Dziś jest:
Poniedziałek, 25 stycznia 2021

"Miej oczy i uszy otwarte" Sokrates

Komentarze: 8
Wyświetleń: 2629x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 sty 2021 06:35   
Autor: FN, źródło: Independent/ Military.com    

PENTAGON MA 180 DNI NA ODTAJNIENIE INFORMACJI O UFOZgodnie z amerykańskim prawem Pentagon musi zdjęć klauzelę 'tajne' z informacji na temat UFO. Zapis o podaniu tych informacji do wiedzy publicznej znalazł się w ustawie budżetowej USA na rok 2021. Pentagon ma na to 180 dni.

Pentagon musi ujawnić informacje na temat UFO. Ma na to 180 dni. Wszystko to w ramach jednego z zapisów ustawy budżetowej, związanej także z pomocą w związku z pandemią koronawirusa.

Na jednej z 5593 stron nowej amerykańskiej ustawy budżetowej, zawierającej zapisy pomocowe ws. COVID-19, pojawił się nietypowy zapis. Chodzi o odtajnienie przez Pentagon raportu na temat UFO opartego na wiedzy amerykańskiego wojska.

Według autorów zapisu UFO to określenie latającego obiektu nieznanego pochodzenia, niedającego się zidentyfikować jako żaden znany pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych.

Ustawa budżetowa na 2021 rok w USA zakłada przeznaczenie części funduszy na badania nad UFO. Zobowiązuje ona jednak Pentagon i FBI do ujawnienia wiedzy na ten temat. Służby mają na to 180 dni od przyjęcia ustawy. Raport będzie jawny, choć pojawi się również dodatek tajny.
Docelowo ma powstać jednolita baza danych na temat niezidentyfikowanych obiektów latających. Zbierane będą w niej informacje od wszystkich organizacji wywiadowczych.

Pierwsze raporty na temat zarejestrowania UFO Pentagon opublikował w kwietniu 2020 roku. Wiadomo, że nagrania były prawdziwe, a obiektów nie udało się zidentyfikować. Wspomniane trzy nagrania pochodzą z 2004 i 2015 roku. Piloci F/A-18 Hornet należących do US Navy nagrali wówczas nietypowo zachowujące się, szybko poruszające się obiekty o owalnych kształtach.

Independent/ Military.com

 

/poniżej e-mail z naszej ostatniej poczty do FN/

From: [...]
Sent: Thursday, January 7, 2021 3:00 PM
To: FN
Subject: Temat UFO

Szanowna Redakcjo

W dniu 22.08.2020 przebywałam na działce w Łobudziu pod Łodzią.
Około godziny 21.35 wyszłam na dwór, by zapalić papierosa. Spojrzałam na niebo, by popatrzeć na gwiazdy. Jakież było moje zdumienie i dziwny lęk, kiedy zobaczyłam coś dziwnego na niebie.
Najpierw spostrzegłam trzy obiekty, które były oddalone od siebie chyba w równych odległościach. Wyglądało to tak, jak trzy punkty oznaczające czubki trójkąta. W pierwszej chwili pomyślałam sobie, że to specjalny samolot (https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:US_Air_Force_B-2_Spirit.jpg)
Podobny do tego z linka powyżej.
Za tym dziwnym trójkątem leciało kilka podobnych obiektów, które nie tworzyły specjalnej formacji.
W niedługim odstępie zobaczyłam kolejne obiekty, które kierowały się w tę samą stronę co poprzednie. Właśnie te ostatnie udało mi się sfilmować. Jakość nagrania nie jest zadowalająca,ale mimo to można coś dostrzec.
Obiekty leciały z zachodu na wschód.
Mam nadzieję, że moja informacja zainteresuje Państwa.z szacunkiem

[...]


W Polsce bardzo popularne jest wypuszczanie w niebo podświetlanych balonów. Czy tak właśnie można wytłumaczyć to, co widziała Pani na niebie? Nie rozstrzygniemy tego.

Komentarze: 8
Wyświetleń: 2629x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 sty 2021 06:35   
Autor: FN, źródło: Independent/ Military.com    


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 22 sty 2021 09:06 | brak oceny

wojorzel | Załogant

Proszę zajrzyjcie na tą b. ciekawą stronę związaną z UFO, z obcymi cywilizacjami itp.

https://kosmiczneujawnienie.com/


a tu na tej stronie do pobrania arcyciekawy film z napisami Ponad Majestatyczną 12 (ze strony Kosmiczne Ujawnienie)

https://tinyurl.com/y2ytktdj

Przygotujcie się na ekscytujące i szokujące 2 godziny seansu!

Pozdrawiam i niech Prawda zwycięży!

Nie, 10 sty 2021 11:13 | brak oceny

88kropka | Załogant

Jeżeli chodzi o te obiekty które były sfilmowane przez panią w sierpniu, przypominają mi nasze diody szybko migające w czymś może balonach? Przez całe lato odbywało się dużo imprez,wesela które nie odbyły się w I okresie pandemii,było ich naprawdę sporo. Widziała je pani w trzech odstępach od siebie bo tak musiały być wypuszczane. Jest dużo balonów z diodami do kupienia w internecie,tutaj diody mogły być w balonach z helem. Wątpię aby inna cywilizacja kopiowała szybkie mruganie swoim sprzętem latającym tak szybko po co mieli by kopiować nasze wynalazki? Jak mają swoje znacznie lepsze,myślę że ich przeloty nie były by długo widoczne dla obserwatorów.

Nie, 10 sty 2021 10:56 | ocena: + 1

88kropka | Załogant

Pentagon się ślimaczy,mają pełne teczki relacji od innych osób i trzymają w tajemnicy, że w atmosferze ziemskiej latają nieznane nam obiekty. Jestem pewna że piloci i cywile przez wiele lat zgłaszali takie informacje,ale po co o tym mówić. Dadzą nam relacje + cenzura nałożoną abyśmy jak najmniej się dowiedzieli. Bo nie tylko latają obce obiekty nie pochodzące z Ziemi ale też inne stworzone przez nich i nie mogą o tym mówić,a napewno też są świadkowie.Siedzą i segregują co mogą podać a czego nie mogą. Pewne jest to, że nie jesteśmy sami we wszechświecie,są inne rasy które lubią zajrzeć na naszą planetę i zobaczyć jak ludzie żyją. Przylatują do nas z bardzo odległych układów słonecznych i Pentagon o tym wie.

Sob, 9 sty 2021 11:16 | ocena: + 2

John-316 | Załogant

Nie wiem, jak Wy, ale wydaje mi się, że Amerykanie mają teraz nieco ważniejsze problemy, niż odtajnienie materiałów o ufo.

Pt, 8 sty 2021 12:40 | ocena: + 9

infinity_ | Załogant

"PENTAGON MA 180 DNI NA ODTAJNIENIE INFORMACJI O UFO"
czytaj:
"PENTAGON MA 180 DNI NA ZATUSZOWANIE INFORMACJI O UFO"

Pt, 8 sty 2021 07:43 | ocena: + 7

Pedro-52 | Załogant

Jak już wcześniej pisałem, nie spodziewam się
dużych niespodzianek w przekazie z Pentagonu?
Sprawy nabiorą większego rozgłosu i część prawdy ujrzy światło dzienne. Nadal jednak nie dowiemy się prawdy materialnej o cywilizacji pozaziemskiej, bo jest jeszcze trochę czasu na przygotowanie ludzkości do wydarzenia, które będzie miało miejsce na naszej Planecie około
2023-2024 roku? Coraz częstsze sygnały pojawiające się w naszej rzeczywistości ( niezwykłe zjawiska w przestrzeni kosmicznej
i w pobliżu ziemskiej atmosfery ) będą oznaką, że to się wydarzy? Ja w to wierzę. Wiem, że nie jest to przekonywujące, ale tak już, że jedni w to wierzą, a drudzy nie mają takiego przekonania. Poczekamy, zobaczymy?
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 sty 2021 08:15 | ocena: + 3

MrGreen | Załogant

@Pedro-52,

Trzymam kciuki, myślę, że pomimo poziomu naszej "tak zwanej cywilizacji" spokojnie, mogą do nas przylecieć i pomóc wszystkim w swoim stosownym czasie, oby to był rok 2023, im wcześniej tym lepiej.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 sty 2021 09:59 | ocena: + 2

Pedro-52 | Załogant

@MrGreen, Witam. Od dłuższego czasu głęboko zastanawiam się, co kryje się za tymi przekazami, które otrzymuję? Jeśli najbliższe lata przyniosą jakiś "przełom"w tym kierunku, potwierdzi to tezę wielu naukowców, że ludzki mózg, a właściwie jego prawa półkula jest zdolna na poziomie kwantowym do odbierania sygnałów z wszechświata. Geniusz naszych czasów, Albert Einstein nazywał to przesyłem przy pomocy tzw. splątania kwantowego lub upiornego splątania. Coś jest chyba na rzeczy?
Najmilsze pozdrowienia.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Dokładnie rok temu - 23 stycznia 2020 roku - chiński Wuhan został odizolowany od reszty świata. Świat po raz pierwszy zobaczył obrazy opustoszałego miasta widma. Dziś mieszkańcy Wuhanu mogą swobodnie wychodzić z domów. Chińskie władze twierdzą, że epidemię COVID-19 w ich kraju udało się pokonać.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 12 sty 2021 05:38 | 29 grudnia 2020 nad Nowym Sączem jeden z naszych czytelników zauważył na niebie bardzo ciekawe zjawisko. Bardzo wysoko na jasnym, bezchmurnym niebie poruszały się dwie białe kule. Oba obiekty były w bliskiej odległości i na kolejnych zdjęciach wykonanych przez świadka obserwacji widać, że poruszają się zachowując taką samą pozycję.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD WOJKOWICAMI (ŚLĄSK) - styczeń 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.