replikacji - czyli życie. Odpowiedzią jest prawdopodobnie DNA -które jest podstawą życia na Ziemi. A DNA to kwas...

Sob, 24 paź 2020 10:54 | brak oceny

de press | Załogant

to uwierz chociaż w diabła ,zawsze bedzie jakaś niespodzianka hehe

Sob, 24 paź 2020 10:51 | brak oceny

de press | Załogant

może nie od razu ...to be or not to be,... ale może po pewnym czasie wypadłoby z betoniarki jajko,co by dowodziło,że kura jednak pierwsza nie była

Czw, 22 paź 2020 11:02 | brak oceny

Mieszkovsky | Załogant

Pytanie. Gdzie można zobaczyć ten wykład z oobe?

Czw, 22 paź 2020 10:26 | ocena: + 2

Mario2571 | Załogant

Pojawił się tu wątek OOBE. Nawet, jak czytam ma się odbyć międzynarodowa konferencja dotycząca OOBE. Tyle , że zwoływanie konferencji na temat OOBE to tak , jak zwołanie konferencji w temacie , - wpływu elfów , krasnoludków i latających wróżek na światową gospodarkę i politykę banów centralnych w 2020r. Z tego co wiem jak na razie nikt nie udowodnił istnienia zjawiska określanego mianem OOBE. A przeprowadzenie dowodu potwierdzającego istnienie zjawiska OOBE jest bardzo proste i przede wszystkim tanie. I na pewno Nautilus mógłby przeprowadzić taki eksperyment we własnym zakresie. Do eksperymentu potrzebna by była osoba która twierdzi , że potrafi opuszczać ciało . Następnie np. w siedzibie fundacji Nautilus w jednym z pomieszczeń należałoby w widocznym miejscu zamknąć jakiś charakterystyczny przedmiot , napis , zdjęcie i dać potencjalnemu badanemu parę dni na bezcielesne przeniknięcie do zamkniętego pomieszczenia . Jeżeliby badany trafnie zidentyfikował przedmiot , napis, bądź zdjęcie , należałoby przebieg eksperymentu nagłośnić i wykonać powtórny eksperyment w innym miejscu , pod nadzorem innych osób najlepiej w instytucji zajmującej się badaniami naukowymi .Jeżeli podobny eksperyment dałby podobny wynik , tzn . badana osoba wykazałaby , że wie co zostało zamknięte w niedostępnym pomieszczeniu to kwestia OOBE byłaby udowodniona i opisana . Byłby to zresztą dowód nie tylko na istnienie zjawiska OOBE , ale dowód na istnienie duszy i tzw świata poza światem materialnym. Z tego co czytuję strony Nautilusa , - Fundacja przeprowadzała już parokrotnie podobne eksperymenty , tyle , że o oczekiwanych skutkach nie słyszałem. A niestety do czasu aż taki eksperyment nie zostanie przeprowadzony i rzetelnie opisany , mówienie i pisanie o OOBE , to tak jak mówienie o zjawiskach rodem z bajek i baśni.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

PRZESŁUCHANIE W KONGRESIE USA W SPRAWIE UFO - maj 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.